Pytania i porady fryzjerskie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-01, 16:30   #91
kinga_pk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, bardzo proszê o pomoc, w³osy mam na poziomie 10- mia³ byæ popielaty ale w ka¿dym ¶wietle jest inny a najbardziej przeszkadza mi jego z³oty odcieñ. W³oski robi³am u fryzjera i my¶lê teraz o samodzielnym zafarbowaniu ich farb± inoa. Przede wszystkim chcia³abym je przyciemniæ do koloru moich naturalnych w³osów- ¶redni "mysi" blond. My¶la³am o odcieniu 8.1 i tu moje pytanie jakiego aktywatora u¿yæ oraz czy w³osy po tym farbowaniu nie nabior± zielonego odcienia. Z góry dziêkujê.
kinga_pk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 07:00   #92
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kinga_pk Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, bardzo proszê o pomoc, w³osy mam na poziomie 10- mia³ byæ popielaty ale w ka¿dym ¶wietle jest inny a najbardziej przeszkadza mi jego z³oty odcieñ. W³oski robi³am u fryzjera i my¶lê teraz o samodzielnym zafarbowaniu ich farb± inoa. Przede wszystkim chcia³abym je przyciemniæ do koloru moich naturalnych w³osów- ¶redni "mysi" blond. My¶la³am o odcieniu 8.1 i tu moje pytanie jakiego aktywatora u¿yæ oraz czy w³osy po tym farbowaniu nie nabior± zielonego odcienia. Z góry dziêkujê.
Proponujê zrezygnowaæ z tej farby, poniewa¿ zastosowanie jest bardzo ciê¿kie do samodzielnego farbowania to farba olejowa która wymaga wprawy, poza tym farba nie jest tak zdrowa jak opisuje producent i reklama - nie zawiera amoniaku ale w zastêpstwie s± sole amonowe, czyli zwi±zki amoniaku niszcz± bardziej w³os ni¿ sam amoniak. Przed farbowaniem 8.1 powinno siê zrobiæ prepigmentacje. Dla wyrównania koloru od orostu 8.1 natomiast po d³ugo¶ci 7.1 (czyli ta sama tonacja jednak o 1 ton ni¿ej).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 12:29   #93
kinga_pk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Proponujê zrezygnowaæ z tej farby, poniewa¿ zastosowanie jest bardzo ciê¿kie do samodzielnego farbowania to farba olejowa która wymaga wprawy, poza tym farba nie jest tak zdrowa jak opisuje producent i reklama - nie zawiera amoniaku ale w zastêpstwie s± sole amonowe, czyli zwi±zki amoniaku niszcz± bardziej w³os ni¿ sam amoniak. Przed farbowaniem 8.1 powinno siê zrobiæ prepigmentacje. Dla wyrównania koloru od orostu 8.1 natomiast po d³ugo¶ci 7.1 (czyli ta sama tonacja jednak o 1 ton ni¿ej).
Dziêkujê za odpowied¼. Na razie chyba jednak zrezygnujê z farbowania i zainwestujê w dobry szampon z p³ukank± i dobr± od¿ywkê.
kinga_pk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-20, 10:17   #94
Justina07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

