Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-04, 16:11   #361
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
103 . Nudziak z delikatna nuta brazu, chociaz na moich ustach bardziej jednak roz niz braz, wstawiam foty, na ostatnim foto ta kropka to ta sama szminka nalozona chwile wczesniej, juz zastygnieta. Trzyma sie rewelacyjnie, caly wieczor jest w stanie przetrwac, a jak lekko wyschnie ta warstwa blyszczykowa to sam blyszczyk mozna dokladac i usta wygladaja jak swiezo pomalowane .
Ostatnia fotka w swietle sztucznym, próbowalam zmyc woda z mydlem- nie zeszlo nic, tarlam papierem- nic nie zeszlo, dopiero plynem dwufazowym schodzi.
O dzięki, fajny kolor, kupię w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89104442]Ładny kolor
Nie wiem czemu, ale Kiko nigdy mnie specjalnie nie interesowało, nawet nie wchodziłam do ich sklepów [/QUOTE]Jak jeszcze były w Wawie to często wpadałam, naprawdę mają sporo perełek. Choć moim zdaniem to tempo limitowanych kolekcji działa na niekorzyść. Z drugiej strony, ciągle je mocno przeceniają, więc można się obkupić za grosze. W ogóle włoskie kosmetyki są dobrej jakości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 16:47   #362
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba z ich butiku we Włoszech. Bo tak to nie wiem czy gdzies jest z wysylka do pl.
Ponad rok temu kupowalam Gucia Selfridges, ale wylaczyli potem opcje wysylki do Polski i chyba dalej nie mozna. Chyba, bo ostatni raz sprawdzalam pol roku temu i nie dalo sie w dalszym ciagu.
A jak wygląda zamowienie z butiku? Trzeba maila pisac/dzwonic? Net-a-porter ma ich kosmetyki, ale do Polski też nie wysyłają. No trudno muszę się obejść ze smakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 16:58   #363
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jak wygląda zamowienie z butiku? Trzeba maila pisac/dzwonic? Net-a-porter ma ich kosmetyki, ale do Polski też nie wysyłają. No trudno muszę się obejść ze smakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Butik ma swoja strone z wysylka do Polski, wiec online wsio. Ale widze, ze zapachy maja, a makijazu nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 17:26   #364
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



Ja dzisiaj bylam w D ponownie, bo musiałam cos zalatwic w galerii, a D byl obok to weszłam i jeszcze raz potestowałam, tym razem rowniez odcien 914, bo wczesniej ten tylko na rece sprawdzalami kooorde, 914 tez extra Pani ze stoiska była skonsternowana, bo mowi, ze obie mi pasują równie dobrze, a ja do niej ok, ok, ale z dwoma nie wyjde, mowy nie ma
W koncu po namysle krotkim, bo czasu brak wziełam 918, bo podoba mi sie to jaką swiezość daje na twarzy ten odcien
Ale jabym za pol ceny mogla capnac drugi odcien, to nie zastanawialabym sie ni minuty
A propo, konsultantka z Chanel byla tak przemil i pomocna, sama proponowala probki te czy tamte, pytala czy to znam albo to. Ale powiem, ze ostatnio u nas w Dogu trafiam na same sympatyczne babki i jednego Pana (MAC)
Ta 914, z tego tylko, co widziałam w necie, jest chyba cieplejsza i bardziej zgaszona niż 918
Ja mam obawy czy 918 nie będzie dla mnie zbyt ciepła, ale mam nadzieję, że okaże się chociaż neutralna
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 17:32   #365
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Butik ma swoja strone z wysylka do Polski, wiec online wsio. Ale widze, ze zapachy maja, a makijazu nie
No to na tym wlasnie patrzyłam, że jak ustawia się strone na polska to makeup znika .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 17:35   #366
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ta 914, z tego tylko, co widziałam w necie, jest chyba cieplejsza i bardziej zgaszona niż 918
Ja mam obawy czy 918 nie będzie dla mnie zbyt ciepła, ale mam nadzieję, że okaże się chociaż neutralna
Zimny to byly chyba najciemniejszy ktorys, ale nie chcialam ciemnego koloru tym razem, balsamy wole jasniejsze. Ale mnie akurat obojetne czy ciepla czy zimna jest szminka, lubie obie opcje

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No to na tym wlasnie patrzyłam, że jak ustawia się strone na polska to makeup znika .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Troche lipa, nie rozumiem tego, czemu jak wysylka do pl, to makijaz juz niedostepny dyskryminacja
Wlasnie patrzylam Selfridges, dalej nie wysylaja do pl Tego tez nie rozumiem, bo poza nim jakos reszta firm z uk nie ma problemu z wysylkami do pl
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 17:43   #367
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki za recenzję. Brzmi dobrze, skuszę się na ten duet i do tego będę mogła mieć jakiś zwyklejszy krem.


