znamiona Suttona i opalanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-28, 20:04   #1
Agami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51

znamiona Suttona i opalanie


Mam takie znamiona, wokół pieprzyków takie obwódki bielutkiej skóry. Nie mogę znaleźć nic na ten temat w internecie. Czy mogę się opalać czy nie za bardzo? Mam krem Laboratoires SVR, SVR 50 B (jest na nim napisane SPF 50 B, UVA PPD 10 A, IR, ale nie mam pojecia co to oznacza). On podobno chroni przed promieniowaniem, ale czy przez to w ogóle się nie opalę? Nie chcę być całe lato bledziutka.
Agami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 21:31   #2
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: znamiona Suttona i opalanie

Ja mam znamiona zwane "pieprzykami" dośc duże i odstające. W takich przypadkach wogóle nie powinno się skóry opalać. Może, jak chcesz to użyj tego kremu tylko na nie. Zresztą jeżeli chodzi o opalanie to czy sie ma znamiona czy nie, to nie powinno się leżeć na słońcu. Opalenizna to nic innego jak reakcja skóry, która jest lekko "poparzona" i z tego robi się taki koloryt. Dlatego ja jestem przeciwna opalaniu, szczególnie własnie, że mam znamiona, a jezeli są one złosliwe to mogą wywołać raka skóry, poza tym od opalania wyłażą mi coraz to nowe takie drobne, a to jest denerwujące i zostaje na całe życie. Możesz uzyc samoopalacza, to jest o wiele zdrowsze dla skory niż słońce i solarium. Nie smuć się, głowa do góry
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.