Kerastase - która seria najlepsza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-06, 11:00   #1
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Question

Kerastase - która seria najlepsza?


Mam juz dosc moich suchych łamliwych włosów- nie moge na nie patrzec, nie wiem czego juz próbować,a nie chciałabym znowy wywalic pieniedzy na kolejny niewypał... Naczytalam sie o Kerastase i zapragnełam sobie cos kupić, bo jeszcze nie miałam Co polecacie najbardziej? Bo recezje róznych produktów są różne, a naprawde nie chce sie tym razem naciac na jakis przereklamowany badziew. Myśle o kąpieli wzmacnijącej z z Vita Cementem... Czy moge do niej używać maski Volumactive? Z tego co wiem zawiera ona rownież vita-cement więc powinny sie uzupełniać...? I jeszcze te ampułki? Jak czesto nalezy ich uzywać, bo sa dosc drogie i nie wiem czy jest sens kupowac 1 lub 2...
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 09:17   #2
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

Trudno powiedzieć bo każde wlosy są inne. Ja osobiście nie jestem zachwycona tymi kosmetykami (przestałam używać po paru myciach choć dobrane były do kreconych wlosów - wygładzający oleo relax i elasto curl) ale juz moja siostra jest na tak (włosy zupełnie inne - proste i grube, ale u niej wiekszośc produktów się spawdza ) Na plus ze ceny na allegro na te produkty spadają (podbnie jak na Tigi -do tej pory u nas bezczelnie zawyżone )
Możliwe jest również u coraz wiekszej ilości sprzedawców zamowienie miniaturek dzięki czemu można dobrać sobie właściwą pielegnację
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 10:05   #3
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

Witaj
Miałam tylko cement w ampułce i na mnie się nie sprawdził nie było nawet minimalnego rezultatu przy czym jego konsystencja jest koszmarna jak woda,a wiele sobie po nim obiecywałam,poniewaz sądziłam,że skoro takie kosmetytki jak Wax i Rigenol działają na mnie świetnie to tym bardziej te z wyższej półki powinny dać niezły efekt.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:49   #4
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

ja szczerze powiedziawszy jestem zawiedziona : zużyłam 2 odżywki z vita cementem (w butece) i 2 ampułki - włosy miałam po obu specyfikach beznadziejne - sypkie, sianowate , nie mogłam sobie w ogóle z nimi poradzić
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:13   #5
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

No to mnie nie zachęciłyście...Niedlugo strace nadzieje, ze cokolwiek jest w stanie je przywrocic do życia... Narazie zamówiłam sobie z allegro miniaturki... Zobaczymy...
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 19:55   #6
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

a stosowałaś kurację Matrixa biolage ? Ja zachęcona przez fryzjera i dziewczyny na wizażu zamówiłam sobie kurację nawilżającą- czekam na przesyłkę...zobaczymy jak się sprawdzi
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 21:30   #7
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

tak ja też polecam matrix biolage-jest rewelacyjny dla moich włosów znacznie lepszy niż kerastase teraz mam serię nawilżającą, ale przymieżam się do serii do włosów farbowanych
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 23:35   #8
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

Jeszcze nie, bo zraziłam sie do tej marki przez serie curl life której obecnie uzywam i moje wlosy sa w fatalnej kondycji ;/ W gorszej niz po sklepowych szamponach...Nie wiem czemu tak sie dzieje?? Teraz na dzwiek slowa MATRIX mam odruch wymiotny... Czytałam wątek o Biolage i wiem ze ta linia ma bardzo dobre recenzje,ale nie wiem...
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:13   #9
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

ja też miała kiedys matrix do włosów farbowanych i był okropny ale przemogłam się i kupiłam biolage i nie żałuje jest zupełnie inny o niebo lepszy
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:55   #10
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

Hmm... Chyba nastepnym razem sie skusze na ten Biolage... Narazie czekam na probki Kerastase- juz jestem ciekawa
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 17:24   #11
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Kerastase - która seria najlepsza?

Witam ja mam obecnie z kerastase expanser pogr-odbudowujący z wita cimentem...jest ok, fajny ale chyba najlepsze rezultaty na suchych wloskach dostrzegłam po Hydro Masce welli...jak dla mnie to kwc wsrod masek i odzywek do suchych wlosków.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.