Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-03, 18:13   #331
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Jakis czas kupilam pomadke z Kiko o ta https://www.zalando.pl/kiko-unlimite...xoCZCsQAvD_BwE i to jest ta sama co ta chanelowa podwojna
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 18:15   #332
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Która?
Choć może nie chcę wiedzieć, bo znów przytaszczę do domu

macalam wszystkie odcienie, ale najpiekniej wygladala 918
z drugiej strony 2 stowy za pomadko-balsam to chore troche wiec wyszłam z pustymi rękami póki co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 18:29   #333
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie sie spodobala na zywo balsamo/szminka z wiosenno-letniej kolekcji Chanel
Zazwyczaj wole konkretne szminki i pigment, ale ta ma cos w sobie ze nooooo a testowalam na ustach, wiec tym bardziej opinia na plus
Daj linka, jak możesz Corii

Ale, jak testowałaś? w sklepie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 18:45   #334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Daj linka, jak możesz Corii

Ale, jak testowałaś? w sklepie?
Prosze https://www.douglas.pl/pl/p/5010479061?variant=426505

Tak, stacjo w Dogu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 18:53   #335
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Tez się na nie czaje, na jutubach właśnie się zachwycają tą 918 podoba mi się tez 914.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 18:55   #336
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Tez się na nie czaje, na jutubach właśnie się zachwycają tą 918 podoba mi się tez 914.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie dziwie sie, czemu sie tak tym odcieniem konkretnym zachwycaja, bo naprawdę wyglada przepieknie
Ten 914 potencjalnie tez mi sie podobal, ale na zywo troszke smetny w porowniu z 918
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 19:17   #337
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Świetne! dobrze, że nie ma dla mnie odcienia, może ten 922 w ostateczności, ale pod maseczką nie widzę sensu, żeby 200 zł wydać

Ale tak normalnie mogłaś się malnąć czy jak? Bo mi róż, wprawdzie w S. pozwoliły pomazać tylko na dłoni choć specjalnie nie byłam różem pomalowana żeby zobaczyć, jak ten róż u mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-03, 19:21   #338
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Świetne! dobrze, że nie ma dla mnie odcienia, może ten 922 w ostateczności, ale pod maseczką nie widzę sensu, żeby 200 zł wydać

Ale tak normalnie mogłaś się malnąć czy jak? Bo mi róż, wprawdzie w S. pozwoliły pomazać tylko na dłoni choć specjalnie nie byłam różem pomalowana żeby zobaczyć, jak ten róż u mnie
Tak, normalnie przy konsultantce, nie było zakazu W macu w tym samym Dogu tez tak niedawno testowalam szminki, tez mozna bylo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 20:06   #339
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I po co ja wchodziłam w ten link teraz też chcę tę 918
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 20:32   #340
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89103445]I po co ja wchodziłam w ten link teraz też chcę tę 918 [/QUOTE]

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 20:44   #341
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

macalam wszystkie odcienie, ale najpiekniej wygladala 918
z drugiej strony 2 stowy za pomadko-balsam to chore troche wiec wyszłam z pustymi rękami póki co
Dziękuję
Bardzo fajna, ale muszę gdzieś obejrzeć na żywo, bo na pierwszy rzut oka nie jest to kolor typowo w mojej kolorystyce
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-03, 21:21   #342
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
Bardzo fajna, ale muszę gdzieś obejrzeć na żywo, bo na pierwszy rzut oka nie jest to kolor typowo w mojej kolorystyce
Takie same mialam wątpliwości, przed ogladnieciem na zywo, ze to moze byc nie moja kolorystyka, ale jak umalowalam nia usta to okazalo sie, ze bardzo moja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 21:54   #343
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Takie same mialam wątpliwości, przed ogladnieciem na zywo, ze to moze byc nie moja kolorystyka, ale jak umalowalam nia usta to okazalo sie, ze bardzo moja

