Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 13:42   #3601
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

czesc dziewczyny, z racji tego, że Was ostatnio podczytuje to postanowilam choc pogratulowac mamusiom maluszkow juz na swiecie oraz ze trzymam kciuki za te jeszcze w dwupaku. No i żebardzo ale to bardzo wspolczuje PannieIzabeli - to straszne co Cie spotkalo, wierze, ze szybko przytulisz dugiego maluszka Jestem mama wrzesniowa 2013 (5 wrzesnia ) Dodam, że urodzilam w 38,6 tc bez jakichkolwiek oznak zblizajacego sie porodu - nic kompletnie sie nie dzialo, z rozpulchniona szyjka chodzilam od polowy ciazy a w dniu porodu - poprostu bylo pyk i zaczely sie saczyc wody... od tego mmentu minelo 12 godzin i tulilismy corcie. porod sn bez jakichkolwiek srodkow przecibolowych - wole rodzic niz isc dodenstysty no dobra, nie zanudzam - koniec sentymentow jeszcze raz trzymam kciuki
magbes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 13:47   #3602
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Kurczę, nie wiem czy Młody nie ma innych planów niż ja dziś. Zdrzemnelam się i jak wstałam patrzę krew na wkładce, poszłam sikac i na papierze też. Rano robiłam 2 i może mi czop odszedł i nawet nie wiem, a teraz schodzą resztki z krwią? Czy po prostu szyjka się skraca (tak twierdzi mój gin, bo już do niego dzwoniłam, mam czekać, obserwować ruchy i ewentualnie czekać na skurcze). No łatwo się mówi. A Mały jak na złość jakiś niemrawy dziś.
Aaaa.... W pierwszej ciąży nic takiego nie miałam. Czuję się jak za pierwszym razem

To i na Ciebie kolej przyszla
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 13:49   #3603
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

No i nie wiem. Wróciłam z Młodą z przedszkola, brzuch mnie ćmi jak na okres, plecy też i znowu krew na wkladce (a już nie było ). Wkurza mnie to, na 16 mam iść z córką do lekarza...
Co to niby ma być Ja się pytam?
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 13:52   #3604
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Dzięki oczarowana, właśnie przeczytałam na fb

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Malena, żebyś w przychodni nie urodziła
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 13:52   #3605
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
No i nie wiem. Wróciłam z Młodą z przedszkola, brzuch mnie ćmi jak na okres, plecy też i znowu krew na wkladce (a już nie było ). Wkurza mnie to, na 16 mam iść z córką do lekarza...

Co to niby ma być Ja się pytam?

O ktorej pierwszy raz pojawila sie krew? Od tego czasu stawiam na porod w 24h, u mnie sie sprawdzilo dwukrotnie, u kolezanek rowniez, polozne tylko potwierdzaja.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 13:59   #3606
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Jutro imieniny Mikołaja To może moję dziecię czeka cały czas na 10.09
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 13:59   #3607
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
O ktorej pierwszy raz pojawila sie krew? Od tego czasu stawiam na porod w 24h, u mnie sie sprawdzilo dwukrotnie, u kolezanek rowniez, polozne tylko potwierdzaja.
No właśnie nie wiem, bo spalam
Wstałam ok 13 i już była na wkladce. Ale kiedy wypłynęła? Po 9 jeszcze nie było(chyba).
Lodówkę miałam dziś rozmrazac-nie rodze i tyle
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 14:00   #3608
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ale ja nie rodze!! Nic sie nie zapowiada zeby cos sie dzis ruszylo! :-P
Posprzatalam biurowy, wyprasowalam posciel, powiesilam pranie i nic.. A podlogi mylam wczoraj... hmm moze na wieczor znowu je przelece
nie no tak tylko Cie uprzedzam :P

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
No i nie wiem. Wróciłam z Młodą z przedszkola, brzuch mnie ćmi jak na okres, plecy też i znowu krew na wkladce (a już nie było ). Wkurza mnie to, na 16 mam iść z córką do lekarza...
Co to niby ma być Ja się pytam?
ja też myśle ze skurcze pojawią się u Ciebie w każdej chwili!
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:06   #3609
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Łe nie dzieje się nic,wróciłam z długiego spaceru i z zakupów.
Po 16 jade na ktg.
Na spacerze byłam z koleżanką,która rodziła w styczniu,leżała kilkanascie dni na patologii i mówiłą,jak mają te maszyny do zapisu ktg roz.....:
W ogóle bez sensu robić takie ktg skoro i tak pomiary są niedokladne. Szkoda stresu matki, ciekawe jaknoni są w stanie je odczytać i stwierdzić że jest ok😒
Trzymam kciuki za rozwój akcji
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie

Edytowane przez elcia88
Czas edycji: 2015-09-09 o 14:08
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:10   #3610
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a to nie jest raczej czkawka? Kurde az mi sie wierzyc nie chce ze widzicie bijace serce.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------


Oja!!! Super! No to czekamy na wiesc!!! rzytul:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


Ee ale jak jak nie oddycha plucami jeszcze? Przeciez pierwszy oddech dziecko lapie po pordzie stad placz.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


Kissek kciuki jeszcze raz a moczem sie nie martw tez mialam lekko podwyzszone i nic mi nie przepisywal.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------


Ooo cos czuje ze niedlugo bedzisz finiszowac

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja też widzę taki jakby oddech dziecka przez brzuch, czkawka to to nie jest na 100% bo jak jest czkawka to podskakuje brzuch a tu tak ładnie faluje w dół i w górę delikatnie

A ja sobie czekam na KTG.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:13   #3611
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Kurczę, nie wiem czy Młody nie ma innych planów niż ja dziś. Zdrzemnelam się i jak wstałam patrzę krew na wkładce, poszłam sikac i na papierze też. Rano robiłam 2 i może mi czop odszedł i nawet nie wiem, a teraz schodzą resztki z krwią? Czy po prostu szyjka się skraca (tak twierdzi mój gin, bo już do niego dzwoniłam, mam czekać, obserwować ruchy i ewentualnie czekać na skurcze). No łatwo się mówi. A Mały jak na złość jakiś niemrawy dziś.
Aaaa.... W pierwszej ciąży nic takiego nie miałam. Czuję się jak za pierwszym razem
Ooooo coś się zaczyna chyba. Powodzenia. Matko ale to musi być stresujące jak jakieś objawy się pojawia...ja nie mam żadnych a czasami schizy mam nerwowe że może to już:-o

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ale to już za chwilę nie mogę że juz dziś będziesz ja miała na rękach!

Ja dziś znowu powycieralam wszystkie podłogi, tym razem preparatem nabłyszczającym do paneli... I robie obiadek.

Małgosia ja się nie zgadzam żebyś juz rodziła! Poczekaj na mnie :p
Ejjj no Małgosia miała też czekać że mną:-P
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 14:13   #3612
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

okropna jest końcówka ciąży,własciwie ten 9 mc i dni w okolicach tp albo już po.
dzis śniło mi się że laktatorem odciagałam mleko,wystrczyło kilka razy nacisnać tą pompkę a juz butla była pełna! normalnie siurało lało się mi z cycków jak z kranu pod ciśnieniem.


menqu obyś dla nas była dobrą wróżbitką

ja już chce rodzić

Koleżanka mi opowiadała,że jak leżała na patoli to jej mądry lekaż nie chcia za wszelką cenę wywoływać i kilka razy pod rzad "wypuscił" ją do domu na pare godzin by...się z mężem pogziła Laska opowiadałą,że ona miałą ochotę ale chłop był tak bardzo przerażony,że małą w główkę będzie stukał,że...się zablokował na amen i z seksu nic nie wychodziło i 14 dnia po tp miałą indukcje.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:18   #3613
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez magbes Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, z racji tego, że Was ostatnio podczytuje to postanowilam choc pogratulowac mamusiom maluszkow juz na swiecie oraz ze trzymam kciuki za te jeszcze w dwupaku. No i żebardzo ale to bardzo wspolczuje PannieIzabeli - to straszne co Cie spotkalo, wierze, ze szybko przytulisz dugiego maluszka Jestem mama wrzesniowa 2013 (5 wrzesnia ) Dodam, że urodzilam w 38,6 tc bez jakichkolwiek oznak zblizajacego sie porodu - nic kompletnie sie nie dzialo, z rozpulchniona szyjka chodzilam od polowy ciazy a w dniu porodu - poprostu bylo pyk i zaczely sie saczyc wody... od tego mmentu minelo 12 godzin i tulilismy corcie. porod sn bez jakichkolwiek srodkow przecibolowych - wole rodzic niz isc dodenstysty no dobra, nie zanudzam - koniec sentymentow jeszcze raz trzymam kciuki
Pozazdrościć tylko takiego porodu. A co cię skłoniło żeby jechać na Ip? Te wody saczace się bo ja się boję że mogę coś przegapuc. Wizyta w pt i już się nie mogę doczekać żeby mi gin coś piwiedziala. Jak do tej piry mi się nie spueszylo to teraz już zaczynam się niecierpliwic😜

