Jak sprawić żeby mi wybaczył ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-18, 15:50   #1
malenka2504
Raczkowanie

Unhappy

Jak sprawić żeby mi wybaczył ?

Jestem z moim TŻ 2,5 roku. Ok m-ąc temu byłam na imprezie w pracy (nigdy wcześniej nie byłam na takiej imprezie, więc nie spodziewałam się jak to może wyglądać), wszyscy wtedy za dużo wypiliśmy...i całowałam się z kolegą z pracy...później próbował mnie zaciągnąć do łóżka, ale odepchnęłam go i nic więcej między nami się nie wydarzyło.

Parę dni temu zaczęliśmy rozmowę na temat zdrady i powiedziałam o tym wszystkim mojemu TŻ i że bardzo żałuję tego co się stało
Strasznie go zraniłam, tym co zrobiłam
Bardzo mi na nim zależy, kocham go, i zrobiłabym i zrobię wszystko, żeby go nie stracić i odbudować jego zaufanie...

Wiem, że z mojej strony już nigdy się nic takiego nie powtórzy. On nigdy mnie nie zdradził.

Co mogę zrobić, żeby mi to wybaczył?
Jak mogę odbudować jego zaufanie?

Szczera rozmowa i przeprosiny odbyły się już nie jeden raz.

Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Proszę o radę
malenka2504 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:56   #2
Andainn
Raczkowanie

Dot.: Jak sprawić żeby mi wybaczył ?

Cytat:
Napisane przez malenka2504 Pokaż wiadomość
Jestem z moim TŻ 2,5 roku. Ok m-ąc temu byłam na imprezie w pracy (nigdy wcześniej nie byłam na takiej imprezie, więc nie spodziewałam się jak to może wyglądać), wszyscy wtedy za dużo wypiliśmy...i całowałam się z kolegą z pracy...później próbował mnie zaciągnąć do łóżka, ale odepchnęłam go i nic więcej między nami się nie wydarzyło.

Parę dni temu zaczęliśmy rozmowę na temat zdrady i powiedziałam o tym wszystkim mojemu TŻ i że bardzo żałuję tego co się stało
Strasznie go zraniłam, tym co zrobiłam
Bardzo mi na nim zależy, kocham go, i zrobiłabym i zrobię wszystko, żeby go nie stracić i odbudować jego zaufanie...

Wiem, że z mojej strony już nigdy się nic takiego nie powtórzy. On nigdy mnie nie zdradził.

Co mogę zrobić, żeby mi to wybaczył?
Jak mogę odbudować jego zaufanie?

Szczera rozmowa i przeprosiny odbyły się już nie jeden raz.

Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Proszę o radę
Nigdy nie zdradziłam żadnego mojego chłopaka, ale byłam tą zdradzaną stroną. Partner się przyznał, ale ja nie potrafiłam mu już zaufać i związek się rozpadł.
A jak jest między Wami teraz? Nadal jesteście razem czy on chce rozstania?
Stary 2012-01-18, 15:59   #3
malenka2504
Raczkowanie

Jesteśmy ze sobą na razie nadal, powiedział, że da mi ostatnią szansę, ale jeśli kiedykolwiek zdarzy się taka sytuacja z mojej strony to będzie już koniec...
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 16:03   #4
OtTakaJa
Zakorzenienie

Nie będę Ci pisać jako to Ty jesteś zła, że go zdradziłaś, nie będę Cię potępiać, bo sama wiesz najlepiej co zrobiłaś. Wiesz, ja przeżyłam zdradę, co prawda nie byłam stroną zdradzającą, ale wybaczyłam. Mogę Ci powiedzieć, że mimo to cały czas o tym pamiętałam. Naprawdę chciałam być z tym facetem, ale nie potrafiłam, przypominało mi się to wszystko co jakiś czas. Moim zdaniem nie da się z tym żyć.

