Jak mam powrócić to swojego naturalnego koloru włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 06:31   #1
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$

Jak mam powrócić to swojego naturalnego koloru włosów?


Cześć! Może od razu przejde do rzeczy, chciałam się Was poradzić, ponieważ od dwóch lat farbuje włosy na kolor hebanowy czerń, włosy mam już dość długie i bardzo chciałabym teraz powrócić do swojego naturalnego koloru włosów - jestem szatynką. Ogólnie z ciemnego koloru jestem bardzo zadowolona ale chęć zapuszczenia swoich włosków jest spowodowana tym, że farbowanie strasznie zniszczyło i bardzo przerzedziło moją czuprynę, a zaznaczę też że przed farbowaniem miałam ojj baaardzo dużo włosów na głowie... no i właśnie problem polega na tym, że chciałabym jakoś stopniowo zmieniać kolor włosów i na pewno nie mam zamiaru ich ścinać, ponieważ w przyszłym roku mam studniówke no i wiadomo chciałabym jakoś wyglądać z długimi włoskami
Dlatego chciałam się Was poradzić, jakiego koloru powinnam użyć, albo raczej jakiego koloru powinien użyć fryzjer, aby zbliżyć go do koloru moich odrostów (ok 4cm), bo jak wiadomo inaczej wychodzi kolor farby na ciemnych i jasnych włosach i nie zawsze wychodzi taki kolor jaki jest napisany na opakowaniu, dlatego też trochę boję się tej zmiany no i przede wszystkim tego, że włosy jeszcze bardziej mi się zniszczą
A może macie jeszcze jakieś inne sposoby? Jeśli tak to proszę - pomóżcie mi w decyzji...
Pozdrawiam
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.