Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-16, 21:07   #1
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754

Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu


Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 21:25   #2
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Haha, dobry pomysł. No to wrzucam mój usunięty spojler z tamtego wątku:



Nadrobiłam trzy odcinki. Pary prezentują się tak:

99% czyli Łukasz i Oliwia. Dowód na to, że para pięknych ludzi zawsze się dogada. Oliwia przypomina babeczkę z Chirurgów (K. Heigl), Łukasz - Zielińskiego z Policjantek i Policjantów Razem wyglądają jak z obrazka i nic dziwnego, że zostaną razem (jeśli wierzyć spojlerowi). Szkoda tylko, że tak popsuli makijaż i włosy Oliwii - zdecydowanie jest to delikatna uroda do stylizacji naturalnych, nawet na duże uroczystości. A takie cieniutkie włosy trzeba upinać, mam podobne i w takich loczkach tez wyglądam jak wypłosz. Ale ogólne wrażenie super.

50% czyli Aga i Wojtek. Tutaj uroda jest ok, bez szału ale i bez dramatu u obojga, więc kluczowe będą charaktery. Aga wyglądała bardzo ładnie, lepiej niż w codziennych stylizacjach. Łukasz na sali ślubów zaczął zachowywać się jak Zrobek 2. Myślę, że mogą się dogadać, bo on to taki śmieszek ekstrawertyk, a ona luzacka babka. Mają szanse, jeśli jemu nie przeszkodzi jej tusza, a jej jego durne żarciki.

1% czyli Joanna i Gapcio. Asia wyglądała bardzo ładnie i było mi jej bardzo szkoda. Gapcia totalnie skrzywdził komentarzami Mosak, który już chyba nie pamięta, jak zadawał szyku siwą, suchą grzywą w pierwszym sezonie. Ale i bez podkładu Mosaka, Gapcio to chyba porażka i Asia będzie zrozpaczona. Nie rozumiem, jak mogli zrobić coś takiego samotnej, przestraszonej i niepewnej dziewczynie. W dodatku ładnej i ogarniętej. Powtórka z Martyny i Przemka, choć Gapcio jest chyba znacznie lepszy od tamtego. Sukcesu tutaj jednak raczej nie będzie.

A pan burmistrz do odstrzału z kolejnych edycji, ile razy można się pomylić na trzech krótkich ceremoniach?

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-03-16 o 21:26
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 21:43   #3
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No to się też wypowiem, potrzebuję odmóżdżenia po dzisiejszej charówce .

Odcinek ogólnie był nudny i go przewijałam. Puściłam sobie wczoraj dla rozrywki jeden odcinek 2 sezonu i tamta formuła była sto razy lepsza. A teraz to sztuczne budowanie napięcia, ucinanie głów wypadło śmiesznie.

Łukasz i Oliwia bardzo na plus. Mama Łukasza rzeczywiście chyba trochę za bardzo chce go niańczyć, ale nadal uważam, że jest fajna, tak samo jak jego ojczym, i przyjemnie się na nich patrzy. Zobaczymy, co będzie dalej; Adrian chyba miał bliskie relacje też z matką, a całkiem podobał mi się ten wątek z jej pasją do tańca i tym, że Anita jest tancerką.
Między tą dwójką od razu zaiskrzyło - i w sumie się nie dziwię, bo jak puste nie będzie moje stwierdzenie, obydwoje są bardzo atrakcyjnymi osobami.

Niestety, Agnieszki z Wojtkiem nie widzę kompletnie. Wydaje mi się, że on jej się nie spodobał fizycznie, co w sumie jest dziwne, bo w porównaniu do reszty panów ze wszystkich edycji nie wygląda źle. Wojtek ma swoje żarciki, które mnie np. do końca nie bawią, ale ogólnie na razie wypada sympatycznie.
Ale nadal wolę jego przyjaciela z poprzedniego odcinka .
Uważam, że rodzina Agnieszki jest przeurocza - i jej tata . Naprawdę, nawet jak ustawka, to się przyjemnie patrzy. Podobnie jak na rodziców Ani z 2 edycji. Naprawdę, fajnie, jak rodzice wspierają taki szalony pomysł.
Ten wątek z jej byłym to chyba sztuczne nakręcanie dramy.
Myślę, że im się nie uda jednak i trochę to w sumie smutne, bo Agnieszka widać, że wiąże nadzieje z tym programem.

