Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-05, 18:45   #31
_Julita89
Raczkowanie
 
Avatar _Julita89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 181
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość

Mówimy o portalach erotycznych również gdzie chodzi tylko o sex. I nie chodzi mi TYLKO o sex.

No właśnie raczej nie mam nic do zaoferowania. Sama przyznajesz że wszystko marne i problem penisa realny.
I od wielu lat myślę tylko o palnięciu sobie w łeb.
To jak na portalach erotycznych, to moze zwyczajnie jesteś dla kogoś nieatrakcyjny/czymś odstraszasz, bo to raczej nie kwestia tekstu, ze na portalu erotycznym szukasz seksu. Moze to, ze to "codziennie" brzmi trochę jakbyś napalał się na niewiadomo jaką znajomość i ile spotkań.

Problemy masz i wg mnie penis jest akurat mniejszym z nich. Zafiksowałeś się na tym punkcie jak nie wiem, gdyby to było taką tragedią nad tragediami ze nie znajdzie się partnera, to statystycznie Azjaci by wyginęli. Statystycznie. Być moze znajdzie się amatorka, nie dla kazdej jest to tak wazne, ale trzeba coś sobą reprezentować jako człowiek! I większym problemem jest to, ze jesteś/postrzegasz siebie jako przegrywa. Jak mają lubić cię inni, jak z tego co piszesz o sobie wynika, ze ty nie lubisz sam siebie? No nie da się. Nikt nie chce zadawać się z tymi słabymi, przegranymi, tkwiącymi w miejscu i dopóki tego nie zmienisz, nie znajdziesz kobiety ani przyjaciół. Proste.
Więc masz dwie opcje - albo biadolisz dalej nad swoim marnym losem i tkwisz w tym bagnie, albo jak przystało na faceta bierzesz byka za rogi i wykonujesz kroki w celu ogarnięcia się/zmiany zycia. Dostałeś w całym wątku sporo rad.
_Julita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 19:20   #32
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
A poważniejsza rada była wcześniej, jak wspomniałem o znajomym co był taki jak ty a w jednostce specjalnej skończył (jest już emerytem wojskowym).
Już po kilku miesiącach po tym jak mu "odje...ało" i skoczkiem został i biegał, dźwigał i bił się na jakichś treningach to tak jakoś gęba mu się zmieniła na męską, że można było go nie poznać. Na zdrowie. A właśnie, uchlewasz się czasem? Ja się uchlewam dośc regularnie - wspaniały reset, bo spadochroniarstwo już na mnie nie działa. Nie żebym miał takie problemy jak ty, po prostu żeby nie zdziadzieć.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 19:27   #33
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez _Julita89 Pokaż wiadomość
To jak na portalach erotycznych, to moze zwyczajnie jesteś dla kogoś nieatrakcyjny/czymś odstraszasz, bo to raczej nie kwestia tekstu, ze na portalu erotycznym szukasz seksu. Moze to, ze to "codziennie" brzmi trochę jakbyś napalał się na niewiadomo jaką znajomość i ile spotkań.

Problemy masz i wg mnie penis jest akurat mniejszym z nich. Zafiksowałeś się na tym punkcie jak nie wiem, gdyby to było taką tragedią nad tragediami ze nie znajdzie się partnera, to statystycznie Azjaci by wyginęli. Statystycznie. Być moze znajdzie się amatorka, nie dla kazdej jest to tak wazne, ale trzeba coś sobą reprezentować jako człowiek! I większym problemem jest to, ze jesteś/postrzegasz siebie jako przegrywa. Jak mają lubić cię inni, jak z tego co piszesz o sobie wynika, ze ty nie lubisz sam siebie? No nie da się. Nikt nie chce zadawać się z tymi słabymi, przegranymi, tkwiącymi w miejscu i dopóki tego nie zmienisz, nie znajdziesz kobiety ani przyjaciół. Proste.
Więc masz dwie opcje - albo biadolisz dalej nad swoim marnym losem i tkwisz w tym bagnie, albo jak przystało na faceta bierzesz byka za rogi i wykonujesz kroki w celu ogarnięcia się/zmiany zycia. Dostałeś w całym wątku sporo rad.
1. Bo mi nie chodziło nigdy o jednorazowy sex. A o FWB z możliwością związku w przyszłości.

