Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-21, 17:50   #3661
glamour1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mam pytanko do Pani Pauliny czy to ten dr Stępniewski z Poznania zrobił Pani śliczny nosek? Pytam bo po Pani wypowiedzi jestem juz skołowana gdyz myślałam o dr Dębskim z Warszawy ale tak Pani zachwaliła Stępniewskiego że teraz naszły mnie wątpliwości wiec zadzwoniłam i zapytalam o terminy konsultacji u dr Stępniewskiego 🙈 W recepcji powiedziała mi Pani ze juz 13 sierpnia jest konsultacja a zabieg 1,5 mc pozniej. Hmmm.. Troszeczke dało mi to do myslenia bo u innych specjalistów na konsultacje minimum pół roku sie czeka a operacja na rok nastepny dlatego zastanawiam sie czy ma Pan doktor duzo pacjentek i chciałam zapytac ile Pani płaciła za operacje bo u dr Dębskiego 19 tys kosztuje a u dr Stępniewskiego Pani w recepcji przekazała mi że tylko o dziwo 12 tys hmm.. Jeszcze jedno mam pytanie do Pani czy mozna poprosić zdjecie pieknego noska? Bo ja mam długi i garbaty a także z dużymi dziurkami dlatego chciałam zobaczyć jak mogłabym wyglądać po operacji 🙈🤩
glamour1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-22, 20:40   #3662
martag1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny!

Operacje nosa miałam w grudniu (Poznań), mój nos miał lekkiego garba, ale głównym powodem byla skrzywiona przegroda.

Gdy wróciłam do domu i po kilku dniach wyciągnęłam setony z nosa, zauważyłam, ze moja przegroda jest krzywa, a na dodatek przekrzywiona w druga stronę... jednak nie tak bardzo jak wcześniej (zalaczylam zdjęcie).

Podczas ściągania gipsu zapytałam się doktora dlaczego, a on powiedział lekceważąco: "ahh to normalne przy asymetrycznej twarzy".

Dodatkowo, zauważyłam, ze moja prawa dziurka się zatyka dość często i ten stan pozostał do dzisiaj (przed operacja to była lewa zawsze zatkana ze względu na moja przegrodę).

Jeśli chodzi o sama operacje i efekty to mój nos wyglada lepiej z profilu (brak garba), jednak ta przegroda nie została do końca "naprawiona".

Podczas tej samej wizyty również zapytałam się o kolejna wizytę kontrolna, chirurg odpowiedział: "właściwie nie przeprowadzam kolejnych wizyt kontrolnych, ale jeśli Pani chciałaby jednak się pojawić to proponowałbym umówić się za 6 miesięcy".

Miałam nadzieje, ze wygląd mojego nosa się poprawi. Minęło ponad 6 miesięcy i niestety, ale przegroda wyglada tak samo jak po operacji.

Jestem trochę rozczarowana, szczególnie podejściem chirurga... Nie podoba mi się to, ze moja przegroda jest po prostu... krzywa, mimo, ze oddycha mi się lepiej.

Co powinnam zrobić? Myślałam, aby wysłać emaila do doktora wraz ze zdjęciami (mieszkam za granica i ze względu na aktualna sytuacje nie mogę pojawić się w Polsce).

Myslicie, ze mam szanse na jakakolwiek rekompensatę? (propozycja poprawki/odszkodowanie?).

Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-06-22 at 20.38.19.jpg (64,5 KB, 152 załadowań)

