Czy takie kolory włosów będą mi pasować?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 15:40   #1
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$

Czy takie kolory włosów będą mi pasować??


Chciałam się Was poradzić, czy pasował by kolor włosów ciamny brąz z lekkimi pasemkami, a końcówki włosów czarne?? Zazwyczaj spotyka się takie fryzurki, ale włosy są rozjaśnione. Ja na początku chciałam tak zrobić, ale stwierdziłam, że jak się opalę, to to nie będzie zbyt ładnie wyglądać, więc może lepiej zafarbuję włosy na brąz a końcówki na czarno. Tylko teraz pytanie: czy te czarne końcówki będą w ogóle zauważalne czy będą się "zlewać" z tym brązem??? Prosze doradzcie coś
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:09   #2
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Czy takie kolory włosów będą mi pasować??

a jaki masz swój aktualny kolor włosów? bo nic o tym nie piszesz, jeśli zrobisz brąz i ciemny dół to może się zlać, ale to zależy czy brąz będzie jasny czy ciemny, jasny sie nie zleje,a ciemny napewno.... podam Ci przykład kolezanki, na jasnobrazowych włosach (do ramion) zrobiła dobie blond pasemka i ciemny dół- wyglądało bosko
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 21:43   #3
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Czy takie kolory włosów będą mi pasować??

Cytat:
Napisane przez Agentka19 Pokaż wiadomość
a jaki masz swój aktualny kolor włosów? bo nic o tym nie piszesz, jeśli zrobisz brąz i ciemny dół to może się zlać, ale to zależy czy brąz będzie jasny czy ciemny, jasny sie nie zleje,a ciemny napewno.... podam Ci przykład kolezanki, na jasnobrazowych włosach (do ramion) zrobiła dobie blond pasemka i ciemny dół- wyglądało bosko
Ja jestem szatynką i właśnie jeśli zmienie kolor włosów na jakiś jasny brąz to nawet zbytnio nie będzie widać Więc już sama niewiem.......
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:58   #4
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Czy takie kolory włosów będą mi pasować??

czarne koncówki... to juz jest dawno nie modne a pozatym - wydaje mi sie ,ze nie ciekawie beda one wygladały na Twoich z natury ciemnych włoskach... ale jesli juz tak bardzo chcesz miec taka fryzurke to moze lepiej byłoby je rozjasnic i koncowki zrobic na jakis janiejszy braz...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:03   #5
heavy_duty
Przyczajenie
 
Avatar heavy_duty
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 13
Dot.: Czy takie kolory włosów będą mi pasować??

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Ja jestem szatynką i właśnie jeśli zmienie kolor włosów na jakiś jasny brąz to nawet zbytnio nie będzie widać Więc już sama niewiem.......
po 1 - czarne końcówki, lubtego typu koloru są poporstu niemodne, po 2. to co moden z czasem robi się koczowate po3 nie lepiej zafarbować na jeden kolor?? jeśli jesteś szatynka to mniemam, że twoje wlosy są jasnobrązowe, wiec jeśli takie masz, to po co chcesz farbowac?? też takie mam, a po frab-rude... hehe, ale wracam powoli do mojego koloru, nie potrafię się zebrać, odradzam farbowanie, włosy niszczą się, są w fatalnym stanie, wiadome, każdy dba o włosy, ale to nie to samo...

a ty chcesz farbnac na swoj kolor + pasemka tak?? nie lepiej juz zrobic same te pasemka?
__________________
Żyjesz tak jak myślisz, więc żyj i myśl najpiękniej jak potrafisz.
heavy_duty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.