Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 08:59   #91
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

heh... a tak swoją drogą... przydałoby się jakieś towarzystwo na zakupy xD muszę kupić sobie jakąś kreację urodzinową w końcu to ma być mój dzień
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:04   #92
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Oj dziewczynki dużo was się tu już zebrało U mnie też z przyjaźniami kiepściutko, jedna przyjaciółka (taka od podstawówki) poszła do innej klasy w liceum i troche jakby mnie olała bo niby gadamy czasami w szkole ale ona nigdy nie ma dla mnie czasu bo tu szkoła muzyczna tam facet i jakoś tak... głupio...;/ a dziewczyny z którymi się przyjaźniłam zrobiły mi straszne świństwo, nazmyślały na mnie niestworzonych rzeczy (jedna z nich szczególnie) np. że zdradzam mojego faceta no i zerwałyśmy ze sobą kontakt, tzn ja zerwałam. A chodzimy ze sobą do klasy - mimo to nie odzywamy się do siebie. Na wakacjach poznałam też dziewczynę, ale nie odpowiada mi zbytnio ze względu na to że umawia się a chwilę przed spotkaniem zmienia plany i w sumie lubi wystawiać;/ ale oprócz tego to jest fajna ale... no właśnie... "ale";/

Ciężko znaleźć przyjaciółkę. I ciężko bez przyjaciółki. Chociaż mój TŻ sie stara bardzo mi zastąpić przyjaciółkę, ale jednak facet to facet. Nie rozumie pewnych rzeczy.

Ja jestem z okolic Wrocławia Przyjmiecie mnie?
Dodam jeszcze że bardzo chętnie popisze sms czy na gg z dziewczynami I również chętnie się spotkam

PS. Aha, mam 19 wiosenek:P
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58

Edytowane przez wkroplideszczu
Czas edycji: 2010-03-10 o 09:06 Powód: dopisek
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:10   #93
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Hey ale fajnie by było zrobić taki zlot "samotnic" w Warszawie jestem za

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



Tak, przy dobrych wiatrach, jak w weekend jesteś w Warszawie, to może wyskoczymy na jakąś kawę?

Ja też ZAAAAA. niestety ten weekend mam koszmarnie zapchany, ale kolejny to łi, łi, łiii Bądź piątek Asik ja jestem chętna Będziesz miała darmową poradę stylistki Najprawdziwszej takiej(haha nie no dopiero się ze mnie ona robi<tanczy>)

Edytowane przez joyeuxe
Czas edycji: 2010-03-10 o 09:14
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:22   #94
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Ja też ZAAAAA. niestety ten weekend mam koszmarnie zapchany, ale kolejny to łi, łi, łiii Bądź piątek Asik ja jestem chętna Będziesz miała darmową poradę stylistki Najprawdziwszej takiej(haha nie no dopiero się ze mnie ona robi<tanczy>)
ja będę teraz w Warszawie, w piątek około 12 przyjeżdżam, ale w piątek raczej nie będę mogła, w sobotę ślub i w niedziele przed wyjazdem jak najbardziej ale jak Ci nie pasuję, to w takim razie jeszcze na jakiś weekend (mam nadzieję, że dłuższy) na pewno wpadnę
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:24   #95
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Ja tak chcę !
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:25   #96
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Ja też ZAAAAA. niestety ten weekend mam koszmarnie zapchany, ale kolejny to łi, łi, łiii Bądź piątek Asik ja jestem chętna Będziesz miała darmową poradę stylistki Najprawdziwszej takiej(haha nie no dopiero się ze mnie ona robi<tanczy>)
Bądź mym modowym guru
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:27   #97
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
hej ja tez z okolic warszawy a dokladnie gdzie mieszkasz??

witaj/ grodzisk mazowiecki
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 09:30   #98
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Bądź mym modowym guru
hahahah ok, tak jest napisz tylko kiedy Mogę chociażby jutro po południu bo i tak będę w centrach oddawać ciuchy z sesji

