Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-15, 15:13   #181
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Śmiałam się kiedyś sama do siebie jak czytałam o dziewczynach niemogących zdecydować się na zapach w dniu ślubu a teraz co? Mam to samo Ale w sierpniu trzeba postawić na coś świeżego a zawsze myślałam, że w tym dniu użyję Si EDP
To przed Tobą bardzo trudny wybór ja wybrałam na ten dzień Mademoiselle edp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 17:30   #182
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Moim zapachem ślubnym była mieszanka Trussardi Inside Delight z Rose Essentielle Bvlgari i też brałam ślub w sierpniu-w tym roku obchodzimy 10 rocznicę ślubu-ale ten czas pędzi
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 17:41   #183
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Masz rację, ale ograniczenie i głupota zawsze mnie mocno irytują.

Dziś znów zapodałam Chanel Coco M. Intense i raczej nie będę sprzedawać dodatkowej flaszki, bo to cudowny zapach i na pewno zapas się przyda
machnelabym reka - niestety w necie zawsze beda hejterzy, zazdrosnicy - mysle ze glownie chodzi o to, i inni trolle.
Opusc grupe i zapomnij

ja tez wtopilam z zapachem ale szybko pozbylam, teraz przezornie zamowilam probki. - i dobrze!!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:02   #184
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Kobiety! Hejo! Upolowałam dwa unikatowe Angele - likierowego i taste of fragrance, piękne są obydwa, tylko jak tu psikać jak oszczędzać trzeba?
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:40   #185
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
machnelabym reka - niestety w necie zawsze beda hejterzy, zazdrosnicy - mysle ze glownie chodzi o to, i inni trolle.
Opusc grupe i zapomnij

ja tez wtopilam z zapachem ale szybko pozbylam, teraz przezornie zamowilam probki. - i dobrze!!
To prawda, pełno jest prymitywów, frustratów lub bardzo niedojrzałych osób.
Dzis zapodałam LVEB edt i bardzo przyjemnie mi się nosił
Też dziś ledwo żyjecie? Jest niskie ciśnienie i po prostu spałabym cały dzień.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:40   #186
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Tak poza tym, chciałam się przywitać Jako niepoprawna perfumuholiczka jestem zachwycona znalezieniem tego tematu

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja myslalam miesiac temu podobnie, ale kilka flakonow mam ma wykonczeniu, wiec troche mi odejdzie, wiec zrobi sie miejsce u mnie ta gorna granica to tyle ile mam obecnie.
U mnie w sumie nie ma górnej granicy jako tako, po prostu perfumy wyszły już z jednej szafki i składuję teraz w drugiej, a tam już się przestały mieścić, więc niektóre stoją "jedne na drugich" A wielu nie używałam od dawien dawna i zmienił mi się gust (np. kiedyś uwielbiałam jadalne słodziaki, teraz już nie).
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Śmiałam się kiedyś sama do siebie jak czytałam o dziewczynach niemogących zdecydować się na zapach w dniu ślubu a teraz co? Mam to samo Ale w sierpniu trzeba postawić na coś świeżego a zawsze myślałam, że w tym dniu użyję Si EDP
Ważna decyzja. Ja bym "ubrała" może Tobacco Vanille, a może wylała na siebie pół flaszki In Love Again. A może romantyczne Osez Moi...
Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Kobiety! Hejo! Upolowałam dwa unikatowe Angele - likierowego i taste of fragrance, piękne są obydwa, tylko jak tu psikać jak oszczędzać trzeba?


Wzięłam na fb dwie odlewki Penhaligon's - Gardenia i Malabah.
Chciałabym jeszcze Bluebell, Peoneve, Artemisia. Nie ma ktoś tych trzech, żeby mi sprzedać próbeczki? Chciałabym rozebrać któregoś Penhaligon'sa, ale nie w ciemno.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2018-04-16 o 15:42
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:44   #187
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Kobiety! Hejo! Upolowałam dwa unikatowe Angele - likierowego i taste of fragrance, piękne są obydwa, tylko jak tu psikać jak oszczędzać trzeba?
Mam likierowego, ale, zabij mnie, nie pamiętam z którego roku jest
Taste of fragrance bardzo się różni?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 17:48   #188
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Śmiałam się kiedyś sama do siebie jak czytałam o dziewczynach niemogących zdecydować się na zapach w dniu ślubu a teraz co? Mam to samo Ale w sierpniu trzeba postawić na coś świeżego a zawsze myślałam, że w tym dniu użyję Si EDP
Też się nad tym zastanawiam! Ślub biorę w czerwcu, więc też raczej coś świeżego by się przydało...
Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Kobiety! Hejo! Upolowałam dwa unikatowe Angele - likierowego i taste of fragrance, piękne są obydwa, tylko jak tu psikać jak oszczędzać trzeba?
Gdzie upolowałaś Taste?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 19:04   #189
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Mam likierowego, ale, zabij mnie, nie pamiętam z którego roku jest
Taste of fragrance bardzo się różni?
Taste of fragrance bardziej czekoladowy, w likierowym dużo miodu

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam! Ślub biorę w czerwcu, więc też raczej coś świeżego by się przydało...


