Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-20, 19:52   #3691
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Ja również trzymam kciuki za owocny cykl
Uleczka ja nie wiem od czego to zależy ale na w 5tyg mialam bete ok 770 u Ciebie moze owulacja była wczesniej i masz krótsze cykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 19:55   #3692
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Ja jestem w stresie��
Przechodziłam dzisiaj obok labu i coś mnie podkusiło, żeby zrobić betę. Według aplikacji dzisiaj jest 5+3. Beta wyszła aż 11500... A normy na 5 tydzień są do 7130.
Ja miałam na początku betę wskazującą wg widełek na ciążę o tydzień-dwa starszą, niż w rzeczywistości (2571 w 4+1 i 4263 w 4+3) i wszystko było okej, młody dziś skończył miesiąc
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 19:57   #3693
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Uleczka nie martw się na zapas. Owulacja mogła być w innym dniu niż pokazuje apka, a 5+3 to już 6 tydzień Za jakiś tydzień/półtora powinno być widoczne serduszko


A może po prostu w końcu udało się wykrakać bliźniaki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 20:49   #3694
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja w tym tygodniu idę na swoją pierwszą betę.. Nie sądzę, że uda się w pierwszym cyklu starań ale nie wytrzymam chyba do okresu z ciekawości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, testujemy razem
Cytat:
Napisane przez Asa31 Pokaż wiadomość
To trzymam za nas dwie kciuki
Kciukasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Ja jestem w stresie🤧
Przechodziłam dzisiaj obok labu i coś mnie podkusiło, żeby zrobić betę. Według aplikacji dzisiaj jest 5+3. Beta wyszła aż 11500... A normy na 5 tydzień są do 7130.

Niepotrzebnie to zrobiłam

Cieszę się bardzo, że twoje wyniki się normują 🥳


Dziewczyny trzymam kciuki za owocne starania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Być może owu miałaś wcześniej, bo te wyliczenia z om to naprawdę są orientacyjne, nie ma się co ich sztywno trzymać. Albo będą bliźniaki tak czy inaczej 3mam kciukasy za zdrowe i nudne 9 miechów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Uleczka nie martw się na zapas. Owulacja mogła być w innym dniu niż pokazuje apka, a 5+3 to już 6 tydzień Za jakiś tydzień/półtora powinno być widoczne serduszko


A może po prostu w końcu udało się wykrakać bliźniaki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niom dokładnie, powinnaś przede wszystkim patrzeć już na widełki na 6 tydzień ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 11:59   #3695
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Dziękuję dziewczyny za wasze odpowiedzi. Trochę po nich odetchnęłam

Staram się już nic nie czytać, bo człowiek tylko niepotrzebnie się nakręca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Kruszyna, a jak u was ? Udało się dogadać z Tż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 22:17   #3696
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wasze odpowiedzi. Trochę po nich odetchnęłam

Staram się już nic nie czytać, bo człowiek tylko niepotrzebnie się nakręca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Kruszyna, a jak u was ? Udało się dogadać z Tż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dobrze, z taką betą to już nawet na pierwsze USG możesz iść śmiało, bo bijące serduszko uwidacznia się przy becie od 10 000

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 18:26   #3697
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Jestem 6 dni przed okresem i mam delikatne plamienie. Czuję się generalnie beznadziejnie, w niedzielę mnie wypryszczyło jak nastolatkę, na dodatek byliśmy u teściowej, która daje do zupy śmietanę 30%, więc to częściowo dlatego, bo nie powinnam jeść laktozy.
Wczoraj tak mnie piersi bolały, że chodziłam bez stanika. Zobaczymy czy sytuacja się rozkręci i to będzie wcześniejsza @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-22, 18:38   #3698
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Jestem 6 dni przed okresem i mam delikatne plamienie. Czuję się generalnie beznadziejnie, w niedzielę mnie wypryszczyło jak nastolatkę, na dodatek byliśmy u teściowej, która daje do zupy śmietanę 30%, więc to częściowo dlatego, bo nie powinnam jeść laktozy.
Wczoraj tak mnie piersi bolały, że chodziłam bez stanika. Zobaczymy czy sytuacja się rozkręci i to będzie wcześniejsza @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niech się zakręci na kolejne 9 miechów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 19:06   #3699
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Gratulacje dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wasze odpowiedzi. Trochę po nich odetchnęłam

