Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-19, 15:27   #2881
ban16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

witam
chciałbym się dowiedzieć o LO 9
a konkretnie o klasie mat - fiz i biol- chem
jaka atmosfera i czy warto podjąć naukę w tych szkołach

alternatywą jest lo 3
ale ....
czekam na Waszą pomoc

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

no chyba że ma ktoś jakieś informacje o LO przy Politechnice Wrocławskiej
to też bardzo chętnie usłyszę opinie
ban16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:14   #2882
gentyczniemolekularna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 9
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Jeżeli chodzi o porównanie LO 9 i LO 3, to nie wiem, jak w wyższych klasach, ale w pierwszej w LO 3 jest ZDECYDOWANIE więcej nauki, szczególnie jeżeli chodzi o klasy mat-mat, mat-fiz, biol-chem. Aczkolwiek uważam, że obie szkoły prezentują bardzo wysoki poziom W LO 9 znaczącym minusem dla mnie jest duża ilość uczniów, a co za tym idzie: tłok na korytarzach, mniej indywidualne podejście i słabsza pomoc dla osób, które chciałyby osiągnąć coś więcej niż 80% z matury Aczkolwiek LO 3 ma specyficzny klimat, który nie wszystkim może przypaść do gustu... To zdecydowanie szkoła dla ludzi ambitnych
gentyczniemolekularna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:03   #2883
ban16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

mam pytanie czy ktoś może mi opisać LO VII i LO przy Politechnice?
informacje, porównanie z LO 3 i Lo 9

Edytowane przez ban16
Czas edycji: 2015-12-28 o 16:07
ban16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 16:31   #2884
summer_wine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Hej Mogę opowiedzieć Ci trochę o mat-fizie w 9. Jestem w tej chwili w 3 klasie. Ogólnie jeśli chodzi o samą szkołe, atmosfere czy to na lekcjach czy to ogólnie to naprawde nie mozna narzekać. Większość nauczycieli (a przynajmniej Ci z którymi ja się spotkałam) są naprawdę spoko, nie traktują uczniów jak wrogów czy cos, tylko normalnie jak rozgarnietych ludzi

Jeśli chodzi o poziom nauki to pomimo to co niektórzy tu piszą jest on wysoki. Ogólnie na ostanie 3 miesiące chce się przenieść do Cosinusa, gdyż obawiam się, że nie uda mi sie tej szkoły ukończyć. (Moją historię możesz przeczytać w teamcie o Lo cosinus. Tak btw to chyba napisała ją w złym temacie, ale jest on teraz na widoku wic be problemu go znajdziesz). Napawde, nir wiem jak jest w 3, ale patrząc na zadania, które dostajemy, nie jeden korepetytor łapał sie za głowę.

Edytowane przez summer_wine
Czas edycji: 2015-12-31 o 16:32
summer_wine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 11:42   #2885
agi9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: LO XIV Wrocław

Piszę z perspektywy ucznia, nie jest wcale tak źle, tylko trzeba być po prostu bardzo dobrym z przedmiotu, który bierzesz na rozszerzenie i nie wystarczy kuć, bo właśnie takie osoby odpadają po pierwszej klasie zazwyczaj. Nauki jest tyle samo co w innych porządnych liceach takich jak siódemka, trójka i dziewiątka itp. Ja wcale nie kuję po nocach i nie biorę narkotyków a już 3 lata wytrzymałam
agi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 20:40   #2886
mosia06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Powie mi ktoś coś o III lub IV?
Warto czy nie warto?
mosia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 17:53   #2887
gentyczniemolekularna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 9
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

O LO IV niewiele wiem, ale LO III... Zdecydowanie warto
Nie ukrywam, jeżeli chcesz mieć pasek na świadectwie, to nauki trochę będzie, ale nie przesadzajmy Szczególnie wysoki poziom jest z matmy i w ogóle ścisłych, w końcu taka szkoła Ale z reszty przedmiotów też nieźle
Ludzie są świetni, to przede wszystkim Nauczyciele podchodzą w większości na luzie, jeżeli nie chcesz się uczyć i lecieć na 3, to nie będą ci robili wielkiego problemu.
Chodzę do 1 klasy, profil mat-mat, zdecydowanie polecam
Jeżeli masz bardziej szczegółowe pytania, chętnie odpowiem
gentyczniemolekularna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 18:12   #2888
Klaudii3458
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Hej zastanawiam się nad LO17 lub LO10. Jest ktoś kto wie dość dużo o tych szkołach ? Chce iść na profil humanistyczny bardzo chciałabym się dowiedzieć jacy są nauczyciele , atmosfera , czy bardzo dużo wymagają , ile trzeba mieć punktów , żeby się tam dostać. I która szkoła jest najbliżej dworca lub jakiegoś przystanku. Zależy mi na tym , bo musiałabym dojeżdżać z okolic Wrocławia. Jeśli ktoś nie ma żadnych informacji na temat tych LO to jakie polecacie LO zależy mi najbardziej , żeby było blisko dworca lub jakiegoś przystanku , żeby nauczyciele byli w porządku i żeby poziom nie był wysoki tylko średni jak już.
Klaudii3458 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 10:46   #2889
gentyczniemolekularna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 9
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Jeśli chodzi o szkoły blisko dworca/przystanku, to polecałabym LO 9. W klasach humanistycznych nie ma tam jakiegoś nie wiadomo jak wysokiego poziomu, więc dasz sobie radę, a dojazd jest dobry
gentyczniemolekularna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 16:01   #2890
anosik67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Question LO7 wrocław- dobry wybór?

