Konsultantka kosmetyczna (Mary Kay, Avon, Oriflame, FM Group etc.) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 22:27   #61
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Konsultantka L'oreal

a gdzie znalazłas taka oferte?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 22:48   #62
morigen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Konsultantka L'oreal

Już nie pamiętam dokładnie na który portalu...ale wystarczy wpisać w przeglądarce konsultantka loreal dla rossmann i Ci wyskoczy, to były ogłoszenia na wszystkie większe miasta w kraju...
morigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 22:51   #63
morigen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Konsultantka L'oreal

Już nie pamiętam na jakim było to portalu...ale wpisz w google i Ci wyskoczy, bo były to oferty na cały kraj do większych miast....
morigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 10:23   #64
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Konsultantka L'oreal

http://www.olx.pl/q/konsultantki/c-263
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:20   #65
niezla_cholera
Przyczajenie
 
Avatar niezla_cholera
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 12
Arrow praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im podobne?

hej myślałam o jakimś mniej zobowiązującym zajęciu i właściwie nic szczególnego nie wymyśliłam-.-
wpadła mi tylko do głowy konsultantka...
znacie może jakieś inne firmy typu avon czy oriflame? (te raczej odpadają bo jest pełno tego wokół )
ewentualnie może któraś z Was ma pomysł na jakieś oryginalne zajęcie? (jestem studentką, więc nie może ono pochłaniać całego mojego czasu
niezla_cholera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 00:06   #66
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Z innych firm kosmetycznych typu Avon czy Oriflame to na pewno Faberlic oraz Paese (choć teraz już chyba Alkemika) - polecam oba, ale dla Ciebie bardziej Paese. mają bardzo dużo kosmetyki kolorowej i naprawdę dobrych cenach. Sama pracuję jako wizażystka w perfumerii i mam styczność z różnymi markami: Dior, Pupa, YSL, Guerlain...i moim zdaniem cienie, pudry oraz róże są bardzo dobre jakościowo. Szczególnie cienie mają świetną pigmentację.

Aha... i jest jeszcze FM - tam są zapachy tworzone pod oryginały, takie legalne podróbki (choć oczywiście listę odpowiedników posiada tylko konsultant) W sumie świetna sprawa, bo większość z nich jest bardzo udana a ceny są niskie.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 14:29   #67
niezla_cholera
Przyczajenie
 
Avatar niezla_cholera
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 12
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

dziękuję
niezla_cholera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 22:35   #68
amazonka1603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

ja znam alkemike, jestem konsultantką, wiec moge udzielic wszelkich informacji
pozdrawiam
amazonka1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 09:40   #69
amazonka1603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Zapraszam do Paese- Alkemika szczegóły na prv
amazonka1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:01   #70
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

lambre czy jakoś tak
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 22:44   #71
amazonka1603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

taka firma lambre? Czy o co chodzi?
amazonka1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 17:16   #72
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

nie jestem w tym widziałam tylko katalog i niektóre produkty, moja kumpela się w to bawi, mogę Ci dać namiary na priva.

a tu masz lin do ich strony

http://pl.lambre.eu/
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:31   #73
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Możesz zająć się dystrybucją perfum Jean Careno.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:16   #74
emma95
Raczkowanie
 
Avatar emma95
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 225
praca jako konsultantka w Avonie

witam
ostatnio dowiedziałam się od koleżanki o propozycji pracy w Avonie jako konsultantka. Mi sie wydaje, że jest to atrakcyjna i korzystna w moim przypadku praca, bo nie wymaga tyle czasu (a ja się uczę). Mam tylko pewne wątpliwości - moja mama podchodzi do tego bardzo sceptycznie i szuka złych stron w tej pracy.
Chciałabym zasiegnąć Waszych opinii napewno ktoś z Was wie coś więcej o tej pracy albo sam był konsultantem
Pozdrawiam i z góry dziękuję za rady
emma95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:51   #75
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: praca jako konsultantka w Avonie

myślę że główna wada to: wszędzie wokół tego pełno, chyba każdy zna kilka osób które się zajmują Avonem/Oriflame
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 15:35   #76
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: praca jako konsultantka w Avonie

Cytat:
Napisane przez emma95 Pokaż wiadomość
witam
ostatnio dowiedziałam się od koleżanki o propozycji pracy w Avonie jako konsultantka. Mi sie wydaje, że jest to atrakcyjna i korzystna w moim przypadku praca, bo nie wymaga tyle czasu (a ja się uczę). Mam tylko pewne wątpliwości - moja mama podchodzi do tego bardzo sceptycznie i szuka złych stron w tej pracy.
Chciałabym zasiegnąć Waszych opinii napewno ktoś z Was wie coś więcej o tej pracy albo sam był konsultantem
Pozdrawiam i z góry dziękuję za rady
Negatywnych? Ja tu nie widzę żadnych negatywnych stron, a bawię się w to od kilku już lat. Chociaż ja nie podchodzę do tego, jako do pracy, a jedynie jak do tańszych kosmetyków (bo zamawiam głownie dla siebie, najbliższych znajomych, rodziny).
Minusem jest to, ze naprawdę sporo jest konsultantek/ów, a i na allegro ceny są bardzo konkurencyjne (chociażby perfumy - na allegro z przesyłką i tak wychodzą praktycznie połowę taniej niż w katalogu).