Staram się już nic nie czytać, bo człowiek tylko niepotrzebnie się nakręca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Kruszyna, a jak u was ? Udało się dogadać z Tż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie kilka razy próbowałam rozmawiać, już słyszałem kilka wersji 'dlaczego'. Na chwilę obecną potrzebuje czasu do końca miesiąca.... Słabo. No ale cuda ponoc się zdarzają, ale w moim przypadku jeszcze nigdy cudu nie zaznałam. Jesli juz nawet zdecyduje, ze chce ze mną być to dalej na zasadzie konkubinatu na co się nie zgodzę...jeśli po 5 latach on mi mówi, że nie jest jeszcze pewny to jak mam wierzyć?! Na dodatek dostałam decyzję z banku na kredyt dzięki, któremu mialaby być kasa na ślub i dokończenie domu (jego tak na marginesie). Ledwo z nia rozmawiałam. Jest mi przykro, źle, jestem zla i caaaly wachlarz negatywnych emocji. Jestem krotko mówiąc podłamana.... 32 latka, ktora znowu zaczyna od nowa. Poki co zwgnam sie z psem, tym domem, z marzeniami o między innymi byciu mamą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 19:46   #3700
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny ️Nie kilka razy próbowałam rozmawiać, już słyszałem kilka wersji 'dlaczego'. Na chwilę obecną potrzebuje czasu do końca miesiąca.... Słabo. No ale cuda ponoc się zdarzają, ale w moim przypadku jeszcze nigdy cudu nie zaznałam. Jesli juz nawet zdecyduje, ze chce ze mną być to dalej na zasadzie konkubinatu na co się nie zgodzę...jeśli po 5 latach on mi mówi, że nie jest jeszcze pewny to jak mam wierzyć?! Na dodatek dostałam decyzję z banku na kredyt dzięki, któremu mialaby być kasa na ślub i dokończenie domu (jego tak na marginesie). Ledwo z nia rozmawiałam. Jest mi przykro, źle, jestem zla i caaaly wachlarz negatywnych emocji. Jestem krotko mówiąc podłamana.... 32 latka, ktora znowu zaczyna od nowa. Poki co zwgnam sie z psem, tym domem, z marzeniami o między innymi byciu mamą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kruszyna bardzo mi przykro powiem Ci na przykładzie mojej historii, ja zaczynałam do nowa w wieku 29 lat, tez wtedy myslalam, że nic mnie w zyciu lepszego nie spotka, ze jestem skazana na faceta po rozwodzie i z gromadka dzieci, albo zycie starej panny z moimi kotami. I ku zaskoczeniu 3 lata później, aktualnie 4 miesiace po slubie, mam fajnego meza, ma 35 lat i tez nie był pozytywnie nastawiony do poznania kogos...dlatego na prawde warto się gleboko zastanowić, nad swoją przyszłością i nie powierzać wszystkiego drugiej osobie..bo czas niestety szybko ucieka..trzymam kciuki za Twoj spokój i ukojenie myśli w tej całej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 20:49   #3701
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Hej dziewczyny! podczytuję Was tu od czasu do czasu, kiedyś sporo się udzielałam i pewnie niektóre mnie jeszcze pamiętają i moją historię. Wpadłam tu dziś poczytać jak idzie z in vitro Kruszynie a tu takie wieści… nie wiem co napisać!

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymam bardzo mocno kciuki, aby się poukładało. Może teraz wszystko jest w czarnych barwach, ale w końcu musi wyjść słońce. Dla każdej tutaj z nas, które tak długo już walczą o szczęście

Trzymam też kciuki za wszystkie podwójne kreseczki, które ostatnio się tu pojawiły.
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-22, 20:56   #3702
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Kruszyna bardzo mi przykro powiem Ci na przykładzie mojej historii, ja zaczynałam do nowa w wieku 29 lat, tez wtedy myslalam, że nic mnie w zyciu lepszego nie spotka, ze jestem skazana na faceta po rozwodzie i z gromadka dzieci, albo zycie starej panny z moimi kotami. I ku zaskoczeniu 3 lata później, aktualnie 4 miesiace po slubie, mam fajnego meza, ma 35 lat i tez nie był pozytywnie nastawiony do poznania kogos...dlatego na prawde warto się gleboko zastanowić, nad swoją przyszłością i nie powierzać wszystkiego drugiej osobie..bo czas niestety szybko ucieka..trzymam kciuki za Twoj spokój i ukojenie myśli w tej całej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę się podpisać pod tym postem. Raka sama sytuacja, poznaliśmy się 3 lata temu, mieliśmy po 29 lat, oboje już po długich związkach studenckich. Jakoś się wszystko poukładało.

Poza tym może to nie najlepsze pocieszenie w tym momencie, ale lepiej nie brać ślubu z kimś kto nie wie po kilku latach czy tego chce. Są faceci, którzy chcą i nie będą z tym zwlekać. Mi zależało na ślubie i długi związek zakończyłam właśnie z tego powodu, były nie wiedział kiedy będzie gotowy, może koło 30-tki, czyli po 10 latach związku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 21:42   #3703
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Kruszyna bardzo mi przykro, liczyłam, że tż w końcu się ogarnie, przemyśli sobie wszystko i zmądrzeje
Trzymam kciuki, żeby wszystko się poukładało. Jeśli nie z nim, to żebyś spotkała szybko na swojej drodze faceta, który będzie gotowy na rodzinę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 22:11   #3704
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cichazbka a Ty jak się czujesz? Twój poród zbliża się tuż tuż. Kiedy to zleciało?

No u mnie gdyby wszystko się dobrze potoczyło to za 2 miesiące miałabym poród. Czasem zdarza mi się o tym myśleć Mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś w końcu się uda i będziemy mogli z tż zaznać smaku rodzicielstwa
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 22:17   #3705
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość

No u mnie gdyby wszystko się dobrze potoczyło to za 2 miesiące miałabym poród. Czasem zdarza mi się o tym myśleć Mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś w końcu się uda i będziemy mogli z tż zaznać smaku rodzicielstwa
Tez mam podobnie, np myśli że jakby się udało w pierwszym cyklu starań to urodziłabym parę miesięcy temu albo jakbym nie poroniła to rodziłabym za trzy miesiące.
Mam nadzieję że uda się nam szybko i zobaczymy nie tylko 2 kreski ale też dotrwamy szczęśliwie 9miesiecy
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 00:00   #3706
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny ️Nie kilka razy próbowałam rozmawiać, już słyszałem kilka wersji 'dlaczego'. Na chwilę obecną potrzebuje czasu do końca miesiąca.... Słabo. No ale cuda ponoc się zdarzają, ale w moim przypadku jeszcze nigdy cudu nie zaznałam. Jesli juz nawet zdecyduje, ze chce ze mną być to dalej na zasadzie konkubinatu na co się nie zgodzę...jeśli po 5 latach on mi mówi, że nie jest jeszcze pewny to jak mam wierzyć?! Na dodatek dostałam decyzję z banku na kredyt dzięki, któremu mialaby być kasa na ślub i dokończenie domu (jego tak na marginesie). Ledwo z nia rozmawiałam. Jest mi przykro, źle, jestem zla i caaaly wachlarz negatywnych emocji. Jestem krotko mówiąc podłamana.... 32 latka, ktora znowu zaczyna od nowa. Poki co zwgnam sie z psem, tym domem, z marzeniami o między innymi byciu mamą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to tchórz i drań tulę bardzo mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Cichazbka a Ty jak się czujesz? Twój poród zbliża się tuż tuż. Kiedy to zleciało?

