Herbaciane pogaduchy :) cz.II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-28, 22:40   #1951
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

To ja też, ja też jeszcze w lutym
Pączków chyba 6 Ale 3 to musiałam zjeść (chcąc nie chcąc)bo córka pozlizywała sam cukier puder to musiałam się poświęcić


Miłego tłustego wieczoru
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 17:58   #1952
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam marcowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pączków chyba 6 Ale 3 to musiałam zjeść (chcąc nie chcąc)bo córka pozlizywała sam cukier puder to musiałam się poświęcić
oczywiście, nic się nie może zmarnować

ale u mnie dziś było tak ładnie, tak ciepło i wiosnę już było czuć szkoda tylko, że się po południu popsuło i rozpadało mogłoby być już na tyle ciepło, żeby zrzucić te zimowe ciuchy, bo już mam ich po dziurki w nosie

a w kubku na razie latte ale chyba zaraz będzie jakaś zielonka
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 17:46   #1953
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam wiosennie
fakt, że za oknem raczej jesień dziś u mnie niż wiosna, ale kalendarzowa już przyszła
co tam u was słychać? chyba po staremu jak i u mnie skoro tak cicho

w kubku earl grey, ale chyba zrobię sobie latte bo zaraz zasnę
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 18:25   #1954
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Zdrowych, spokojnych świąt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,4 KB, 3 załadowań)
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 21:26   #1955
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witajcie majowo


Zimni ogrodnicy pokazują co potrafią A jeszcze zimna Zośka przed nami


U mnie wszystko leci po staremu... Córeczka dostała się do przedszkola od września ale nie wiem jeszcze czy ją puszczę. Aktualnie tego nie widzę. Nawet z tatą nie chce zostawać, jest ryk jak tylko wychodzę. No ale przez te kilka miesięcy może coś się jeszcze zmieni...


Poza tym za miesiąc jedziemy do Sopotu Troszkę mnie to przeraża bo jedziemy same i boję się logistyki - jak się zapakować do jednej walizki, jak sobie poradzę w pociągu, przy wysiadaniu i potem w drodze powrotnej... W razie czego jak mi mała zacznie zwiewać będę musiała rzucić walizkę i ją gonić
Ale poza lękami natury technicznej to bardzo, ale to bardzo się cieszę Nie byłam nad morzem 15 lat a uwielbiam Bałtyk


Herbatkowo posucha ale ostatnio przywiozłam sobie z działki sadzonkę melisy to może zacznę spożywać


Miłego wieczoru
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 18:51   #1956
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

również witam się majowo
Galijko, ale Cię długo nie było już myślałam, że się coś stało
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
zimni ogrodnicy pokazują co potrafią A jeszcze zimna Zośka przed nami
u mnie od soboty bardzo cieplutko, trochę padało i nawet grzmiało, ale co tam
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
U mnie wszystko leci po staremu... Córeczka dostała się do przedszkola od września ale nie wiem jeszcze czy ją puszczę. Aktualnie tego nie widzę. Nawet z tatą nie chce zostawać, jest ryk jak tylko wychodzę. No ale przez te kilka miesięcy może coś się jeszcze zmieni...
już do przedszkola? ale ten czas zleciał, a ja bym Cię ciągle o rodzicielski posądzała
co do przedszkola, to może mają takie zajęcia adaptacyjne, to byś ją mogła na jakąś np. godzinkę zaprowadzać, żeby się przyzwyczajała
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Poza tym za miesiąc jedziemy do Sopotu Troszkę mnie to przeraża bo jedziemy same i boję się logistyki
Ale poza lękami natury technicznej to bardzo, ale to bardzo się cieszę Nie byłam nad morzem 15 lat a uwielbiam Bałtyk
nie martw się, na pewno wszystko się uda i będzie dobrze jakby co to, polecam 1 klasę ic w bezprzedziałowym. Troszkę więcej kosztuje, ale naprawdę warto. Sama takim jeżdżę, bo ostatnio zdarza mi się też jechać nad morze na jakiś weekend, bo znajoma się przeniosła i a to zaprasza, a to trzeba jej zwierzaka popilnować

Herbatkowo u mnie w sumie ciągle po staremu, jak mi jedna posmakowała to ostatnio tylko ją kupuję
teraz w kubku mała kawka a w drugim sok pomarańczowy
miłego
__________________

Edytowane przez Pstra
Czas edycji: 2019-05-20 o 18:52
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 00:33   #1957
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Dobry wieczór

Muszę przyznać, że czas mi ucieka przez palce, ale postaram się poprawić i na bieżąco się odzywać

Pstra, dziękuję za podpowiedź co do pociągu ale już się zaopatrzyłam w bilety w IC w przedziałach dla osób z dziećmi do lat 6. Martwię się tylko czy zmieszczę gdzieś walizkę Ale muszę poczytać o tej 1. klasie, może warto zamienić?
No i muszę przyznać, że po cichu zazdroszczę znajomej nad morzem ;-)

Co do przedszkola to niestety w tym samorządowym przedszkolu nie ma adaptacji... :-( Rozmyślam jeszcze nad jednym prywatnym, które o wiele bardziej mi się podoba (tam jest adaptacja i dużo mniej dzieci w grupie) ale nie jest blisko nas. I tu nawet nie chodzi o dojazdy co o towarzystwo/koleżanki/kolegów, żeby miała kogoś w okolicy miejsca zamieszkania... No nic, zobaczymy jak się wszystko poukłada.

Herbatkowo posucha, woda i kawinka

Dobrej nocy
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2019-05-23 o 00:40
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 20:49   #1958
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam czerwcowo
aż mi się nie chce wierzyć, że to już czerwiec zaraz wakacje, które pewnie znowu zlecą nie wiadomo kiedy a moja za chwilę kończy szkołę i od września będzie licealistką
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, dziękuję za podpowiedź co do pociągu ale już się zaopatrzyłam w bilety w IC w przedziałach dla osób z dziećmi do lat 6. Martwię się tylko czy zmieszczę gdzieś walizkę Ale muszę poczytać o tej 1. klasie, może warto zamienić?
nie powiem Ci czy będzie lepiej, bo nawet nie wiedziałam, że są takie specjalne przedziały dla osób z małymi dziećmi. Może warto raz tak jechać, raz inaczej i sprawdzić sobie jak jest lepiej Ostatnio z koleżanką rozmawiałam o pociągach i wyszło, że ja wolę jeździć w bezprzedziałowych, a ona takich nie lubi i woli przedziałowe. Jak widać, co jednemu pasuje, drugiemu już niekoniecznie

na dworze skwar, więc w kubku tylko woda
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 09:06   #1959
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witamy ze słonecznego Sopotu


Teraz słonecznego ale w dzień przyjazdu przywitał nas pochmurno i wietrznie. Dowód na dole


Podróż minęła super, córa była dzielna, 6h bez jednego jęknięcia W sumie to nawet więcej bo ja oczywiście zestresowana podróżą już 40 min wcześniej na peronie byłam Ale ogólnie miałyśmy luksus bo do naszego przedziału nikt się nie dosiadł i miałyśmy cały dla siebie Niestety w drodze powrotnej już tak dobrze chyba nie będzie ale liczę, że też przebiegnie bez większych problemów



Do napisania po powrocie
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 19:26   #1960
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam wieczornie
to super Galijko, że tak dobrze minęła Wam podróż życzę żeby powrotna minęła równie komfortowo i żeby Wam spokojnie, przyjemnie i w żółwim tempie upływał czas

miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 20:03   #1961
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam już z Krakowa
W poprzednim poście miał być dowód pochmurnego Sopotu a teraz widzę, że się nie załączył Już naprawiam ten błąd...

Powrót minął równie spokojnie jak podróż w tamtą stronę Tak się rozochociłam jeżdżeniem Pendolino, że teraz wymyśliłam Iławę (gdzie też się zatrzymuje) i już planuję kolejną wyprawę we wrześniu

W szklance tylko woda z miętą, melisą (z własnego balkonu) i cytryną (ze sklepu)
Miłego wieczoru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64456844_341275879890246_1668712042808213504_n.jpg (83,3 KB, 7 załadowań)
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2019-06-25 o 20:04
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 18:09   #1962
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam popołudniowo

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
W poprzednim poście miał być dowód pochmurnego Sopotu a teraz widzę, że się nie załączył Już naprawiam ten błąd...