Edytowane przez martag1410
Czas edycji: 2021-06-22 o 20:44
martag1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 09:23   #3663
fefinka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej. A czy możesz powiedzieć u jakiego lekarza w Poznaniu robiłaś operacje? Bo też jestem umówiona na konsultacje w Poznaniu i teraz dałaś mi sporo do myślenia. Pozdrawiam
fefinka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 18:33   #3664
martag1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez fefinka06 Pokaż wiadomość
Hej. A czy możesz powiedzieć u jakiego lekarza w Poznaniu robiłaś operacje? Bo też jestem umówiona na konsultacje w Poznaniu i teraz dałaś mi sporo do myślenia. Pozdrawiam
Mikolaj Kubasik.
martag1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-26, 17:42   #3665
nosynosynosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ostatnio mi lekarz medycyny estetycznej powiedział, że mój nos (chcę obniżyć końcówkę nosa) mógłby zrobić laryngolog i to nawet za połowę taniej. Serio jest takie coś możliwe? Co myślicie o takiej alternatywnie dla chirurga plastycznego?
nosynosynosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-26, 18:08   #3666
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Raczej ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie nie widząc nawet Twojego nosa + raczej wątpię, by na tym forum siedzieli specjaliści. Proponuję wybrać się do lekarza. Ode mnie: Dr Krawczyński jest i chirurgiem plastycznym, i laryngologiem, więc pewnie szerzej spojrzy na Twój przypadek. Tylko on do najtańszych nie należy, ma też długie terminy. Jeśli nie zależy Ci na czasie, to może warto się do niego wybrać, chociażby po to, żeby uzyskać właśnie taką "dwustronną" perspektywę. Dr Jadczak jest laryngologiem, ale zajmuje się także plastyką nosa. Ceny ma, powiedziałabym, standardowe, ale wykonuje (lub wykonywał jeszcze ze 2 lata temu) operacje również na NFZ (choć to, oczywiście, wiąże się z koniecznością czekania).
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-26, 21:08   #3667
nosynosynosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Bardzo Ci dziękuje
nosynosynosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-14, 17:22   #3668
wioletka1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Bardzo proszę o poradę, bo zacznam się martwić. Jestem już 3, 5 miesiąca po operacji całkowitej nosa, po lewej stronie grzbietu mam wypukłość która bardzo zniekształca profil i ogólnie nos. Uwypukliła się gdy zeszła najwieksza opuchlizna. Lekarka powiedziała że to zapalenie okostnej, bo w tym miejscu był ścinany garb nosa. Czy to się wchłonie ? Na necie szukałam o tym info i nic nie znalazłam niestety :/
wioletka1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 11:15   #3669
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Wioletka1995 a co na to lekarka Ci powiedziała? Zejdzie to zgrubienie? Przepisała jakieś tabletki bądź maści na to zapalenie?

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Wioletka1995 a co na to lekarka Ci powiedziała? Zejdzie to zgrubienie? Przepisała jakieś tabletki bądź maści na to zapalenie?
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 12:20   #3670
wioletka1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

w zasadzie to tylko stwierdziła że takie coś jest i że do roku trzeba czekać, bo nos sie zmienia...a to dość dziwnie wygląda bo z jednej strony jest ładnie wklęśnięte a z drugiej taki garb. Wizyte mam po 7 miesiącach od operacji, czyli za 3 miesiące od teraz. Ciekawe czy mi zaproponuje poprawę, bo oprócz tego jest duża zmiana, ale martwi mnie ta wypukłość

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

ogólnie na to nic nie ma, żadnych maści ani antybiotyku, a szkoda :/ wolałabym mieć tą pewność a tak to musze czekać i nie mam wpływu...zawsze jakieś komplikacje po drodze
wioletka1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 16:12   #3671
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Powinna doktorka Cię poinformować co dalej w związku z taką zmianą, czy zniknie samo czy trzeba czekać i ogólnie jak masz postępować, tylko że lekarze zawsze są mili i wygadani przed operacja a już po ciężko od nich cokolwiek się dowiedzieć.
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-25, 12:37   #3672
Niki66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

.

Edytowane przez Niki66
Czas edycji: 2022-06-16 o 19:40 Powód: .
Niki66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-06, 15:24   #3673
Bara112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

a mozesz pokazac zdjecia Niki66? kontaktowalas sie z dr? pozdrawiam
Bara112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-06, 19:11   #3674
Niki66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

.