Ale nie każdy jest mną. Może Twój facet będzie potrafił Ci ponownie zaufać. Myślę, że powinnaś starać się pokazywać mu na każdym kroku, że Ci na nim zależy i że nigdy więcej tego nie zrobisz. Ale też nie przesadź w drugą stronę

OtTakaJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:10   #5
Andainn
Raczkowanie

Dał Ci szansę, więc jemu też zależy, by ratować ten związek.
Daj mu trochę czasu - został zraniony i na pewno trudno mu pogodzić się z tą sytuacją, ale nie jest to niemożliwe.
Staraj się, by nie miał wątpliwości, że go kochasz i że Ci zależy.
Stary 2012-01-18, 16:11   #6
klempaa
Zakorzenienie

nic już nie zrobisz, teraz jego kwestia, czy da radę to wybaczyc

Śledź też pies! - blogujemy

klempaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:12   #7
malenka2504
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Jak sprawić żeby mi wybaczył ?

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Nie będę Ci pisać jako to Ty jesteś zła, że go zdradziłaś, nie będę Cię potępiać, bo sama wiesz najlepiej co zrobiłaś. Wiesz, ja przeżyłam zdradę, co prawda nie byłam stroną zdradzającą, ale wybaczyłam. Mogę Ci powiedzieć, że mimo to cały czas o tym pamiętałam. Naprawdę chciałam być z tym facetem, ale nie potrafiłam, przypominało mi się to wszystko co jakiś czas. Moim zdaniem nie da się z tym żyć.

Ale nie każdy jest mną. Może Twój facet będzie potrafił Ci ponownie zaufać. Myślę, że powinnaś starać się pokazywać mu na każdym kroku, że Ci na nim zależy i że nigdy więcej tego nie zrobisz. Ale też nie przesadź w drugą stronę

Naprawdę staram się, na razie jest to świeża sprawa i wiem, że nie mogę oczekiwać od niego, że weźmie mnie w ramiona i będzie cudownie tak jak wcześniej, ale mam nadzieję, że za jakiś czas mi to wybaczy...
Zrobię dla niego i dla tego związku WSZYSTKO!
I już nigdy tyle nie wypiję, nie popełnię swojego błędu nigdy więcej i cholernie żałuję że do tego zdarzenia doszło
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 16:12   #8
normalnyFacet
Zakorzenienie

I co autorko lepiej się czujesz po tym jak powiedziałaś mu? Lepiej?

Dziwią mnie ludzie co robią jakąś głupotę, którą żałują a potem mówią drugiej osobie tylko po to aby nie mieć wyrzutów sumienia... i cały "problem" spada na drugą osobę, a my się dobrze czujemy co nie autorko?

1. Nie dla wszystkich alkohol
2. Skoro się żałuje to TY PIWA NAWARZYŁAŚ i TYLKO Ty powinnaś je pić!

Amen.
normalnyFacet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:13   #9
klempaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość

Dziwią mnie ludzie co robią jakąś głupotę, którą żałują a potem mówią drugiej osobie tylko po to aby nie mieć wyrzutów sumienia... i cały "problem" spada na drugą osobę, a my się dobrze czujemy co nie autorko?

Amen.

może robią to po to, zeby tej drugiej osobie dać prawo wyboru, czy chce byc z kimś, kto ją zdradził?

jeśli ja znalazłabym siew takiej sytuacji (tfu tfu) to tą możliwość wyboru chciałabym mieć

Stary 2012-01-18, 16:21   #10
hope01
Zakorzenienie

Hm... Alkohol to jednak robi swoje.. Ale w sumie byłaś świadoma tego co robisz.. Generalnie facet Cię musi bardzo kochać skoro daje Ci szansę, a Ty jej nie zmarnuj. Wydaje mi się, że z jego strony masz na prawdę wielką miłość. Staraj sie odbudować jego zaufanie i pielęgnuj tę miłość

hope01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:24   #11
malenka2504
Raczkowanie