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
No i nie wiem. Wróciłam z Młodą z przedszkola, brzuch mnie ćmi jak na okres, plecy też i znowu krew na wkladce (a już nie było ). Wkurza mnie to, na 16 mam iść z córką do lekarza...
Co to niby ma być Ja się pytam?
No widać dzidziol ma inne plany. Szukaj zastępstwa dla corci może. A jak maleństwo? Rusza sie?
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:21   #3614
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
W ogóle bez sensu robić takie ktg skoro i tak pomiary są niedokladne. Szkoda stresu matki, ciekawe jaknoni są w stanie je odczytać i stwierdzić że jest ok��
Trzymam kciuki za rozwój akcji

dzia

wgl to zauwazyłam,że im nas mniej nierozpakowanych to robi się nam tu co raz większe ciśnienie na wątku i zaraz trafimy my-nierozpakowane do psychiatryka zanim urodzimy haha (przynajmniej ja).
tera siedze i rozkminiam: pojade na to ktg jednak,zedrą ze mnie 65 zł-ja sie nastresuje,przy okazji natrafie na ta położną-komunistkę co w sobote,ciś mi skoczy na tysiac pińset sto dziewieńset i wyjdę gupia jak przyszłam... bez kasy w kieszeni.
Tak w necie googluje o tym ktg i masakra ile kobiet pisze ze te aparaty jakieś ujowe wszedzie i zapisy jakies dziwne. Wiem,ze jak bym tam pojechała to sie ani nie uspokoję a moge sie tylko zaniepokoić bardziej. jakie to poyebane. A jeszzce sobie poczytałam,że wody płodowe już moga byc zielone na tym etapie że dziecko moze już byc niedotlenione,albo że matka moze usiasc albo się polożyć nie tak i będzie dzieciakowi pępowinę przyciskać lub jakas żyłę i dziecko będzie mało tlenu otrzymywać. ja pierdziuuuuuuulę trafię do wariatkowa.

Edytowane przez oczarowana
Czas edycji: 2015-09-09 o 14:23
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:27   #3615
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
dzia

wgl to zauwazyłam,że im nas mniej nierozpakowanych to robi się nam tu co raz większe ciśnienie na wątku i zaraz trafimy my-nierozpakowane do psychiatryka zanim urodzimy haha (przynajmniej ja).
tera siedze i rozkminiam: pojade na to ktg jednak,zedrą ze mnie 65 zł-ja sie nastresuje,przy okazji natrafie na ta położną-komunistkę co w sobote,ciś mi skoczy na tysiac pińset sto dziewieńset i wyjdę gupia jak przyszłam... bez kasy w kieszeni.
Tak w necie googluje o tym ktg i masakra ile kobiet pisze ze te aparaty jakieś ujowe wszedzie i zapisy jakies dziwne. Wiem,ze jak bym tam pojechała to sie ani nie uspokoję a moge sie tylko zaniepokoić bardziej. jakie to poyebane. A jeszzce sobie poczytałam,że wody płodowe już moga byc zielone na tym etapie że dziecko moze już byc niedotlenione,albo że matka moze usiasc albo się polożyć nie tak i będzie dzieciakowi pępowinę przyciskać lub jakas żyłę i dziecko będzie mało tlenu otrzymywać. ja pierdziuuuuuuulę trafię do wariatkowa.
Wez Ty nie czytaj takich glupot, bo osiwiejesz kobieto!
Ale ja tez mam takie schizy, ze jak siedze to pewnie malemu niewygodnie jest i moze mu przyciskam reke albo noge. Poracha
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:27   #3616
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, bo spalam

Wstałam ok 13 i już była na wkladce. Ale kiedy wypłynęła? Po 9 jeszcze nie było(chyba).