Gdzie upolowałaś Taste?
Na jednej z grup z face, dziewczyna miała Taste a jak zgłosiłam chęć kupna to dopisała, że ma jeszcze 15ml Likerowego
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 19:41   #190
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Moim zapachem ślubnym była mieszanka Trussardi Inside Delight z Rose Essentielle Bvlgari i też brałam ślub w sierpniu-w tym roku obchodzimy 10 rocznicę ślubu-ale ten czas pędzi
O rany, jak ja bym chciała mieć taki staż. Jakoś mi się cieplej na sercu robi, jak sobie uświadamiam, że będę kiedyś mieć 10 lat po ślubie . Nie wiem czemu .
A na ślub marzy mi się Enchanted Forest, w których jestem zakochana, ale czas pokaże .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 20:57   #191
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cześć,
nie wiem czy to jest odpowiedni wątek do zadania tego pytania, ale nie bardzo miałam inny pomysł

Czy któraś z Was jest mi w stanie powiedzieć czy zapach Rose Elixir Montale przechodził reformulację?
Pytam ponieważ zakupiłam na pachnidełko.pl (sklep pozytywnie zweryfikowany na wątku dot. perfumerii internetowych) tester tego zapachu i w porównaniu z próbką, którą mam z Quality to jakieś popłuczyny. Zapach jest dużo mniej intensywny, trwałość marniutka, może z godzinę, potem coś tam jeszcze się bliskoskórnie pałęta. Testowałam tego samego dnia zarówno tester jak i próbkę i to dwa różne zapachy
Napisałam do nich maila i tłumaczą się właśnie reformulacją.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 23:30   #192
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Cześć,
nie wiem czy to jest odpowiedni wątek do zadania tego pytania, ale nie bardzo miałam inny pomysł