Ja bardzo sobie chwalę serum Basic Lab - Nawilżający emu żel do twarzy https://basiclab.shop/nawilzajacy-em...zy-z-6-ektoina
Świetnie nawilża, wygładza i koi. Używam na noc pod krem (na przemiennie z serum z wit. C, aktualnie Sesdermy). Bardzo mi w nim pasuje to, że nie jest tłuste.
kocham emu-żel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-04, 18:25   #368
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zimny to byly chyba najciemniejszy ktorys, ale nie chcialam ciemnego koloru tym razem, balsamy wole jasniejsze. Ale mnie akurat obojetne czy ciepla czy zimna jest szminka, lubie obie opcje
Ja właśnie też za bardzo nie przepadam za ciemniejszymi odcieniami w tego typu formułach, więc na kolory ciemniejsze i chłodniejsze w tej serii nawet nie zerkałam z zamiarem zakupu
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 18:26   #369
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie też za bardzo nie przepadam za ciemniejszymi odcieniami w tego typu formułach, więc na kolory ciemniejsze i chłodniejsze w tej serii nawet nie zerkałam z zamiarem zakupu
Bo takie balsamy lepiej sie nosza w jasnych kolorach, ciemne to klasyczne szminki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 18:29   #370
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo takie balsamy lepiej sie nosza w jasnych kolorach, ciemne to klasyczne szminki
Dokładnie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 23:18   #371
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Uprzedzam, że one jaśniejsze wychodzą na ustach, polecam obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=hX2AgtU8dMM&t=1s[COLOR="Silver"]
Dziękuję! bardzo ładna pani ładne odcienie, wiadomo, że musiałabym na żywo obadać, na niej podoba mi się efekt, ale od dwóch lat nie maluję ust moje ukochańce leżą, ta kusi, ale chyba raczej nie

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Uprzedzam, że one jaśniejsze wychodzą na ustach, polecam obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=hX2AgtU8dMM&t=1s[COLOR="Silver"]
Dziękuję! bardzo ładna pani ładne odcienie, wiadomo, że musiałabym na żywo obadać, na niej podoba mi się efekt, ale od dwóch lat nie maluję ust moje ukochańce leżą, ta kusi, ale chyba raczej nie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-05, 12:17   #372
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Uprzedzam, że one jaśniejsze wychodzą na ustach, polecam obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=hX2AgtU8dMM&t=1s

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



Też do mnie wołała zwłaszcza, że to białe opakowanie jest przeurocze Kolor 918 jest najbardziej chodliwy ale jakoś porzuciłam plany zakupu tego balsamu - nie widzę jego zastosowania w dobie maseczek, a w domu nie będę go używac

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



Jest taka sama? Masz obydwie i porównałaś?
Bo ja mam obydwie i chanel wydaje się bardziej komfortowa w noszeniu, usta są mniej wysuszone.
Zgodzę się, że kiko to dobry pomysł jak ktoś chce przyoszczędzić - obydwie są bardzo trwałe.
Dla mnie kiko ma jeden minus - to cholerne opakowanie którego nie można postawić, zajmujące sporo miejsca

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------



Na stronce chanel za 178zł
https://www.chanel.com/pl/makijaz/p/...lepszy-wyglad/

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Zgadza się, kolorówkę pakują w torebki, pielęgnację i perfumy w kartoniki - zapytałam Panią przy okazji robienia zwrotu

Ten nowy róż peach nic nie urwał... Niestety nie mój kolor dobrze, że chociaż kupiony taniej

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



jak już koleżanka napisała - lip glow jest dużo bardziej twardy i tępy przy nakładaniu, bardziej czuć go na ustach.
Mi te nowe balsamy chanel bardzo przypominają golden rose - mam ich kilka (nie używam bo migrują pod maseczką)
https://goldenrose.pl/nowosc/glow-ki...s-golden-rose/
Kusicie szanelami Urodziny za miesiąc może by tu sobie coś sprezentować Mam nawet ochotę na to pudełko do którego pakują I to wszystko dzięki temu wątkowi