Powrót minął równie spokojnie jak podróż w tamtą stronę Tak się rozochociłam jeżdżeniem Pendolino, że teraz wymyśliłam Iławę (gdzie też się zatrzymuje) i już planuję kolejną wyprawę we wrześniu

W szklance tylko woda z miętą, melisą (z własnego balkonu) i cytryną (ze sklepu)
rzeczywiście, pochmurno w tym Sopocie u mnie od wczoraj gorąco. Tzn. wczoraj baaardzo gorąco a dziś "tylko" gorąco W ciągu dnia trochę popadało i pogrzmiało, ale po wcale nie było lepiej tylko jakby duszniej

cieszę się, że podróż wam tak spokojnie minęła w obie strony i tak się wam fajnie jechało ja też się szykuję na przyszły tydzień na urlop, ale co z tego wyjdzie to się okaże

w kubku troszkę niezdrowego ciemnego napoju, ale zazwyczaj to woda z dodatkami

miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:45   #1963
desiree90
marta_dawidczyk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

hej, dziewczyny jaką herbatkę polecacie na relaks? Próbowałam samej melisy ale kiepska sprawa. Może znacie jakieś gotowe mieszanki dostepne w internecie? Mam ostatnio problemy ze snem niestety
desiree90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:47   #1964
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez desiree90 Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny jaką herbatkę polecacie na relaks? Próbowałam samej melisy ale kiepska sprawa. Może znacie jakieś gotowe mieszanki dostepne w internecie? Mam ostatnio problemy ze snem niestety
Długo parzona zielona herbata. Może byc trochę gorzka ale działa. Ostanio kupiłam sobie taką z melisa i jest ok
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 17:30   #1965
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam niedzielnie
ja już jakiś czas po mini urlopie. Szybko zleciało, teraz czekam na ten dłuższy pogodowo słonecznie i nie za ciepło czyli w sam raz


Galijko, a co u Ciebie? wszystko dobrze?


co do uspokajających herbatek to niestety nie pomogę. Nie przepadam, a i wątpię, żeby na mnie działały skoro kawa pobudzająco nie działa


w kubku sok
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 08:17   #1966
witch87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Dzień dobry

Można dołączyć do Waszego pogaduchowego wątku?

Kocham herbatki i pogaduchy.

Może powiem coś o sobie: mieszkam we Wrocławiu, towarzyszami przy herbatce najczęściej są moje 4 kociuchy Moja ulubiona herbatka: zielona z kawałkami pomarańczy... pyyycha.
witch87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 20:58   #1967
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam w połowie wakacji nie mam pojęcia, kiedy to zleciało
Cytat:
Napisane przez witch87 Pokaż wiadomość
Można dołączyć do Waszego pogaduchowego wątku?

Kocham herbatki i pogaduchy.

Może powiem coś o sobie: mieszkam we Wrocławiu, towarzyszami przy herbatce najczęściej są moje 4 kociuchy Moja ulubiona herbatka: zielona z kawałkami pomarańczy... pyyycha.
jasne, że można
wątek nam się trochę wyludnił, tylko ja i Galijka zostałyśmy na posterunku więc fajnie będzie jak ktoś jeszcze dołączy

u mnie przed urlopowo więc pracowicie bo muszę pokończyć parę rzeczy w pracy dobrze, że ten urlop już będzie bo jestem wypompowana. Trochę zastępstw miałam i momentami naprawdę dużo się działo a pogodowo dziś najpierw deszczowo a potem się trochę wypogodziło.

w kubku woda z cytryną, pomarańczą, miętą i granatem
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 17:57   #1968
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam prawie już na finiszu wakacji
ale ten czas leci ja już po urlopie i praca wre
Galijko, a co tam u Ciebie? wszystko dobrze? długo Cię już nie ma byłam w sierpniu w Krakowie chcieliśmy iść do podziemi pod rynkiem, ale bilety wstępu były dopiero na 2 dni naprzód. Stwierdziliśmy, że ostatni raz jesteśmy w Krakowie podczas wakacji robimy się chyba antyludzcy

a w kubku woda z cytryną i pomarańczą, a herbatkowo spijam co mam
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 12:38   #1969
martellana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam was drogie kobietki, wiem, że wy wiecie wszystko o herbatach stąd moja wizyta na tym forum. Otóż od roku staram się o dziecko i dowiedziałam się całkiem przypadkiem, że ani przy staraniach ani w ciąży nie wolno pić zielonej herbaty... Jak to jest? Uwielbiam pić zieloną herbatę z malinkami i troszkę mnie zmroziło...
martellana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 23:47   #1970
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witch87, witamy serdecznie Ciebie i Twoje koty

ja mam jednego i mi w zupełności wystarcza, żeby nie powiedzieć, że aż za dość



Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
witam prawie już na finiszu wakacji
ale ten czas leci ja już po urlopie i praca wre
Galijko, a co tam u Ciebie? wszystko dobrze? długo Cię już nie ma byłam w sierpniu w Krakowie chcieliśmy iść do podziemi pod rynkiem, ale bilety wstępu były dopiero na 2 dni naprzód. Stwierdziliśmy, że ostatni raz jesteśmy w Krakowie podczas wakacji robimy się chyba antyludzcy

Oj tak, tak, koniec wakacji i początek... przedszkola Podobno moja ukochana córeczka w poniedziałek ma zacząć uczęszczać do tej instytucji a ja nijak w to nie wierzę A mówią, że moje nastawienie przechodzi na nią. A to jeszcze gorzej
Mówiąc poważnie uważam, że wróci ze mną do domu zamiast zostać w przedszkolu. wiem, że powinnam wierzyć w powodzenie akcji "przedszkole" ale znając ją nie widzę szans. A przynajmniej jeszcze nie teraz.



Pstra, nic się nie martw, ja od dawna jestem aspołeczna. Wszelkie sklepy/place zabaw/inne instytucje staram się odwiedzać w tygodniu i to do południa, z daleka omijam weekendy, żeby tylko na jak najmniejszą ilość ludzi trafić
A co do podziemi... no cóż, wstyd się przyznać ale ja też nie byłam


A większość sierpnia spędziłam na wsi, tam marnie z zasięgiem dlatego i ja marnie się odzywałam Przepraszam Pstra


Cytat:
Napisane przez martellana Pokaż wiadomość
Witam was drogie kobietki, wiem, że wy wiecie wszystko o herbatach stąd moja wizyta na tym forum. Otóż od roku staram się o dziecko i dowiedziałam się całkiem przypadkiem, że ani przy staraniach ani w ciąży nie wolno pić zielonej herbaty... Jak to jest? Uwielbiam pić zieloną herbatę z malinkami i troszkę mnie zmroziło...

Witaj
Z tym wszystko wiecie to mocno powiedziane

Powiem szczerze, że ja nie słyszałam o szkodliwości zielonej herbaty w trakcie starań i podczas ciąży. Chociaż moment, coś kiedyś obiło mi się o uszy o utrudnianiu wchłaniania kwasu foliowego. No i pewnie jeszcze może chodzić o teinę. Ale podejrzewam, że jak ze wszystkim, umiar przede wszystkim Zapewne filiżanka lub dwie nie zaszkodzą, ale najlepiej skonsultować to ze swoim ginekologiem (żeby nie było na mnie)


A u mnie w kubku ostatnio tylko woda z cytryną, listkami mięty, melisy i czasami kilkoma malinami
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 19:07   #1971
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam w to wrześniowe deszczowe i zimne popołudnie
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Oj tak, tak, koniec wakacji i początek... przedszkola Podobno moja ukochana córeczka w poniedziałek ma zacząć uczęszczać do tej instytucji a ja nijak w to nie wierzę
i jak Galijko udała się "akcja przedszkole"? Mam nadzieję, że Wercia załapała bakcyla i jej się bardzo tam podoba
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
A większość sierpnia spędziłam na wsi, tam marnie z zasięgiem dlatego i ja marnie się odzywałam
zazdroszczę Ci tej wsi i tego, że tak po prostu możesz wyjechać i nie musisz się niczym przejmować. Mnie ostatnio ciągle chodzi po głowie, że chciałabym robić coś innego, gdzieś indziej, spokojniej, bez niepotrzebnych stresów, bez tych ludzi co ciągle mają o wszystko pretensje i chodzą z naburmuszonymi minami czy tylko u mnie tak jest czy wszędzie? czy to jednak ze mną jest coś nie tak

w kubku el grey, miłego
__________________

Edytowane przez Pstra
Czas edycji: 2019-09-17 o 19:09
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 23:05   #1972
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam jeszcze wrześniowo


