Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 00:23   #1
abcdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1

Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić


Cześć.
Od miesiąca jestem z moim najlepszym przyjacielem. Znamy się jakieś 7 lat, zawsze razem, zawsze dla siebie najlepsi.
Cieszę się, jak głupia, naprawdę. Problem jest tylko w tym,że do końca nie umiem się przestawić z tej przyjaźni... cały czas mam jakieś małe zahamowania. Dałabym wszystko, aby poznać go od nowa!

Nie umiem sobie do końca z tym poradzić, raz jest lepiej raz jest gorzej... A ja chciałabym zachowywać się spontanicznie, a nie myśleć, czy może podejść do niego i tak o go pocałować, bo mam ochotę, czy cokolwiek.. A ja ciągle myślę i myślę i to mnie wykańcza.
Doradźcie proszę, co mam zrobić..
abcdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 00:37   #2
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

Rozumiem, na pewno nie jest łatwo tak od razu się przestawić. Jest to dla Was nowa sytuacja. Może brakuje takiej nutki tajemniczności, tak dobrze się znacie, to też krępuje.
Proponuję pójście na jakąś kolację romantyczną czy gdzieś, wtedy nie myślcie o niczym, po prostu się odprężcie, randkujcie po prostu, bo przecież jak byliście przyjaciółmi to nie było między Wami takich randek. Pewnie to przełamie pewne mury .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 01:19   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

Skoro jesteś z nim od miesiąca i wszystko WIADOMO co i jak to czemu masz rozkminy? Zamiast myśleć to PO PROSTU TO RÓB na co masz ochotę i nie zastanawiaj się czy wypada czy nie
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:01   #4
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

Może spotykajcie się troche rzadziej? Zatęsknicie za rozmowami, swoim towarzystwem, bliskością. Wtedy być może łatwiej będzie o przełamanie pewnych barier
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 09:27   #5
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Skoro jesteś z nim od miesiąca i wszystko WIADOMO co i jak to czemu masz rozkminy? Zamiast myśleć to PO PROSTU TO RÓB na co masz ochotę i nie zastanawiaj się czy wypada czy nie
zgadzam się

mniej zastanawiania, więcej działania
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:26   #6
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Skoro jesteś z nim od miesiąca i wszystko WIADOMO co i jak to czemu masz rozkminy? Zamiast myśleć to PO PROSTU TO RÓB na co masz ochotę i nie zastanawiaj się czy wypada czy nie
Popieram...
Jestem w podobnej sytuacji i rzeczywiście na początku może być trochę niezręcznie, ale przestań tyle myśleć i zachowuj się spontanicznie. Taki związek to skarb.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:25   #7
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

A jak jest wg Ciebie różnica między przyjaźnia a związkiem? Czego innego oczekujesz od TŻ, czego nie oczekujesz od przyjaciela? Czego oczekujesz od siebie w tym związku innego, niż gdy byliście przyjaciółmi?
Zakładam, żed podstawową różnicą jest czułośc i sex, ale co jeszcze dla Was? może warto nad tym pomyślec?
Pojawiło sie medzy Wami uczucie, skoro zdecydowaliści sie na związek. co ono w Was zmieniło?
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 11:51   #8
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

Cytat:
Skoro jesteś z nim od miesiąca i wszystko WIADOMO co i jak to czemu masz rozkminy? Zamiast myśleć to PO PROSTU TO RÓB na co masz ochotę i nie zastanawiaj się czy wypada czy nie
Zgadzam się z NormalnymFacetem. Jesteście ze sobą krótko - trochę potrwa zanim się przestawisz. Ale ciesz się! Zaczynasz od przyjaźni, która przerodziła się w uczucie. To skarb! Niestety są sytuacje, kiedy zaczyna się od uczucia (zauroczenia), a potem to uczucie trochę słabnie i okazuje się, że przyjaźni nie ma... Ty masz świetną sytuację. Po prostu nie myśl tyle i jak chcesz go pocałować, to to zrób!

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
A jak jest wg Ciebie różnica między przyjaźnia a związkiem? Czego innego oczekujesz od TŻ, czego nie oczekujesz od przyjaciela? Czego oczekujesz od siebie w tym związku innego, niż gdy byliście przyjaciółmi?
Zakładam, żed podstawową różnicą jest czułośc i sex, ale co jeszcze dla Was? może warto nad tym pomyślec?
Pojawiło sie medzy Wami uczucie, skoro zdecydowaliści sie na związek. co ono w Was zmieniło?
Właśnie bez sensu nad tym myśleć. Autorka pisze, że jest zadowolona, nawet szczęśliwa. Nie ma czego rozkminiać według mnie. Trzeba przestać myśleć "co wypada", bo to teraz jest jej chłopak, a przy okazji dobry przyjaciel. Czegóż chcieć więcej?
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:02   #9
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

Nie chodziło mi o myslenie "co wypada?", a o zastanowienie się co abcdz przeszkadza w tej relacji jak teraz jest. Bo cos przeszkadza skoro pisze o tym na forum i pisze, że jest coraz gorzej....
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 07:41   #10
thekimkolwiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Z przyjaciela do chłopaka, ciężko jest się przestawić

Ja w miarę szybko sie przestawilam.. i teraz bardzo żałuje.. Zranił mnie bardzo.. nawet wątek o tym założyłam.. I w jednym momencie straciłam nie dość, że faceta to jeszcze przyjaciela..
thekimkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.