Cytat:

Amen.
Miałam go okłamać prosto w oczy kiedy zapytał mnie czy miałam jakąś sytuację pocałunku z facetem na imprezie?
Może i nie dla wszystkich, ale jestem młoda, nie piłam żadnego alkoholu do 18, więc spróbowałam... A po 2 każdy ma prawo popełnić w życiu błąd! Nie poszłam do łóżka z tym kolesiem z imprezy!!!
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 16:26   #12
klempaa
Zakorzenienie

Cytat:
Miałam go okłamać prosto w oczy kiedy zapytał mnie czy miałam jakąś sytuację pocałunku z facetem na imprezie?
Może i nie dla wszystkich, ale jestem młoda, nie piłam żadnego alkoholu do 18, więc spróbowałam... A po 2 każdy ma prawo popełnić w życiu błąd! Nie poszłam do łóżka z tym kolesiem z imprezy!!!
No to teraz ponoś konsekwencje tego "błędu"
A następnym razem - kontroluj ile pijesz.
Nie wierzę, ze piłas pierwszy raz w życiu.... a jesli tak, to bardzo głupio sobie miejsce i czas wybrałaś.

Stary 2012-01-18, 16:32   #13
normalnyFacet
Zakorzenienie

Cytat:
Nie to, że pochwalam kłamstwo, ale w tej sytuacji mogłaś po prostu przemilczeć skoro tak bardzo żałujesz. To, że ma się wyrzuty sumienia i żałuje się nie oznacza, że ODRAZU trzeba wszystko wyśpiewać...Tu jest mowa o pocałunku a nie o seksie.. wszak jakby nie było to jest zdrada, ale pewnie wiecie o co mi chodzi..

Miałem identyczną sytuację z ex, też tak żałowała itp. itd. i szczerze to chyba lepiej byłoby jakbym nie wiedział wtedy... no ale powiedziała mi to i po co na co? Po powiedzeniu nastąpił koniec.

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2012-01-18 o 16:34
Stary 2012-01-18, 16:32   #14
malenka2504
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
No to teraz ponoś konsekwencje tego "błędu"
A następnym razem - kontroluj ile pijesz.
Nie wierzę, ze piłas pierwszy raz w życiu.... a jesli tak, to bardzo głupio sobie miejsce i czas wybrałaś.
Wiem, o tym i zdaję sobie z tego sprawę, że to moja wina i trzeba ponieść konsekwencję swoich czynów. Nie pierwszy raz, ale nigdy nie piłam, aż tyle i już nigdy tyle nie wypiję.
Mam nauczkę, tylko szkoda, że przez moją głupotę cierpi ktoś dla mnie najważniejszy...
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 16:32   #15
rapunzel8
Zadomowienie

A ja kompletnie nie rozumiem takiej skłonności do wywnętrzania się i potrzebę ekspiacji. Po co w ogóle zwierzać się z jakiegoś nic nie znaczącego całusa po pijaku? Żeby jątrzyć i robić wielką sprawę z niczego? Brakuje ci dramatyzmu i silnych emocji w życiu, czy co. No to teraz masz od razu "wielki dramat", łzy i błagania o wybaczenie.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:36   #16
malenka2504
Raczkowanie

Cytat:
Nie to, że pochwalam kłamstwo, ale w tej sytuacji mogłaś po prostu przemilczeć skoro tak bardzo żałujesz.

Miałem identyczną sytuację z ex, też tak żałowała itp. itd. i szczerze to chyba lepiej byłoby jakbym nie wiedział wtedy... no ale powiedziała mi to i po co na co? Po powiedzeniu nastąpił koniec.
Wiele było sytuacji kiedy chciałam mu powiedzieć, ale nie powiedziałam bo kierowałam się trochę swoim podejściem że ja o jednorazowym wyskoku wolałabym nie wiedzieć... ale kiedy zapytał, szczerze odpowiedziałam jak było...