No ja tak samo, dlatego zastanawiam się między tą i 914, dwóch RACZEJ nie wezmę Muszę w takim razie podejść i obejrzeć.
Masz może porównanie do Diora Lip Glow? Wiadomo, ze odcienie inne, ale chodzi mi o sama konsystencje i jak ją czuć na ustach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 22:05   #344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
No ja tak samo, dlatego zastanawiam się między tą i 914, dwóch RACZEJ nie wezmę Muszę w takim razie podejść i obejrzeć.
Masz może porównanie do Diora Lip Glow? Wiadomo, ze odcienie inne, ale chodzi mi o sama konsystencje i jak ją czuć na ustach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dwóch za ta cene faktycznie nie ma sensu, bo to tylko szminko/balsam, ale jeden why not Jak masz mozliwosc to lepiej isc i sprawdzic osobiscie i wziac ten najlepszy odcien dla siebie Ja jesli byc szczerą to obstawialam tez 914 jako moj kolor bardziej, a tu surprise
Wiesz co, Chanel jest chyba bardziej balsamowaty, typu latwo sunie, jak maselko rozpuszczone, leciutki, powiedzialabym, ze jest delikatniejszy do Diora i bardziej komfortowy, jak nalozylam Chanela to w ogole nie czulam ze cokolwiek mam na ustach, a przy tym mialam komfort nawilzenia.
No i Chanel jest na tyle fajny, ze mozna potraktowac go jako tradycyjny baslam i jedna warstwe dac nie patrzac w lusterko, a mozna i 3 warstwy, wtedy efekt jak szminka, wiadomo ze nie tak kryjacy jak matowe szminki, ale powiedzialabym ze cos jak macowa seria Lustre
Generalnie powiem tak, poszlam na testy sceptyczna, a wyszłam przekonana do niego w 100%
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2022-02-03 o 22:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 01:33   #345
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dwóch za ta cene faktycznie nie ma sensu, bo to tylko szminko/balsam, ale jeden why not Jak masz mozliwosc to lepiej isc i sprawdzic osobiscie i wziac ten najlepszy odcien dla siebie Ja jesli byc szczerą to obstawialam tez 914 jako moj kolor bardziej, a tu surprise
Wiesz co, Chanel jest chyba bardziej balsamowaty, typu latwo sunie, jak maselko rozpuszczone, leciutki, powiedzialabym, ze jest delikatniejszy do Diora i bardziej komfortowy, jak nalozylam Chanela to w ogole nie czulam ze cokolwiek mam na ustach, a przy tym mialam komfort nawilzenia.
No i Chanel jest na tyle fajny, ze mozna potraktowac go jako tradycyjny baslam i jedna warstwe dac nie patrzac w lusterko, a mozna i 3 warstwy, wtedy efekt jak szminka, wiadomo ze nie tak kryjacy jak matowe szminki, ale powiedzialabym ze cos jak macowa seria Lustre
Generalnie powiem tak, poszlam na testy sceptyczna, a wyszłam przekonana do niego w 100%

Dziękuje zapowiada się super, w weekend pójdę i przetestuję (o ile mi pozwolą)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 08:13   #346
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja do tej pory 4 zamówienia, najmniejsze za 300zł a najdroższe koło 3tys. Wszystkie były zapakowane w torebki chanel, standardowo 2 próbki.
Miałaś zapakowane w kartonik taki jak na stronie (zdejmowane wieczko) czy kartonową torebkę sztywną?
Ja się jeszcze z tym kartonikiem który pokazują na stronie i zagranicznych YT nie spotkałam a kilka moich koleżanek też zamawia ze strony perfumy czy pielęgnację [COLOR="Silver"]