Atrakcyjny nie jestem raczej. Zdarzyło mi się na fotce oberwać tekstem w stylu zrób robie ryj zanim do mnie będziesz startował itd.

Nie dla każdej jest to TAK ważne ale zawsze jest ważne.

Nie nie lubie siebie zabił bym skurczybyka

Myślę że sam siebie nie ogarnę. Za dużo tego we mnie tkwi.
Jedynym celem mojego życia było być z kimś. Żeby mieć w końcu do kogo otworzyć dzioba. I żeby nie czuć się śmieciem.

Ale nigdy takiej nie było tak naprawdę.
Błędne koło.

Nie nie pije, nie pale i nie ćpam.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-05 o 19:29
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:04   #34
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Nikt ci nie każe się sam ogarniać, od tego są specjaliści. Dopóki będziesz tak toksyczny jak jesteś to będzie tylko gorzej.
Naprawa psychiki, potem można się wziąć za samorozwój i na końcu szukać partnerki. I pamiętaj że nie ma ludzi którzy mogą codziennie przez bardzo długi czas, człowiek to nie maszyna.
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:25   #35
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;86465933]Nikt ci nie każe się sam ogarniać, od tego są specjaliści. Dopóki będziesz tak toksyczny jak jesteś to będzie tylko gorzej.
Naprawa psychiki, potem można się wziąć za samorozwój i na końcu szukać partnerki. I pamiętaj że nie ma ludzi którzy mogą codziennie przez bardzo długi czas, człowiek to nie maszyna.[/QUOTE]

Możesz rozwinąć myśl dlaczego jestem toksyczny?
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:43   #36
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Masz cechy i zachowania toksycznej osoby, nie tylko dla innych ale też siebie.
Sam je tu wymieniłeś więc wiesz które to
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 06:58   #37
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Jak najbardziej. Natomiast często specjaliści mają mnie za normalnego. Albo nie wiedzą co ze mną zrobić
Nie wiem, u jakich specjalistów byłeś. Jak dla mnie kwalifikujesz się do terapii i to takiej naprawdę porządnej i rozłożonej w czasie.


Cytat:
Znam taką co właśnie w ten sposób wybierała. Byle by dało się go znieść ale 20 cm minimum musi być. W dodatku totalnie okrągła dziewczyna niska, nieatrakcyjna itd.
Ale już chyba ustaliliśmy, że te Twoje znajome to taki średni materiał na partnerki?
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 08:44   #38
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;86465988]Masz cechy i zachowania toksycznej osoby, nie tylko dla innych ale też siebie.
Sam je tu wymieniłeś więc wiesz które to[/QUOTE]

Dokładnie. Z takim podejściem to nawet gdyby miał 30 cm w wzwodzie to by żadna go nie chciała na dłużej.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 09:19   #39
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86466672]Dokładnie. Z takim podejściem to nawet gdyby miał 30 cm w wzwodzie to by żadna go nie chciała na dłużej.[/QUOTE]
Myślę że nie "nawet" lecz "tym bardziej". Która chciałby być uderzana bez wyczucia o szyjkę macicy takim drągiem przez pozbawionego równowagi napaleńca?
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 15:00   #40
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

To forum jest jakies dziwne.
Krytykujecie mnie nie mowiac czemu toksyczny itd.
Mimo ze nawet nie zacząłem tu opisywac swojego zycia.

Krytykujecie nawet to ze chce codziennie.
Jw jesli ktos chce chciaz miec jeden szalony weekend w miesiacu. Czyli kilka razy w piatek, sobote i niedziele. To juz srednio wychodzi raz dziennie.
Jw sa kobiety ktorym wystarcza raz w miesiacu jak i takie co chca rano i wieczorem. Wiec troche tez ktos tu patrzy przez swoj pryzmat. W dodaku ocenia mnie bo tylko sex.
Jest on podstawa zwiazku i jesli ja chce codziennie ona kilka razy na miesiac to nigdy to nie wypali.
Szukam kobiety ktora codziennie bedzie pobudzac. Np czekajac jak ma foto itd.
Dla wielu osob przesadzam i uwazaja ze tylko sex ale jw. Nie bzykalem tabuniw kobiety tylko wylacznie jedna. Natomiast to czy dziewczyna jest otwarta i ma duze libido ma ogromne znaczenie.