Edytowane przez Niki66
Czas edycji: 2022-06-16 o 19:40 Powód: .
Niki66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-28, 23:35   #3675
monika99ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny, odkupię lub przygarnę termin konsultacji u Dr Wysockiego lub Zachary. Lata czekania na konsultacje to za długo . Jakby któraś się rozmyśliła, proszę o meila na monika.jaworska@hotmail.c o.uk
monika99ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 19:11   #3676
onejszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 43
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny, również myślę o operacji nosa. Obecnie pracuję zdalnie i moje pytanie jest takie, po ilu dniach po operacji można pracować przed komputerem? Generalnie nie chodzi mi o wygląd bo nie włączamy kamerki, ale raczej o samopoczucie czy jesteśmy na siłach siedzieć 8h i pracować.
Nie ukrywam, że mam napięty czas w pracy i nie chciałabym zniknąć na 2 tygodnie, więc myślałam o tym, aby nawet z gipsem pracować po 2-3 dniach od operacji, ale nie wiem czy w ogóle to możliwe. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
onejszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 13:09   #3677
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Pewnie jest to indywidualne, ja po 3-4 dniach czułam się w miarę normalnie, chociaż byłam trochę osłabiona po narkozie. Pracę przed komputerem pewnie dałabym radę wtedy wykonywać.
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 13:02   #3678
fefinka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 11
Operacja nosa dr. Skupin

Hej dziewczyny.

Piszę do Was z trochę inna sprawą.

Jeśli któraś z Was w niedalekiej przyszłości ma wizytę/konsultacje u doktora Skupina I już wie że z jakichkolwiek przyczyn nie może na niej byc, to proszę zadzwońcie /napiszcie meila do kliniki i odwołajcie.

Ja mam termin konsultacji dopiero za rok w listopadzie.

Dziś dzwoniła do mnie Pani recepcjonistka i zaoferowała mi termin za 2 dni. Niestety że względu na to że mieszkam za granicą nie jest możliwe, żebym się w 1,5 dnia zorganizowała z pracą i dojazdem. Pani powiedziała mi też, że najczęściej o odwołanych wizytach dowiadują się właśnie 2 dni przed kiedy dzwonią potwierdzić wizytę.

Kochane kobietki, proszę szanujmy swój czas. Tak bardzo zależy mi na szybszym terminie.

Lista oczekujących jest długa, a jestem pewna, że takich jak ja które chciałaby mieć troszkę więcej czasu na zorganizowanie jest więcej.

A gdyby któraś miała termin wcześniej i już go nie potrzebowała to może dać mi znać na meila effelinka03@wp.pl.

Pozdrawiam serdecznie
fefinka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 21:50   #3679
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja nosa dr. Skupin

Czy ktoś chciałby się zamienić terminem konsultacji u dra Wysockiego? Konsultację mam zarezerwowaną pod koniec listopada i chętnie zamienię na termin po 15.12
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-30, 11:19   #3680
Kokoszka2345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny czy któraś z wad nie rezygnuje przypadkiem z operacji u dr Wysockiego? Bardzo zależy mi na terminie, proszę napisać do mnie jak któraś będzie rezygnować
Kokoszka2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 19:54   #3681
Kadia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Chętnie przyjmę termin operacji ckn do dr Wysockiego bądź wymienię się na coś wcześniejszego. Mój termin to 10.2023
Kadia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 12:33   #3682
Dominika9289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Czy ktoś z was miał robiony nos przed dr Pabianczyka z Krakowa?
Dominika9289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 18:31   #3683
madzioxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej, czy jest tu ktoś komu zrobiło się cis na zasadzie open roof deformity?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzioxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 19:02   #3684
Pappi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 19
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć, niedługo czeka mnie całkowita korekcja nosa u dra Michała Knakiewicza we Wrocławiu - czy jest tu ktoś, kto ma za sobą operację u pana doktora i chciałby podzielić się refleksjami? Czy efekty są takie, jak omówione przed operacją? Jakie znieczulenie zostało zastosowane? z Góry dziękuję za wszelkie informacje i podpowiedzi, wybrałam tego lekarza, bo ma spore doświadczenie, dobre opinie i przekonała mnie konsultacja, ale teraz zaczynam się jednak stresować i panikować
Pappi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 13:34   #3685
Pappi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 19
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeris Pokaż wiadomość
Witam
Operację nosa robiłam 2 tygodnie temu u dr. Michała Knakiewicza we Wrocławiu. W Polanicy zajmował się m.in. operacjami rekonstrukcyjnymi, czym zyskał moje zaufanie. Na miejscu była kolejka ok. 15 kobiet, wchodziły jedna za drugą, w tym te chwalące swoje nowe nosy i piersi. Konsultacja była w cenie zabiegu, był bardzo konkretny i widać było ogromną wiedzę.
Miałam garbka i czubek skierowany w dół, poprosiłam też o jego minimalne zwężenie. Sama operacja była w znieczuleniu miejscowym, podczas niej rozmawiałam i z doktorem i z pielęgniarkami. Krwi nie było prawie w ogóle, nic nie połknęłam, tylko 2 razy kazano mi nos wydmuchać. Doktor nie założył mi nawet tamponady, bo powiedział, że nie widzi żadnej potrzeby. Po operacji owszem, byłam spuchnięta, ale głównie od znieczulenia. Nie miałam ani przez chwilę żadnych siniaków. Nawet najmniejszej zmiany koloru na twarzy. Już po 5 dniach miałam zdjęty gips, nos wyszedł idealnie, choć był spuchnięty.