)
ja mialam katonik z piekna wstazka ale tylko wtedy jak zamawialam perfumy. w pozostalych przypadkach sztywne pudelko zamykane wstazka.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 09:59   #347
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Śliczne te pomadki zapisuję sobie linka
Ja to już nawet nie pamiętam kiedy malowałam usta innym czymś niż pomadka ochronna, non stop chodzę w maseczkach i się boję, że pomadka będzie wszędzie, nie tylko na ustach
Hehe pobawiłam się opcją: wypróbuj podoba mi się
Uprzedzam, że one jaśniejsze wychodzą na ustach, polecam obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=hX2AgtU8dMM&t=1s

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie sie spodobala na zywo balsamo/szminka z wiosenno-letniej kolekcji Chanel
Zazwyczaj wole konkretne szminki i pigment, ale ta ma cos w sobie ze nooooo a testowalam na ustach, wiec tym bardziej opinia na plus
Też do mnie wołała zwłaszcza, że to białe opakowanie jest przeurocze Kolor 918 jest najbardziej chodliwy ale jakoś porzuciłam plany zakupu tego balsamu - nie widzę jego zastosowania w dobie maseczek, a w domu nie będę go używac

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakis czas kupilam pomadke z Kiko o ta https://www.zalando.pl/kiko-unlimite...xoCZCsQAvD_BwE i to jest ta sama co ta chanelowa podwojna
Jest taka sama? Masz obydwie i porównałaś?
Bo ja mam obydwie i chanel wydaje się bardziej komfortowa w noszeniu, usta są mniej wysuszone.
Zgodzę się, że kiko to dobry pomysł jak ktoś chce przyoszczędzić - obydwie są bardzo trwałe.
Dla mnie kiko ma jeden minus - to cholerne opakowanie którego nie można postawić, zajmujące sporo miejsca

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na stronce chanel za 178zł
https://www.chanel.com/pl/makijaz/p/...lepszy-wyglad/

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mialam katonik z piekna wstazka ale tylko wtedy jak zamawialam perfumy. w pozostalych przypadkach sztywne pudelko zamykane wstazka.
Zgadza się, kolorówkę pakują w torebki, pielęgnację i perfumy w kartoniki - zapytałam Panią przy okazji robienia zwrotu

Ten nowy róż peach nic nie urwał... Niestety nie mój kolor dobrze, że chociaż kupiony taniej

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Masz może porównanie do Diora Lip Glow? Wiadomo, ze odcienie inne, ale chodzi mi o sama konsystencje i jak ją czuć na ustach.
jak już koleżanka napisała - lip glow jest dużo bardziej twardy i tępy przy nakładaniu, bardziej czuć go na ustach.
Mi te nowe balsamy chanel bardzo przypominają golden rose - mam ich kilka (nie używam bo migrują pod maseczką)
https://goldenrose.pl/nowosc/glow-ki...s-golden-rose/
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 10:16   #348
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Widze ze u mnie stacjo też róże Chanel są dostępne... brać czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 10:19   #349
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Też do mnie wołała zwłaszcza, że to białe opakowanie jest przeurocze Kolor 918 jest najbardziej chodliwy ale jakoś porzuciłam plany zakupu tego balsamu - nie widzę jego zastosowania w dobie maseczek, a w domu nie będę go używac.


Na stronce chanel za 178zł
Zauwazylam, ze jest najbardziej chodliwy i sie zastanawialam, co w nim takiego jest ze tak schodzi im Teraz juz wiem
U mnie z kolei bylo tak, ze na początku w ogóle nie brałam go pod uwagę, bo byłam pewna, że nie moja bajka i w ogole nie spodoba mi sie, ale im wiecej ogladałam o nim filmików, tym bardziej mnie intrygował w końcu stwierdziłam, że najlepiej samemu potestowac stacjo
Ja uzwyam co dzien na usta coś, więc u mnie te rzeczy sa uzywane