Dlaczego dla Was, facetów pocałunek jest tak ważny?? tym bardziej że miałam partnerów przed Nim...?
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 16:38   #17
normalnyFacet
Zakorzenienie

Cytat:
Wiele było sytuacji kiedy chciałam mu powiedzieć, ale nie powiedziałam bo kierowałam się trochę swoim podejściem że ja o jednorazowym wyskoku wolałabym nie wiedzieć... ale kiedy zapytał, szczerze odpowiedziałam jak było...

Dlaczego dla Was, facetów pocałunek jest tak ważny?? tym bardziej że miałam partnerów przed Nim...?
Bo pocałunki zarezerwowane są TYLKO dla partnera (no chyba, że ma się luźny związek), a alkohol nie jest żadnym usprawiedliwieniem ani przyzwoleniem na takiego typu zachowania

Swoją drogą ciesz się, że dał Ci ostatnią szansę, ja bym nie dał.
Stary 2012-01-18, 16:41   #18
klempaa
Zakorzenienie

Cytat:

Nie wiem, ja jestem kobietą, i dla mnie pocałunek z kimś innym również jest zdradą

Stary 2012-01-18, 16:48   #19
malenka2504
Raczkowanie

Cytat:
Bo pocałunki zarezerwowane są TYLKO dla partnera (no chyba, że ma się luźny związek), a alkohol nie jest żadnym usprawiedliwieniem ani przyzwoleniem na takiego typu zachowania

Swoją drogą ciesz się, że dał Ci ostatnią szansę, ja bym nie dał.
No tak tylko, że zanim byłam z Nim całowałam się już już z 3 facetami a w związku byłam tylko jednym i to dość krótko. Mój chłopak jest za to moim pierwszym i jedynym partnerem, z którym współżyłam i ja również jestem jego pierwszą partnerką. No alkohol nie jest usprawiedliwieniem, wiem że to moja wina.

Cieszę się bardzo i proszę o radę jak teraz mogę na nowo odbudować jego zaufanie do mnie?
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg

Edytowane przez malenka2504
Czas edycji: 2012-01-18 o 17:08
Stary 2012-01-18, 16:50   #20
klempaa
Zakorzenienie

Cytat:
No tak tylko, że zanim byłam z Nim całowałam się już już z 3 facetami a w związku byłam tylko jednym i to dość krótko. Mój chłopak jest za to moim pierwszym i jedynym partnerem, z którym współżyłam i ja również jestem jego pierwszą partnerką. No alkohol nie jest usprawiedliwieniem, wiem że to moja wina, choć gdyby nie to nie postąpiłabym w ten sposób bo jestem dość nieśmiała.

Cieszę się bardzo i proszę o radę jak teraz mogę na nowo odbudować jego zaufanie do mnie?
Naprawdę nie widzisz różnicy między pocałunkami/seksem gdy sie w zwiazku nie jest z kims przypadkowym, a gdy w związku jestes? Jeśli nie - to ja pytań nie mam....

Jak? Nie pospieszaj, daj mu czas. Nie słowami, a raczej tym, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła.

Stary 2012-01-18, 16:52   #21
LastTime
Rozeznanie

Chcesz odbudować to zaufanie? Najlepszą rzeczą, którą możesz zrobić jest... pilnować się podczas takich imprez, nie robić nigdy więcej tego oraz... Daj trochę czasu Twojemu Tż. Być może pomoże. W moim przypadku pomogło. Ale to zależy od tego, kto jakim jest człowiekiem. To, że u mnie w związku wszystko się ustatkowało, to nie znaczy, że tak będzie u wszystkich.

Popieram zdanie Klempy, dla mnie również pocałunek z inną osobą jest zdradą.
happysad

Edytowane przez LastTime
Czas edycji: 2012-01-18 o 16:55
LastTime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:57   #22
malenka2504
Raczkowanie

Cytat:
Naprawdę nie widzisz różnicy między pocałunkami/seksem gdy sie w zwiazku nie jest z kims przypadkowym, a gdy w związku jestes? Jeśli nie - to ja pytań nie mam....