Zajęcie nie jest trudne, zbierasz zamówienia, jesli mieszkasz blisko COK'u to robisz tam zakupy osobiście, jeśli nie, to wystarczy złożyć zamówienie przez internet i do domu Ci przywożą paczki Panowie kurierzy
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:22   #77
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: praca jako konsultantka w Avonie

Cytat:
Napisane przez emma95 Pokaż wiadomość
witam
ostatnio dowiedziałam się od koleżanki o propozycji pracy w Avonie jako konsultantka. Mi sie wydaje, że jest to atrakcyjna i korzystna w moim przypadku praca, bo nie wymaga tyle czasu (a ja się uczę). Mam tylko pewne wątpliwości - moja mama podchodzi do tego bardzo sceptycznie i szuka złych stron w tej pracy.
Chciałabym zasiegnąć Waszych opinii napewno ktoś z Was wie coś więcej o tej pracy albo sam był konsultantem
Pozdrawiam i z góry dziękuję za rady
spróbować nie zaszkodzi, każdy od czegoś kiedyś zaczynał.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 13:15   #78
dee83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

zapraszam na www.alkemikapaese.manifo.com by zostać ambasadorką Alkemiki. Teraz także na stronie konkurs makijażowy z nagrodami.
dee83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 17:30   #79
effiaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

udzielę wszystkich informacji na temat firmy, produktów
i tego jak zostać Ambasadorką.

zapraszam na PV, maila: alkemika@o2.pl
oraz stronę internetową: http://kosmetyki-alkemika.manifo.com/

zapraszam do wzięcia udziału w konkursie
effiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 14:55   #80
mini101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Ja współpracuję z firmą Bonii -Beauty & Harmony. Chętnie pomogę nowej osobie zarobić dodatkowe pieniądze.Służę również informacją jak zorganizować sobie współpracę,tak aby przynosiła ona w przyszłości stały dochód pasywny.Z racji tego, iż jest to segment Spa& Wellness, anti aging ,który rozwija się w szybkim tempie warto związać się z tematem.
mini101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:26   #81
kassia27
Raczkowanie
 
Avatar kassia27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: moje własne miejsce:)
Wiadomości: 451
GG do kassia27
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Nawet nie dorobić a zarobić i to często duże pieniądze można dzięki firmie i dzięki suplementom firmy Forever Living Products.
Ja i moja rodzina zajadamy się suplementami, często leczymy jakieś zapalenia itd itp aloesowymi suplementami a jeszcze można zarobić na tym.
Na poczatku podeszłam do tego jak do tzw piramidy i z duuuużym dystansem. Nie wierzę w bajeczki o zarabianiu na tego typu działalnościach. A jednak! Da się! Managerka z mojego regionu zarabia na tym takie pieniądze, że ma zapewniony byt do końca życia.

A zresztą, jeśli któraś/któryś z Was chce sobie spróbować to chętnie pomogę. Po zapisaniu się/ podpisaniu umowy nie jest się do niczego zobowiązanym. Można kupować suplementy i kosmetyki ze zniżką tylko dla siebie i rodziny co jakiś czas a można wcale nie kupować i nic nie robić jak się ktoś rozmyśli/nie ma czasu/jednak nie podoba mu się to.
Zawsze jednak warto spróbować.
__________________
AngelDesign
kassia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:29   #82
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Ja współpracuję z firmą Mariza. Fajne polskie kosmetyki, w niskich cenach i dobre jakościowo Po szczegóły zapraszam na priv.
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:10   #83
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Swego czasu Tołpa poszukiwała dermokonsultantek, nie wiem jak jest teraz.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 16:59   #84
gggooogggaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dorabianie- konsultantka,warto???

hej dziewczyny.czy praca jako konsultantka jest opłacalna?chodzi mi o bycie konsultantką ale nie avon czy oriflame.są jakieś inne firmy o których warto pomysleć?

z góry dziękuje za pomoc
gggooogggaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 18:56   #85
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Musisz mieć dużo znajomych, by opłacała ci się taka praca. Nie jestem konsultantką, ale generalnie sądzę, że łatwo nie jest i kokosów z tego nie ma, gdyż istnieje wiele firm katalogowych i ciężko się przebić, niemal każdy i tak ma blisko do drogerii, a zwykle katalogowe kosmetyki wcale nie są tanie, ani super jakościowo. Jeśli chodzi o inne firmy niż Avon i Oriflame to jest też FM.
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 20:35   #86
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Wiesz na początku nie ma kokosów ale jak się w to trochę wciągniesz to można zarobić i nawet dość fajnie a poza tym jak używasz dużo kosmetyków to masz zawsze taniej. Jak zaczynałam to nie miałam wśród znajomych dużo zamówień do tej pory nie mam ale za to nadrabiam gdzieś indziej - musisz być otwarta na nowe znajomości. Oprócz Oriflame ( w którym jestem) znam Avon i FM a tak to nic. Teraz wprowadziłam dwie nowe osoby jedna sobie chwali, ze ma dodatkową kasę a druga marudzi, ze myślała, ze więcej zarobi. Początki zawsze są trudne jak byś chciała zacząć to napisz pomogę Ci i służę radą:P
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:38   #87
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

A dla mnie jest to zwykle naciagactwo i nie chcialabym za zadne skarby sprzedawac kosmetykow typu Avon itp. Osoby ktore to sprzedaja sa zazwyczaj bardzo upierdliwe, w wiadomym celu. Ok, jesli ktos lubi komus wciskac takie kosmetyki to prosze bardzo, ale z tego co wiem to ludzie dzisiaj nie sa chetni aby kupowac takie kosmetyki. Wola pojsc do Rossmanna czy do innej drogerii, powachac, poogladac 10x dany produkt, porownac cos z czym, NAMACAC Praca tez nie jest przyjemna, jakby sie komus wydawalo z boku, bo musisz "ładnie wciskac" ludziom katalogii. Oni wezma je z czystej grzecznosci, ale zazwyczaj malo kupuja. Moje znajome za kazdym razem jak sie spotykalysmy, nagabywaly mnie swoimi super ekstra produktami i bylo to dosc meczace. Ceny tez nie przemawiaja. Kiedys moze i byl na te firmy, katalogii tzw boom, ale teraz to juz powoli odchodzi do lamusa. No chybaaaaaaa, ze znajdziesz klientele w postaci "dzianych emerytek" , ktore lapia sie na takie cos i zechca kupowac od Ciebie..
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:09   #88
acerolka22
Przyczajenie
 
Avatar acerolka22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3
GG do acerolka22
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Ja współpracuję z firmą Amway. Plusem jest to że są tu nie tylko kosmetyki (kolorowe i do higieny) ale cała gama środków do czyszczenia, prania i sprzątania oraz półka z naturalnymi suplementami. Produkty godne polecenia ze wzgledu na jakość i cenę.
Można sie przyłączyć jako klient albo konsultant i zarabiać na sprzedaży i budowie sieci.

chętnie udzielę dodatkowych informacji na gg 2386680
zapraszam i pozdrawiam cieplutko
acerolka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:39   #89
gggooogggaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Dziękuje za odpowiedzi.


Koleżanka przysłała mi link ,że można być konsultantką amora.pl.Jest to drogeria internetowa z markowymi perfumami i kosmetykami codziennego użytku.Czy któraś z Was jest konsultantką tej firmy?jak to wygląda w realu?
gggooogggaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:31   #90
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Pokaż wiadomość
A dla mnie jest to zwykle naciagactwo i nie chcialabym za zadne skarby sprzedawac kosmetykow typu Avon itp. Osoby ktore to sprzedaja sa zazwyczaj bardzo upierdliwe, w wiadomym celu. Ok, jesli ktos lubi komus wciskac takie kosmetyki to prosze bardzo, ale z tego co wiem to ludzie dzisiaj nie sa chetni aby kupowac takie kosmetyki. Wola pojsc do Rossmanna czy do innej drogerii, powachac, poogladac 10x dany produkt, porownac cos z czym, NAMACAC Praca tez nie jest przyjemna, jakby sie komus wydawalo z boku, bo musisz "ładnie wciskac" ludziom katalogii. Oni wezma je z czystej grzecznosci, ale zazwyczaj malo kupuja. Moje znajome za kazdym razem jak sie spotykalysmy, nagabywaly mnie swoimi super ekstra produktami i bylo to dosc meczace. Ceny tez nie przemawiaja. Kiedys moze i byl na te firmy, katalogii tzw boom, ale teraz to juz powoli odchodzi do lamusa. No chybaaaaaaa, ze znajdziesz klientele w postaci "dzianych emerytek" , ktore lapia sie na takie cos i zechca kupowac od Ciebie..
A ja się w ogóle tym nie zgadzam. Ja nikomu nic nie wciskam a Rossman jest do bani. W Oriflame mogę oddać produkt jak mi się nie podoba a w zwykłych drogeriach nie. I nie jest upierdliwa klientki ( nie stare emetyki) tylko młode, energiczne i pracujące dziewczyny u mnie kupują. Wręcz same upominają się o katalog. Pewnie pracujsz e Rossmanie albo Naturze i dlatego to Ci przeszkadza.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

a amore.pl nie znam wcale ale może to nowa firma jeżeli do ciebie przemawia do życzę powodzenia
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-25 12:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.