Widziałam , że tam taniej, z tym, ze jakby ktos sam balsam chcial kupic, to wysylka 50 zl
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-04, 11:40   #350
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakis czas kupilam pomadke z Kiko o ta https://www.zalando.pl/kiko-unlimite...xoCZCsQAvD_BwE i to jest ta sama co ta chanelowa podwojna
Który kolor, jest jakiś nude/brąz? Na stronie to te odcienie inaczej wyglądają. Trzyma się dobrze? Nie wkurza ten błyszczyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 12:36   #351
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyna czy kojarzycie jakieś drogerie internetowe z opcja wysyłki do Polski kosmetyków Gucci? Mam upatrzoną jedną szminkę, ale Gucci nie ma dostawy kosmetykow do Polski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 13:00   #352
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Co prawda, ja jestem dekadę młodsza, ale używam serum z basiclab i jestem bardzo zadowolona. Zużywam trzecie opakowanie. (To chyba pierwszy raz w moim życiu, za aż tyle razy wróciłam do jakiegoś kosmetyku zwłaszcza, żekolejne czeka już w zapasach). Tego nowego kremu jeszcze nie testowałam.
Jako produkt solo się nie nadaje, ale zamknięte najzwyklejszym masłem kakaowym daje super efekty. Moja mimika jest dość rozbudowana, więc zmarszczki też już próbują się wprowadzić. Przy stosowaniu tego duetu zauważyłam, że są znacznie mniejsze, kurze łapki praktycznie zniknęły (oczywiście pojawiają się chociażby przy śmiechu), ale skóra jest ładnie wygładzona, jędrniejsza.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za recenzję. Brzmi dobrze, skuszę się na ten duet i do tego będę mogła mieć jakiś zwyklejszy krem.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
U mnie czekają w kolejce, mają numerki 9 i 10 więc może za 3 lata do nich dojdę
A także jestem bardzo ciekawa bo basiclab ma kosmicznie dobre recenzje
Ja bardzo sobie chwalę serum Basic Lab - Nawilżający emu żel do twarzy https://basiclab.shop/nawilzajacy-em...zy-z-6-ektoina
Świetnie nawilża, wygładza i koi. Używam na noc pod krem (na przemiennie z serum z wit. C, aktualnie Sesdermy). Bardzo mi w nim pasuje to, że nie jest tłuste.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Cześć Milko
Miło Cię widzieć
Co do kremów pod oczy, to w zasadzie "jadę" głównie na dość tłustym i treściwym kremie Martina Gebhardt, kupowanym na allegro za niewielkie pieniądze.
Miewałam już różne dużo droższe i na dłuższą metę lepiej niż ten powyższy wcale nie działają, więc odpuściłam.

Z takich, co zapadły mi w pamięć jako dobrze działające, to miałam Sensai, ten, ale jest koszmarnie drogi, a przy drugim opakowaniu skóra mi się do niego przyzwyczaiła i przestałam widzieć jakieś zdecydowane efekty.
Zużyłam też jedno opakowanie serum peptydowego pod oczy z BasicLab i było całkiem okej, ale tak jak pisze KiLaNeCzKa lepiej je łączyć z jakimś jeszcze kremem.
W ramach ostatniej akcji rabatowej kupiłam to serum ponownie, razem z serum liftingującym tej samej marki, ale jeszcze nie zaczęłam ich używać.
Znam krem MG Lata temu często go używałam i zapomniałam o nim teraz. Widzę, że ma dobrą cenę, więc zamówię sobie i będę używać z duo Basic Lab.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i Chanel jest na tyle fajny, ze mozna potraktowac go jako tradycyjny baslam i jedna warstwe dac nie patrzac w lusterko, a mozna i 3 warstwy, wtedy efekt jak szminka, wiadomo ze nie tak kryjacy jak matowe szminki, ale powiedzialabym ze cos jak macowa seria Lustre
Oczywiście musiałam i ja przejrzeć sobie nową kolekcję Chanel i ta balsamo-szminka i mnie bardzo wpadła w oko (właśnie nr 918). A jeszcze Twoje porównanie do serii Lustre Maca sprawiło, że serce zabiło mi mocniej Uwielbiam serię Lustre, dla mnie to idealna formuła szminki.