Ja tam się maluję pod maseczką, w pracy nie muszę mieć jej na twarzy, a tak to zakładam w miejscach publicznych. Nawet jak mi się pod nią delikatnie rozjedzie to mi to lotto Im jestem starsza tym mam bardziej wywalone, że sobie ktoś coś pomyśli

U mnie ta podwójna szminka Kiko stoi wraz z innymi pomadkami w akrylowym pojemniku. Tylko zaczyna brakować mi miejsca bo dokupuję nowe

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89104442]Ładny kolor
Nie wiem czemu, ale Kiko nigdy mnie specjalnie nie interesowało, nawet nie wchodziłam do ich sklepów [/QUOTE]

Trochę żałuję, że nie można stacjo dostać, bo chętnie wypróbowałabym więcej Dobra jakość za rozsądną cenę i kupują mnie opakowaniami i dizajnem Fakt że mają spore limitki, ale to wszystko tak przyciąga oko

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Czyli po prostu na podstawie opakowania stwierdzasz, że "to ta sama szminka" Sorry pozwolę sobie na żarcik: mercedes i maluch też maja po 4 koła ale to nie jest to samo Sorry musiałam, taki humorek dzisiaj
Myślałam, że masz obie i możesz porównać. Ja mam Kiko ten sam numerek co Ty 303 i w poniedziałek przyszła do mnie chanel i po kilku dniach używania mogę powiedzieć, że chanel po całym dniu bez poprawiania mniej wysusza usta, więc jeśli ktoś na to bardziej zwraca uwagę to polecę chanel. Ale dla osoby, która nie ma problemu z przesuszającymi się ustami mogę polecić Kiko
Idąc dalej tym tokiem mogę uprzedzić, że mimo iż także wydawałoby się to "takie same" szminki jak ta chanel to max factor ma też takie szminki lip finity i pamiętam, że one okrutnie przesuszały usta
Myślę, że w ramach testów zamówię sobie czerwień z kiko, jestem ciekawa jak taki trudny kolor będzie się zjadal w ciagu dnia.
Jak kupisz to daj znać, bo też się jeszcze nad takim różem intensywnym zastanawiałam.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 14:42   #373
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zimny to byly chyba najciemniejszy ktorys, ale nie chcialam ciemnego koloru tym razem, balsamy wole jasniejsze. Ale mnie akurat obojetne czy ciepla czy zimna jest szminka, lubie obie opcje