Przedszkole jakoś idzie do przodu ale euforii nie ma Ale nie mogę narzekać, myślałam, że będzie o wiele gorzej


Moją wieś uwielbiam, to taki mój drugi dom. Rodzice postawili tam domek jeszcze przed moim urodzeniem, tak więc nawet nie wyobrażam sobie jak by to było nie mieć takiego miejsca


Pstra, muszę przyznać, że marzę o wyprowadzce z Krakowa w jakieś spokojne miejsce (ale stosunkowo blisko miasta ). Po prostu marzy mi się dom, w spokojnej (i pięknej) okolicy, z kawałkiem działki (min. 10 ar ). Niestety moje wymagania powodują, że cena staje się kosmiczna. Boję się, że znajdę swoje wymarzone miejsce za kilkadziesiąt lat a raczej nikt o zdrowym umyśle nie wyprowadza się z bloku do domu na stare lata
Co do pracy to nie mogę narzekać bo nie mam styczności z wieloma ludźmi i to jest to co mi odpowiada. Tak jak to wcześniej pisałam nie jestem typem szczególnie społecznym Ale za to czuję ostatnio jakieś wypalenie... wszystko mnie wkurza, moja cierpliwość jest na minimalnym poziomie... nie lubię siebie takiej ale to chyba te 3 lata spędzone w domu z małą, praktycznie 24h/dobę, dają teraz o sobie znać. Musze się jakoś zresetować, dla dobra siebie i ogółu A zwłaszcza Weroniki


A w kubku nie wiem co bo Nika wymieszała wszystkie torebki herbat i teraz wybieram losowo Zawsze jest to jakaś niespodzianka Miłego weekendu
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 20:45   #1973
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam październikowo choć pogoda bardziej wiosenna niż jesienna (aczkolwiek mnie to bardzo cieszy )
ja jakaś zdechła jestem, mam nadzieję, że mnie nic nie bierze niech chociaż pogoda nadrabia skoro samopoczucie szwankuje a dziś wracając z pracy zwiał mi autobus, co się w sumie dobrze stało, bo potem stał w korku i go wyprzedziłam i podczas tego spaceru widziałam najpierw różnokolorowe drzewa a potem stokrotki w trawie taka mała rzecz a cieszy

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
marzę o wyprowadzce w jakieś spokojne miejsce (ale stosunkowo blisko miasta ). Po prostu marzy mi się dom, w spokojnej (i pięknej) okolicy, z kawałkiem działki (min. 10 ar ). Niestety moje wymagania powodują, że cena staje się kosmiczna. Boję się, że znajdę swoje wymarzone miejsce za kilkadziesiąt lat a raczej nikt o zdrowym umyśle nie wyprowadza się z bloku do domu na stare lata
przybijam piątkę

w kubku od niedzieli na zmianę woda i herbata, bo brzuch mi protest urządza
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 22:25   #1974
DariaE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Ostatnio odkryłam super herbate sir williamsa jest pyszna. Nie kwasna tak jak inne
DariaE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 09:15   #1975
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Tzn. dla mnie akurat przy niej szału nie ma, ale jest dość dobra jeżeli chodzi o smak.
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 18:47   #1976
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam już listopadowo
u mnie jesień już na całego, a co za tym idzie mam totalne niechciejstwo tzn. w pracy jeszcze ogarniam, bo wdrażamy nowy program, ale w domu to już skleroza mnie dopada do tego mam zastój czytelniczy