Najgorzej jest jesli kobieta na poczatku chciala by niby czesto a potem wystarcza jej od czasu do czasu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_1963196263989614.jpeg (66,0 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-06 o 15:05
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 16:24   #41
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Ja Cię nie krytykuję że chcesz codziennie, jakbym miał stałą babę to chyba też bym codziennie gdyż byłaby pod ręką.

Ja nie pisze że jesteś toksyczny, ja Ci zarekomendowałem aktywność która może Cie korzystnie zmienić aczkolwiek nie jestem tego pewien.

Nigdy nie byłem w stałym związku więc nie wiem jak to jest ale mówi się że się sobą w końcu sobą nacieszą, więc już nie tak często to robią ze sobą.

Po co to zdjęcie? No bardzo fajna figura i co?

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Ja nie pisze że jesteś toksyczny, ja Ci zarekomendowałem aktywność która może Cie korzystnie zmienić
Tak że będziesz sobie ziścić swe marzenia seksualne.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 16:39   #42
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Przestaje wierzyć w inteligencję tutaj...
"Szukam kobiety ktora codziennie bedzie pobudzac. Np czekajac jak ma foto itd. "
A ten o figurze....masakra
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 18:07   #43
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
Przestaje wierzyć w inteligencję tutaj...
"Szukam kobiety ktora codziennie bedzie pobudzac. Np czekajac jak ma foto itd. "
A ten o figurze....masakra
Jakie ku...wa "czekając jak ma foto"??? Jak to się ma do tego zdjęcia z tym różnym syfem porozkładanym wokól niej... O co chodzi??? Nieważne.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
Mimo ze nawet nie zacząłem tu opisywac swojego zycia.
Tak, skądże, nic o swym życiu nie napisałes już na dzień dobry.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 18:12   #44
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
Przestaje wierzyć w inteligencję tutaj...
"Szukam kobiety ktora codziennie bedzie pobudzac. Np czekajac jak ma foto itd. "
A ten o figurze....masakra
Żadna kobieta nie będzie codziennie pobudzać przez całe życie. Pogódź się z tym albo tkwij w strefie marzeń aż skończysz samotnie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 18:19   #45
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Aha, "czekając jak na foto" a nie "czekając jak ma foto" jak napisałeś. Rozumiem. Ona będzie czekać na Ciebie np. jak na tej fotografii. Ja porzygałbym się jakbym ją zobaczyl w otoczeniu tego syfu na łóżku.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 19:31   #46
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86469359]Żadna kobieta nie będzie codziennie pobudzać przez całe życie. Pogódź się z tym albo tkwij w strefie marzeń aż skończysz samotnie.[/QUOTE]

Wybacz ja sie masturbuje po x razy dziennie od 12 roku życia. Znam również kilka kobiet z takim libido. Natomiast albo nie w moim guscie albo też ja sie im nie podobałem. Poza tym zwykle dla kobiet lubiących częsty sex rozmiar ma znaczenie.

Dla ciebie to dyf a dla mnie urozmaicenie.
Dla mnie syfem jest to co przeczytałem na twoim profilu. Lizanie obcej kobiecie?
Której nawet nie znasz. Nie mówiąc już o sexie z nie wiadomo kim?


Ile ludzi tyle upodobań itd.
Więc jw potrzebuję nimfomanki lubiącej zabawy i nic w tym złego.

Ale jw wniosków o toksyczności nie rozumie.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-06 o 19:37
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 10:18   #47
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
Dla mnie syfem jest to co przeczytałem na twoim profilu. Lizanie obcej kobiecie?
Której nawet nie znasz. Nie mówiąc już o sexie z nie wiadomo kim?
A co, mam siostrę wylizać i przelecieć? Czy żyć w celibacie nie chcąc stałego związku? A co się okazało z tą którą jak Ci się wydawało, znałeś...

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2019-02-07 o 14:51
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 15:49   #48
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Ten wątek stał się już niesmaczny. Emigruję.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 15:58   #49
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Ten wątek stał się już niesmaczny. Emigruję.
To tylko samo życie.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-07, 19:00   #50
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

No właśnie nie...
Jesteś obrzydliwy i chamski.
A co złego w sexie z obcymi?

Powiem tak. Czasem zastanawiam się czy to ja jestem ten powalony czy pozostałe 70 80%.


Otóż nie ma niemal osoby czystej biologicznie. Nie mówię tu nawet o HIV.
Mówi się że nie ma nawet testów na wszystko.

Raz rozmawiałem z znajomym który korzysta z usług Pań.
I jak to on się nigdy nie zaraził że po to gumki wyprodukowali itd.
Spytałem czy je liże?
Analogicznie ty tutaj się chwalisz.

Wiesz chociażby czym jest opryszczka wargowa? Ma ją 80% ludzi. To nie jest reakcja na coś a mikrob który żyje w tobie.
CMV 60%>
Brodawczak? 50% Odmiany przenoszone 15 - 20%
Zapalenie wątroby? 5%
Kiłę ma 1% Polaków
Itd itd

Generalnie każdy kontakt z kimś daje ci coś poza orgazmem...
Nigdy nie rozumiałem takich ludzi jak ty.
A to że wyrywasz Panienki to raczej przez stanowczość i brak rozumu.

Więc jw napisałem chyba nie mój poziom forum.
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 19:31   #51
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

nimfomania to zaburzenie i nie jest raczej czesto spotykana, wiec chyba grono potencjalnych partnerek jest dla Ciebie dosc male

ale serio smutno sie czyta.

Pomijam juz depresyjno, jeczacy styl bycia (ktory zapewne odrzuca od Ciebie kobiety), ale Ty patrzysz tylko przez pryzmat tego seksu i ustawiles sobie jakas chora poprzeczkę.
Radzilabym sie zastanowic czy lepiej miec kobiete i szczescliwa relacje z seksem 3-4razy w tygodniu czy wcale.
Bo takiej,ktora bedzie chciala kilka razy dziennie (dlugoterminowo) to raczej nie znajdziesz, bo w zyciu :

-moze wystapic ciaza i polog a wtedy sie na troche wypada z obiegu,
-mozna sie rozchorowac i wtedy sie lezy i zdycha a nie mysli o bzykaniu,
-mozna wrocic z pracy o 23 i marzyc o lozku ale w kontekscie pojscia spac,
-mozna miec gorszy dzien/humor etc

Ludzie to nie roboty, a Ty patrzysz na potencjalna kobiete jak na sztuczna lale - w polaczeniu zz powyzszym to mega odpychajace
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 19:52   #52
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
nimfomania to zaburzenie i nie jest raczej czesto spotykana, wiec chyba grono potencjalnych partnerek jest dla Ciebie dosc male

ale serio smutno sie czyta.

Pomijam juz depresyjno, jeczacy styl bycia (ktory zapewne odrzuca od Ciebie kobiety), ale Ty patrzysz tylko przez pryzmat tego seksu i ustawiles sobie jakas chora poprzeczkę.
Radzilabym sie zastanowic czy lepiej miec kobiete i szczescliwa relacje z seksem 3-4razy w tygodniu czy wcale.
Bo takiej,ktora bedzie chciala kilka razy dziennie (dlugoterminowo) to raczej nie znajdziesz, bo w zyciu :

-moze wystapic ciaza i polog a wtedy sie na troche wypada z obiegu,
-mozna sie rozchorowac i wtedy sie lezy i zdycha a nie mysli o bzykaniu,
-mozna wrocic z pracy o 23 i marzyc o lozku ale w kontekscie pojscia spac,
-mozna miec gorszy dzien/humor etc

Ludzie to nie roboty, a Ty patrzysz na potencjalna kobiete jak na sztuczna lale - w polaczeniu zz powyzszym to mega odpychajace
1. Czy ja wiem czy to aż taka nimfomania.
2. Jęcząco marudzący mękolący styl bycia jak najbardziej. I wynika on z przeszłości i bardzo niskiej samooceny bo żadna mnie nie chce.
3. Co do ciąży nie wiem czy jeszcze bym chciał dziecka. Dawniej marzyła mi się córeczka ale zważywszy że wolę starsze mało prawdopodobne.
4. Tak można wrócić późno czy mieć zły nastrój i nie mieć ochoty ale można nadrobić kiedy indziej.

Ok zejdźmy do 2 razy na 5 dni roboczych + minimum 2 razy dziennie w soboty i niedziele.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Zapomniałem o tym że poznając jakąś kobietę np w necie. Angażowałem się tak bardzo że się przeprowadzałem.
Przez co mam często w CV pracę po 9 miesięcy po 12 18.

Np w technikum była nauczycielka. Z którą się spotykaliśmy. Generalnie schizofrenia + anoreksja. Ja zamiast wyjechać na studia tkwiłem w tej mieścinie. W dodatku wybili ludzi na matmie i skończyłem kierunek który nie jest poważany. Lepiej było zostać i zrobić jakiego bądź inżyniera.

Potem była kobieta 16 lat starsza. Pomagałem jej jak mogłem mąż z osobnej sypialni związek bo dziecko. Jak przeprowadziłem się dla niej max 200m od niej. Nigdy więcej nie spotkaliśmy się. Przepraszam spotkaliśmy się bo kasę chciała ze 3 razy.

Potem była ta co pisałem wyżej czyli moja pierwsza. 5 lat słania paczek, zostawiania kasy potajemnie po spotkaniu żeby miała za co żyć. Robienie zakupów, żarcia, ubrania itd. Poznałem kobietę która chodziła w jednej bluzie i nie zawsze jadła. A odchodząc miała wyremontowane mieszkanie, kupioną działeczkę, zmieniony samochód. Przyjeżdżałem jak tylko mogłem najszybciej bo np wypadł jej ząb.

Wiem że sam jestem sobie winien. Że byłem pieskiem że żadna mnie nie szanowała.
Ale mnie nikt nigdy nie szanował. Rodzina, praca, znajomi kobiety.

Sam sobie pogarszałem wzrok i udawałem że widzę w rzeczywistości nie widząc w klasie z tablicy. Bo rodzice zawsze robili mi problemy żeby kupić szkła. Wyzywali od ślepców.
Miałem jedne okulary od 2 3 podstawówki do 3 gimnazjum. Ile to lat ? 7 chyba. A moja wada urosła z -1,5 do -7,5.

Jakieś 3 lata temu zrobiłem sobie operację jak między mną a moją 1 się popsuło. Bo ona zawsze chciała mnie bez okularów. I albo operacja pójdzie nie tak i się po prostu zabije albo będzie ok.

A potem jakoś i tak mnie zostawiła.

Mam tak dość mojego życia że ja â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠e .

Gdzie te fukck friends. Gdzie chodzenie za rękę po parku. Gdzie spędzanie z sobą nocy. Wtulanie się dniami i nocami.

Miałem jedną kobietę zaledwie z 6 razy. ... Czyli tyle ile pewnie statystyczna 16 latka.

Nie potrafię się całować. Kompletnie tego nie czuję. Myślę tylko jak żeby jej było dobrze. Nie uginają mi się nogi nie mam motyli...
A ona nie lubiła się ze mną całować bo się ślinię.

Czuję się najgorszym syfem z syfów na świecie.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-07 o 19:54
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:51   #53
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Ok zejdźmy do 2 razy na 5 dni roboczych + minimum 2 razy dziennie w soboty i niedziele.
ok, rozumiem,ze w weekendy dziewczyna nie moze sie przypadkiem rozchorowywac. Nie no sorry, ale chyba nie da sie tego subtelniej napisac,zebys zrozumial-to co napisales to takie dno i jest tak glupie, ze robi sie slabo.

Dlatego wlasnie nie masz dziewczyny :
1)Kobieta to nie podatek PIT - rozliczanie z ilosci seksu w numerach jest smieszne,
2)wiekszosc kobiet chce relacji. Takich gdzie ktos sie nimi interesuje. Ty interesujesz sie tylko soba i tym,ze jak ma byc to ma spelniac jakies chore,matematyczne statystyki.
3)Nie ma nic o tym, co Ty bys takiej kobiecie mogl zaproponowac-wide, ona ma byc piekna i dawac sie dymac a w zamian dostanie no na pewno nie milosc i uwage, az dziw,ze chetnych nie ma
4)Masz totalnie skrzywione postrzeganie relacji i zwiazkow-czyli bycie z Toba to meka i harowa, a ludzi jakos to nie zacheca (surprise)
5)Lista kompleksow by sie nie zmiescila na stronie A4. Kazdy jakies ma ale Ty nnimi epatujesz tak bardzo, i tak sie uzalasz (przy czym oczywiscie nie jest to Twoja wina, tylko calego swiata i wszystkich innych a Ty biedaczek masz pecha), ze nawet ja sie zmeczylam a pzreczytalam tylko kilka postow - Ty nie potrzebujesz kobiety,tylko psychologa i terapii
6)Nie robisz nic,zeby zmienic swoje zycie=zycie sie nie zmienia. Nikt nie zrobi tego za Ciebie
7)Tkwienie w dziwnych relacjach i angazowanie sie od razu, co jest wynikiem powyzszego. I oczywiscie poglebia te problemy i twoja samoocenę, ale tkwisz dalej bo lepszy rydz niz nic. Jakos nie wierze, zeby ta 200km przeprowadzka byla poprzedzona jakims dluzszym stazem,glebsza relacja i wspolnymi ustaleniami. Nie ma tu Ci co powiedziec-kazdy poppelnia bledy i przykro mi, kazdy tez ponosi ich konsekwencje, dlatego lepiej myslec.
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 21:03   #54
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
ok, rozumiem,ze w weekendy dziewczyna nie moze sie przypadkiem rozchorowywac. Nie no sorry, ale chyba nie da sie tego subtelniej napisac,zebys zrozumial-to co napisales to takie dno i jest tak glupie, ze robi sie slabo.

Dlatego wlasnie nie masz dziewczyny :
1)Kobieta to nie podatek PIT - rozliczanie z ilosci seksu w numerach jest smieszne,
2)wiekszosc kobiet chce relacji. Takich gdzie ktos sie nimi interesuje. Ty interesujesz sie tylko soba i tym,ze jak ma byc to ma spelniac jakies chore,matematyczne statystyki.
3)Nie ma nic o tym, co Ty bys takiej kobiecie mogl zaproponowac-wide, ona ma byc piekna i dawac sie dymac a w zamian dostanie no na pewno nie milosc i uwage, az dziw,ze chetnych nie ma
4)Masz totalnie skrzywione postrzeganie relacji i zwiazkow-czyli bycie z Toba to meka i harowa, a ludzi jakos to nie zacheca (surprise)
5)Lista kompleksow by sie nie zmiescila na stronie A4. Kazdy jakies ma ale Ty nnimi epatujesz tak bardzo, i tak sie uzalasz (przy czym oczywiscie nie jest to Twoja wina, tylko calego swiata i wszystkich innych a Ty biedaczek masz pecha), ze nawet ja sie zmeczylam a pzreczytalam tylko kilka postow - Ty nie potrzebujesz kobiety,tylko psychologa i terapii
6)Nie robisz nic,zeby zmienic swoje zycie=zycie sie nie zmienia. Nikt nie zrobi tego za Ciebie
7)Tkwienie w dziwnych relacjach i angazowanie sie od razu, co jest wynikiem powyzszego. I oczywiscie poglebia te problemy i twoja samoocenę, ale tkwisz dalej bo lepszy rydz niz nic. Jakos nie wierze, zeby ta 200km przeprowadzka byla poprzedzona jakims dluzszym stazem,glebsza relacja i wspolnymi ustaleniami. Nie ma tu Ci co powiedziec-kazdy poppelnia bledy i przykro mi, kazdy tez ponosi ich konsekwencje, dlatego lepiej myslec.
Niezgodę się
1. Jak często średnio ty uprawiasz sex? Kilka razy w miesiącu ?
2. Akurat zwykle w realacjach to ja dbam i sie poświęcam, pomijam że piorę, prasuję, gotuje, troszczę się w chorobie itd. Wręcz zwykle słyszę że przytłaczam sobą.
3. Akurat właśnie to ja się zwykle bardzo mocno zakochuje i od czasu zakończenia do poznania następnej mijają lata. I jak najbardziej codzienna uwaga i pomoc nawet wyręczanie we wszystkim.
4. Wymagam totalnej szczerości i kontroluje.
5. Tak mam mase kompleksow
6 Nie chce mi się już żyć. A robiłem wiele ale nie jestem tolerowany przez ludzi wiec rodzi to wiele problemów.
7. To w końcu nie potrafię kochać czy myśleć. Bo sama sobie przeczysz. Właśnie kocham ponad wszystko nie kierując się mózgiem. I tak było ustalone przed przeprowadzkami.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-07 o 21:14
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 11:16   #55
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

a nie pojdziesz na terapie bo ?