Czy któraś z Was jest mi w stanie powiedzieć czy zapach Rose Elixir Montale przechodził reformulację?
Pytam ponieważ zakupiłam na pachnidełko.pl (sklep pozytywnie zweryfikowany na wątku dot. perfumerii internetowych) tester tego zapachu i w porównaniu z próbką, którą mam z Quality to jakieś popłuczyny. Zapach jest dużo mniej intensywny, trwałość marniutka, może z godzinę, potem coś tam jeszcze się bliskoskórnie pałęta. Testowałam tego samego dnia zarówno tester jak i próbkę i to dwa różne zapachy
Napisałam do nich maila i tłumaczą się właśnie reformulacją.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Montale na pewno miało reformulację/reformulacje, dodatkowo teraz jest podział na dwa różne Montale, jedno produkowane we Francji, a drugie nie pamiętam gdzie. Jest chyba różnica w logo. Może zapytaj na fb.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 11:14   #193
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Montale na pewno miało reformulację/reformulacje, dodatkowo teraz jest podział na dwa różne Montale, jedno produkowane we Francji, a drugie nie pamiętam gdzie. Jest chyba różnica w logo. Może zapytaj na fb.
Coś w tym musi być, bo kupiłam tu na sprzedażowym Montale Mukhalatt (wizażanka mówi, że kupowała w październiku 2015 na pachnidełku), które miałam kiedyś z rozbiórki i pachniało cudną wanilią i migdałem a to co dostałam teraz to jakaś owocowa oranżadka, która gdzieś tam po jakimś czasie, zaczyna pachnieć trochę waniliowo
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 15:11   #194
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Montale na pewno miało reformulację/reformulacje, dodatkowo teraz jest podział na dwa różne Montale, jedno produkowane we Francji, a drugie nie pamiętam gdzie. Jest chyba różnica w logo. Może zapytaj na fb.
Ok, dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Coś w tym musi być, bo kupiłam tu na sprzedażowym Montale Mukhalatt (wizażanka mówi, że kupowała w październiku 2015 na pachnidełku), które miałam kiedyś z rozbiórki i pachniało cudną wanilią i migdałem a to co dostałam teraz to jakaś owocowa oranżadka, która gdzieś tam po jakimś czasie, zaczyna pachnieć trochę waniliowo
Makabra, to powinno być zaznaczane w opisach/na opakowaniu. Tak to strach kupować przez internet perfumy, bo nie wiadomo jaką wersję otrzymasz
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 17:42   #195
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Kobiety! Hejo! Upolowałam dwa unikatowe Angele - likierowego i taste of fragrance, piękne są obydwa, tylko jak tu psikać jak oszczędzać trzeba?
swietny deal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 18:38   #196
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
O rany, jak ja bym chciała mieć taki staż. Jakoś mi się cieplej na sercu robi, jak sobie uświadamiam, że będę kiedyś mieć 10 lat po ślubie . Nie wiem czemu .
A na ślub marzy mi się Enchanted Forest, w których jestem zakochana, ale czas pokaże .
Też lubię oglądać udane małżeństwa z długim stażem i też jakoś to w człowieka wlewa ciepło
A 10 lat to ni dużo, ni mało- moi rodzice obchodzili już 50-tą rocznicę ślubu Jak pachnie Enchanted?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 19:38   #197
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Coś w tym musi być, bo kupiłam tu na sprzedażowym Montale Mukhalatt (wizażanka mówi, że kupowała w październiku 2015 na pachnidełku), które miałam kiedyś z rozbiórki i pachniało cudną wanilią i migdałem a to co dostałam teraz to jakaś owocowa oranżadka, która gdzieś tam po jakimś czasie, zaczyna pachnieć trochę waniliowo
Właśnie widzę opinie z 2010, że migdały, wanilia, a najnowsze, że guma balonowa
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Jak pachnie Enchanted?
Bosko Jest las i porzeczka. Są delikatniejsze od Blackbird, ale dużo ładniejsze od Sublime Balkiss
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 20:02   #198
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Też lubię oglądać udane małżeństwa z długim stażem i też jakoś to w człowieka wlewa ciepło
A 10 lat to ni dużo, ni mało- moi rodzice obchodzili już 50-tą rocznicę ślubu Jak pachnie Enchanted?
Moi żyli razem prawie 44 lata jako małżeństwo. 46 byli razem. Też to dla mnie WOW . Co do Enchanted to tak jak napisała Fenris. Bosko. Jak zaczarowany las pełen porzeczek .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 21:21   #199
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Właśnie widzę opinie z 2010, że migdały, wanilia, a najnowsze, że guma balonowa
No właśnie, kompletnie mi się ten zapach nie podoba, przynajmniej na razie. Tamta wanilia była cudowna a teraz to jakaś oranżadka albo guma balonowa, dopiero po dłuższym czasie czuć wanilię ale to jakieś popłuczyny są.

Druga sprawa, że zmieniły kolor - jak ich teraz używać? Przecież na skórze będzie widać pomarańczowe zacieki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 22:05   #200
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No właśnie, kompletnie mi się ten zapach nie podoba, przynajmniej na razie. Tamta wanilia była cudowna a teraz to jakaś oranżadka albo guma balonowa, dopiero po dłuższym czasie czuć wanilię ale to jakieś popłuczyny są.

Druga sprawa, że zmieniły kolor - jak ich teraz używać? Przecież na skórze będzie widać pomarańczowe zacieki
To może sprzedaj i poluj na starszą wersję?

Ale te rozbiórki kulawo idą ostatnio , kiedyś było więcej chętnych. Chciałam rozebrać czarno-porzeczkowe, ponoć podobne do In Love Again, bardzo trwałe perfumy (Diptyque L'Ombre Dans L'Eau EDP) i ani jednego chętnego. A znalazłam najlepszą cenę na necie.
Chciałabym takie trwałe In Love Again, bo uwielbiam te perfumy i na wiosnę byłyby idealne.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 17:35   #201
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
To może sprzedaj i poluj na starszą wersję?



Ale te rozbiórki kulawo idą ostatnio , kiedyś było więcej chętnych. Chciałam rozebrać czarno-porzeczkowe, ponoć podobne do In Love Again, bardzo trwałe perfumy (Diptyque L'Ombre Dans L'Eau EDP) i ani jednego chętnego. A znalazłam najlepszą cenę na necie.

Chciałabym takie trwałe In Love Again, bo uwielbiam te perfumy i na wiosnę byłyby idealne.