Hmmm a Adam i Joanna... Nie wiem, ona na mnie wywarła pozytywne wrażenie w tamtym odcinku i tutaj wyglądała serio pięknie. Wcześniej myślałam, że jest ładna, ale przeciętna, jednak teraz uważam, że jest piękną kobietą - jasne, dojrzalszą niż Oliwia, ale naprawdę wyglądała ślicznie i filigranowo. A Adam? Nie wiem kurczę, mam nadzieję, że to trochę montaż i nie jest takim ochlejusem, i ona nie trafiła tak źle. Zrobek z drugiej strony wypadał chyba gorzej niż on, pamiętam jego sceny z wódeczką i przewracaniem się, a jego i Paulinę lubię, więc może Adam okaże się nie taki zły albo że trochę się ogarnie? W sumie jego siostra się wypowiadała o nim pozytywnie, trochę pokazał wrażliwszą stronę.
Nie wiem, zobaczymy, moim zdaniem z ich relacji trudno byłoby kręcić dramy, bo Joanna wypowiada się w sposób wyważony i moim zdaniem nie będzie komentowała go źle.
Uważam, że Joanna i Wojtek - to by się udało, jeśli plotki, że jest gejem, są nieprawdziwe. Obydwoje wydają się wrażliwi, sympatyczni, raczej z klasą, choć tu Asia bardziej.
No ale dobrali, jak dobrali, zobaczymy
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 17:24   #4
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No to się też wypowiem, potrzebuję odmóżdżenia po dzisiejszej charówce .

Odcinek ogólnie był nudny i go przewijałam. Puściłam sobie wczoraj dla rozrywki jeden odcinek 2 sezonu i tamta formuła była sto razy lepsza. A teraz to sztuczne budowanie napięcia, ucinanie głów wypadło śmiesznie.

Łukasz i Oliwia bardzo na plus. Mama Łukasza rzeczywiście chyba trochę za bardzo chce go niańczyć, ale nadal uważam, że jest fajna, tak samo jak jego ojczym, i przyjemnie się na nich patrzy. Zobaczymy, co będzie dalej; Adrian chyba miał bliskie relacje też z matką, a całkiem podobał mi się ten wątek z jej pasją do tańca i tym, że Anita jest tancerką.
Między tą dwójką od razu zaiskrzyło - i w sumie się nie dziwię, bo jak puste nie będzie moje stwierdzenie, obydwoje są bardzo atrakcyjnymi osobami.

Niestety, Agnieszki z Wojtkiem nie widzę kompletnie. Wydaje mi się, że on jej się nie spodobał fizycznie, co w sumie jest dziwne, bo w porównaniu do reszty panów ze wszystkich edycji nie wygląda źle. Wojtek ma swoje żarciki, które mnie np. do końca nie bawią, ale ogólnie na razie wypada sympatycznie.
Ale nadal wolę jego przyjaciela z poprzedniego odcinka .
Uważam, że rodzina Agnieszki jest przeurocza - i jej tata . Naprawdę, nawet jak ustawka, to się przyjemnie patrzy. Podobnie jak na rodziców Ani z 2 edycji. Naprawdę, fajnie, jak rodzice wspierają taki szalony pomysł.
Ten wątek z jej byłym to chyba sztuczne nakręcanie dramy.
Myślę, że im się nie uda jednak i trochę to w sumie smutne, bo Agnieszka widać, że wiąże nadzieje z tym programem.

