Jak sprawić żeby mi wybaczył ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-18, 20:50   #31
Caroline1920
Zakorzenienie

Dot.: Jak sprawić żeby mi wybaczył ?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Bo pocałunki zarezerwowane są TYLKO dla partnera (no chyba, że ma się luźny związek), a alkohol nie jest żadnym usprawiedliwieniem ani przyzwoleniem na takiego typu zachowania

Swoją drogą ciesz się, że dał Ci ostatnią szansę, ja bym nie dał.
dokladnie zgadzam sie calkowicie...
dla Ciebie Autorko moze pocalunek nie jest zdrada lub jest wybaczalny a np dla mnie juz jakieś pokątne rozmowy, spotkania z inna kobieta/mezczyzna sa zdrada, nie mowiac juz o pocalunku czy seksie... na prawde podziwiam tych ktorzy potrafia wybaczyc zdrade i zyc dalej z taka osoba, ja znam siebie i wiem ze bym calkowicie stracila szacunek do takiej osoby, traktowalabym jak smiecia, wypominala, rownala z ziemia, przez co wykonczylabym i jego i siebie psychicznie dlatego nie wybaczylabym nigdy...
nie wierze, ze po zdradzie wlacza sie magiczny przycisk "delete" i juz nie pamietamy, nie rozmyslamy, nie pytamy samych siebie dlaczego, jak mógł to zrobić, co ze mna nie tak, czy znow to zrobi itd no oszalec mozna... nigdy bym sobie czegos takiego nie zafundowala...
Stary 2012-01-19, 11:08   #32
just_me
Zadomowienie

ja nigdy nie zdradziłam, ale moj TŻ myśli, że to zrobiłam. (mega podejrzliwy sie zrobil i zazdrosny) no i dał mi ostatnią szansę na poprawę. Najważniejsze to pamiętaj o nim, rób niespodzianki, zabieraj go do kina, kawiarni, w romantyczne miejsca, może tam gdzie kiedys chodziliscie? pisz do niego, pokazuj, ze o nim myślisz. No i tyle. U mnie to pomogło. Wychodź z nim często, do znajomych, na imprezy. No nie wiem co jeszcze moge Ci poradzic.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

chodzi o to, zeby wiedzial ze jest dla Ciebie najwaznieszy
uzależnianie się od nich jest... głupotą."

co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 09:54   #33
malenka2504
Raczkowanie

Smile Dot.: Jak sprawić żeby mi wybaczył ?

dzięki just_me

Bo jest i zawsze będzie...i będę mu to okazywała zawsze i wszędzie
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
malenka2504 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 12:19   #34
LKstasia
Raczkowanie

Hej. Jestem w podobnej sytuacji i proszę o radę. Z moim (w sumie nie wiem czy z jeszcze moim) TŻ byliśmy 7 miesięcy. Mieszkamy od siebie ok 100km, spotykamy się zazwyczaj w weekendy. Ostatnie tygodnie nie wyglądały za ciekawie, problemy w pracy, jego stresująca sesja poprawkowa powodowały ciągłe kłótnie, a ja mimo jego słownych zapewnień czułam się zaniedbywana. Stwierdziłam, że trzeba przeczekać ten czas, rozmawialiśmy o tym, żeby się postarać mimo problemów o siebie się nadal starać. Jednak z różnym skutkiem... W sobotę byliśmy na imprezie. On od początku dziwnie się zachowywał, wdał się w jakąś słowna kłótnię, gdzie ja rozdzielałam ich, bo nie wiem jakby się to skończyło, nie był sobą. Byłam na niego zła, smutna i znowu pominięta w tym wszystkim. No i stało się, że całowałam się z kimś innym. Żałuję, no ale stało się On nie rozmawia ze mną, napisał, że to koniec. Nie wiem czy mam pojechać do niego, spróbować pogadać, czy dać mu czas i na razie dać mu spokój? Nic mnie nie usprawiedliwia; jedynie słabość,% i poczucie odrzucenia z jego strony, ale to co się stało nie było żadnym rozwiązaniem
Stary 2012-10-09, 13:46   #35
ricca166
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malenka2504 Pokaż wiadomość
Jestem z moim TŻ 2,5 roku. Ok m-ąc temu byłam na imprezie w pracy (nigdy wcześniej nie byłam na takiej imprezie, więc nie spodziewałam się jak to może wyglądać), wszyscy wtedy za dużo wypiliśmy...i całowałam się z kolegą z pracy...później próbował mnie zaciągnąć do łóżka, ale odepchnęłam go i nic więcej między nami się nie wydarzyło.
Biedactwo.Pewnie zmuszali do picia,a Ty nie mogłaś odmówić,bo by Cię tam pobili za to,albo co gorsza zwolnili.
Moim zdaniem,po takiej sytuacji posypanie się związku to tylko kwestia czasu.No bo co,on się będzie za każdym razem zastanawiał,jak gdzieś pójdziesz na zakrapianą imprezę,czy Ci hamulce nie puszczą (może tym razem pozwolisz na coś więcej),a Ty z tego powodu wiecznie niepijąca będziesz?
BTW współczuję osobom ,które nie wiedzą ,co robią po alkoholu ,naprawdę.
ricca166 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pocałunek, przebaczenie, skrucha, zdrada, żal

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości