Zanzibar czy Dominikana? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-15, 08:46   #1
kasiczka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14

Zanzibar czy Dominikana?


Cześć Wszystkim!

Mam nielada dylemat - który kierunek obrać na zimowe wakacje.
Na Dominikanie już byliśmy i wiemy czego możemy się spodziewać.Może to trochę dziwne, ale lubimy "pewniaki". Wiemy, że na Dominikanie znajdziemy wszystko czego potrzebujemy - piękne plaże, imprezowy klimat, który uwielbiamy. Pyszne drinki i cudowni ludzie, którzy umilają każdy dzień. DOdatkowo mamy mały niedosyt z ostatniego pobytu tam.
Wszystko byłoby jasne gdyby nie...Zanzibar, który również mocno nas kusi... Piękne plaże, cudna woda, boski piasek...Ale pytanie - do tych co byli. Czy osoby rozrywkowe lubiące klimaty tańców śpiewów, karaibkich rytmów odnajdą to czego szukają na Zanzbirze? Nowe kusi, a stare sprawdzone również ciągnie..

Będę wdzięczna za wszelkie opinie!
kasiczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 08:10   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Zanzibar czy Dominikana?

Byłam do Dominikanie, a niedługo lecę na Zanzibar. Wolę jeździc za każdym razem w inne miejsce, a Zanzibar marzył mi się od dawna. Co do rozrywek to z tego, co się dowiadywałam na grupach Zanzibar na fb to pisali, że te masajaskie imprezy to organizowane są przy hotelach. Nie są to oczywiście karaibskie rytmy- to zupełnie inny klimat, którego powiem szczerze jestem bardzo ciekawa A rajskie plaże to gwarantowane, no i zobaczę te przypływy i odpływy oceanu
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 10:38   #3
zuzu_el34
Przyczajenie
 
Avatar zuzu_el34
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 8
Dot.: Zanzibar czy Dominikana?

Rozważałam Zanzibar i Kubę na marzec, ostatecznie pojechaliśmy na Kubę i na razie nie wrócimy na Karaiby, mimo że otoczenie jest piękne, to aż ciężko człowiekowi dopuścić do siebie te okropne warunki życia ludzi...
zuzu_el34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-17 11:38:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.