Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-14, 16:37   #1
moniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 1

Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry


Mam jeden wielki problem , który bardzo mi przeszkadza. A mianowicie tzw. wąsik nad górna wargą. Nie wiem jak sobie z nim poradzić a nie chcę chodzic do kosmetyczki na depilację np.woskiem
bo potem bedę musiała robić to cały czas (mam 17lat). Może są jakieś sposoby na osłabienie tych włosków aby były mniej widoczne? ACHA i jeszcze jedno.W jaki sposób można optycznie pokiększyć choć troche usta, bo mam bardzo małe i to równiez nie podoba mi sie. POMOCY!!!! Jak ktoś umie mi powiedzieć cos na ten temat- niech pisze! Z góry wielkie dzięki!!!!!!!!!!
moniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 16:58   #2
Justyna
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Pomocy!!! ........ włoski...........

Po pierwsze- jesteś brunetką (u nich zwykle delikatny meszek jest normą)? Jeśli nie, lub to nie jest meszek lecz "wąs" -> wybierz się do endokrynologa- możesz mieć np. hirsutyzm.
Możesz usuwać włoski gorącym woskiem u kosmetyczki, samodzielnie plastrami z woskiem (np. Sally Hansen) lub możesz je rozjaśniać wodą utlenioną lub specjalnym preparatem (Sally Hansen).
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 17:05   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomocy!!! włoski...

Sabciu [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja jednak namawiam Cię jednak na wosk u kosmetyczki. Te włoski odrastają naprawdę bardzo wolno ( moze bedziesz musiala to powtorzyc raz na 2-3 miesiące) i co wazneijsze wyraznie sie oslabiaja po takiej depilacji.

Jest to najtansza metoda i bardzo skuteczna.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

PS. co do waskich ust to mozesz je tylko odrobine powiekszyc optycznie uzywajac konturowki delikatnie ponad naturalny rysunek ust, oprocz tego mozesz zastosowac dwa kolory szminki ( ciemniejsza na zewnatrz) plus błyszczyk na srodek ust.

Ale to moze byc za malo [img]icons/icon9.gif[/img] wtedy najlepsza jest ingerencja chirurga plastycznego. Ale o tym więcej powie Ci nasz dr Jankowiak ( forum medycyny estetycznej). Zadaj tam pytanie. Tylko troszke cierpliwosci bo pan dr jest do 22.01 na urlopie.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 17:08   #4
DARUSIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Mam prawie 15 lat i mały wąsik nas ustami. zaczęłam go wyrywac penceta, ale pzreraziłam sie gdy kolezanka mi powiedziała ze jak ebde tak dalej robic to za 20/30 lat ten wąsik bedzie bardzo widoczny,itd
pomocy!!!!! prosze!!!!!!!
__________________
Mikrodermabrazja - 65 zł Poznań
DARUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 17:16   #5
AgaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 4
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem skąd Twoja koleżanka wzięła takie informacje , ale wiedz że przy wyrywaniu włosków pensetą wyrywasz je razem z cebulkami. Efekt jakiego możesz się spodziewać, to coraz słabsze, często jaśniejsze odrastające włoski. Za jakiś czas możesz się ich pozbyć całkowicie. Ważne aby je wyrywać [ewent. depilować] broń Boże golić [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 17:46   #6
DARUSIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

ufffff.....uspokoiłam sie [img]icons/icon7.gif[/img] dzięki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Mikrodermabrazja - 65 zł Poznań
DARUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 18:17   #7
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja bym się z tym nie zgodziła. Nie mam wąsika , ale np.regulując brwi zauważam ,że nowe włoski odrastają w tym samym miejscu grubsze i ciemniejsze i wydaje mi się że to co napisałaś,że wyrywanie ich pensetą zlikwiduje je po jakimś czasie-jest błędem. To oczywiście tylko mój punkt widzenia, ale tu raczej przydałoby się może jakieś leczenie hormonalne..., czyli leczenie przyczyn a nie skutków.
pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-15, 18:18   #8
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja bym się z tym nie zgodziła. Nie mam wąsika , ale np.regulując brwi zauważam ,że nowe włoski odrastają w tym samym miejscu grubsze i ciemniejsze i wydaje mi się że to co napisałaś,że wyrywanie ich pensetą zlikwiduje je po jakimś czasie-jest błędem. To oczywiście tylko mój punkt widzenia, ale tu raczej przydałoby się może jakieś leczenie hormonalne..., czyli leczenie przyczyn a nie skutków.
pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 19:14   #9
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

obojętnie, czy włoski będziesz wyrywać czy depilować woskiem i tak będą rosnąć z powrotem, musisz więc raczej nastawić się na regularne ich usuwanie. Ale bardziej polecam ci wosk na ciepło - pozbędziesz się wszystkich za jednym zamachem, boli ale tylko przez sekundkę.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 22:20   #10
Justyna
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Dorixx napisał(a):
> Ja bym się z tym nie zgodziła. Nie mam wąsika , ale np.regulując brwi zauważam ,że nowe włoski odrastają w tym samym miejscu grubsze i ciemniejsze i wydaje mi się że to co napisałaś,że wyrywanie ich pensetą zlikwiduje je po jakimś czasie-jest błędem.

Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Czeste wyrywanie brwi z cebulkami powoduje (u mnie) ich wolniejsze odrasatnie, a odrastające włoski są dużo słabsze. Zresztą wszystkie moje znajome tak mają- jedna kiedyś nosiła brwi-niteczki i teraz nie może odzyskać naturalnej linii brwi- włoski prawie przestały jej odrastać i są cieniutki, tak, ze dziewczyna nie rozstaje się z kredką i cieniem do brwi.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 22:26   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja również potwierdzam spostrzeżenia Justy. Mam wiele klientek, które w wyniku niewłaściwej regulacji brwi nie mają brwi tak gęstych czy długich jak kiedyś.Dlatego odradzam regulowanie brwi w ciniutką kreseczkę.
Co do wąsika to najlepsza (najtańsza ) metoda to depilacja ciepłym woskiem , nie zauważyłam aby włoski rosły mocniejsze , depilację powinno się powtarzać tak często jak to jest konieczne , niektóre panie muszą ten zabieg powtarzać co dwa tygodnie inne co trzy a są też takie którym wystarczy raz na dwa miesiące. Wizyta u endokrynologa jest konieczna jeśli włoski pojawiają się także w innych miejscach na ciele (w takich , w których do tej pory nie było owłosienia).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-02-09, 19:29   #12
dziewannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 27
wąsik

mam problem... jak pozbyc sie delikatnego wąsika na twarzy?? czy można wyrywac wloski pensetą??? czy jest jakis lepszy sposób?? ale wolałabym samodzielnie to usunąć... bardzo proszę o rady... z góry serdecznie dziękuje..
dziewannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-09, 19:51   #13
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: owłosienie na twarzy

Służy do tego wosk w plastrach na zimno, kupisz go wszędzie, w każdym markecie w dziale z kosmetykami go dostaniesz [img]icons/icon7.gif[/img] z tym że musi być na opakowaniu zanaczone że do depilacji twarzy [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam
PS. Za pomocą pensetki byłoby to za bardzo czasochłonne i z pewnością bardziej bolesne..
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-02, 13:48   #14
pluszowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 2
wąsiki?

mam małe wąsiki nad ustami. chciałabym się ich pozbyć. można je wyrywać? a jeśli tak, to jak szybko mogą odrastać i czy będą stawały się ciemniejsze? doradźcie mi coś. z góry dzieki.
pluszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-02, 22:24   #15
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: wąsiki?

hejka [img]icons/icon7.gif[/img]
jelsi masz ich mało to mozesz wyrywac nawet pestą - ja tak robie i to wclate tak nie boli [img]icons/icon7.gif[/img] trzba tylko nabrac wprawy i dobrze naciągnąc skore - innym sposobem jest specjalny wosk do twarzy, mozna go kupic w dorgeriach ale ja sie wosku boje [img]icons/icon12.gif[/img]za to inni boją sie pesety [img]icons/icon7.gif[/img] wiec twoj wybor [img]icons/icon7.gif[/img] pesta na pewno na pcozątku nie ejst za przyjemna ale nauka czyni mistrza [img]icons/icon12.gif[/img]
nie wiem po jakim dokładnie czasie odrastają włoski - nei znam sie na tym, a obserwacje własnej mordki [img]icons/icon12.gif[/img] nic nie pomoga bo przeciez włosy nie wyrastają wsyztskie na raz - są w roznych fazach wzrastania, wiec to co wyrosnie pare dni po wyrwaniu to jeszcze nie to co wyrwane było [img]icons/icon12.gif[/img]
ale krece [img]icons/icon7.gif[/img]
na pewno nei staną sie ciemiejsze - po długim czasie wyrywania stają sie słabsze [img]icons/icon7.gif[/img]
jelsi skusisz sie na wosk to mam rade - udzieliła mi jej kolezanka uzywająca wosku - po woskowaniu najlepiej przemyc te miejsca czyms antybakteryjnym, pozatym trzeba najpierw usunąc wosk - nei wiem czym sie to robi na twarzy ale wiem ze wosk do ciała zmywa sie oliwką - słyszłam jednynie o zmywaniu go z twarzy odyzwka do włosow [img]icons/icon7.gif[/img]
pozatym mysle ze jesli ktos uzywa wosku to i tak pare odrastających pozniej włoskow moze usuwac pesetą [img]icons/icon7.gif[/img]
ale sie napsiałam [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrowka [img]icons/icon7.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-02, 22:30   #16
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: wąsiki?

a i etraz ja mam pytanie odnosie tego tematu [img]icons/icon7.gif[/img]
jak wykonywac wyrywanie aby nei podrazniac skory? jak ja do etgo przygotowac i co robic po?
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 17:29   #17
pluszowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 2
Re: wąsiki?

O dobra Bogini, dziękuję, kłaniam się i zostawiam tysiące róż na twoim ołtarzu [img]icons/icon10.gif[/img]
Hmmm, ja też boję się wosku... Wolę trzymać się twojego sposobu [img]icons/icon7.gif[/img]. A że plotki chodzą różne, to martwiłam się, żeby czasem moje 'wąsiki' nie były jeszcze gorsze [img]icons/icon7.gif[/img].
Na twoje pytania ja akurat ci nie odpowiem, bo sama widzisz, jaka ja bardzo doświadczona jestem [img]icons/icon12.gif[/img].
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
pluszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 17:38   #18
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wąsiki?

Na temat depilacji zbędnego owłosienia pisałam już dużo na forum - poszukaj - znajdziesz dużo postów na ten temat.
Co do rady Bogini dot. zmywania resztek wosku to powiem tylko ,że po depilacji trzeba unikać wszelkich kosmetyków - jedyne co można zastosować to specjalne kremy łagodzące lub ampułki (do nabycia w gabinetach kosmetycznych oraz niektórych firm np. Tanita , After Streep - w sklepach), odżywek do włosów itp. nie polecam na podrażnioną woskiem skórę. I jeszcze uwaga : jeśli wosk zostaje na skórze to znaczy że depilacja jest źle przeprowadzona. W moim Studio Urody taki zabieg trwa chilkę , stosujemy d'arsonvalizację (zabieg o działaniu bakterjobójczym), specjalistyczne preparaty przed i po woskowaniu - efekt utrzymuje się od 2 tyg. u osób , które mają duże problemy z owłosieniem do 4 tyg. cena 12 zł. Nie wiem czy warto męczyć się pęsetką , włoski po takim wyrywaniu dość szybko odrastają.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 20:17   #19
Pinka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 1
Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry

Nad górną wargą mam cienawe włoski . Nie wiem, co powinnam zrobić. Usunąć je woskiem, pęsetą czy w jakiś inny sposób można na to zaradzić???
Pinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-02, 20:22   #20
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: włoski nad górna wargą

czesc Pinka kiedys miałam login Pink hihi..ja jestem blondynką, ale wiem od kumpelek brunetek ze one robią taką depilację woskiem w gabinecie kosmetycznym ale niech sie lepiej wypowiedzą brunetki
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 20:27   #21
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: włoski nad górna wargą

może rozjaśnic, woda utleniona, czy czymś...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 21:00   #22
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: włoski nad górna wargą

Cześć Pinka! Ja też jestem z gatunku tych "wąsatych" Usuwam to świństwo woskiem, ale zimnym, takim w plastrach. Robię to od ładnych paru lat. Konkretnie od momenty kiedy usunęłam u kosmetyczki za 12 zł... Jak sobie policzyłam taki zabieg (raz na 3 tygodnie) zrujnowałby mije szczupłe kieszonkowe. Używam wosku Tanity. Efekt utrzymuje się ok 2 tygodni, ale takieplastry (za jakieś 7 zł) starczają na baaardzo długo. Czasem jak jakiś pojedyńczy niesforny włosek zostanie to traktuję go pensetą. Zresztą nie wyobrażam sobie siebie z wąsami - mam ciemne włosy na główce i co za tym idzie na całym ciele tyż
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 22:04   #23
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: włoski nad górna wargą

Można radzić sobie domowymi metodami, także plastry o których pisze Maja101 są całkiem dobre.Jeśli jednak masz wrażliwa skórę lub skłonność do podrażnień mieszków włosowych,nie masz wprawy w wykonywaniu takiego zabiegu lub jestes wrażliwa na ból to wybierz się do kosmetyczki- zrobi depilację szybko ,sprawnie,zdecydowanie mniej będzie bolało, zastosuje preparaty łagodzące,d'arsonval(któr y podziała antybakteryjnie,łagodząco ,przeciwzapalnie),depilac ja wykonana w gabinecie wystarcza na ok3-4 tygodnie.
Rozjaśnianie wodą utlenioną odradzam -włoski będą jaśniejsze ale i tak je będzie widać.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 22:52   #24
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: włoski nad górna wargą

ja polecam pensete ( jak to sie pisze? ) - jesli dobrze naciągnie sie skore to nic nie boli, a jak sie wprawy nabierze to szybko idzie poza tym zauwazyłam ze mniej włoskow odrasta
zanim zaczełam uzywac pensety to strasnzie sie ich wstydziłam a pensety sie bałam, ale okazało sie ze naprawde wystraczy troche wprawy i juz nie mam problemu,
gdyby wystzko mozna było tak łatwo i bezpodraznieniowo wydepilowac...

p.s. kolezanka uzywa wosku i jest zadowolona
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 10:43   #25
DORCIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 93
GG do DORCIA
Re: włoski nad górna wargą

A ja mam niezużyte plastry do depilacji nóg czy mogę ich używać do depilacji wąsików?
DORCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 12:28   #26
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: włoski nad górna wargą

Ja używam plastrów z woskiem i jestem zadowolona. Możesz pociąć takie plastry na nogi (musisz schłodzone, żeby się nie lepiły). Ja tak robiłam i nie widziałam różnicy. Acha, ta depilacja wymaga trochę staranności - uważaj na kierunek włosków, np . pośrodku ust włoski rosną w dół, więc trzeba przykleić plasterek pionowo, a z kolei bliżej kącików rosną pod kątem. Większa precyzja=mniej poprawek=mniej podrażnień.
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-30, 21:29   #27
ania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 25
depilacja nieco inna

Czy możecie mi poradzić jakieś kremy, płatki itp. do depilacji wąsików. Chodzi mi konkretnie o nazwe produktu, cene (najlepiej do 25 zł), gdzie można ten produkt kupić.
Za pomoc bardzo dziękuje!

Pozdrawiam!
ania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 07:01   #28
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: depilacja nieco inna

Tanita Unicolor ma takie coś...

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2047
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 13:32   #29
ania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 25
Re: depilacja nieco inna

Dzięki pomogłaś mi!!!
Buziaczki!!!
ania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 15:02   #30
AshaNtti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 6
GG do AshaNtti
Wąsy u kobiet

Mój problem to - owłosienie nad górną wargą. Wszystko byłoby nawet OK gdyby to był jedynie malutki meszek ale wąsy sięgają 3-4 mm !!!! Jestem nastolatką i nie chce przeżyć całe swoje życie z tym problemem Co mam zrobic? Woskiem? Depilacją? Może jakieś inne "babcine" sposoby? Piszcie chociaż co sądzicie o tym problemie
AshaNtti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.