witam. prosze o rade. jestem ciemna brunetka od 3 lat farbuje tzn rozjasniam wlosy poprzez pasemka <gesto i cienko > na kolor platyna. zamarzyl mi sie kolor intensywny rudy ale nie mam pojecia czy warto i czy bedzie pasowal. a pozatym czy po kilku myciach nie wyblaknie , prosze o pomoc i rady w tej sprawie
Justina07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-21, 21:04   #95
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Justina07 Poka¿ wiadomo¶æ
witam. prosze o rade. jestem ciemna brunetka od 3 lat farbuje tzn rozjasniam wlosy poprzez pasemka <gesto i cienko > na kolor platyna. zamarzyl mi sie kolor intensywny rudy ale nie mam pojecia czy warto i czy bedzie pasowal. a pozatym czy po kilku myciach nie wyblaknie , prosze o pomoc i rady w tej sprawie
zapraszamna forum dla rudzielców
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30053485
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-27, 12:06   #96
Malutka1234567890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam
potrzebuje pomocy moj naturalny kolor w³osów to ciemny blond/ jasny br±z. mia³am robiony balejaz przez kilka lat9moje w³osy cie¿ko sie rozjasniaja) ale teraz zachcia³o mi sie zejscia na jednolity kolor. chcia³am dalej zachowac jasny kolor. na³o¿y³am na odrosty palette 100 i wysz³y mi odrosty zo³te. Pó¿niej da³am Farba Loreal Recital Preference M Baikal Bardzo Jasny Popielato Z³ocisty Blond, ¿eby ujednolicic wmiare ten kolor gdyz odrosty by³y zólte a reszta po baleja¿ach duzo ja¶niejsze. a wysz³o mi o masakra na w³osach po balejazach siwe. pomozcie co mam teraz na³ozyc zeby nie by³y siwe a pozniej zeby nie by³y ani zielone bo tez jak czyta³am tak sie zdaza. a chcialabym miec dalej w³osy blond.
Malutka1234567890 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-29, 11:29   #97
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Malutka1234567890 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
potrzebuje pomocy moj naturalny kolor w³osów to ciemny blond/ jasny br±z. mia³am robiony balejaz przez kilka lat9moje w³osy cie¿ko sie rozjasniaja) ale teraz zachcia³o mi sie zejscia na jednolity kolor. chcia³am dalej zachowac jasny kolor. na³o¿y³am na odrosty palette 100 i wysz³y mi odrosty zo³te. Pó¿niej da³am Farba Loreal Recital Preference M Baikal Bardzo Jasny Popielato Z³ocisty Blond, ¿eby ujednolicic wmiare ten kolor gdyz odrosty by³y zólte a reszta po baleja¿ach duzo ja¶niejsze. a wysz³o mi o masakra na w³osach po balejazach siwe. pomozcie co mam teraz na³ozyc zeby nie by³y siwe a pozniej zeby nie by³y ani zielone bo tez jak czyta³am tak sie zdaza. a chcialabym miec dalej w³osy blond.
prosze o fote,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 08:59   #98
piegussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/ir...ura1184008.htm

Bardzo proszê o pomoc w uzyskaniu takiej fryzury. Kilka razy próbowa³am j± zrobiæ, ale niestety nie udaje mi siê((
piegussss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-16, 19:00   #99
Anka 34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam.Mam pytanie odno¶nie baleyage,a mianowicie,je¿eli robi siê tylko z rozja¶niacza to jak± wod± 6% czy 9%,czy to zale¿y od koloru w³osów?pewnie jak ciemniejsze w³osy to trzeba u¿yæ mocniejszej wody?a drugie pytanie to baleyage z dwóch kolorów,np.jasny i br±z ciemny,jak siê go nak³ada?chodzi mi o to jak siê nak³ada na w³osy,krok po kroku.Z góry dziêkujê i pozdrawiam.
Anka 34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-21, 18:15   #100
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ma³opolska/ £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 491
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mo¿na robiæ na 3%, 6%, i 9% zalezy od koloru w³osa wyj¶ciowego i tego jak na nie zadziala i czy wlosy s± koloryzowane wcze¶niej czy nie. no i od tego jak jasne chccesz uzyskac pasemka na rozja¶niaczu
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydz±