Coffe o ile nie pójdę do pracy w ten weekend na te eventy to bardzo chętnie, ale nie chcę Cię zamęczać po weseluu Zapraszam bardzoo w któryś wekeend na lumpki, na stadion, na winko i na seks w wielkim mieście hehhehe
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:30   #99
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

oh... jakie one na tych zdjęciach są... Szczęśliwe? xD ja też tak chcę.... buuuuu....
No nic nie ma co się użalać muszę się w końcu iść wykąpać bo idę na obiad z Tż ale jakoś mi się nie chce ruszyć tyłka
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:31   #100
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
hahahah ok, tak jest napisz tylko kiedy Mogę chociażby jutro po południu bo i tak będę w centrach oddawać ciuchy z sesji

Coffe o ile nie pójdę do pracy w ten weekend na te eventy to bardzo chętnie, ale nie chcę Cię zamęczać po weseluu Zapraszam bardzoo w któryś wekeend na lumpki, na stadion, na winko i na seks w wielkim mieście hehhehe
postaram się jak najszybciej wpaść ale w weekend jak coś, to też daj znać, to wesele długo nie potrwa, bo to tylko takie przyjęcie
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:34   #101
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
hahahah ok, tak jest napisz tylko kiedy Mogę chociażby jutro po południu bo i tak będę w centrach oddawać ciuchy z sesji
serio?! było by magicznie, cudnie, bosko i wspaniale bo właśnie jutro mam duuużo czasu (tylko jedne ćwiczenia na uczelni )
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 09:41   #102
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
serio?! było by magicznie, cudnie, bosko i wspaniale bo właśnie jutro mam duuużo czasu (tylko jedne ćwiczenia na uczelni )

Pewnie, ja o 10 mam w 1 biurze rozmowę o 1 weekendową prace, potem lecę tylko do wydawnictwa po ciuchy, i mykam je oddać. Pewnie mi tak do góra 15 zejdzie. I zapewne będę w Galerii Mokotów to możesz wpaść tam. Nie wiem gdzie Ci najabrdziej odpowiada. Ja przy okazji chcę jeszcze o jakiś lumpek zachaczyć
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:58   #103
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Ale Wam dobrze,juz sie ugadujecie a ja siedze sama w domku z moim psiakiem i chyba sie modle o zbawienie :/ eh.... włąsnie mój TŻ pomylił sobie nr tel i zamiast do kolegi to do mnie napisał,zeby wpadł do niego na siłownie a o mnie zapomniał iiii własnie tak jest,chłopak zawróci ci w głowie,jestes z nim długo,on ma kolegów a Ty nie
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:59   #104
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

o proszę ja w sumie nigdy w galerii mokotów nie byłam nawet nie bardzo wiem gdzie się znajduje... ale jak będzie trzeba to znajdę o... jak ja dawno w lupkach nie byłam xD jakoś tu w wawie nie rzucają się one mi w oczy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:59   #105
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

A n ie ma nikogo z gdańska?:P
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532

Edytowane przez rybenka_
Czas edycji: 2010-03-10 o 10:05
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:07   #106
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
o proszę ja w sumie nigdy w galerii mokotów nie byłam nawet nie bardzo wiem gdzie się znajduje... ale jak będzie trzeba to znajdę o... jak ja dawno w lupkach nie byłam xD jakoś tu w wawie nie rzucają się one mi w oczy

Na Mokotów z centrum dojedziesz 17, przystanek Rzymowskiego Ale spoko dojadę dooo centrum. W jakiej Galerii robisz zawsze zakupy?

P.S To jesteś TYY na tym awatarku?
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:11   #107
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez 19patka88 Pokaż wiadomość
Ale Wam dobrze,juz sie ugadujecie a ja siedze sama w domku z moim psiakiem i chyba sie modle o zbawienie :/ eh.... włąsnie mój TŻ pomylił sobie nr tel i zamiast do kolegi to do mnie napisał,zeby wpadł do niego na siłownie a o mnie zapomniał iiii własnie tak jest,chłopak zawróci ci w głowie,jestes z nim długo,on ma kolegów a Ty nie
znam ten ból.. on sobie wychodzi z kolegami, umawia się na siłownię, na piwo, a Ty siedzisz sama w domu, bo nie masz z kim wyjść... Ja mam tak samo
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:20   #108
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Ale ja Wam zazdroszczę! I spotkania i zakupów... tez chcę! Z tego wszystkiego chyba wybiorę się na lumpy dziś. W sumie tez by mi się przydała stylistka, która odnalazłaby moj styl, ktorego narazie nie mam