Jestem w 3 gimnazjum i staję przed wyborem szkoły. Oceny mam b.dobre, będzie średnia 5,6 jeśli wszystko pójdzie okej, zastanawiam się nad LO7 we Wrocławiu (profil bio-chem-mat, bez łaciny). No i mam mały problem- jest bardzo ciężko?
Mam dojazd do Wrocławia jakieś 30-40 minut i nie wiem czy dam radę po prostu uczyć się tyle, ile słyszałam, że trzeba.
Jest tu ktoś kto uczęszcza do tej szkoły lub jest absolwentem?
anosik67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 22:34   #2891
Marumi12q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Question Wybór liceum- Wrocław

W najbliższym czasie powinnam wybrać szkołę ponadgimnazjalną.Zastanaw iam się nad pójściem do LO 1, LO4 lub LO 17. Które z tych liceów polecacie? Interesuje mnie profil biologiczno-chemiczny lub humanistyczny
Marumi12q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 12:43   #2892
zdrowozielona03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Hej. Czy ciężko dostać się do lo nr 14 i 9? Gdzie jest lepszy poziom? Czy jak mam 6 i 5 ale żadnego konkursu ale za to wolontariat i czerwony pasek czy mogę dostać się do 14 i 9 np. Na mat fiz
zdrowozielona03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:53   #2893
gentyczniemolekularna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 9
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Moim zdaniem masz duże szanse
Obie szkoły są na poziomie, ale w 9 zdecydowanie lepsza atmosfera
gentyczniemolekularna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 15:17   #2894
zdrowozielona03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Czy mam szansę się dostać na mat fiz do liceum nr 14 lub nr 9 we Wrocławiu? Jak tam jest? Mam średnią około 5.7, wzorowe zachowanie i pasek. Będę mieć dodatkowe punkty za wolontariat, ale za żaden konkurs nie. Egzamin poszedł mi tak średnio ogólnie, ale z matematyki dobrze.
zdrowozielona03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 19:48   #2895
maryla17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć,
proszę napiszcie jakieś żywe opinie o 17Lo, jest to szkoła o której mało ludzie piszą, 7,14,8 itp. są dobrze opisane. Proszę zaopiniujcie 17Lo nie wiem co myśleć bo jedyne dwie informacje jakie słyszałam są skrajnie różne a decyzję trzeba podjąć w ten weekend...
Jacy są tam nauczyciele i jakie tendencje panują dociskają i korki czy raczej odwrotnie???
Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez maryla17
Czas edycji: 2016-06-17 o 19:50
maryla17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 22:47   #2896
gentyczniemolekularna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 9
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Myślę, że raczej się dostaniesz Próbować zawsze warto
gentyczniemolekularna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 15:35   #2897
bezbrzask
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Servus!

Mam pytanie dot. LO12. Otóż. Wybieram się do tego liceum, na profil hist-pol. I muszę dobrać sobie jakieś trzecie rozszerzenie - geografię lub WOS. I chciałam spytać, czy któryś z tych dwóch przedmiotów jest w dwunastce bardziej "wart wybrania"? W sensie - czy np. geografia jest straszna i nawet nie warto próbować lub, sama nie wiem, nauczyciel(ka) od WOSu wymaga rzeczy i wiadomości z księżyca. Rozumiecie.

Myślę, że ani WOSu, ani geografii na maturze zdawać nie będę. I to, i to lubię, ale... hmm... tak w granicach rozsądku Chciałabym tylko wiedzieć, który z tych przedmiotów jest prowadzony w bardziej "sensowny" sposób, tak co by sobie niepotrzebnie krwi nie napsuć.
bezbrzask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:50   #2898
zdrowozielona03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Jaka atmosfera jest w lo nr 14 we Wrocławiu. Czy według was nauczyciele dobrze uczą i czy jest tam tak ciężko, że trzeba uczyć się po nocach?
zdrowozielona03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 18:31   #2899
madziaa0618
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Mam pytanie odnośnie LO 12. Chcę iść na profil hist- mat, ale nie słyszałam bezpośrednich opinii odnośnie tej nietypowej klasy . Wiem, że szkoła super i raczej jestem zdecydowana, ale jestem też ciekawa, jaki jest poziom tych przedmiotów rozszerzonych (szczególnie matmy, nie wiem, czy sobie poradzę ).
madziaa0618 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-18, 07:32   #2900
Jakbiolchemtogdzie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Help

Który biol chem jest dobry jeżeli na VII nie starczy mi punktów???? IX? XII czy ogólna VIII a od 2kl rozszerzenie? Please doradźcie.
Jakbiolchemtogdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 07:56   #2901
baru2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 30
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

usuwam - zle podpiecie

Edytowane przez baru2017
Czas edycji: 2017-06-20 o 08:00 Powód: zle podpięcie
baru2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 17:48   #2902
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bezbrzask Pokaż wiadomość
Servus!

Mam pytanie dot. LO12. Otóż. Wybieram się do tego liceum, na profil hist-pol. I muszę dobrać sobie jakieś trzecie rozszerzenie - geografię lub WOS. I chciałam spytać, czy któryś z tych dwóch przedmiotów jest w dwunastce bardziej "wart wybrania"? W sensie - czy np. geografia jest straszna i nawet nie warto próbować lub, sama nie wiem, nauczyciel(ka) od WOSu wymaga rzeczy i wiadomości z księżyca. Rozumiecie.

Myślę, że ani WOSu, ani geografii na maturze zdawać nie będę. I to, i to lubię, ale... hmm... tak w granicach rozsądku Chciałabym tylko wiedzieć, który z tych przedmiotów jest prowadzony w bardziej "sensowny" sposób, tak co by sobie niepotrzebnie krwi nie napsuć.
w ,,dwunastce" lepiej wziąć rozszerzenie z WoS-u niż z geografii

Cytat:
Napisane przez anosik67 Pokaż wiadomość
Jestem w 3 gimnazjum i staję przed wyborem szkoły. Oceny mam b.dobre, będzie średnia 5,6 jeśli wszystko pójdzie okej, zastanawiam się nad LO7 we Wrocławiu (profil bio-chem-mat, bez łaciny). No i mam mały problem- jest bardzo ciężko?
Mam dojazd do Wrocławia jakieś 30-40 minut i nie wiem czy dam radę po prostu uczyć się tyle, ile słyszałam, że trzeba.
Jest tu ktoś kto uczęszcza do tej szkoły lub jest absolwentem?
moja siostra chodziła do siódemki i tam jest wysoki poziom. Zwłaszcza, że szkoła szczyci się tym, że wielu uczniów dostaje się na medycynę, farmację, weterynarię itp. Więc musisz się zastanowić czy dasz radę, bo jak jesteś średnia, to będziesz się stresować czy będą jakieś zagrożenia, powtarzanie klasy itp. Jak chcesz mieć trochę luźniej, to weź średnią szkołę, gdzie jest troszkę niższy poziom

Edytowane przez puenta7
Czas edycji: 2017-06-22 o 17:51 Powód: -
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 09:41   #2903
Roxy1999r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY

Siemanko osobiście polecam "abor"PLO ...Prywatne Liceum fakt sianko musisz zapłacić ale moim zdaniem warto ...szkoła mała czyli Ty znasz wszystkich a wszyscy znają Ciebie Nauczyciele młodzi wiec jeszcze im się chce robić z nas ludzi ... maturki większość zdaje oczywiście są też głąby co zawalą i szukają winnych ale to chyba norma. hmm plusem jest to że nauczyciel sam Cie motywuje do pracy nie jesteś jednym z wielu a to fajne uczucie jak jest indywidualne podejście do ucznia ... więcej nie będę pisać bo mi się nie chce jak coś możesz zadzwonić pogadać z Dyrem (spoko babeczka). Pozdrawiam :P

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Siemanko osobiście polecam "abor"PLO ...Prywatne Liceum fakt sianko musisz zapłacić ale moim zdaniem warto ...szkoła mała czyli Ty znasz wszystkich a wszyscy znają Ciebie Nauczyciele młodzi wiec jeszcze im się chce robić z nas ludzi ... maturki większość zdaje oczywiście są też głąby co zawalą i szukają winnych ale to chyba norma. hmm plusem jest to że nauczyciel sam Cie motywuje do pracy nie jesteś jednym z wielu a to fajne uczucie jak jest indywidualne podejście do ucznia ... więcej nie będę pisać bo mi się nie chce jak coś możesz zadzwonić pogadać z Dyrem (spoko babeczka). Pozdrawiam :P
Roxy1999r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-25 10:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.