imy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-02, 17:33   #101
gosias1305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Potrzebuje porady fryzjera, byc moze pojawil sie tutaj na forum podobny wpis,ale ze jestem tutaj nowa to nie wiem gdzie szukac odpowiedzi na moje pytanie. Otoz jakies dwa tygodnie temu zdecydowalam sie zafarbowac wlosy na blond (wczesniej robilam pasemka w zakladzie fryzjerskim) mialam spory odrost ale moja kolezanka (rowniez fryzjerka) zapewniala mnie ze farba rowno pokryje wlosy. Kupilam farbe firmy SYOSS- MRO¬NY PE£OWY BLOND, i teraz w³osy wygladaja tak: odrost ma kolor zo³tawy a teraz juz nawet rudy, a reszta w³osów na ktorych mialam pasemka jest bez zarzutu. Chcialabym sie dowiedziec czy jesli jeszcze raz naloze na wlosy ta farbe to czy te zo³to-rude odrosty pokryja sie( tak zapenia mnie moja kolezanka), czy moze zmienia kolor na jeszcze inny.
gosias1305 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 19:47   #102
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez gosias1305 Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebuje porady fryzjera, byc moze pojawil sie tutaj na forum podobny wpis,ale ze jestem tutaj nowa to nie wiem gdzie szukac odpowiedzi na moje pytanie. Otoz jakies dwa tygodnie temu zdecydowalam sie zafarbowac wlosy na blond (wczesniej robilam pasemka w zakladzie fryzjerskim) mialam spory odrost ale moja kolezanka (rowniez fryzjerka) zapewniala mnie ze farba rowno pokryje wlosy. Kupilam farbe firmy SYOSS- MROŹNY PEŁOWY BLOND, i teraz włosy wygladaja tak: odrost ma kolor zołtawy a teraz juz nawet rudy, a reszta włosów na ktorych mialam pasemka jest bez zarzutu. Chcialabym sie dowiedziec czy jesli jeszcze raz naloze na wlosy ta farbe to czy te zołto-rude odrosty pokryja sie( tak zapenia mnie moja kolezanka), czy moze zmienia kolor na jeszcze inny.
Wszystko zalezy od twojego naturalnego koloru. Kiepsko to widze, nakladac ta sama farbe. Wstaw fote cos wymyslimy.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-06, 08:07   #103
ewunia227
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam
Mam pytanie najlepiej do fryzjera 5, 5 miesi±ca temu rozja¶nia³am w³osy ( rozja¶niam od 2 lat ci±gle tym samym rozja¶niaczem, znajoma fryzjerka robi mi to w domu, rozja¶niacz jest z Matrixa) do ostatniego rozja¶niania by³o ok, ale ostatnio po umyciu rozja¶niacza w³osy mi zaczê³y wypad±æ jak poci±gnê³am swoje w³oski a tu jak po chemii wypada³y, nie wiem czy z cebulkami czy nie bo by³am tak przera¿ona ¿e nic nie widzia³am ponad swoje biedne w³osy. Teraz mam mega odrost i chce w³osy przyciemniæ do mojego naturalnego koloru z ma³ymi blond pasemkami tak na pocz±tek ¿eby drastycznie nie zmieniaæ. Mam pytanie czy w³osy mi nie wypadn± i czy nie zostanê ³ysa. Mo¿e fryzjerka przetrzyma³a farbê i mo¿e jak zafarbujê na ciemny blond z ma³ymi pasemkami to ju¿ nie wypadn± bo wiêcej bêdzie ciemnej farby ni¿ rozja¶niacza.
ewunia227 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-14, 12:24   #104
Wonski1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam chcia³bym zapytac czy bedzie mi w dobrze w jakiej¶ d³u¿szej fryzurze , sorry za s³abe zdjêcia nie mam lepszych.

zdjêcia :

http://imageshack.us/photo/my-images/818/mg0001k.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/263/mg0014k.gif/
Wonski1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-14, 12:58   #105
joanos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Muracami Poka¿ wiadomo¶æ
Witam , jestem nowym u¿ytkownikiem , jestem fryzjerem i chêtnie pomogê je¿eli bêde potrafi³ oczywi¶cie ,
Witam Muracami!
Ja tez jestem nowa i mam pytanie. Naturalne w³osy to ciemny br±z, mam juz odrost na ok. 1 cm a pozostale wlosy dlugosci do ramion, maja odcienie zlotych/ zoltych blondow. Wlosy zawsze robilam w dobrych salonach ale od ponad roku zmieni³am miejsce zamieszkania i nie mogê znale¼æ "swego" fryzjera. St±d po ostatniej wizycie za 260 z³, efekcie " bez komentarza", postanowi³am sama sobie pomalowaæ w³osy. My¶lê o Inoa 10,1 lub 9,1. Chcia³abym zniwelowaæ bardzo ¿ó³ty, wrêcz brudny odcieñ z moich w³osów i nie wiem, czy uda mi siê to zrobiæ ch³odnymi be¿ami. Ponadto proszê porad¼, czy u¿ywaæ 6% czy 9 % oxydantu. Z niecierpliwo¶ci± czekam na twoj± odpowied¼.
joanos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-14, 21:37   #106
gllosia
Przyczajenie
 