Coffe, 19patka88 znam ten ból.. własciwie juz mnie to nie dotyczy, bo jestem sama, ale jak bylam z exem to tez sobie chodzil z kolegami wszedze i z KOLEŻANKAMI (), a ja siedzialam w domu. Wolał wyjsc z nimi niż ze mną... no ale to juz oddzielna historia.
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:31   #109
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Na Mokotów z centrum dojedziesz 17, przystanek Rzymowskiego Ale spoko dojadę dooo centrum. W jakiej Galerii robisz zawsze zakupy?

P.S To jesteś TYY na tym awatarku?
owszem xD
a co do miejsc gdzie robię zakupy... To przeważnie jeżdżę do arkadii czasem wpadnę do wola parku (ale tu to głównie kupuję jedzenie bo wolę sklepy w arkadii) no i czasem jak mi się zachce to wpadnę do factory wiesz... nie chciałabym abyś specjalnie dla mnie fatygowała się taki kawał drogi (w końcu wawa jest ogromna... po za tym xD to ja zawsze się fatygowałam do innych nie na odwrót może dlatego byłam zawsze tak bezczelnie wykorzystywana )
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 10:44   #110
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
owszem xD
a co do miejsc gdzie robię zakupy... To przeważnie jeżdżę do arkadii czasem wpadnę do wola parku (ale tu to głównie kupuję jedzenie bo wolę sklepy w arkadii) no i czasem jak mi się zachce to wpadnę do factory wiesz... nie chciałabym abyś specjalnie dla mnie fatygowała się taki kawał drogi (w końcu wawa jest ogromna... po za tym xD to ja zawsze się fatygowałam do innych nie na odwrót może dlatego byłam zawsze tak bezczelnie wykorzystywana )
dla mnie nie będzie problemu podjechać bo i tak potem muszę wrócić do centrum. do factory można podjechać(mam bliżej potem do domu<cwaniak> Zresztą ja Mokotów i tak średnio lubię, hehe A poza tym w centrum są blisko lumpki

P.S Przypomniało mi się, że mam rzeczy do oddania w show roomie, więc i tak będę musiała być w centrum. Napisz o której pasuje Ci się styknąć
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:05   #111
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
dla mnie nie będzie problemu podjechać bo i tak potem muszę wrócić do centrum. do factory można podjechać(mam bliżej potem do domu<cwaniak> Zresztą ja Mokotów i tak średnio lubię, hehe A poza tym w centrum są blisko lumpki

P.S Przypomniało mi się, że mam rzeczy do oddania w show roomie, więc i tak będę musiała być w centrum. Napisz o której pasuje Ci się styknąć
zaczekajcie na mnie
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:14   #112
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

hey, dolacze sie, z Sopotu (chociaz jeszcze przez miesiac mieszkam pokatnie w stolicy)
przyjaciolke mialam, ale wszystko poszlo sie kochac jak doszlo co do czego (czyt. zazdrosc).

a z ciekawosci: joyeuxe, studiujesz cos zwiazanego z moda czy tylko pracujesz w tej branzy (jako kto i gdzie konkretnie, jesli mozna spytac?). interesuje sie, bo studiuje projektowanie mody
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:15   #113
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
dla mnie nie będzie problemu podjechać bo i tak potem muszę wrócić do centrum. do factory można podjechać(mam bliżej potem do domu<cwaniak> Zresztą ja Mokotów i tak średnio lubię, hehe A poza tym w centrum są blisko lumpki

P.S Przypomniało mi się, że mam rzeczy do oddania w show roomie, więc i tak będę musiała być w centrum. Napisz o której pasuje Ci się styknąć
jak ja jeszcze mało znam Wawe xD no więc tak... mam zajęcia do 12 i potem jestem cała Twoja wybacz nie mogłam się powstrzymać
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:25   #114
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

dołączam się

Jestem z Poznania

Chętnie zagoszczę kiedyś w Warszawie bo jeszcze nie byłam

Ja niestety nie mam teraz warunków żeby przyjąć kogoś pod dach na weekend (mieszkanko chronione przez psa-morderce), ale jeszcze troszkę i coś będę myśleć... (pies jest już stary )