mowie Ci ,ze masz duzy problem (zreszta wszyscy wczesniej CI to pisali), za duzy jak na forum, kilka postow go nie rozwiaze
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 12:56   #56
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
mowie Ci ,ze masz duzy problem (zreszta wszyscy wczesniej CI to pisali), za duzy jak na forum, kilka postow go nie rozwiaze
Nic tych problemów nie rozwiąże gdyż on tego nie chce. Gadał dziad do obrazu a obraz do dziada - ani razu.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
2. Akurat zwykle w realacjach to ja dbam i sie poświęcam, pomijam że piorę, prasuję, gotuje, troszczę się w chorobie itd. Wręcz zwykle słyszę że przytłaczam sobą.
No można zagłaskać kota na śmierć - chyba tak się mówi? Jeszcze to do Ciebie nie dotarło? Ty się czujesz z tym spełniony ale kogoś może to wku...iać, co za dużo to niezdrowo.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 16:52   #57
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
a nie pojdziesz na terapie bo ?

mowie Ci ,ze masz duzy problem (zreszta wszyscy wczesniej CI to pisali), za duzy jak na forum, kilka postow go nie rozwiaze
Wy chyba naprawdę nie potraficie mnie czytać
Ile razy było tu wymienione że według lekarzy jestem normalny?

Byłem w życiu u z 3 psychiatrów i z 4 psychologów

Tak samo jak ktoś nie rozumie co znaczy ŚREDNIO raz dziennie.

A sygnalista to chyba nie pracuje i nie ma co robić...
Jakiś człowiek fantasta.
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 17:31   #58
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Co dokładnie tym lekarzom mówiłeś? Bo jeśli to samo, co tutaj to wątpię, żeby uznali, że nie potrzebujesz terapii, o ile nie byli jakimś psychologami tylko z nazwy. Sorry, ale ludzie przychodza na terapię i są akceptowani nawet z pozornie blahymi problemami, albo zeby popracowac nad jakims malym aspektem zycia, bo zawsze można coś poprawić. A ty piszesz, że chcesz sobie strzelić w łeb i niby nie potrzebujesz terapeuty, no błagam cie, wymysl coś lepszego.

Ja chodziłam kiedyś do psychologa, a potem na terapię właśnie dlatego, że nie mogłam sobie znaleźć chłopaka i myślałam że jestem beznadziejna.
+ Psychiatra i psycholog to nie to samo co psychoterapeuta, to tego trzeciego potrzebujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-02-08 o 17:34
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 18:10   #59
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
A sygnalista to chyba nie pracuje i nie ma co robić...
Jakiś człowiek fantasta.
Pracuję w domu przy komputerze ale często odpoczywam.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 21:25   #60
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86477330]Co dokładnie tym lekarzom mówiłeś? Bo jeśli to samo, co tutaj to wątpię, żeby uznali, że nie potrzebujesz terapii, o ile nie byli jakimś psychologami tylko z nazwy. Sorry, ale ludzie przychodza na terapię i są akceptowani nawet z pozornie blahymi problemami, albo zeby popracowac nad jakims malym aspektem zycia, bo zawsze można coś poprawić. A ty piszesz, że chcesz sobie strzelić w łeb i niby nie potrzebujesz terapeuty, no błagam cie, wymysl coś lepszego.

Ja chodziłam kiedyś do psychologa, a potem na terapię właśnie dlatego, że nie mogłam sobie znaleźć chłopaka i myślałam że jestem beznadziejna.
+ Psychiatra i psycholog to nie to samo co psychoterapeuta, to tego trzeciego potrzebujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Opowiem ci przedostatniej mojej dłuższej posiadówce u psycholozki. Chodziłem ile mogłem w kwietniu i maju po jeden dwa razy w tygodniu.
Przyszedłem i zacząłem gadać od a-z łącznie z listą co ludzie o mnie sądzą. Więc tak powyższe informacje również były zawarte.

Po tych dwóch miesiącach powiedziała że nie wie co ze mną zrobić że jestem dla niej zbyt skomplikowanym przypadkiem.

Co do palnięcia sobie w łeb. To przyszedłem z tym wprost do psychiatry. Powiedział że mi nie zapisze żadnych psychotropów bo one w początkowej fazie powodują pogorszenie samopoczucia. A jedynym co mnie trzyma przy życiu to instynkt samozachowawczy. I proponował mi zamknięcie w oddziale wieczorowym.
Tyle że wówczas miałem pracę wyjazdową i non stop w innej części pl.

Tak ja sobie zdaje sprawę że potrzebuje psychoterapii, seksuologa, jakichś leków na uspokojenie czasem.
Jak i przyjaciółki która nauczyła by mnie całować i bzykać. Żeby pozbyć się kompleksów. Tańczyć by mnie też mogła nauczyć itd.
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-30 15:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.