Oj, jak dla mnie L'Ombre w ogóle nie są podobne do ILA - są bardzo zielone, samo zielsko według mnie. ILA bardzo lubię, a za tym Dyptykiem nie przepadam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 18:32   #202
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Właśnie widzę opinie z 2010, że migdały, wanilia, a najnowsze, że guma balonowa

Bosko Jest las i porzeczka. Są delikatniejsze od Blackbird, ale dużo ładniejsze od Sublime Balkiss
Oj, bo będę musiała polować na próbkę
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Moi żyli razem prawie 44 lata jako małżeństwo. 46 byli razem. Też to dla mnie WOW . Co do Enchanted to tak jak napisała Fenris. Bosko. Jak zaczarowany las pełen porzeczek .
Tak, to bardzo pozytywne, że ludzie potrafią się tak dobrać i żyć w zgodzie wiele lat Sublime Balkiss też nie znam. Kiedyś już miałam kupić, ale stwierdziłam, że to wariactwo, bo nigdy ich nie wąchałam, poza tym niektóre opinie mnie odstraszyły

Dziś odebrałam z paczkomatu zamówienie z Avon. Skusiły mnie perfumy Tomorrow i Today-muszę powiedzieć, że są naprawdę dobre
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 18:56   #203
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Oj, bo będę musiała polować na próbkę

Tak, to bardzo pozytywne, że ludzie potrafią się tak dobrać i żyć w zgodzie wiele lat Sublime Balkiss też nie znam. Kiedyś już miałam kupić, ale stwierdziłam, że to wariactwo, bo nigdy ich nie wąchałam, poza tym niektóre opinie mnie odstraszyły

Dziś odebrałam z paczkomatu zamówienie z Avon. Skusiły mnie perfumy Tomorrow i Today-muszę powiedzieć, że są naprawdę dobre
O ile Tomorrow jest dla mnie bardzo przyjemne to Today jest dla mnie migrenogenne ale wiadomo że kluczem jest jak zwykle umiar i gdyby użyć w małych ilościach to warte uwagi chociażby ze względu na trwałość. Niestety ktoś kiedyś nadużywał ich w moim otoczeniu dość mocno i mam traumę. Ale flakon który dostałam od męża stoi i czeka aż się namyśle na ich używanie... Może kiedyś się doczeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 19:26   #204
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
O ile Tomorrow jest dla mnie bardzo przyjemne to Today jest dla mnie migrenogenne ale wiadomo że kluczem jest jak zwykle umiar i gdyby użyć w małych ilościach to warte uwagi chociażby ze względu na trwałość. Niestety ktoś kiedyś nadużywał ich w moim otoczeniu dość mocno i mam traumę. Ale flakon który dostałam od męża stoi i czeka aż się namyśle na ich używanie... Może kiedyś się doczeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak to czasem bywa
Ja się raczej nastawiałam, że Tomorrow będzie bardziej dla mnie, ale teraz nie wiem czy nie Today bardziej mi się podoba.
Muszę potestować globalnie oba
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2018-04-18 o 19:27
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 19:49   #205
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Oj, jak dla mnie L'Ombre w ogóle nie są podobne do ILA - są bardzo zielone, samo zielsko według mnie. ILA bardzo lubię, a za tym Dyptykiem nie przepadam
Hmm... A wiesz jaka jest różnica między L'Ombre edt a edp? Ponoć edp mocniejszy i trwalszy?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 14:57   #206
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Hmm... A wiesz jaka jest różnica między L'Ombre edt a edp? Ponoć edp mocniejszy i trwalszy?
Tak mówią. Moja kumpela, która jest fanką tego zapachu twierdzi, że niewielka
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 15:42   #207
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Tak mówią. Moja kumpela, która jest fanką tego zapachu twierdzi, że niewielka
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 15:46   #208
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dotarła do mnie odlewka Sublime Balkiss, wylałam na siebie kilka psików i nic nie czuję :/ Ciekawe czy L'ombre Dans L'eau też taki delikatny.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 16:30   #209
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie odlewka Sublime Balkiss, wylałam na siebie kilka psików i nic nie czuję :/ Ciekawe czy L'ombre Dans L'eau też taki delikatny.
L'ombre ponoć mocny i trwały. Sublime lubię, ale wolę In Love Again, Enchanted, Blackberry & Bay i Blackbird

Myślałam, żeby może rozebrać L'ombre w wersji edt, wtedy wychodzi ok. 4zł/ml. Nie wiem czemu edp się nie rozbiera, może właśnie kwestia ceny?...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 19:01   #210
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie odlewka Sublime Balkiss, wylałam na siebie kilka psików i nic nie czuję :/ Ciekawe czy L'ombre Dans L'eau też taki delikatny.
Na mnie Sublime Balkiss ma fatalną trwałość, niestety. Za to L'Ombre nawet w wersji edt to mocarz
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.