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

aaa przyjaciółki od serca też nie mam. każda ma swoje sprawy, swoje życie. albo się rozjechały w 4 strony świata.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:26   #115
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cześć ja też bym się chciała przyłączyć ostatnio bardzo zawiodłam się na mojej przyjaciółce i chyba nie chcę już z nią kontynuować znajomość, zawsze byłam dla niej oparciem potrafiłam nawet gdy dowiedziałam się że jest w nieplanowanej ciąży jechać do niej o 22 z Warszawy 60km a ona nawet w małej sprawie nie potrafiłam mnie wesprzeć. Też bym chciała mieć zgraną paczkę przyjaciół żeby gdzieś wyść pośmiać się... W tygodniu mieszkam w Warszawy
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:35   #116
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Ale ja Wam zazdroszczę! I spotkania i zakupów... tez chcę! Z tego wszystkiego chyba wybiorę się na lumpy dziś. W sumie tez by mi się przydała stylistka, która odnalazłaby moj styl, ktorego narazie nie mam

Coffe, 19patka88 znam ten ból.. własciwie juz mnie to nie dotyczy, bo jestem sama, ale jak bylam z exem to tez sobie chodzil z kolegami wszedze i z KOLEŻANKAMI (), a ja siedzialam w domu. Wolał wyjsc z nimi niż ze mną... no ale to juz oddzielna historia.
z tego co widzę Twój podpis to chyba lepiej nie wspominać już o tym?
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:55   #117
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
a z ciekawosci: joyeuxe, studiujesz cos zwiazanego z moda czy tylko pracujesz w tej branzy (jako kto i gdzie konkretnie, jesli mozna spytac?). interesuje sie, bo studiuje projektowanie mody
Pracuję, bardziej hobbistycznie I dorywczo, kiedy mam czas to idę i pomagam(co wkurza moją "szefową" ) No, ale bardzo ciekawa rzecz. A gdzie studiujesz?


Cofffeee przyjeżdzaj w takim razie już jutro. Asik zostawię Ci potem PW albo z numerem tel. albo z nr gg To się ugadamy na jutro dokładnie. Jak chcesz możesz ze mną polatać z tymi ciuchami. Jak nie to tak koło 15 powinnam być wolna. Dziś będę dokładnie wiedzieć ile tych ciuchów jest, bo nie wiem co zostało do sesji w końcu wybrane.
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:02   #118
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Pracuję, bardziej hobbistycznie I dorywczo, kiedy mam czas to idę i pomagam(co wkurza moją "szefową" ) No, ale bardzo ciekawa rzecz. A gdzie studiujesz?
rozumiem, ze w jakiejs redakcji, gazecie? a jako kto?
studiuje na MSKPU, a wypytuje bo mnie staz czeka i badam mozliwosci
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:12   #119
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
rozumiem, ze w jakiejs redakcji, gazecie? a jako kto?
studiuje na MSKPU, a wypytuje bo mnie staz czeka i badam mozliwosci
Na razie działam jako asystentka stylistki. Tak, dla gazet(parę polskich I jeszcze raz mi się trafił Festiwal Telewizyjny Siedzę w tym dopiero od połowy stycznia, ale już sporo mam za sobą

Myślę o kostiumografii , tu w Warszawie, jest taka szkoła Międzynarodowa coś tam Nie wiem jednak czy na taką "kostiumografię" warto iść.
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:15   #120
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

to ja też się przyłączę jestem z Bialegostoku

kiedyś mialam przyjaciółkę, znam ją od 17 lat... ale 4 lata temu ona zaczęła mieć nowych znajomych i do mnie się odzywała kiedy się nudziła, a potem chamsko postępowała ze mną. no i teraz nie mam z kim tak szczerze pogadać... chyba, że z Tż... ale jak ktoś już wyżej napisał to Tż nie zastąpi przyjaciółki
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 22:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.