Spodobały mi się bardzo te cienie https://www.chanel.com/pl/makijaz/p/...orodne-efekty/
idealne kolory dla mnie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 13:09   #353
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Który kolor, jest jakiś nude/brąz? Na stronie to te odcienie inaczej wyglądają. Trzyma się dobrze? Nie wkurza ten błyszczyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
103 . Nudziak z delikatna nuta brazu, chociaz na moich ustach bardziej jednak roz niz braz, wstawiam foty, na ostatnim foto ta kropka to ta sama szminka nalozona chwile wczesniej, juz zastygnieta. Trzyma sie rewelacyjnie, caly wieczor jest w stanie przetrwac, a jak lekko wyschnie ta warstwa blyszczykowa to sam blyszczyk mozna dokladac i usta wygladaja jak swiezo pomalowane .
Ostatnia fotka w swietle sztucznym, próbowalam zmyc woda z mydlem- nie zeszlo nic, tarlam papierem- nic nie zeszlo, dopiero plynem dwufazowym schodzi.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2022-02-04 o 13:22
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 13:25   #354
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

Jest taka sama? Masz obydwie i porównałaś?
Bo ja mam obydwie i chanel wydaje się bardziej komfortowa w noszeniu, usta są mniej wysuszone.
Zgodzę się, że kiko to dobry pomysł jak ktoś chce przyoszczędzić - obydwie są bardzo trwałe.
Dla mnie kiko ma jeden minus - to cholerne opakowanie którego nie można postawić, zajmujące sporo miejsca
Nie mam tej chanel, po prostu skojarzyla mi sie z Kiko bo tez taka dwustronna , co do trwałosci chanel nie wypowiem sie, Kiko ma ogromna trwałość i mi styka, ust mi tez jakos mocno nie przesusza. Na pewno jest to tansza alternatywa.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 15:02   #355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyna czy kojarzycie jakieś drogerie internetowe z opcja wysyłki do Polski kosmetyków Gucci? Mam upatrzoną jedną szminkę, ale Gucci nie ma dostawy kosmetykow do Polski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba z ich butiku we Włoszech. Bo tak to nie wiem czy gdzies jest z wysylka do pl.
Ponad rok temu kupowalam Gucia Selfridges, ale wylaczyli potem opcje wysylki do Polski i chyba dalej nie mozna. Chyba, bo ostatni raz sprawdzalam pol roku temu i nie dalo sie w dalszym ciagu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 15:41   #356
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
103 . Nudziak z delikatna nuta brazu, chociaz na moich ustach bardziej jednak roz niz braz, wstawiam foty, na ostatnim foto ta kropka to ta sama szminka nalozona chwile wczesniej, juz zastygnieta. Trzyma sie rewelacyjnie, caly wieczor jest w stanie przetrwac, a jak lekko wyschnie ta warstwa blyszczykowa to sam blyszczyk mozna dokladac i usta wygladaja jak swiezo pomalowane .
Ostatnia fotka w swietle sztucznym, próbowalam zmyc woda z mydlem- nie zeszlo nic, tarlam papierem- nic nie zeszlo, dopiero plynem dwufazowym schodzi.
Ładny kolor
Nie wiem czemu, ale Kiko nigdy mnie specjalnie nie interesowało, nawet nie wchodziłam do ich sklepów
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 15:47   #357
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Takie same mialam wątpliwości, przed ogladnieciem na zywo, ze to moze byc nie moja kolorystyka, ale jak umalowalam nia usta to okazalo sie, ze bardzo moja
No i kliknęłam, w ciemno
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 15:56   #358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Oczywiście musiałam i ja przejrzeć sobie nową kolekcję Chanel i ta balsamo-szminka i mnie bardzo wpadła w oko (właśnie nr 918). A jeszcze Twoje porównanie do serii Lustre Maca sprawiło, że serce zabiło mi mocniej Uwielbiam serię Lustre, dla mnie to idealna formuła szminki.