Hmmm a Adam i Joanna... Nie wiem, ona na mnie wywarła pozytywne wrażenie w tamtym odcinku i tutaj wyglądała serio pięknie. Wcześniej myślałam, że jest ładna, ale przeciętna, jednak teraz uważam, że jest piękną kobietą - jasne, dojrzalszą niż Oliwia, ale naprawdę wyglądała ślicznie i filigranowo. A Adam? Nie wiem kurczę, mam nadzieję, że to trochę montaż i nie jest takim ochlejusem, i ona nie trafiła tak źle. Zrobek z drugiej strony wypadał chyba gorzej niż on, pamiętam jego sceny z wódeczką i przewracaniem się, a jego i Paulinę lubię, więc może Adam okaże się nie taki zły albo że trochę się ogarnie? W sumie jego siostra się wypowiadała o nim pozytywnie, trochę pokazał wrażliwszą stronę.
Nie wiem, zobaczymy, moim zdaniem z ich relacji trudno byłoby kręcić dramy, bo Joanna wypowiada się w sposób wyważony i moim zdaniem nie będzie komentowała go źle.
Uważam, że Joanna i Wojtek - to by się udało, jeśli plotki, że jest gejem, są nieprawdziwe. Obydwoje wydają się wrażliwi, sympatyczni, raczej z klasą, choć tu Asia bardziej.
No ale dobrali, jak dobrali, zobaczymy
Ktoś pisał, że Agnieszka przeprowadziła się od Krakowa, więc może jednak?

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2020-03-17 o 17:47 Powód: Powtórzyło się
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 20:31   #5
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Podbijam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 21:04   #6
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Ktoś pisał, że Agnieszka przeprowadziła się od Krakowa, więc może jednak?
Tu mam trochę wrażenie, ze to celowe, w sensie, ze oliwia specjalnie modrafrelka, a Agnieszka ma Krakow, zeby ludzie do tego dotarli xd i o ile co do Oliwii i Lukasza to raczej zostana ze osoba, chyba, ze serio lukasz bedzie dla niej za slaby, to Agnieszka i Wojtek moze to być ściema. Ona sportsmenka, on brzusio i pajacuje, ona chyba potrzebuje bardziej faceta, który ja w każdej chwili wesprze. Nie wiem, takie mam jakies wrażenie, ze zostanie jak ostatnio jedna para.
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 08:56   #7
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ania0392 Pokaż wiadomość
Tu mam trochę wrażenie, ze to celowe, w sensie, ze oliwia specjalnie modrafrelka, a Agnieszka ma Krakow, zeby ludzie do tego dotarli xd i o ile co do Oliwii i Lukasza to raczej zostana ze osoba, chyba, ze serio lukasz bedzie dla niej za slaby, to Agnieszka i Wojtek moze to być ściema. Ona sportsmenka, on brzusio i pajacuje, ona chyba potrzebuje bardziej faceta, który ja w każdej chwili wesprze. Nie wiem, takie mam jakies wrażenie, ze zostanie jak ostatnio jedna para.
Oliwii i Łukaszowi uda się wg info. A reszta niewiadoma
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-18, 18:00   #8
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie wydaje wam się że Oliwia trochę zdesperowana? Mam wrażenie że ona będzie zabiegać o Łukasza a nie odwrotnie. Ale może to tylko moje wrażenie... Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 06:02   #9
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez malypeszek Pokaż wiadomość
Nie wydaje wam się że Oliwia trochę zdesperowana? Mam wrażenie że ona będzie zabiegać o Łukasza a nie odwrotnie. Ale może to tylko moje wrażenie... Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po czym tak stwierdzasz?
Według mnie w ogóle nie wygląda na desperatkę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 10:02   #10
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez malypeszek Pokaż wiadomość
Nie wydaje wam się że Oliwia trochę zdesperowana? Mam wrażenie że ona będzie zabiegać o Łukasza a nie odwrotnie. Ale może to tylko moje wrażenie... Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie w każdej parze facet musi zabiegać, najlepiej jak po prostu fajnie wychodzi naturalnie, a nie jakieś podchody, dorośli ludzie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 11:13   #11
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Po czym tak stwierdzasz?
Według mnie w ogóle nie wygląda na desperatkę.
Wydaje mi się że od początku programu ma dość duze parcie na założenie rodziny. Może to tylko osobiste odczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 08:45   #12
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez malypeszek Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że od początku programu ma dość duze parcie na założenie rodziny. Może to tylko osobiste odczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No temu ma służyć ten program w założeniu Oczywiście jeżeli sparowaliby ją z mężczyzną, który nie chce mieć dzieci to słabo, ale tak nie jest w tym wypadku.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 10:29   #13
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
No temu ma służyć ten program w założeniu Oczywiście jeżeli sparowaliby ją z mężczyzną, który nie chce mieć dzieci to słabo, ale tak nie jest w tym wypadku.
No wiem ale pozostałe uczestniczki podchodzą jakos tak luźniej do tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 13:00   #14
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mi sie wydaje, ze Łukasz nie bedzie mial z nią łatwo. xD
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 20:24   #15
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O której będzie na Player?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 20:28   #16
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
O której będzie na Player?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwnie, zawsze byl zaraz po 21szej. A teraz nie ma widocznego 5 odcinka, a przy szóstym jest informacja: piatek po 21

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 21:08   #17
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ej no, dlaczego nie ma odcinka
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 21:17   #18
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 23:09   #19
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No to na Linkedin by raczej nie ściemniała
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 11:29   #20
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nadal nie ma odcinka...
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 17:28   #21
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nadal nie ma odcinka...
A tak się nastawiłam że będę dziś oglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 18:01   #22
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Skandal, niech mi oddają moje ciężko zarobione 5 złotych
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 19:16   #23
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

W poniedziałek po 20 będzie dopiero

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 16:45   #24
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Skandal, niech mi oddają moje ciężko zarobione 5 złotych
chciałyście oszukać system, a tu takiego wała, haha Ta ludzka pazerność!
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 01:31   #25
KarolinkaMisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 12
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cóż... Obsługa tego forum na urządzeniach mobilnych jest żenująca (( Nie mniej jednak, oglądnęłam od odcinek nr 5 i chciałabym się z Wami podzielić spostrzeżeniami:

1. Oliwka i Łukasz - Super seksi oboje. Ona - żyleta. Za cholerę nie wiem po co się zgłosiła do programu. Dominująca. Widać, że z niej niezły kawałek. Wyglada i zachowuje się jak taka, której jak ktoś podpadnie to umarł w butach. Co Ona tu robi? Piękna, inteligentna, silna kobieta. We wcześniejszych odcinkach wypadała na nieśmiałą i zagubioną. W odcinku z weselem już widać, że lubi przejmować inicjatywę, z kolei nie lubi jak coś jest nie po jej myśli. Co zresztą potwierdziła cała jej rodzinka. Łukasz. Mega przystojniak, ale widać, że w cholerę nieśmiały i zdominowany przez przebojową, seksi mamusię. I już wiemy, czemu nie mógł sobie poradzić z wyborem partnerki. Nie wiem czy im się udało, ale ich sukces zależy od tego, czy Oliwka nie pokaże pazurków, a mamusia nie wpierdzieli się w związek i da żyć Łukaszowi, który musi w sobie znaleźć pokłady przebojowości, bo samo przytulanie Oliwki na balkonie mu nie pomoże tylko realne uwierzenie w siebie.

2. Aga i Wojtek - To samo. Ona dominująca. Musi postawić na swoim. Widać, że jak zacznie się kłócić to k*wa mać, musi być po jej myśli. Z buźki śliczna. Figura przeciętna. Wojtek ma odlot. Ma to coś gejowego, ale dla mnie przystojny. Do zrzucenia z 5 kg, ale co to jest. Jak dla mnie to on powinen być z Asią. Taką spokojną, introwertyczką, którą by mógł spokojnie otwierać. Widać, że ma do tego dryg. Potrzebna mu taka mimoza. Tak pół na pół z tum, czy im się uda. Jak Aga zacznie kręcić afery to on ucieknie.