Teraz opuchlizna zeszła - i tu pytanie do doświadczonych;
na szczycie nosa, gdzie miałam garbka, czuję takie niewielkie "ostre krańce" kości, których nie widać. Czy to normalne?
Oprócz tego został minimalny garbek, widziałam, że komuś się to wchłonęło - jakie są realne szanse?
I ostatnie, w jednym miejscu zrobiło mi się jakby "wgłębienie" pod kością na części chrzęstnej, niestety nie widać go na zdjęciach, więc wam nie pokażę. Jest niewielkie i prawie niewidoczne, ale chyba nie powinno go być.

Ogólnie nikt kto nie jest mną tego raczej nie zauważy, nos jest ładny i symetryczny, zastanawiam się tylko, czy za 8 tys nie powinno być lepiej?
Cześć Demeris, czy z perspektywy czasu polecasz dra Kankiewicza? Czy operację miałaś w znieczuleniu miejscowym? Czeka mnie operacja z prostowaniem przegrody w części kostnej w znieczuleniu miejscowym i zaczynam panikować. Jedna z dziewczyn uspokoiła mnie, każda dodatkowa opinia pomoże mi. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Dla mnie Twój nos jest teraz przepiękny, więc samymi zdjęciami możesz reklamować doktora, ale zależy mi też na Twojej osobistej opinii. Jeszcze raz dziękuję.
Pappi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 20:16   #3686
onejszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 43
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czytałam bardzo dobre opinie o dr Knakiewiczu, szczególnie jeśli chodzi o nosy. W grudniu mam również operację u niego w znieczuleniu miejscowym
onejszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 10:14   #3687
Pappi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 19
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez onejszyn Pokaż wiadomość
Czytałam bardzo dobre opinie o dr Knakiewiczu, szczególnie jeśli chodzi o nosy. W grudniu mam również operację u niego w znieczuleniu miejscowym
Cześć Onejszyn, to ja będę miała przed Tobą... Dam znać po, na razie na samą myśl robi mi się słabo :/
Pappi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 20:53   #3688
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Robiła któraś korekcje nosa metoda otwarta u Dr Krawczyńskiego w Warszawie? Czy jesteście zadowolone? Czy po zabiegu można oddychać czy są w nosie setony i gips?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 21:18   #3689
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja miałam korektę u dr z przeszczepem z przegrody a moja koleżanka w tym samym czasie ckm. Jesteśmy bardzo zadowolone. Dr bierze odpowiedzialność za to co robi. Ja miałam poprawkę, która dr sam zaproponował. Odp na wiadomości po operacji. U nas co prawda minęło już 4 lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 21:33   #3690
Pappi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Mamto2 Pokaż wiadomość
Ja miałam korektę u dr z przeszczepem z przegrody a moja koleżanka w tym samym czasie ckm. Jesteśmy bardzo zadowolone. Dr bierze odpowiedzialność za to co robi. Ja miałam poprawkę, która dr sam zaproponował. Odp na wiadomości po operacji. U nas co prawda minęło już 4 lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miałaś u dra Knakiewicza czy Krawczyńskiego?
Pappi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.