Spodobały mi się bardzo te cienie https://www.chanel.com/pl/makijaz/p/...orodne-efekty/
idealne kolory dla mnie
Hej Milko
Nie miej wyrzutów sumienia, bo ta kolekcja wiosenno-letnia im sie naprawdę mega udała i wszystko mi sie podoba z niej, a normalnie nie jestem chanel lady
Nowa seria Lustre maca mi sie podoba i nosi jeszcze lepiej niz stara, mam z niej kilka odcieni i I ten napis piekny i błyszczacy bullet

Cienie są przekozackie, wiec jak Twoje kolory to kupuj póki są i mowi to osoba, co sama preferuje mocne. napigmentowane cienie w typie Nataszy, ale ta delikatna paleta Srodziemnomorska rzucila mnie na kolana, daje taki niewymuszony lekki, swietlisty i zarazem elegancki wyglad, ze moglabym uzywac co dzien przez miesiac i nie tesknilabym do innych Dodam, ze makijaz w 5 minut sie nia ogarnia albo iszybciej, bo i jednym odcieniem mozna zrobic cale oko i bedzie extra. Oliwkowy cien w niej wymiata

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No i kliknęłam, w ciemno

Ja dzisiaj bylam w D ponownie, bo musiałam cos zalatwic w galerii, a D byl obok to weszłam i jeszcze raz potestowałam, tym razem rowniez odcien 914, bo wczesniej ten tylko na rece sprawdzalami kooorde, 914 tez extra Pani ze stoiska była skonsternowana, bo mowi, ze obie mi pasują równie dobrze, a ja do niej ok, ok, ale z dwoma nie wyjde, mowy nie ma
W koncu po namysle krotkim, bo czasu brak wziełam 918, bo podoba mi sie to jaką swiezość daje na twarzy ten odcien
Ale jabym za pol ceny mogla capnac drugi odcien, to nie zastanawialabym sie ni minuty
A propo, konsultantka z Chanel byla tak przemil i pomocna, sama proponowala probki te czy tamte, pytala czy to znam albo to. Ale powiem, ze ostatnio u nas w Dogu trafiam na same sympatyczne babki i jednego Pana (MAC)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 16:02   #359
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie mam tej chanel, po prostu skojarzyla mi sie z Kiko bo tez taka dwustronna , co do trwałosci chanel nie wypowiem sie, Kiko ma ogromna trwałość i mi styka, ust mi tez jakos mocno nie przesusza. Na pewno jest to tansza alternatywa.
Czyli po prostu na podstawie opakowania stwierdzasz, że "to ta sama szminka" Sorry pozwolę sobie na żarcik: mercedes i maluch też maja po 4 koła ale to nie jest to samo Sorry musiałam, taki humorek dzisiaj
Myślałam, że masz obie i możesz porównać. Ja mam Kiko ten sam numerek co Ty 303 i w poniedziałek przyszła do mnie chanel i po kilku dniach używania mogę powiedzieć, że chanel po całym dniu bez poprawiania mniej wysusza usta, więc jeśli ktoś na to bardziej zwraca uwagę to polecę chanel. Ale dla osoby, która nie ma problemu z przesuszającymi się ustami mogę polecić Kiko
Idąc dalej tym tokiem mogę uprzedzić, że mimo iż także wydawałoby się to "takie same" szminki jak ta chanel to max factor ma też takie szminki lip finity i pamiętam, że one okrutnie przesuszały usta
Myślę, że w ramach testów zamówię sobie czerwień z kiko, jestem ciekawa jak taki trudny kolor będzie się zjadal w ciagu dnia.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 16:03   #360
Kamila2902
Przyczajenie
 
Avatar Kamila2902
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Czy ktoś wie w których Naturach w Warszawie mogę jeszcze znaleźć w promce tusz KOBO?
Kamila2902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.