3. Asia i Adam - śliczna dziewczyna. Przeciwna. Ułożona i spokojna. Ale coś ona ma z głową. Stresuje się totalnie wszystkim. Widać, że jest masakryczną pedantką. Gadajcie o Adamie co chcecie. Może nie jest z wyglądu Łukaszem, ok. Ale po 5 odcinku widać było, że się stara. Eksperci chyba dobrali ich na zasadzie, że myśleli, że on ją po prostu rozkręci, ale może być ciężko biorąc pod uwagę nastawienie jej mamy - „Powiedziałam mu że jak ją skrzywdzi to go znajdę”. Ciekawe jakbyście zareagowały jakby to był pierwszy tekst waszej schowek do Was. I nagle znalezionego na imprezie „przyjaciela” Asi, który chyba sobie uświadomił, że to nie tak do końca przyjaciółka i wcale nie musi polubić jej nowego męża. Lektor oczywiście zasugerował, że Adam miał odbić żonę, ale kurna przecież znali się chwile. Skąd on miał wiedzieć kim jest ten chłop co zą tańczy. Odbił by to by było że bez kultury jakiś.

---------- Dopisano o 02:31 ---------- Poprzedni post napisano o 02:28 ----------

Cóż... Obsługa tego forum na urządzeniach mobilnych jest żenująca (( Nie mniej jednak, oglądnęłam od odcinek nr 5 i chciałabym się z Wami podzielić spostrzeżeniami:

1. Oliwka i Łukasz - Super seksi oboje. Ona - żyleta. Za cholerę nie wiem po co się zgłosiła do programu. Dominująca. Widać, że z niej niezły kawałek. Wyglada i zachowuje się jak taka, której jak ktoś podpadnie to umarł w butach. Co Ona tu robi? Piękna, inteligentna, silna kobieta. We wcześniejszych odcinkach wypadała na nieśmiałą i zagubioną. W odcinku z weselem już widać, że lubi przejmować inicjatywę, z kolei nie lubi jak coś jest nie po jej myśli. Co zresztą potwierdziła cała jej rodzinka. Łukasz. Mega przystojniak, ale widać, że w cholerę nieśmiały i zdominowany przez przebojową, seksi mamusię. I już wiemy, czemu nie mógł sobie poradzić z wyborem partnerki. Nie wiem czy im się udało, ale ich sukces zależy od tego, czy Oliwka nie pokaże pazurków, a mamusia nie wpierdzieli się w związek i da żyć Łukaszowi, który musi w sobie znaleźć pokłady przebojowości, bo samo przytulanie Oliwki na balkonie mu nie pomoże tylko realne uwierzenie w siebie.

2. Aga i Wojtek - To samo. Ona dominująca. Musi postawić na swoim. Widać, że jak zacznie się kłócić to k*wa mać, musi być po jej myśli. Z buźki śliczna. Figura przeciętna. Wojtek ma odlot. Ma to coś gejowego, ale dla mnie przystojny. Do zrzucenia z 5 kg, ale co to jest. Jak dla mnie to on powinen być z Asią. Taką spokojną, introwertyczką, którą by mógł spokojnie otwierać. Widać, że ma do tego dryg. Potrzebna mu taka mimoza. Tak pół na pół z tum, czy im się uda. Jak Aga zacznie kręcić afery to on ucieknie.

3. Asia i Adam - śliczna dziewczyna. Przeciwna. Ułożona i spokojna. Ale coś ona ma z głową. Stresuje się totalnie wszystkim. Widać, że jest masakryczną pedantką. Gadajcie o Adamie co chcecie. Może nie jest z wyglądu Łukaszem, ok. Ale po 5 odcinku widać było, że się stara. Eksperci chyba dobrali ich na zasadzie, że myśleli, że on ją po prostu rozkręci, ale może być ciężko biorąc pod uwagę nastawienie jej mamy - „Powiedziałam mu że jak ją skrzywdzi to go znajdę”. Ciekawe jakbyście zareagowały jakby to był pierwszy tekst waszej teściowej do Was. I nagle znalezionego na imprezie „przyjaciela” Asi, który chyba sobie uświadomił, że to nie tak do końca przyjaciółka i wcale nie musi polubić jej nowego męża. Lektor oczywiście zasugerował, że Adam miał odbić żonę, ale kurna przecież znali się chwile. Skąd on miał wiedzieć kim jest ten chłop co zą tańczy. Odbił by to by było że bez kultury jakiś.
KarolinkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 10:07   #26
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na ślubach zawsze był cud, miód, więc się nie sugeruję.

Lektor jak zwykle dno .

1. Oliwia i Łukasz - nie wiem, w sumie to zaczęłam wierzyć, że im się nie udało.

Jak wcześniej Oliwia była słodka, to teraz w tym odcinku nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia. Wydaje się niemiła, trochę fochowata; chyba świadek do niej zagadał, a jej mina była naprawdę średnia.
Jej rozmowa i Łukasza byłą sztuczna, nie ma między nimi chemii.
Wydaje się taką księżniczką, a Łukasz z kolei jest nieśmiały.

2. Agnieszka i Wojtek - tutaj moim zdaniem na plus. Widać, że im się gadka "klei", też Wojtkowi się podoba Agnieszka i wydaje mi się, że Agnieszce podoba się Wojtek. Wyglądem do siebie pasują.
Moim zdaniem może coś z tego być.

3. Adam i Joanna - jestem zaskoczona, bo w sumie Adam widać, ze się stara i nie błaznuje. Joannie Adam się chyba też całkiem spodobał.
Komentarz lektora na końcu jest poniżej krytyki.
Nie wiem, pewnie im się nie udało, ale ja widzę tutaj jakiś potencjał. Nie jestem też przekonana już teraz, czy Joanna z Wojtkiem byliby ok, bo wydaje mi się, że ona jest dla niego zbyt introwertyczna.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 14:08   #27
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Na ślubach zawsze był cud, miód, więc się nie sugeruję.

Lektor jak zwykle dno .

1. Oliwia i Łukasz - nie wiem, w sumie to zaczęłam wierzyć, że im się nie udało.

Jak wcześniej Oliwia była słodka, to teraz w tym odcinku nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia. Wydaje się niemiła, trochę fochowata; chyba świadek do niej zagadał, a jej mina była naprawdę średnia.
Jej rozmowa i Łukasza byłą sztuczna, nie ma między nimi chemii.
Wydaje się taką księżniczką, a Łukasz z kolei jest nieśmiały.

2. Agnieszka i Wojtek - tutaj moim zdaniem na plus. Widać, że im się gadka "klei", też Wojtkowi się podoba Agnieszka i wydaje mi się, że Agnieszce podoba się Wojtek. Wyglądem do siebie pasują.
Moim zdaniem może coś z tego być.

3. Adam i Joanna - jestem zaskoczona, bo w sumie Adam widać, ze się stara i nie błaznuje. Joannie Adam się chyba też całkiem spodobał.
Komentarz lektora na końcu jest poniżej krytyki.
Nie wiem, pewnie im się nie udało, ale ja widzę tutaj jakiś potencjał. Nie jestem też przekonana już teraz, czy Joanna z Wojtkiem byliby ok, bo wydaje mi się, że ona jest dla niego zbyt introwertyczna.
3. A może akurat im się udało, tego nie wiadomo To, że nie brylują w mediach społecznościowych to akurat na plus może świadczyć Może będzie niespodzianka jak przy Paulinie i Krzysiu, hehe
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 17:10   #28
CyganeczkaZosia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Uważam, że Asia ma toksyczną matkę i może to negatywnie wpływać na jej małżeństwo z Adamem. Nie mieści mi się w głowie, że można dwa lata nie rozmawiać ze swoim jedynym dzieckiem, bo mamusi nie pasuje jej partner. Zszokowało mnie też zdanie mamusi, która przyznała, że jej początkowa reakcja na wieść o ślubie córki z nieznajomą osobą, było stwierdzenie, że ona nie ma już córki. Tak jakby Asia biorąc udział w programie popełniła jakąś zbrodnie. Rozumiem, że na początku zwykle jest szok, ale to nie usprawiedliwia takiej reakcji.

