Ślub, wesele, makijaż, drobne pytanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 18:06   #1
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378

Ślub, wesele, makijaż, drobne pytanie.


Przeczytałam troszkę wątków na ten temat, ale nie znalazłam odpowiedzi, oprócz tego korzystanie z wyszukiwarki nie wychodzi mi rewelacyjnie
Moje pytanie dotyczy makijażu. W przyszła sobotę, dokładnie za tydzień, moja kuzynka wychodzi za mąż. Mam już praktycznie wszystko. Tzn sukienkę, buty, dodatki. (Sukienka jest beżowa, wiązana na szyi, marszczona w talii, sięga łydek.)- chociaż to nie takie istotne, jak myślę.
Zastanawiam się nad makijażem. Myślałam nad wyraźnym zaznaczeniem oczu, (nieźle mi wychodzi malowanie się, nawet przyjaciółka często 'zaciąga mnie' do takiej roboty na jej własnej twarzy ) Głównie chodzi tu o brązowy cień i oczywiście czarna konturówka i wytuszowane rzęsy. Jednak jest lato i myślę że to niekoniecznie dobry pomysł. Zauważyłam że dobrze wyglądam gdy użyję tylko tuszu do rzęs, zaznaczę różem kości policzkowe i rozjaśnię wewnętrzne konciki oczu jasnym, niebieskim (perłowym) cieniem w kremie. (pomijając podkład, puder i inne kosmetyki które służą do poprawienia wyglądu cery)
Mam 17 lat. Wiem ze z opisu moze z tego wyjść niezła tapeta, zwłaszcza w wyobraźni, w praktyce jednak, zapewniam, że tak to nie wygląda. Prosiłabym tylko o poradę co wybrać:
Wyraźnie zaznaczone oczy, czy może wresję light?

Zaznaczam, że nie używam szminek ani błyszczyków. (choć moze powinnam?)


[ ah i oczywiście zapomniałam dodać: kolor oczu: brązowe, włosy: brązowe, cera: jasna ].

Doradźcie Drogie Wizażanki.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 13:32   #2
g-a-b-i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub, wesele, makijaż, drobne pytanie.

postawilabym na wersje light.masz ciemne wlosy oczy a sukienka nie jest w zywym kolorze.bo bezowy to raczej smutny kolor.wiec po co jeszcze dodawac ciemny makijaz.ja zawsze podkreslalam oczy ale ostatnio podobnie jak ty zauwazylam ze dobrze wygladam z niebieskim cieniem.ja nakladam na zew kaciki oczu.zreszta zgadzam sie z tym ze taki makijaz lepiej pasuje na lato no i oczy wygladaja pogodniej.mozesz tez oprocz tego cienia w kacikach, na powieki nalozyc jakis jasny perlowy cien no i podkresl usta.jesli chodzi o kolor pomadki lub blyszczyku to zalezy od tego czy masz pelne duze usta czy male
g-a-b-i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:44   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Ślub, wesele, makijaż, drobne pytanie.

postawiłabym na light ale z pazurkiem, czyli moze jakiś eyeliner jak potrafisz malowac kreski nim, lub makijaż z dzetami (karola na MM przedstawiła), podkreślone załamanie powieki i zew kącik oczka ciemniejszym kolorem i nei mam tu na mysli bardzo ciemnego tylko o kilka tonów. wew kacik jakimś jaśniejszym.w jasnym makijażu łądnie zrobionym też mozna wyglądać ładnie.oczywiscie rzęsy ładnie rozdzielone i wydłużone, błyszczyk - czemu nie? będzie idealnie pasować do letniego delikatnego makijażu
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:27   #4
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Ślub, wesele, makijaż, drobne pytanie.

Dziękuję bardzo, jeszcze nad tym pomyślę
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.