Kremiki - większa ilość!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-10, 11:15   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Kremiki - większa ilość!!!!


Cześć!
Zachęcona pozytywnymi opiniami o Effaclar K postanowiłam wypróbować go na swojej buzi. Na razie nie będę się wypowiadać bo za krótko go stosuję. Chodzi mi o rzecz następującą: na noc stosuję Effaclar K a na niego Active C LRP, na dzień Effaclar K + Floslek SPF 20 + matowię buzie pudrem. I teraz tak - czy nie będzie za dużo jeśli na Effackar K położę jeszcze kremik na słabe naczynka np. Toleriane LRP ewntualnie Apaisance Creme Anti-Rougeurs Lieraca a potem Active C lub rano Floslek. Czy ta cała kombinacja to nie bedzie zbyt wiele. Mam cerę mieszaną, przesuszoną z dużą tendencją do pękających naczynek (wiele niestety widocznych), z widocznymi porami i pewną ilością zaskórników. I jeszcze pytanko czy Active C jakoś mocniej nawilża bo wyczytałam że ma właściwości przeciwzmarszczkowe, a przy mojej przesuszonej twarzy przydałoby się coś mocno nawilżającego a jednocześnie przeciwzmarszczkowego (latka lecą).
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-10, 11:52   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kremiki - większa ilość!!!!

Dorka czytałam Twój tekst. Jakbyś pisała o mnie. Cera pomjeszane z poplątanym. Od miesiaca uzywam EK, no właśnie i co dalej? Co z naczynkami, odwodnieniem, porami? Pani Basiu jak to wszystko ułożyć w dobrą całość, zwłaszcza teraz zimą?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-10, 16:06   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kremiki - większa ilość!!!!

Proponuje:
wieczorem Effaclar K + Active C (kazdy krem przeciwzmarszczkowy jest jednoczesnie kremem nawilzajacym, w zasadzie odwrotnie tez mozna powiedziec, kazdy bowiem krem nawilzajacy przyczynia sie do wygladzenia zmarszczek powierzchniowych skory, nie sa to zmarszczki glebokie i trwale, wystepuja najczesciej u osob z sucha cera i wynikaja po prostu z przesuszenia skory)
Rano
Zrezygnowac z Effaclar K, nalozyc tylko Apaisance Lierac + krem z filtrem Floslek a potem zmatowic twarz pudrem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-11, 11:26   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kremiki - większa ilość!!!!

Basiu bardzo, bardzo dziekuję, a gdzie wtym wszystkim zmieścić Visibly refined (coś co choć troszkę zamknie pory)?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-11, 11:55   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kremiki - większa ilość!!!!

Witam
Dzięki za odpowiedz. To jest jakiś pomysł choć ja chciałam rano i wieczorem uzywać Effeclara K. Ale faktycznie to pewnie już za dużo szczęścia.
Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-11, 19:17   #6
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
A może krem Iwostin??

ja sie też przymierzam do zakupu kremu Effaclar i równiez koniecznie będę musiał zaaplikować sobie na bużke coś jeszcze,co dobrze nawilży moją skóre.Stąd moje pytanie:Co sądzicie o kremach Iwostin??Szczerze mówiąc,często tutaj polecacie drogie kosmetyki,na które poprostu mnie nie stać(na razie,bo jak skończe studia,to sobie to odbije),a kremy Iwostinu są w miare tanie.W KW jescze nie ma żadnych recenzji na temat tej marki
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-13, 21:32   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: A może krem Iwostin??

Na temat serii Iwostin jest artykul w dziale Biochemia urody na wizazu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-14, 08:39   #8
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: A może krem Iwostin??

Witam! Osobiscie stosuje krem Iwostin z filtrami spf 15 i musze przyznac ze jestem zadowolona. Krem dobrze nawilza, a na mrozie nie odczuwam zadnych przykrych "sensacji", przyznaczony jest dla wrazliwcow i przez to bynajmniej nie mozna powiedziec ze pachnie. Dla mnie jednak zapach kremow ma najmniejsze znaczenie. Polecam rowniez ze wzgledu na nie wygorowana cene (27.90). Pozdrawiam.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.