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------



Troche lipa, nie rozumiem tego, czemu jak wysylka do pl, to makijaz juz niedostepny dyskryminacja
Wlasnie patrzylam Selfridges, dalej nie wysylaja do pl Tego tez nie rozumiem, bo poza nim jakos reszta firm z uk nie ma problemu z wysylkami do pl
Też tego nie rozumiem. Kolejny przyklad to victoria beckham, która do Niemiec wysyła, ale do nas już nie może . Z niej to chociaż jakąś okrojoną kolorowkę można dostać na cult.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 16:21   #374
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. Kolejny przyklad to victoria beckham, która do Niemiec wysyła, ale do nas już nie może . Z niej to chociaż jakąś okrojoną kolorowkę można dostać na cult.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Własnie, totalny bezsens dla mnie.
Chciałam z VB bronzer, to na cult niedostepny i się obeszłam smakiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 16:23   #375
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Poszłam do Douglasa obadać te szminki szanelowe i już wiem, dlaczego ten 918 ma największe wzięcie- bo to najbardziej uniwersalny i żywy z tych kolorów. Oprócz tego ciekawy był jeszcze ten czerwony i Flirty Coral Reszta bez szału.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 16:55   #376
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Poszłam do Douglasa obadać te szminki szanelowe i już wiem, dlaczego ten 918 ma największe wzięcie- bo to najbardziej uniwersalny i żywy z tych kolorów. Oprócz tego ciekawy był jeszcze ten czerwony i Flirty Coral Reszta bez szału.
Uniwersalny to nie do konca, bo z niektorymi makijazami nie bedzie pasował odcieniowo, ale żywy i owszem, pisałam, ze odmładza, rozswietla, a nawet odejmuje lat, jak zaden inny odcien szminkowy
Nosiłam juz go dzisiaj i nawet tż zwrócił uwagę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 17:21   #377
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uniwersalny to nie do konca, bo z niektorymi makijazami nie bedzie pasował odcieniowo, ale żywy i owszem, pisałam, ze odmładza, rozswietla, a nawet odejmuje lat, jak zaden inny odcien szminkowy
Nosiłam juz go dzisiaj i nawet tż zwrócił uwagę
Bardziej chodzilo mi o to, że dla wielu typow urody się sprawdzi. Ja bym siebie tez widziala w tym odcieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 17:37   #378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Bardziej chodzilo mi o to, że dla wielu typow urody się sprawdzi. Ja bym siebie tez widziala w tym odcieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tak, tu sie zgodzę, widziałam wiele filmików na yt i w sumie każdej lasce pasował
Cieszę się, że sie skusiłam na niego, szkoda tylko ze jest taki mały i pewnie szybko się zuzyje, a cena z kolei najmniejsza nie jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 19:02   #379
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tak, tu sie zgodzę, widziałam wiele filmików na yt i w sumie każdej lasce pasował
Cieszę się, że sie skusiłam na niego, szkoda tylko ze jest taki mały i pewnie szybko się zuzyje, a cena z kolei najmniejsza nie jest
No właśnie... ja go pewnie nie kupię, bo cena mnie odstrasza. Roz za 240 zł, pomadka za 180 zł. Roz na lata, pomadka max. na kilka miesięcy. Mazidła do ust są w moim odczuciu zdecydowanie za drogie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-05, 19:06   #380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No właśnie... ja go pewnie nie kupię, bo cena mnie odstrasza. Roz za 240 zł, pomadka za 180 zł. Roz na lata, pomadka max. na kilka miesięcy. Mazidła do ust są w moim odczuciu zdecydowanie za drogie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cóż, płaci sie się za prestiż marki Nic nie jest warte swojej ceny, jaka ma, każdy sam dokonuje wyboru
Szminki Lisy też cena z kosmosu, a moim zdaniem nie sa nawet w ćwierci tego warte
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 19:53   #381
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hej Milko
Nie miej wyrzutów sumienia, bo ta kolekcja wiosenno-letnia im sie naprawdę mega udała i wszystko mi sie podoba z niej, a normalnie nie jestem chanel lady
Nowa seria Lustre maca mi sie podoba i nosi jeszcze lepiej niz stara, mam z niej kilka odcieni i I ten napis piekny i błyszczacy bullet

Cienie są przekozackie, wiec jak Twoje kolory to kupuj póki są i mowi to osoba, co sama preferuje mocne. napigmentowane cienie w typie Nataszy, ale ta delikatna paleta Srodziemnomorska rzucila mnie na kolana, daje taki niewymuszony lekki, swietlisty i zarazem elegancki wyglad, ze moglabym uzywac co dzien przez miesiac i nie tesknilabym do innych Dodam, ze makijaz w 5 minut sie nia ogarnia albo iszybciej, bo i jednym odcieniem mozna zrobic cale oko i bedzie extra. Oliwkowy cien w niej wymiata
Szkoda, że te cienie nie są dostępne online w Douglasie, bo ze zniżką kliknęłabym w ciemno i jeszcze wzięła tę balsamo-szminkę. W poniedziałek przejdę się do stacjonarnego D. i sprawdzę jak wyglądają w rzeczywistości. W kilku warszawskich chyba jeszcze powinny być.

Z nowej serii szminek Maca Lustreglass mam odcień 542 Sellout, który jest kolejnym moim ulubionym. Ja w ogóle kocham szminki Maca (mają najwięcej odcieni z delikatnym kryciem, dobrą jakość w przyjaznej cenie ).

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
kocham emu-żel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też! Ciekawa jestem czy inne z BL też tak dobrze działają, ale na razie nie zmieniam, trzymam się tego, co u mnie działa
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 20:07   #382
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Szkoda, że te cienie nie są dostępne online w Douglasie, bo ze zniżką kliknęłabym w ciemno i jeszcze wzięła tę balsamo-szminkę. W poniedziałek przejdę się do stacjonarnego D. i sprawdzę jak wyglądają w rzeczywistości. W kilku warszawskich chyba jeszcze powinny być.