Cytat:
Napisane przez DariaE Pokaż wiadomość
Ostatnio odkryłam super herbate sir williamsa jest pyszna. Nie kwasna tak jak inne
Cytat:
Napisane przez korinax22 Pokaż wiadomość
Tzn. dla mnie akurat przy niej szału nie ma, ale jest dość dobra jeżeli chodzi o smak.
na pewno jakąś próbowałam, ale nie pamiętam zbytnio którą więc na listę ulubionych raczej nie trafiła

w kubku mieszanka chyba kaktusowej z morgentau

miłego wieczoru
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 07:44   #1977
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam również listopadowo


Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
witam już listopadowo
u mnie jesień już na całego, a co za tym idzie mam totalne niechciejstwo tzn. w pracy jeszcze ogarniam, bo wdrażamy nowy program, ale w domu to już skleroza mnie dopada
Pstra, a możesz zdradzić choć rąbek tajemnicy czym się zajmujesz? Jeśli nie chcesz to nie było pytania

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
do tego mam zastój czytelniczy
A ja właśnie odwrotnie, ostatnio przestałam czytać tylko książki dzieciowe Chociaż kilka jeszcze czeka w kolejce. No, w sumie jedna


Herbatkowo nie wytrzymałam i kupiłam sobie ostatnio kilka + jedną dostałam w prezencie. Ich wiele mówiące nazwy to:
Aleja gwiazd, Miłosny uśmiech, African Queen, Pu Erh Malakku i Orange dream


Wczoraj byłyśmy na Disney On Ice, a tak to co tydzień (weekend) staram się wyszukać jakieś przedstawienia dla dzieci. No bo co tu robić cały dzień jak o 16:30 już ciemno


Poza tym wiosna a nie jesień za oknami a w sklepach już święta, jak co roku zresztą.


Miłego dnia
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 20:13   #1978
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam już grudniowo, prawie mikołajkowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, a możesz zdradzić choć rąbek tajemnicy czym się zajmujesz?

Herbatkowo nie wytrzymałam i kupiłam sobie ostatnio kilka + jedną dostałam w prezencie. Ich wiele mówiące nazwy to:
Aleja gwiazd, Miłosny uśmiech, African Queen, Pu Erh Malakku i Orange dream

Wczoraj byłyśmy na Disney On Ice, a tak to co tydzień (weekend) staram się wyszukać jakieś przedstawienia dla dzieci.
ja ostatnio z moją byłam na Krainie Lodu 2, bo my fanki jesteśmy różnych animacji i bardzo nam się podobała, polecam
Co do herbatek, to rzeczywiście wiele mówiące nazwy kiedyś w jednej herbaciarni w stolicy, gość mi zwrócił uwagę, że nie powinnam kupować herbat po nazwach tylko mu powiedzieć jaki dodatek lubię i on mi wtedy z takim zaproponuje. Z jednej strony logiczne, ale ja i tak zawsze patrzę najpierw na nazwy a dopiero potem co mają w środku

co do mojej pracy, to nie chciałabym pisać publicznie co robię, ale chyba podobnie do Ciebie. Bo jeśli dobrze pamiętam siedzisz w branży księgowej, a ja można powiedzieć że obracam się wokół księgowości tyle że w budżetówce

herbatkowo zielona ale chyba sobie zaparzę el-greya bo mnie suszy
miłego

dużo prezentów od Mikołaja życzę
__________________

Edytowane przez Pstra
Czas edycji: 2019-12-05 o 20:15
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 00:43   #1979
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Ja też bardzo lubię animacje i czekam aż młodzież trochę podrośnie, żebyśmy mogły razem do kina chodzić
Teraz mnie kusi "Na noże", podobno rewelacyjny film. Ale znając życie to pewnie skończy się na tym, że oglądnę w TV
Co do nazw herbat to ja właśnie nimi się nie sugeruję, ja zawsze wącham i na tej podstawie wybieram Niestety rzadko kiedy zapach idzie w parze z późniejszym smakiem

A Mikołajowo to właśnie słucham mojego prezentu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 78853784_1033212097014629_806553854136025088_n.jpg (60,6 KB, 2 załadowań)
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 12:53   #1980
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Zdrowych, spokojnych (ale i radosnych) i rodzinnych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!


__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-22 16:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.