fryzurka nowa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 19:28   #1
*.sylwia.*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Red face

fryzurka nowa?


tak więc mam w planie zmienić fryzurę. właściwie to jestem już zdecydowana. prosiłabym tylko o jakieś porady związane z tą fryzurą. tak więc najpierw ją opiszę. ;] z tyłu czaszki chciałabym wygolić włosy na długość ok. 1 cm. z przodu i po bokach zostawić dłuższe... po bokach mniej więcej do ucha a potem do czoła wycieniować, ale bez grzywki.;] może to trochę nie jasno wytłumaczyłam ale generalnie chodzi o to, żeby wygolić włosy z tyłu, że np. mam rozpuszczone włosy i wtedy zasłaniały by mi te miejsca wygolone a tyłu, a jak mam kucyk to żeby było to widać. generalnie chodzi mi o to, że mam strasznie gęste włosy i boję się że jeśli będę miała rozpuszczone włosy to może to źle wyglądać.;] co mi radzicie? wiem, że to trochę nie jasno opisałam. gdybyście mieli jakieś linki do fryzur tzw. 'małpek' itp. a szczególnie do tej opisanej wyżej to proszę was o pomoc. z góry dzięki i przepraszam za nietreściwość wiadomości. :pp ta fryzura w sumie też jest odmianą fryzury 'małpki;. ;>
*.sylwia.* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 21:41   #2
black.moth
Raczkowanie
 
Avatar black.moth
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
GG do black.moth
Thumbs up Dot.: fryzurka nowa?

nie bede orginalna.......jakies zdjecia??? moze tej fryzury co chcesz miec bo to mnie jak narazie bardzo interesuje.....wogole fajny pomysl..popieram jak najbardej....a jak cos bedzie nie tak to włosy odrosna predzej czy pozniej.....spoko majonez
__________________
cookie monster is
going to be fit

26.VI-61
03.VI- ?
10.VI- ?
17.VI- ?

black.moth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.