Jak? Nie pospieszaj, daj mu czas. Nie słowami, a raczej tym, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła.
Oczywiście, że widzę, tylko powiedzmy, że pocałunek jest dla mnie zdradą, ale wybaczalną, natomiast seks już nie...
I bardzo doceniam tę szansę od mojego TŻ i teraz sama nie pójdę na żadną imprezę, nie będę dużo pić i nie zmarnuję tak ogromnej drugiej szansy jaką mi dał.. Nie pośpieszam go, jestem wyrozumiała i świadoma tego że to ja zawiniłam i choćbym miała czekać tygodnie czy miesiące to on jest warty tego czekania..
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 17:00   #23
mpt
Zakorzenienie

Cytat:
No alkohol nie jest usprawiedliwieniem, wiem że to moja wina, choć gdyby nie to nie postąpiłabym w ten sposób bo jestem dość nieśmiała.
Świetnie, ja bym tego nie zrobiła, bo nie jestem suką, a Ty dlatego, że jesteś nieśmiała.
Co możesz zrobić? Myśleć o konsekwencjach.
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 17:06   #24
malenka2504
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Świetnie, ja bym tego nie zrobiła, bo nie jestem suką, a Ty dlatego, że jesteś nieśmiała.
Co możesz zrobić? Myśleć o konsekwencjach.
Nie zrozumiałaś, nie całowałabym się z obcym facetem, którego krótko znam.
A o zdradzie rzeczywiście nie pomyślałam.. Masz rację, jestem podłą suką. Ale żałuję i chcę się zmienić..

Wiele osób mówi, że czegoś nie zrobi dopóki to nie dotknie ich samych w jakiś sposób...
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 17:11   #25
mpt
Zakorzenienie

Cytat:
Nie zrozumiałaś, nie całowałabym się z obcym facetem, którego krótko znam.
A o zdradzie rzeczywiście nie pomyślałam.. Masz rację, jestem podłą suką. Ale żałuję i chcę się zmienić..

Wiele osób mówi, że czegoś nie zrobi dopóki to nie dotknie ich samych w jakiś sposób...
Nie chodzi mi o to, że jesteś podłą suką, tylko o to, że nie myślisz o konsekwencjach. Nawet w sposobie wypowiadania się to świetnie widać. Gdybyś przycelowała w swojego faceta takim argumentem (o nieśmiałości) to myślę, że mógłby nie wnikać w to, co miałaś na myśli. Zacznij myśleć o tym, co mówisz i co robisz, a będzie Wam łatwiej.
Stary 2012-01-18, 17:17   #26
malenka2504
Raczkowanie

Cytat:
Nie chodzi mi o to, że jesteś podłą suką, tylko o to, że nie myślisz o konsekwencjach. Nawet w sposobie wypowiadania się to świetnie widać. Gdybyś przycelowała w swojego faceta takim argumentem (o nieśmiałości) to myślę, że mógłby nie wnikać w to, co miałaś na myśli. Zacznij myśleć o tym, co mówisz i co robisz, a będzie Wam łatwiej.
Masz rację, ale jak to zmienić? To myślenie o konsekwencjach?
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 17:19   #27
TmargoT
Zakorzenienie

musisz się zachowywać NORMALNIE.nie dawac powodów do zdrady.,ale też nie przesadzaj,bo winni się tłumacza.
jeśli będzie chciał zapommnieć to zapomni,jeśli nie to prędzej,czy później odczujesz ,a żal wróci.
wtedy trzeba się rozstać,bo zazdrość potrafi zabić każdą miłość.
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 17:23   #28
malenka2504
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Jak sprawić żeby mi wybaczył ?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
musisz się zachowywać NORMALNIE.nie dawac powodów do zdrady.,ale też nie przesadzaj,bo winni się tłumacza.
jeśli będzie chciał zapommnieć to zapomni,jeśli nie to prędzej,czy później odczujesz ,a żal wróci.
wtedy trzeba się rozstać,bo zazdrość potrafi zabić każdą miłość.
Wiem... jeśli nie będzie potrafił zapomnieć i będzie chciał odejść to nie zatrzymam go na siłę...
24.08---> 57,8kg
29.08---> 57,5kg