Z nowej serii szminek Maca Lustreglass mam odcień 542 Sellout, który jest kolejnym moim ulubionym. Ja w ogóle kocham szminki Maca (mają najwięcej odcieni z delikatnym kryciem, dobrą jakość w przyjaznej cenie ).
Były dostępne, ale bardzo szybko sie sprzedały, teraz tylko stacjo albo w butiku. Z drugiej strony poza bonem i kodem urodzinowym na Chanel nie wchodzą zniżki, chyba ze dadza na wszystko ale to nie tak czesto.

Tez mam Sellout Ale najbardziej chyba uwielbiam That's MAC
I mam tak samo ze szminkami MAC-a - big
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2022-02-05 o 20:08
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 21:18   #383
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja też! Ciekawa jestem czy inne z BL też tak dobrze działają, ale na razie nie zmieniam, trzymam się tego, co u mnie działa
Miałam trehalozę. Przy bardzo podrażnionej i suchej skórze to było niesamowite wybawienie. Przy skórze w lepszej kondycji już nie zrobiła takiego wrażenia.

Ceramidy bardzo mi się podobały. I napewno wrócę.

3/4 mojej pielęgnacji to basiclab...
Ale wpadło kilka innych i mam mocne postanowienie zdejmowania zapasów o potem wracam do basiclabu (chyba, że coś zrobi na mnie jeszcze większe i lepsze wrażenie).


Dołączam do fanek pomadek z MACa. Dla mnie nie są wystarczające i nie szukam innych. Ale ja jestem odporna na wszelkie limitki, nowe edycje i co tam jeszcze. Fenomenu pudełek, o których ostatnio mowa też nie rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 22:17   #384
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cóż, płaci sie się za prestiż marki Nic nie jest warte swojej ceny, jaka ma, każdy sam dokonuje wyboru
Szminki Lisy też cena z kosmosu, a moim zdaniem nie sa nawet w ćwierci tego warte
Piszę ogólnie o "rzeczach" do ust, bo ciężko mi wydać na mazidło do ust więcej niż 70 zł. Taki właśnie MAC to taki mój max.


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Szkoda, że te cienie nie są dostępne online w Douglasie, bo ze zniżką kliknęłabym w ciemno i jeszcze wzięła tę balsamo-szminkę. W poniedziałek przejdę się do stacjonarnego D. i sprawdzę jak wyglądają w rzeczywistości. W kilku warszawskich chyba jeszcze powinny być.

Z nowej serii szminek Maca Lustreglass mam odcień 542 Sellout, który jest kolejnym moim ulubionym. Ja w ogóle kocham szminki Maca (mają najwięcej odcieni z delikatnym kryciem, dobrą jakość w przyjaznej cenie ).


Ja też! Ciekawa jestem czy inne z BL też tak dobrze działają, ale na razie nie zmieniam, trzymam się tego, co u mnie działa
U mnie są w każdym Douglasie, w Warszawie to mogą być nawet w Sephorze, bo u mnie w jednej były balsamy do ust.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 23:22   #385
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Miałam trehalozę. Przy bardzo podrażnionej i suchej skórze to było niesamowite wybawienie. Przy skórze w lepszej kondycji już nie zrobiła takiego wrażenia.

Ceramidy bardzo mi się podobały. I napewno wrócę.

3/4 mojej pielęgnacji to basiclab...
Ale wpadło kilka innych i mam mocne postanowienie zdejmowania zapasów o potem wracam do basiclabu (chyba, że coś zrobi na mnie jeszcze większe i lepsze wrażenie).