Widać, że Asia niby śmieje się, próbuje wyluzować, ale wygląda na bardzo spiętą i taką jakby zablokowaną. Jest nieco dziwna, introwertyczna, uważam, że nie pasuje do tego typu programu. Nie widzę jej także w małżeństwie z Adamem, pomimo, że rozmawiali że sobą itp to jednak to kompletnie dwa różne światy, zupełnie niedobrani zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru, sposobu życia, temperamentu itp. Poza tym Adam mówił w którymś odcinku, że nie chciałby starszej partnerki, a Joanna jest 2 lata od niego starsza. Chociaż szczerze mówiąc z takim wyglądem nie powinien mieć zbyt wygórowanych oczekiwań i uważam, że Joanna chociaż nie jest pięknością, jest całkiem ładną kobietą i szkoda mi jej dla Adama. Bardzo spodobała mi się świadkowa przyjaciółka Asi - Natalia, jak dla mnie jest urocza, śliczna i bardzo kobieca. Świadek Adama też całkiem do rzeczy. Ładna by z nich była para.
Po tym odcinku również zmieniam zdanie co do Agnieszki i Wojtka. Całkiem dobrze razem wyglądają, śmieją się, widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie, od razu złapali kontakt. Aga widać, że fajna babka z jajem taka życiowa, obawiam się tylko, że wyjdzie z niej dominatorka, zdominuje Wojtka, bo widać, że nie ma łatwego charakteru. Jednak mimo tego mam nadzieje, że im się udało. Fajnie też, że rodzice Agnieszki i mama Wojtka praktycznie od razu złapali dobry kontakt, przeszli na ty itp. Mama Wojtka wydaje się być mega ciepłą i miłą kobietą, zazdroszczę Adze takiej teściowej :P Mama Agnieszki wyglądała na zadowoloną, nawet się wzruszyła, więc te spekulacje, że podobno jej się zięć nie spodobał chyba były przesadzone, to chyba po prostu nerwy.

Natomiast odnośnie Oliwii i Łukasza, to sama już nie wiem. Na ślubie miałam wrażenie, że miedzy nimi zaiskrzyło, natomiast już w samochodzie ich rozmowa wydała mi się nieco sztuczna i jakby na siłę. Słabe było też jej zachowanie na weselu, jak świadek próbował ją zagadywać, a ona chyba nic nawet nie odpowiedziała. Ogólnie też obawiam się, że zdominuje Łukasza, który z jednej strony ma przebojową mamuśkę a z drugiej żonę, która będzie próbowała nim rządzić. Trochę szkoda chłopaka. Ogólnie jak dla mnie jest mega przystojny, widać, że jest trochę nieśmiały, ale z drugiej strony ma to swój urok. Jednak nie jestem już taka pewna, czy mu wyszło z Oliwią. Wszyscy z jej rodziny mówili, że ma silny charakter i potrzebuje partnera, który jej dotrzyma kroku itp. nie wiem, czy Łukasz weźmie to na klate.

Ogólnie obawiam się, że zarówno Aga jak i Oliwia wezmą swoich mężów pod pantofel :P Widać, że to silne osobowości. Jednak uważam, że obie pary mają szanse, natomiast u Asi i Adama mam wrażenie graniczące z pewnością, że nic z tego nie wyszło.


CyganeczkaZosia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:06   #29
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez CyganeczkaZosia123 Pokaż wiadomość
Uważam, że Asia ma toksyczną matkę i może to negatywnie wpływać na jej małżeństwo z Adamem. Nie mieści mi się w głowie, że można dwa lata nie rozmawiać ze swoim jedynym dzieckiem, bo mamusi nie pasuje jej partner. Zszokowało mnie też zdanie mamusi, która przyznała, że jej początkowa reakcja na wieść o ślubie córki z nieznajomą osobą, było stwierdzenie, że ona nie ma już córki. Tak jakby Asia biorąc udział w programie popełniła jakąś zbrodnie. Rozumiem, że na początku zwykle jest szok, ale to nie usprawiedliwia takiej reakcji.