Avatar gllosia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam
Mam problem z moimi w³osami: s± bardzo cienkie, jest ich ma³o, s± ¶liskie, proste Okropnie siê elektryzuj± niemal¿e ca³y rok, ale generalnie jesieni±/zim±. Ciê¿ko jest je zwi±zaæ, bo zaraz wszystko opada, rozwala siê. Gdy sa rozpuszczone, to nie moge sie ruszyæ, bo przez elektryzowanie wlsy mi fruwaj± ko³o twarzy i jest to strasznie wkurzaj±ce. Do tego bardzo szybko sie przetluszczaj±. Chodzi mi o to, czy mogê co¶ zrobiæ aby te w³osy zrobi³y sie bardziej sztywne, podatne na uk³adanie, czesanie? Bo ju¿ nie wiem co mam z nimi robiæ.. W rozpuszczonych ¼le, w zwi±zanych ¼le..
gllosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-16, 19:12   #107
Karolinkax3
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkax3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam dziewczyny,
Mam problem. Coraz bardziej zastanawiam siê nad henn±. ale mam pewne obawy, w³osy farbowa³am miesi±c temu Garnierem z³ocisto miedziany blond, wyszed³ mi piêkny marchewkowy rudy ale niestety szybko siê 'spra³' i po wcze¶niejszych jeszcze farbowaniach i codziennym prostowaniu mam suche, zniszczone w³osy. My¶lê o pomalowaniu ich henn± na rudy, chcia³abym taki marchewkowy, Czy istnieje taka mo¿liwo¶æ? i czy mogê ju¿ u¿yæ henny bez obaw ¿e wyjdzie mi jaki¶ zielony kolor.? je¶li tak to jak± hennê polecacie i jaki odcieñ.?
Z góry dziêkujê za odpowied¼, pozdrawiam
Karolina
Karolinkax3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-17, 12:21   #108
joanos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Karolinkax3 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny,
Mam problem. Coraz bardziej zastanawiam siê nad henn±. ale mam pewne obawy, w³osy farbowa³am miesi±c temu Garnierem z³ocisto miedziany blond, wyszed³ mi piêkny marchewkowy rudy ale niestety szybko siê 'spra³' i po wcze¶niejszych jeszcze farbowaniach i codziennym prostowaniu mam suche, zniszczone w³osy. My¶lê o pomalowaniu ich henn± na rudy, chcia³abym taki marchewkowy, Czy istnieje taka mo¿liwo¶æ? i czy mogê ju¿ u¿yæ henny bez obaw ¿e wyjdzie mi jaki¶ zielony kolor.? je¶li tak to jak± hennê polecacie i jaki odcieñ.?
Z góry dziêkujê za odpowied¼, pozdrawiam
Karolina
Na towim miejscu nie fagbowa³abym w³osów henn±, po pierwsze to bardzo ostry ro¶linny ¶reodek niewspó³graj±cy z chemicznymi- takimi jak Garnier - wiê w±tpliwe czy pokryje twoje w³osy. Po drugie, je¶li pokryje to kolejny zabieg na w³osach innym ¶reodek ni¿ farba ro¶linna bêdzie mo¿liwy dopiero po odro¶niêciu twoich naturalnych w³osów.
joanos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-18, 18:49   #109
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez gllosia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Mam problem z moimi w³osami: s± bardzo cienkie, jest ich ma³o, s± ¶liskie, proste Okropnie siê elektryzuj± niemal¿e ca³y rok, ale generalnie jesieni±/zim±. Ciê¿ko jest je zwi±zaæ, bo zaraz wszystko opada, rozwala siê. Gdy sa rozpuszczone, to nie moge sie ruszyæ, bo przez elektryzowanie wlsy mi fruwaj± ko³o twarzy i jest to strasznie wkurzaj±ce. Do tego bardzo szybko sie przetluszczaj±. Chodzi mi o to, czy mogê co¶ zrobiæ aby te w³osy zrobi³y sie bardziej sztywne, podatne na uk³adanie, czesanie? Bo ju¿ nie wiem co mam z nimi robiæ.. W rozpuszczonych ¼le, w zwi±zanych ¼le..
pianka do w³osów cienkich np:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinkax3 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny,
Mam problem. Coraz bardziej zastanawiam siê nad henn±. ale mam pewne obawy, w³osy farbowa³am miesi±c temu Garnierem z³ocisto miedziany blond, wyszed³ mi piêkny marchewkowy rudy ale niestety szybko siê 'spra³' i po wcze¶niejszych jeszcze farbowaniach i codziennym prostowaniu mam suche, zniszczone w³osy. My¶lê o pomalowaniu ich henn± na rudy, chcia³abym taki marchewkowy, Czy istnieje taka mo¿liwo¶æ? i czy mogê ju¿ u¿yæ henny bez obaw ¿e wyjdzie mi jaki¶ zielony kolor.? je¶li tak to jak± hennê polecacie i jaki odcieñ.?
Z góry dziêkujê za odpowied¼, pozdrawiam
Karolina
mo¿esz spróbowaæ venity henna kolor (taki pó³produkt z ekstraktem henny) - jest prosta w u¿yciu w postaci ¿elu. Fajne jest to ¿e po tym mo¿na wróciæ do farb chemicznych. Tycjan jest ³adnym kolorkiem, oraz papryka i chyba henna (bardziej stonowany).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-12-18 o 18:55
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 02:20   #110
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomo¶ci: 249
farbowanie a lakier do w³osów