5.09--->58,4kg
Stary 2012-01-18, 17:38   #29
mpt
Zakorzenienie

Cytat:
Masz rację, ale jak to zmienić? To myślenie o konsekwencjach?
No jak jak? Nie zastanawiasz się, czy coś, co robisz nie zrani drugiej osoby? Dlaczego całowałaś się na tej imprezie? Dlatego, że miałaś ochotę, czy dlaczego? Miałaś ochotę, alkohol Cię rozhamował i tyle. To nie tak, że wypiłaś i w głowie Ci się odmieniło. Tak to nie działa.
Stary 2012-01-18, 19:05   #30
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:

może robią to po to, zeby tej drugiej osobie dać prawo wyboru, czy chce byc z kimś, kto ją zdradził?

jeśli ja znalazłabym siew takiej sytuacji (tfu tfu) to tą możliwość wyboru chciałabym mieć
Zgadzam się z tym

Cytat:
Tu jest mowa o pocałunku a nie o seksie.. wszak jakby nie było to jest zdrada, ale pewnie wiecie o co mi chodzi..
Dla mnie to bez różnicy czy seks czy pocałunek. Zdrada to zdrada. Każda jest moim zdaniem, ohydna.

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
A ja kompletnie nie rozumiem takiej skłonności do wywnętrzania się i potrzebę ekspiacji.
Dla wielu osób coś takiego to zdrada. I mówią o tym partnerowi, bo męczą ich wyrzuty sumienia i/lub chcą dać partnerowi wybór czy chce być z kimś, kto go zdradził.

Cytat:
Po co w ogóle zwierzać się z jakiegoś nic nie znaczącego całusa po pijaku?
Gdyby mój facet po pojaku całował się z inną kobietą, to absolutnie nie byłby to dla mnie nic nie znaczący całus

Zdrada to zdrada. Nieistotne czy była ona dla zdradzającego ważna czy nie.

Cytat:
Kobietą jestem, ale odpowiem, bo myślę, że tutaj płeć nie ma znaczenia:
Chodzi o to, że całowałaś się z innym facetem, mimo że byłaś w związku. Problemem nie jest to, że w ogóle całowałaś się z innym, ale to, że zdradziłaś.

Cytat:
Oczywiście, że widzę, tylko powiedzmy, że pocałunek jest dla mnie zdradą, ale wybaczalną, natomiast seks już nie...
No widzisz, dla Ciebie. Twój facet może mieć inne zdanie.

Swoją drogą — ile jesteście razem? Czy kiedykolwiek w ogóle rozmawialiście na temat zdrady?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
No jak jak? Nie zastanawiasz się, czy coś, co robisz nie zrani drugiej osoby? Dlaczego całowałaś się na tej imprezie? Dlatego, że miałaś ochotę, czy dlaczego? Miałaś ochotę, alkohol Cię rozhamował i tyle. To nie tak, że wypiłaś i w głowie Ci się odmieniło. Tak to nie działa.
Też mam odczucie (i nadzieję ), że to tak nie działa. Zawsze żyłam w przekonaniu, że alkohol tylko nas rozluźnia i sprawia, że łatwiej nam zrobić coś, co normalnie mielibyśmy ochotę zrobić, ale przed zrobieniem czego jednak potrafilibyśmy się powstrzymać.
Odpowiedz

Tagi
pocałunek, przebaczenie, skrucha, zdrada, żal

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości