Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 21:30   #2761
TelAviv
Zadomowienie
 
Avatar TelAviv
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 207
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Zanim wrzucę swój jadlospis, może krótko o mnie... Mam 23 lata, od 5 lat choruję na bulimię. Od jakiegoś czasu staram się panować nad objawami, a teraz właśnie zaczęłam terapię. Wagę mam w normie, bmi 21 i chciałabym szczerze mówiąc trochę schudnąć, bo zdecydowanie lepiej czuję się ze sobą gdy mam 4 kg mniej niż teraz

U? N jak Normalność?
I: kubek kawy z mlekiem 0,5%
1/2 domowej bułki pełnoziarnistej z plastrem sera koziego, 1/2 bułki z dżemem truskawkowym (też domowym - mniam!)
ok. 100 g jogurtu bałkańskiego
II: kanapka z serkiem philadelphia light
2 paluszki sezamowe
III: sałatka z sałaty lodowej, papryki, mango, marchewki i prażonych orzechów ziemnych, nerkowców i pestek dyni
IV: kubek kawy z mlekiem 0,5%, garść orzechów
V: 3 łyżki sałatki jak w III, 1/2 bułki z kozim serem

Jak to wygląda? Wyjaśniam mleko 0,5% - po tłustszym boli mnie brzuch. Philadelphia light bo normalnej wersji niestety się jeszcze nie odważyłam spróbować Ogólnie to czułam się najedzona, ale nie przejedzona - tylko po śniadaniu byłam szybciej głodna niż zwykle, więc jutro muszę coś dodać do niego.
TelAviv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 21:31   #2762
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Zapomniałaś o obiedzie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 19:46   #2763
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez TelAviv Pokaż wiadomość
Wyjaśniam mleko 0,5% - po tłustszym boli mnie brzuch.
Typowe. Ciekawe że dolegliwość ta spotyka tylko osoby z ed
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 20:26   #2764
SugarFreexD
Rozeznanie
 
Avatar SugarFreexD
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 607
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Typowe. Ciekawe że dolegliwość ta spotyka tylko osoby z ed
Może to faktycznie kwestia psychiki, ale zauważ, że po bulimii cały układ trawienny jest totalnie 'rozjechany', więc może faktycznie tłustsze mleko jej szkodzi. Sama mam bulimię od 8 lat i wiem, że to istna loteria, po których produktach jest ok, a po których mam straszne dolegliwości. A tłuszcz można czerpać z innych źródeł. Dziewczyna dopiero zaczęła leczenie i nie można oczekiwać, że na już przełamie się do wszystkich produktów, jeśli faktycznie ma jakieś opory. A ma na pewno.
Moim zdaniem menu wygląda całkiem dobrze i życzę powodzenia w dalszej walce z tą zołzą!

Edytowane przez SugarFreexD
Czas edycji: 2015-07-25 o 20:29
SugarFreexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 20:28   #2765
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Typowe. Ciekawe że dolegliwość ta spotyka tylko osoby z ed
Ja jeszcze zrozumiem, że ktoś nie pije 3,2% - sama go nie lubię, bo jest po prostu dla mnie zbyt mdłe , ale żeby kupować 0,5? Nie szkoda kasy? Lepiej od razu wody z kranu nalać.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 22:15   #2766
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez SugarFreexD Pokaż wiadomość
Może to faktycznie kwestia psychiki, ale zauważ, że po bulimii cały układ trawienny jest totalnie 'rozjechany', więc może faktycznie tłustsze mleko jej szkodzi. Sama mam bulimię od 8 lat i wiem, że to istna loteria, po których produktach jest ok, a po których mam straszne dolegliwości. A tłuszcz można czerpać z innych źródeł. Dziewczyna dopiero zaczęła leczenie i nie można oczekiwać, że na już przełamie się do wszystkich produktów, jeśli faktycznie ma jakieś opory. A ma na pewno.
Moim zdaniem menu wygląda całkiem dobrze i życzę powodzenia w dalszej walce z tą zołzą!
to juz bardziej bym sie upatrywala winy w laktozie a nie w tluszczu bo dziwne ze po orzechach czyli ogromnej dawce tluszczu brzuch dziewczyny nie boli..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 11:01   #2767
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
to juz bardziej bym sie upatrywala winy w laktozie a nie w tluszczu bo dziwne ze po orzechach czyli ogromnej dawce tluszczu brzuch dziewczyny nie boli..
Też mi się tak wydawało. W końcu jest również w jadłospisie jogurt bałkański który przecież więcej tłuszczu niż mleko a nie napisała żeby jej szkodził.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 06:38   #2768
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Sam nwm ;a (z wczoraj)
U w stronę P Chociaż koło P chyba nawet nie stało

Śniadanie:Omlet owsiany a”la pizza z płatków, wędliny, pomidora, cebulki, papryki, koncentratu, ketchupu, Inka z mlekiem, Szklanka soku domowego truskawkowo-jabłkowo-marchwiowego.

IIŚniadanie 2 kromki chleba normalnego>1xszynka+warzy wa, 1xz masłem orzechowym, zielona herbata z cytryną
międzyczas(jakieś ciastko, cukierek verbena, brzoskwinia)

Obiad.Zupa pomidorowa z ryżem+warzywa

Podwieczorek:Kromka chałki z dżemem, kawa z mlekiem, pasek gorzkiej czekolady, resztka kefiru(z pół butelki 400ml)

Kolacja:Grahamka na pół ½ z bieluchem i warzywami, ½ z szynką i warzywami+chrzan

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-07-29 o 06:51
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 07:01   #2769
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Sam nwm ;a (z wczoraj)
U w stronę P Chociaż koło P chyba nawet nie stało

Śniadanie:Omlet owsiany aâ�la pizza z płatków, wędliny, pomidora, cebulki, papryki, koncentratu, ketchupu, Inka z mlekiem, Szklanka soku domowego truskawkowo-jabłkowo-marchwiowego.

IIŚniadanie 2 kromki chleba normalnego>1xszynka+warzy wa, 1xz masłem orzechowym, zielona herbata z cytryną
międzyczas(jakieś ciastko, cukierek verbena, brzoskwinia)

Obiad.Zupa pomidorowa z ryżem+warzywa

Podwieczorek:Kromka chałki z dżemem, kawa z mlekiem, pasek gorzkiej czekolady, resztka kefiru(z pół butelki 400ml)

Kolacja:Grahamka na pół ½ z bieluchem i warzywami, ½ z szynką i warzywami+chrzan
Sam musisz wiedzieć czy u czy P, waga stoi?.. Raczej wątpię że rośnie..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:15   #2770
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

U/P
I.Ryż brązowy ok pół woreczka(resztka z obiadu) na mleku(szklanka) z jabłkiem i cynamonem+łyżeczka manny i wrzuciłem tu dwa orzechy laskowe jakaś dobra dusza mi zostawiła(wydłubała z czekolady)

II.Znów omlet owsiany a”la pizza(mam faze coś ostatnio) dodatki:prawie całą mała cukinia, troche papryki, cebula, ketchup, koncentrat, szynka.

Do kawy 2-3 biszkopciki wrocławskie

III.Kasza pęczak, sos pieczarkowy z mięsem z piersi(sporo tego)+duża porcja mizerii na jog.nat.

IV.Kostka gorzkiej 70%, serek wiejski lekki wymieszany z jogobellą truskawkową(150g)+4 biszkopciki j.w

V. 2 kromki chlebka/1 z wędliną i musztardą, druga z serkiem wiejskim(odłożyłem łyżke czystego wieśka z podwieczorku)+ sałatka z niecałego pomidora, paru rzodkiewek, trochę papryki, z przyprawami i ziołami skropiona octem winnym.

Wypite: 2xzielona z cytryną i miętą, malinowa, kawa zbożowa z mlekiem, kawa czarna z mlekiem, wapno, woda mineralna. I podjadłem troszke niedojrzałej aronii, oraz porzeczek prosto z krzaczka :p
Stwierdzam ogólnie że myślałem że więcej zjadłem a tu wcale tego nie widać ale obiad był naprawdę spory, jednakże wiem że mam trochę zamazany obraz porcji(jadam porcje nakładane przez rodziców+prawie zawsze dokładam surówki a dziś pieczarek z sosu dorzuciłem bo pycha)

Ogólnie od obiadu do kolacji w ogóle nie jestem głodny, ale jadłem bo wiem że nie mogę sobie odpuszczać nawet jeśli te posiłki są marne, zastanawiam się czy nie jest to spowodowane małą ilością ruchu-spacer ok 2-3km, i później znów spacer z bratem na plac zabaw podobna ilość.
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:52   #2771
SugarFreexD
Rozeznanie
 
Avatar SugarFreexD
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 607
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
U/P
I.Ryż brązowy ok pół woreczka na mleku(szklanka) z jabłkiem i cynamonem+łyżeczka manny i dwa orzechy laskowe

II.Znów omlet owsiany a”la pizza szynka.

Do kawy 2-3 biszkopciki wrocławskie

III.Kasza pęczak, sos pieczarkowy z mięsem z piersi

IV.Kostka gorzkiej 70%, serek wiejski lekki wymieszany z jogobellą truskawkową(150g)+4 biszkopciki j.w

V. 2 kromki chlebka/1 z wędliną i musztardą, druga z serkiem wiejskim
A teraz? Co myślisz o swoim jadłospisie? Dużo?

Edytowane przez SugarFreexD
Czas edycji: 2015-07-30 o 19:54
SugarFreexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 20:15   #2772
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez SugarFreexD Pokaż wiadomość
A teraz? Co myślisz o swoim jadłospisie? Dużo?
Szczerze? niektórzy na R więcej jedzą widzę tyle że ćwiczą ale to żadne usprawiedliwienie. Mimo to napakowany mam brzuch(kwestia cukini, dużej porcji mizerii i pieczarek i dlatego tak mnie trzyma pewnie co nie?. Kaszy była standardowa porcja.
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:04   #2773
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
U/P
I.Ryż brązowy ok pół woreczka(resztka z obiadu) na mleku(szklanka) z jabłkiem i cynamonem+łyżeczka manny i wrzuciłem tu dwa orzechy laskowe jakaś dobra dusza mi zostawiła(wydłubała z czekolady)

II.Znów omlet owsiany a”la pizza(mam faze coś ostatnio) dodatki:prawie całą mała cukinia, troche papryki, cebula, ketchup, koncentrat, szynka.

Do kawy 2-3 biszkopciki wrocławskie

III.Kasza pęczak, sos pieczarkowy z mięsem z piersi(sporo tego)+duża porcja mizerii na jog.nat.

IV.Kostka gorzkiej 70%, serek wiejski lekki wymieszany z jogobellą truskawkową(150g)+4 biszkopciki j.w

V. 2 kromki chlebka/1 z wędliną i musztardą, druga z serkiem wiejskim(odłożyłem łyżke czystego wieśka z podwieczorku)+ sałatka z niecałego pomidora, paru rzodkiewek, trochę papryki, z przyprawami i ziołami skropiona octem winnym.

Wypite: 2xzielona z cytryną i miętą, malinowa, kawa zbożowa z mlekiem, kawa czarna z mlekiem, wapno, woda mineralna. I podjadłem troszke niedojrzałej aronii, oraz porzeczek prosto z krzaczka :p
Stwierdzam ogólnie że myślałem że więcej zjadłem a tu wcale tego nie widać ale obiad był naprawdę spory, jednakże wiem że mam trochę zamazany obraz porcji(jadam porcje nakładane przez rodziców+prawie zawsze dokładam surówki a dziś pieczarek z sosu dorzuciłem bo pycha)

Ogólnie od obiadu do kolacji w ogóle nie jestem głodny, ale jadłem bo wiem że nie mogę sobie odpuszczać nawet jeśli te posiłki są marne, zastanawiam się czy nie jest to spowodowane małą ilością ruchu-spacer ok 2-3km, i później znów spacer z bratem na plac zabaw podobna ilość.
Żebyś tylko przypadkiem nie przytył od tych wszystkich tłuszczy z 2(!!!!!111!11!!!) orzechów.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:12   #2774
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
i wrzuciłem tu dwa orzechy laskowe jakaś dobra dusza mi zostawiła
a ja głupi garściami wpier*@lam
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:18   #2775
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
a ja głupi garściami wpier*@lam
Kupiłem masło orzechowe muszę je wprowadzić raczej na codzień+kupie jutro migdały lub nerkowce(migdały jadłem b.d) a nerkowce jak smakują(nie chcem wywalić po kupnie) a laskowe już niedługo to kilogramy będę miał z drzew(mam miejscówke w lesie gdzie drzewa dosłownie się uginają od tego) Piepszony strach do tłuszczy!!!
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:35   #2776
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Kupiłem masło orzechowe muszę je wprowadzić raczej na codzień+kupie jutro migdały lub nerkowce(migdały jadłem b.d) a nerkowce jak smakują(nie chcem wywalić po kupnie) a laskowe już niedługo to kilogramy będę miał z drzew(mam miejscówke w lesie gdzie drzewa dosłownie się uginają od tego) Piepszony strach do tłuszczy!!!
No tak, skoro już źli ludzie Ci wytykają brak tłuszczy, to wprowadzisz, ale tylko te zdrowe oczywiście.

A co by się stało, jakbyś zjadł schabowego Twojej Mamy? Sałatkę z majonezem?
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 22:08   #2777
catelyn95
Raczkowanie
 
Avatar catelyn95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 172
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
a ja głupi garściami wpier*@lam
Ja też jem garściami Albo raczej miskami
catelyn95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 16:02   #2778
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
No tak, skoro już źli ludzie Ci wytykają brak tłuszczy, to wprowadzisz, ale tylko te zdrowe oczywiście.

A co by się stało, jakbyś zjadł schabowego Twojej Mamy? Sałatkę z majonezem?
Myślisz że nie chcem? Boje się okropnych wyrzutów sumienia i że mi coś odwali, zwłaszcza że już sporo czasu minęło bez ataku paniki jakiejś, wolę już bez tłuszczu go usmażyć(bez panierki) lub ugotować(schabowego) a sałatke z jog.nat niż później się zadręczać tak wiem że to odpuszczanie chorobie
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 16:21   #2779
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
a ja głupi garściami wpier*@lam
Ja też uwielbiam orzechy. Zwłaszcza nerkowce . A mój TŻ kocha pistacje

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Myślisz że nie chcem? Boje się okropnych wyrzutów sumienia i że mi coś odwali, zwłaszcza że już sporo czasu minęło bez ataku paniki jakiejś, wolę już bez tłuszczu go usmażyć(bez panierki) lub ugotować(schabowego) a sałatke z jog.nat niż później się zadręczać tak wiem że to odpuszczanie chorobie
Dobra. To może inaczej. Spróbuj zamiast tego swojego schabowego upiec w piekarniku ,np. żeberka z dodatkiem oliwy z oliwek albo oleju rzepakowego. Do tego sałatka z dużą ilością oliwy z oliwek. Spróbuj się przełamać w ten sposób.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 16:45   #2780
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam orzechy. Zwłaszcza nerkowce . A mój TŻ kocha pistacje


Ooo pistacje też uwielbiam
A tak to chyba większość- pecan, włoskie, brazylijskie, nerkowce i laskowe są u mnie na porządku dziennym.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 16:54   #2781
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Ooo pistacje też uwielbiam
A tak to chyba większość- pecan, włoskie, brazylijskie, nerkowce i laskowe są u mnie na porządku dziennym.
Ja najchętniej jadłabym codziennie orzechy i masło orzechowe .
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 17:19   #2782
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Myślisz że nie chcem? Boje się okropnych wyrzutów sumienia i że mi coś odwali, zwłaszcza że już sporo czasu minęło bez ataku paniki jakiejś, wolę już bez tłuszczu go usmażyć(bez panierki) lub ugotować(schabowego) a sałatke z jog.nat niż później się zadręczać tak wiem że to odpuszczanie chorobie
Spoko, bój się całe życie.
Ale co z tego będziesz miał, co zyskasz?
Nie wyjdziesz do ludzi, nie poznasz dziewczyny, nie pojedziesz na wycieczkę, nie założysz rodziny. Super perspektywy, pozazdrościć.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 18:42   #2783
SugarFreexD
Rozeznanie
 
Avatar SugarFreexD
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 607
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Szczerze? niektórzy na R więcej jedzą widzę tyle że ćwiczą ale to żadne usprawiedliwienie. Mimo to napakowany mam brzuch(kwestia cukini, dużej porcji mizerii i pieczarek i dlatego tak mnie trzyma pewnie co nie?. Kaszy była standardowa porcja.
To zamiast tych warzyw, zjedz normalnego kotleta. Nawet lepiej się poczujesz, bo nie będziesz taki wypchany, a i organizm Ci podziękuje. Co do ataku paniki, czasem trzeba go przejść. W takiej chwili myślisz, że to koniec świata, ale kiedy się powoli wypłaczesz, uspokoisz i rozluźnisz to dociera do Ciebie, że to przeżyłeś, nie umarłeś, nie ważysz 100kg, właściwie to nic się takiego nie stało... Czasem jedynym wyjściem jest poddać się tej panice, serio. Ale najlepiej to uciekaj stąd na terapię.
SugarFreexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 18:59   #2784
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Ooo pistacje też uwielbiam
A tak to chyba większość- pecan, włoskie, brazylijskie, nerkowce i laskowe są u mnie na porządku dziennym.
zazdroszcze ze mozesz sobie pozwolic by jesc je codziennie
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 19:03   #2785
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Oooooorzechy Dlaczego większość z nich musi być dość droga? Na szczęście jest jeszcze tani słonecznik No i fistaszki
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 19:04   #2786
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
zazdroszcze ze mozesz sobie pozwolic by jesc je codziennie
No nie że wszystkie jem codziennie ale zawsze do tej owsianki dorzucę któreś z nich
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 19:32   #2787
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Oooooorzechy Dlaczego większość z nich musi być dość droga? Na szczęście jest jeszcze tani słonecznik No i fistaszki
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
No nie że wszystkie jem codziennie ale zawsze do tej owsianki dorzucę któreś z nich
no domyslam sie ;]
ja jem rzadko , z powodu ktory podala Iwoka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 11:35   #2788
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

A ja mam silną alergię na orzechy
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 14:46   #2789
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Moje naleśniki z masłem orzechowym z lidla smakowały mi jak takie chipsy curly orzechowe Ale i tak były mniam

Z orzechów to najbardziej lubię nerkowca, ale też nie mogę sobie za często na nie pozwolić, a szkoda.
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 14:48   #2790
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

O hej
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-26 00:26:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.