Witam serdecznie

Mam szybkie i proste pytanie. Chcê jutro pomalowaæ w³osy. Zawsze robiê to na "brudnych". Dzisiaj rano u¿y³am trochê lakieru i pianki. Czy to im nie zaszkodzi? Malujê sama ju¿ od paru lat, tylko ¿e nigdy wczesniej nie robi³am tego na w³osy wczesniej uk³adane przy u¿yciu lakieru czy pianki, wiêc wolê siê upewniæ.


ps. mieszkam za granic± wiêc mam inny czas

z góry dziêkujê za wszystkie odpowiedzi
__________________
"\O.o/"

Edytowane przez miyusakoshi
Czas edycji: 2012-04-05 o 02:31
miyusakoshi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 05:02   #111
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: farbowanie a lakier do w³osów

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie

Mam szybkie i proste pytanie. Chcê jutro pomalowaæ w³osy. Zawsze robiê to na "brudnych". Dzisiaj rano u¿y³am trochê lakieru i pianki. Czy to im nie zaszkodzi? Malujê sama ju¿ od paru lat, tylko ¿e nigdy wczesniej nie robi³am tego na w³osy wczesniej uk³adane przy u¿yciu lakieru czy pianki, wiêc wolê siê upewniæ.


ps. mieszkam za granic± wiêc mam inny czas

z góry dziêkujê za wszystkie odpowiedzi
Nie zaszkodzi, w³a¶nie powinno siê farbowaæ brudne w³osy..
przed na³ó¿eniem farby tylko dorze rozczesz w³oski
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 21:21   #112
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: farbowanie a lakier do w³osów

ja namiêtnie u¿ywam lakieru po ka¿dym myciu i zawsze farbujê na tylko rozczesany wiêc chyba nie ma znaczenia, bo wszystko jest zawsze ok
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-06, 02:41   #113
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: farbowanie a lakier do w³osów

Dziekuje bardzo za odpowiedzi

Dobrze rozczesalam wlosy tak jak napisala SugarbabyLove

Pofarbowalam wlosy i nic sie nie stalo... Wiec jesli ktos sie jeszcze bedzie zastanawial nad tym to:
nie zaszkodzi ^^
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-08, 06:56   #114
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: farbowanie a lakier do w³osów

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje bardzo za odpowiedzi

Dobrze rozczesalam wlosy tak jak napisala SugarbabyLove

Pofarbowalam wlosy i nic sie nie stalo... Wiec jesli ktos sie jeszcze bedzie zastanawial nad tym to:
nie zaszkodzi ^^
no i fajnie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-08, 22:03   #115
majdzia
Przyczajenie
 
Avatar majdzia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1
pielêgnacja w³osów

Witam. Chcia³abym siê poradziæ, jakiego mam u¿ywaæ szamponu. Mam w³osy do ³opatek, niefarbowane, nie prostujê, nie suszê, a s± przesuszone na koñcach i siê przet³uszczaj± u nasady. Nie mogê u¿ywaæ od¿ywek, bo wtedy s± strasznie t³uste, ale po umyciu zawsze robi mi siê wielki ko³tun, którego nie mogê w ¿aden sposób rozczesaæ :/ Zazwyczaj my³am co 3 dni, ale teraz muszê co 2 , nie zawsze mam czas, ¿eby myæ co 2 dni. Gdy myjê szamponem do w³osów przet³uszczaj±cych siê, to wtedy mam strasznie przesuszone w³osy, które siê ³ami±, natomiast kiedy nawil¿aj±cym, jeszcze bardziej je obci±¿a. Nie mam zniszczonych w³osów, ale chcia³abym znale¼æ w koñcu szampon, który nie bêdzie przet³uszcza³ i wysusza³ w³osów, po którym moje w³osy bêd± puszyste i ³adnie siê rozczesywa³y. Z góry dziêkujê za pomoc
majdzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-25, 17:29   #116
izia2230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam!
S³uchajcie przez rok farbowa³am w³osy na ciemny br±z Wellatonem w piance i nasz³o mnie na powrót do swojego koloru.
Kupi³am sobie dekoloryzator w profesjonalnym sklepie dla fryzjerów, ale niestety nic nie da³, wiêc kupi³am rozja¶niacz z Joanny i próbowa³am nim. Niestety przy g³owie s± rudawe, a na koñcach nadal bardzo ciemne.
W³osy teraz s± bardziej ³amliwe i gumowate.
Czy je¶li pójdê do fryzjerki i ona mia³aby mi rozja¶niæ w³osy to mogê je ca³kiem zniszczyæ? I czy to cokolwiek mo¿e daæ?
Zapomnia³abym dodaæ, ¿e moje to ciemny blond.