Lodówkę miałam dziś rozmrazac-nie rodze i tyle

No to zobaczymy ;-)
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:29   #3617
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja się właśnie boję zielonych wód
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:29   #3618
Narrenturm
Raczkowanie
 
Avatar Narrenturm
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: wieża błaznów
Wiadomości: 55
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez magbes Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, z racji tego, że Was ostatnio podczytuje to postanowilam choc pogratulowac mamusiom maluszkow juz na swiecie oraz ze trzymam kciuki za te jeszcze w dwupaku. No i żebardzo ale to bardzo wspolczuje PannieIzabeli - to straszne co Cie spotkalo, wierze, ze szybko przytulisz dugiego maluszka Jestem mama wrzesniowa 2013 (5 wrzesnia ) Dodam, że urodzilam w 38,6 tc bez jakichkolwiek oznak zblizajacego sie porodu - nic kompletnie sie nie dzialo, z rozpulchniona szyjka chodzilam od polowy ciazy a w dniu porodu - poprostu bylo pyk i zaczely sie saczyc wody... od tego mmentu minelo 12 godzin i tulilismy corcie. porod sn bez jakichkolwiek srodkow przecibolowych - wole rodzic niz isc dodenstysty no dobra, nie zanudzam - koniec sentymentow jeszcze raz trzymam kciuki
Szczęściara. Ja to mogłabym z kolei codziennie chodzić do dentysty przez 9 miesięcy, byle nie przeżywać bólu porodowego. Też tu do Was zaglądam i właśnie czekam jak na szpilkach na swoje drugie dziecko. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy i życzę, żeby jak najwięcej z Was wspominało poród jak magbes.
Narrenturm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:29   #3619
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Pozazdrościć tylko takiego porodu. A co cię skłoniło żeby jechać na Ip? Te wody saczace się bo ja się boję że mogę coś przegapuc. Wizyta w pt i już się nie mogę doczekać żeby mi gin coś piwiedziala. Jak do tej piry mi się nie spueszylo to teraz już zaczynam się niecierpliwic😜

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------



No widać dzidziol ma inne plany. Szukaj zastępstwa dla corci może. A jak maleństwo? Rusza sie?
polozylam sie spac i poczulam z boku brzucha takie pykniecie ipolecialo mi cos cieplego wstalam, zmienilam wkladke i znow polecialo... i tak sobie tak lecialo co jakis czas. ewidentnie bylo widac ze to wody do szpitala jechaam po ok2 godzinach, z recznikiem pod pupa i wowczas zaczeluy pojawiac sie powoli skorcze
magbes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 14:29   #3620
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ej, nie idź. Bez sensu. Skoro masz się tylko wkurzać, bo aparat świruje, to po co?

Nooo robi się ciśnienie. W ogóle któraś z dziewczyn pamiętam, że robiła kiedyś jakieś statystyki w excelu melawen? Mogłybyśmy na koniec zrobić takie podsumowanie, ile % dziewczyn, ile chłopców, ile % urodziło sn a ile przez cc. Albo jak wygląda początek porodu, czy skurcze, wody, wywoływanie Albo ile urodziło po a ile przed terminem (czy tam ogólnie w którym tygodniu ). Mnie by to ciekawiło
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:39   #3621
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Talking Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ej, nie idź. Bez sensu. Skoro masz się tylko wkurzać, bo aparat świruje, to po co?

Nooo robi się ciśnienie. W ogóle któraś z dziewczyn pamiętam, że robiła kiedyś jakieś statystyki w excelu melawen? Mogłybyśmy na koniec zrobić takie podsumowanie, ile % dziewczyn, ile chłopców, ile % urodziło sn a ile przez cc. Albo jak wygląda początek porodu, czy skurcze, wody, wywoływanie Albo ile urodziło po a ile przed terminem (czy tam ogólnie w którym tygodniu ). Mnie by to ciekawiło
Mnie też, mnie też!
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:59   #3622
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Wiecie co, ale biedna bedzie ta dziewczyna co urodzi na samym koncu. Pewnie tutaj zadna mamuska nie zajrzy, bo bedzie zajeta swoim malenstwem. Ja nie chce byc ostatniaaaa!!! ;(

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

meryy82 sie nie odzywa cosik. Moze u niej sie cos ruszylo?
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 15:01   #3623
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja zagładam, ale jestem podku r wio na tym pobytem w szpitalu
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 15:03   #3624
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Ja zagładam, ale jestem podku r wio na tym pobytem w szpitalu
A kiedy wychodzicie w koncu?
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 15:04   #3625
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Jak jutro bilirubina będzie poniżej 14...
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 15:08   #3626
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Hej.
wysprzątałam mieszkanie i ledwo żyję, nie mam zupełnie kondycji,, jak ja mam rodzić.
I jeszcze jakoś dziwnie się czuję, nie wiem czy znowu morfologia poleciała w dół, czy hormony mi szaleją, jakieś dziwne dreszcze mnie dopadły i jestem jakaś taka rozkojarzona.

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Psychoporady rządzą
Moja mama dostaje szału jak słyszy ze IDZIEMY z tz rodzic :p
A jej reakcja na to ze będę używać jednorazowych pieluch... Szkoda gadać

No najwidoczniej... Ale przynajmniej jest się z czego pośmiać


A żeby nie było za wesoło to Tz znów pokazał szczyt lenistwa... W łazience jakby bomba wybuchła... Ręczniki nie.uprzatniete, papier toaletowy na szafce zamiast w, chemia do prania na każdej możliwej szafce... Ja wiem ze dziś byliśmy na zakupach ale to chyba nie filozofia włożyć to do szafek jak się już to tacha na górę.

Napiszę listę rzeczy do.zrobienia dla niego szminka na lustrze nawet jeśli będę musiała je umyć

Idę powoli spac (tz poszedł o 23, ma na popołudnie).
Trzymajcie się kochane
co do rad to ja mam je w pompie, choć fakt potrafią wkurzyć.
Ale też nie lubię jak kobiety mówią "idziemy rodzić" "jesteśmy w ciąży"

a ten szczyt lenistwa, to powiedziałaś chłopu, by zrobił z zakupami porządek i je poukładał?? jak mojemu nie powiem co ma zrobić, to w życiu nie wpadnie, że zakupy się chowa.
Ostatnio tak w kuchni zostawił siaty i sobie poszedł, to mu zwracam uwagę że ma mi pomóc, to jak zwykle zrobił wielkie zdziwione oczy i się jeszcze pyta "ja?"
ale spokojnie, to tylko faceci, marsjanie

wczoraj dałam mu szmatkę by wytarł kurze, to się pyta, po co? przecież dopiero co odkurzałam nie no kurze się wyciera tak dla jaj, jak nie wiadomo co zrobić z wolnym czasem

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No w wawie w wawie ale wierzcie mi to jest mało jak na koszty jakie tu są :/
ta Poznań z kosztami utrzymania jest jak Wa-wa

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Pewnie uchodzcy dostana wiecej kasy niż niektórzy Polacy zarabiaja...
tylko dla rodzin z dziećmi bycie uchodźcą chyba nie jest niczym przyjemnym. Wolę mniej zarabiać i cieszyć się, że żyję w kraju w którym nie ma wojny.
Ok, nie dotyczy to tego tabunu facetów, których moim zdaniem powinni zawrócić.

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Kurczę, nie wiem czy Młody nie ma innych planów niż ja dziś. Zdrzemnelam się i jak wstałam patrzę krew na wkładce, poszłam sikac i na papierze też. Rano robiłam 2 i może mi czop odszedł i nawet nie wiem, a teraz schodzą resztki z krwią? Czy po prostu szyjka się skraca (tak twierdzi mój gin, bo już do niego dzwoniłam, mam czekać, obserwować ruchy i ewentualnie czekać na skurcze). No łatwo się mówi. A Mały jak na złość jakiś niemrawy dziś.
Aaaa.... W pierwszej ciąży nic takiego nie miałam. Czuję się jak za pierwszym razem

ocho coś się u ciebie dzieje
i coś czuję, że może dziś, a najpóźniej jutro coś może się rozkręcić.

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
ja już chce rodzić
a ja jeszcze nie chcę rodzić, szczególnie ani dzisiaj, ani jutro.

w ogóle mam jakoś tak dziwnie, cieszę się jak pojawiają się nowe dzieciaczki, kibicuję tym, które już powinny i chcą rodzić. Ale ja czuję się jakbym z tym rodzeniem miała jeszcze dużo czasu. I trochę mnie przeraża myśl, że zaraz może to się stać.
Dzisiaj tak się przeraziłam myślą, że niedługo mogę urodzić, że się popłakałam (wiem jestem dziwna i hormony mi szaleją)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 15:34   #3627
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
okropna jest końcówka ciąży,własciwie ten 9 mc i dni w okolicach tp albo już po.
dzis śniło mi się że laktatorem odciagałam mleko,wystrczyło kilka razy nacisnać tą pompkę a juz butla była pełna! normalnie siurało lało się mi z cycków jak z kranu pod ciśnieniem.
no widzisz, tobie sie takie rzeczy śnią a u mnie z cyca tak leci :/ :/ :/

malemu za szybko leci, krztusi się czasem i za szybko pije i potem to ulewanie cholerne. . ze az mu czasem nosem idzie :/

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

dzisiaj będę sama, pierwszy raz kąpać małego

ciekawe jak mi pójdzie :P bo wyszłam już z wprawy

mamuśka pojechała, tż w pracy do 23..


i jeszcze małą trzeba ogarnąć też do spania
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 15:46   #3628
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
okropna jest końcówka ciąży,własciwie ten 9 mc i dni w okolicach tp albo już po.
dzis śniło mi się że laktatorem odciagałam mleko,wystrczyło kilka razy nacisnać tą pompkę a juz butla była pełna! normalnie siurało lało się mi z cycków jak z kranu pod ciśnieniem.
Też miałam dziś taki sen!


Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej.
wysprzątałam mieszkanie i ledwo żyję, nie mam zupełnie kondycji,, jak ja mam rodzić.
I jeszcze jakoś dziwnie się czuję, nie wiem czy znowu morfologia poleciała w dół, czy hormony mi szaleją, jakieś dziwne dreszcze mnie dopadły i jestem jakaś taka rozkojarzona.



co do rad to ja mam je w pompie, choć fakt potrafią wkurzyć.
Ale też nie lubię jak kobiety mówią "idziemy rodzić" "jesteśmy w ciąży"

a ten szczyt lenistwa, to powiedziałaś chłopu, by zrobił z zakupami porządek i je poukładał?? jak mojemu nie powiem co ma zrobić, to w życiu nie wpadnie, że zakupy się chowa.
Ostatnio tak w kuchni zostawił siaty i sobie poszedł, to mu zwracam uwagę że ma mi pomóc, to jak zwykle zrobił wielkie zdziwione oczy i się jeszcze pyta "ja?"
ale spokojnie, to tylko faceci, marsjanie

wczoraj dałam mu szmatkę by wytarł kurze, to się pyta, po co? przecież dopiero co odkurzałam nie no kurze się wyciera tak dla jaj, jak nie wiadomo co zrobić z wolnym czasem




a ja jeszcze nie chcę rodzić, szczególnie ani dzisiaj, ani jutro.

w ogóle mam jakoś tak dziwnie, cieszę się jak pojawiają się nowe dzieciaczki, kibicuję tym, które już powinny i chcą rodzić. Ale ja czuję się jakbym z tym rodzeniem miała jeszcze dużo czasu. I trochę mnie przeraża myśl, że zaraz może to się stać.
Dzisiaj tak się przeraziłam myślą, że niedługo mogę urodzić, że się popłakałam (wiem jestem dziwna i hormony mi szaleją)
Ja rozgraniczam to tak ze to ja jestem w ciazy a Tz będzie pomagał mi rodzic

Masz rację, nie powiedziałam bo dla mnie to naturalne ze zakupy się sprząta

A pod tym co napisałas o rodzeniu podpisuje się.obiema rękami...
Ech...
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 15:49   #3629
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Matko, same stresy dzisiaj. Poszłam z Młodą do tego lekarza, ale to miała być tylko kontrola pod kontem skierowania na gimnastykę korekcyjną +lekki katar. A ona mi, że kataru praktycznie nie ma, gardło czyste, to co szczepimy?
Fakt, że pytałam przy okazji o te szczepienia pieciolatków jak ja rejestrowalam, ale to tak orientacyjnie raczej. No i nawet córki nie przygotowaliśmy psychicznie do tego. A ona mi mowi, że jak sie Mały urodzi to nie bedzie można jej zaszczepić przez jakiś czas. No to się zgodzilam.
No i teraz mam rycząca pieciolatke z obolała ręką i jak się rzeczywiście ruszy to będę musiała ja zawieźć do ojca taka "rozbitą"

Młody się rusza normalnie. Narazie jakby ucichlo wszystko. Zobaczymy.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 15:49   #3630
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Matko, same stresy dzisiaj. Poszłam z Młodą do tego lekarza, ale to miała być tylko kontrola pod kontem skierowania na gimnastykę korekcyjną +lekki katar. A ona mi, że kataru praktycznie nie ma, gardło czyste, to co szczepimy?
Fakt, że pytałam przy okazji o te szczepienia pieciolatków jak ja rejestrowalam, ale to tak orientacyjnie raczej. No i nawet córki nie przygotowaliśmy psychicznie do tego. A ona mi mowi, że jak sie Mały urodzi to nie bedzie można jej zaszczepić przez jakiś czas. No to się zgodzilam.
No i teraz mam rycząca pieciolatke z obolała ręką i jak się rzeczywiście ruszy to będę musiała ja zawieźć do ojca taka "rozbitą"

Młody się rusza normalnie. Narazie jakby ucichlo wszystko. Zobaczymy.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.