Widać, że Asia niby śmieje się, próbuje wyluzować, ale wygląda na bardzo spiętą i taką jakby zablokowaną. Jest nieco dziwna, introwertyczna, uważam, że nie pasuje do tego typu programu. Nie widzę jej także w małżeństwie z Adamem, pomimo, że rozmawiali że sobą itp to jednak to kompletnie dwa różne światy, zupełnie niedobrani zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru, sposobu życia, temperamentu itp. Poza tym Adam mówił w którymś odcinku, że nie chciałby starszej partnerki, a Joanna jest 2 lata od niego starsza. Chociaż szczerze mówiąc z takim wyglądem nie powinien mieć zbyt wygórowanych oczekiwań i uważam, że Joanna chociaż nie jest pięknością, jest całkiem ładną kobietą i szkoda mi jej dla Adama. Bardzo spodobała mi się świadkowa przyjaciółka Asi - Natalia, jak dla mnie jest urocza, śliczna i bardzo kobieca. Świadek Adama też całkiem do rzeczy. Ładna by z nich była para.
Po tym odcinku również zmieniam zdanie co do Agnieszki i Wojtka. Całkiem dobrze razem wyglądają, śmieją się, widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie, od razu złapali kontakt. Aga widać, że fajna babka z jajem taka życiowa, obawiam się tylko, że wyjdzie z niej dominatorka, zdominuje Wojtka, bo widać, że nie ma łatwego charakteru. Jednak mimo tego mam nadzieje, że im się udało. Fajnie też, że rodzice Agnieszki i mama Wojtka praktycznie od razu złapali dobry kontakt, przeszli na ty itp. Mama Wojtka wydaje się być mega ciepłą i miłą kobietą, zazdroszczę Adze takiej teściowej Mama Agnieszki wyglądała na zadowoloną, nawet się wzruszyła, więc te spekulacje, że podobno jej się zięć nie spodobał chyba były przesadzone, to chyba po prostu nerwy.

Natomiast odnośnie Oliwii i Łukasza, to sama już nie wiem. Na ślubie miałam wrażenie, że miedzy nimi zaiskrzyło, natomiast już w samochodzie ich rozmowa wydała mi się nieco sztuczna i jakby na siłę. Słabe było też jej zachowanie na weselu, jak świadek próbował ją zagadywać, a ona chyba nic nawet nie odpowiedziała. Ogólnie też obawiam się, że zdominuje Łukasza, który z jednej strony ma przebojową mamuśkę a z drugiej żonę, która będzie próbowała nim rządzić. Trochę szkoda chłopaka. Ogólnie jak dla mnie jest mega przystojny, widać, że jest trochę nieśmiały, ale z drugiej strony ma to swój urok. Jednak nie jestem już taka pewna, czy mu wyszło z Oliwią. Wszyscy z jej rodziny mówili, że ma silny charakter i potrzebuje partnera, który jej dotrzyma kroku itp. nie wiem, czy Łukasz weźmie to na klate.

Ogólnie obawiam się, że zarówno Aga jak i Oliwia wezmą swoich mężów pod pantofel Widać, że to silne osobowości. Jednak uważam, że obie pary mają szanse, natomiast u Asi i Adama mam wrażenie graniczące z pewnością, że nic z tego nie wyszło.


No o ile wierzyć plotkom w internecie, to dwa maleństwa przetrwały program, raczej mało prawdopodobne, że trzy aczkolwiek plotki jak to plotki, nie muszą się okazać prawdziwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:53   #30
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
No o ile wierzyć plotkom w internecie, to dwa maleństwa przetrwały program, raczej mało prawdopodobne, że trzy aczkolwiek plotki jak to plotki, nie muszą się okazać prawdziwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
małżeństwa, nie maleństwa
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.