Edytowane przez izia2230
Czas edycji: 2012-09-25 o 17:30
izia2230 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-27, 12:54   #117
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez izia2230 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
S³uchajcie przez rok farbowa³am w³osy na ciemny br±z Wellatonem w piance i nasz³o mnie na powrót do swojego koloru.
Kupi³am sobie dekoloryzator w profesjonalnym sklepie dla fryzjerów, ale niestety nic nie da³, wiêc kupi³am rozja¶niacz z Joanny i próbowa³am nim. Niestety przy g³owie s± rudawe, a na koñcach nadal bardzo ciemne.
W³osy teraz s± bardziej ³amliwe i gumowate.
Czy je¶li pójdê do fryzjerki i ona mia³aby mi rozja¶niæ w³osy to mogê je ca³kiem zniszczyæ? I czy to cokolwiek mo¿e daæ?
Zapomnia³abym dodaæ, ¿e moje to ciemny blond.
niestety ju¿ masz zniszczone, niê mêcz siê bo to sie nie op³aca tylko zetnij w³osy, ka¿dy inny zabieg jeszcze bardziej zniszczy w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 17:51   #118
Anastacia3131
Przyczajenie
 
Avatar Anastacia3131
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

mam wlosy koloryzowane : matrix color sync kolor 7MM pna wodzie 3 % ostatnio 2 msc temu chciala bym obecnie przeistoczyc sie w rudowlosa przy uzyciu matrix color sync kolor 6 cg na wodzie 3 % ...czy jest mozliwe uzyskanie odpowiedniego efektu?nie chce uzywac inwazyjnych farb,moj naturalny kolor wlosow to okolice poziomu 6
Anastacia3131 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 11:57   #119
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Anastacia3131 Poka¿ wiadomo¶æ
mam wlosy koloryzowane : matrix color sync kolor 7MM pna wodzie 3 % ostatnio 2 msc temu chciala bym obecnie przeistoczyc sie w rudowlosa przy uzyciu matrix color sync kolor 6 cg na wodzie 3 % ...czy jest mozliwe uzyskanie odpowiedniego efektu?nie chce uzywac inwazyjnych farb,moj naturalny kolor wlosow to okolice poziomu 6
bêdzie ciemno, ale efekt bêdzie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 14:48   #120
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 2 544
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

BARDZO PROSZÊ O POMOC.
Stosujê pielêgnacjê CG ( w³osy falowane skrêt 2b/2c) , od¿ywki,maski,oleje, delikatne szampony lub ¿ele do higieny intymnej polecane na blogach ( te z SLS i SLES 1-2 razy w m-cu) , silikony tylko na koñcówki, gumki do w³osów bez metalowych elementów,drewniany grzebieñ - wydawa³oby siê ,¿e wszystko jest w porz±dku.Nie wiem czy to czasem nie wina silikonów... Mam cieniowane w³osy,nie prostujê,suszê tylko z konieczno¶ci. Na ca³o¶ci s± miêciutkie i nawil¿one a koñcówki to istne piek³o - meeega suche i postr±kowane. Dziwi mnie tylko to,¿e ¿aden w³os nie uleg³ rozdwojeniu,jest w idealnym stanie tylko przesuszony... Pomó¿cie co mam zrobiæ,niby je zapuszczam mam ju¿ 42cm ale w mojej g³owie k³êbi± siê my¶li,¿eby obci±æ 10cm i zej¶æ ca³kowicie z cieniowania.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

W³osomaniaczka - 15.05.2012
Listujê
vendettka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.