Dołączam do fanek pomadek z MACa. Dla mnie nie są wystarczające i nie szukam innych. Ale ja jestem odporna na wszelkie limitki, nowe edycje i co tam jeszcze. Fenomenu pudełek, o których ostatnio mowa też nie rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja również dołączam do grona fanek MACowych pomadek. Trwałe, w dobrej cenie, a maty nie wysuszają ust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 00:19   #386
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie, totalny bezsens dla mnie.
Chciałam z VB bronzer, to na cult niedostepny i się obeszłam smakiem
Ja kupiłam ze stanów przez pośrednika (kilka miesiecy temu już). W ogóle kiedyś mi na insta pisali, że te bronzery na cult maja się pojawić na początku tego roku, ale z tego co widze na razie cisza. Poza tym i tak nie mogłam tyle wytrzymać żeby go nie kupić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 09:01   #387
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ze stanów przez pośrednika (kilka miesiecy temu już). W ogóle kiedyś mi na insta pisali, że te bronzery na cult maja się pojawić na początku tego roku, ale z tego co widze na razie cisza. Poza tym i tak nie mogłam tyle wytrzymać żeby go nie kupić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez pośredników nie kupuję, na to szkoda mi zwyczajnie kasy, tym bardziej ze na brak bronzerów nie narzekam, a VB to tylko ciekawość i kaprys Poczekam sobie aż będa na Cult A nawet jak nie będzie to też dramatu nie ma, bo Guciowe bronzery uwielbiam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 11:53   #388
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przez pośredników nie kupuję, na to szkoda mi zwyczajnie kasy, tym bardziej ze na brak bronzerów nie narzekam, a VB to tylko ciekawość i kaprys Poczekam sobie aż będa na Cult A nawet jak nie będzie to też dramatu nie ma, bo Guciowe bronzery uwielbiam
Ostatecznie nie wyszlo jakoś źle finansowo. Tym bardziej, że korzystając z okazji wzięłam jeszcze kilka rzeczy z glossier. A bronzerow też mam po kurek . Z Victoria jest tak, że czuć luksus. Dawno nie widziałam tak pieknego opakowania. Jeśli chodzi o kolor to mam najjasniejszy i mógłby to jednak być bardziej neutralny odcień, ale chyba każdy z kolorów idzie w pomarańcz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 12:50   #389
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ostatecznie nie wyszlo jakoś źle finansowo. Tym bardziej, że korzystając z okazji wzięłam jeszcze kilka rzeczy z glossier. A bronzerow też mam po kurek . Z Victoria jest tak, że czuć luksus. Dawno nie widziałam tak pieknego opakowania. Jeśli chodzi o kolor to mam najjasniejszy i mógłby to jednak być bardziej neutralny odcień, ale chyba każdy z kolorów idzie w pomarańcz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz dla mnie zaden kosmetyk nie jest wart tego, zeby przez posrednika musiec kupowac i dawac mu zarobić na sobie
Opakowanie mnie nie jara, nigdy nie miałam na tym punkcie fisia, dla mnie zawsze zawartość sie liczyła. Jakbym miała wybor- ta sama zawartosc w drozszym luksusowym opakowaniu albo w tanszym wziełabym w tanszym, gorszym W wiekszosci placi sie własnie za ten lusksus opakowania.
VB jestem tylko ciekawa w porowaniu do tego co miałam/mam , wot taki kaprys Ale nie czuje, ze realnie potrzebuje, bo nie sadze, zeby VB urwała mi siedzenie i była lepsza od tego, co uzywam
A co do odcieni, to ja przeciwnie, słyszałam, ze wlasnie nie sa za pomarańczowe. Ja mialam na oku nie pamietam jaki odcien, ale na pewno nie najjasniejszy to byl Musiałabym jeszcze raz research zrobić, bo to juz dawno temu ogladałam odcienie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 13:05   #390
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz dla mnie zaden kosmetyk nie jest wart tego, zeby przez posrednika musiec kupowac i dawac mu zarobić na sobie
Opakowanie mnie nie jara, nigdy nie miałam na tym punkcie fisia, dla mnie zawsze zawartość sie liczyła. Jakbym miała wybor- ta sama zawartosc w drozszym luksusowym opakowaniu albo w tanszym wziełabym w tanszym, gorszym W wiekszosci placi sie własnie za ten lusksus opakowania.
VB jestem tylko ciekawa w porowaniu do tego co miałam/mam , wot taki kaprys Ale nie czuje, ze realnie potrzebuje, bo nie sadze, zeby VB urwała mi siedzenie i była lepsza od tego, co uzywam
A co do odcieni, to ja przeciwnie, słyszałam, ze wlasnie nie sa za pomarańczowe. Ja mialam na oku nie pamietam jaki odcien, ale na pewno nie najjasniejszy to byl Musiałabym jeszcze raz research zrobić, bo to juz dawno temu ogladałam odcienie
Przeciez kupujesz przez posrednikow, bo czym jest niby dougas i sephora ?
Ja mam tak, że jak wydaje dużo kasy to opakowanie dla mnie też jest ważne. Po prostu jestem estetką i sroka. No dla mnie pomarańcz tam jednak przebija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.