No u mnie gdyby wszystko się dobrze potoczyło to za 2 miesiące miałabym poród. Czasem zdarza mi się o tym myśleć Mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś w końcu się uda i będziemy mogli z tż zaznać smaku rodzicielstwa
Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
Tez mam podobnie, np myśli że jakby się udało w pierwszym cyklu starań to urodziłabym parę miesięcy temu albo jakbym nie poroniła to rodziłabym za trzy miesiące.
Mam nadzieję że uda się nam szybko i zobaczymy nie tylko 2 kreski ale też dotrwamy szczęśliwie 9miesiecy
Pewnie że się doczekacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 06:56   #3707
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Cichazbka a Ty jak się czujesz? Twój poród zbliża się tuż tuż. Kiedy to zleciało?

No u mnie gdyby wszystko się dobrze potoczyło to za 2 miesiące miałabym poród. Czasem zdarza mi się o tym myśleć Mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś w końcu się uda i będziemy mogli z tż zaznać smaku rodzicielstwa
Nie strasz mnie, jeszcze niecałe 3 miesiące U mnie całkiem ok, oczywiście nie może być bez problemów na każdym etapie, jak łożysko się podniosło to załapałam się na cukrzycę ciążową Ale mały ładnie rośnie, więc się przemęczę tę kilkanaście tygodni.
Równocześnie nie mogę się doczekać i jestem przerażona ile musimy przygotować przed porodem.

Skoro u mnie wyszło to Wam też się uda (i będę Wam to zawsze powtarzać :p).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 07:38   #3708
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
Tez mam podobnie, np myśli że jakby się udało w pierwszym cyklu starań to urodziłabym parę miesięcy temu albo jakbym nie poroniła to rodziłabym za trzy miesiące.
Mam nadzieję że uda się nam szybko i zobaczymy nie tylko 2 kreski ale też dotrwamy szczęśliwie 9miesiecy
Ja mam tak samo..czas mi się tak dluzy dopiero dziś kończymy 6tydzien, pierwszą ciaze poroniłam 6+3 i tak sie boje tego momentu, ze bedzie powtórka...tak bym chciala juz byc po wizycie i zobaczyć serduszko ale musze jeszcze wytrzymac ze 2 tygodnie marze o l4, mam stresujaca prace, zastępstwa i jestem wykończona, a z drugiej strony boje się że jak pojde na zwolnienie to zaraz poronie..masakra jak zyc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 10:59   #3709
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Kruszyna, przytulam Cię mocno wiem, że świat Ci się wali i to tylko marne pisanie, ale jest dokładnie tak jak dziewczyny piszą. Nawet jeśli będziesz musiała zacząć wszystko od początku, to nie jest koniec świata. Zdążysz poznać wartościowego faceta i urodzić cudownego maluszka
Pamiętaj, że jeśli teraz w waszym związku nie jest tak jak powinno być, to pojawienie się dziecka tego nie zmieni.
Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Jesteś wspaniałą i wartościową kobietą i będziesz jeszcze bardzo szczęśliwa



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-23, 21:31   #3710
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Dzisiaj robiłam betę i właśnie sprawdziłam wynik. Beta bardzo niska, nie udało się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 21:49   #3711
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dzisiaj robiłam betę i właśnie sprawdziłam wynik. Beta bardzo niska, nie udało się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulę bardzo mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 21:50   #3712
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Tulę bardzo mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie nastawiałam się jakoś bardzo, bo to pierwszy cykl starań po tabletkach ale i tak mi przykro..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 22:23   #3713
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Nie nastawiałam się jakoś bardzo, bo to pierwszy cykl starań po tabletkach ale i tak mi przykro..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo, przecież to nie ma znaczenia który cykl, nie da się myślę przejść obojętnie ot tak sobie i zapomnieć nagle na pstryknięcie palcami, że była ciąża a już jej nie ma.

Ale niezależnie od wszystkiego 3mam kciukasy za rychłe kolejne II i zdrowe, nudne 9 miechów ️ statystycznie i zupełnie zdrowym kobietom zdarzają się poronienia a często gęsto nawet o nich nie mają pojęcia jeśli się nie obserwują i niekoniecznie się starają. Faktycznie po odstawieniu tabsów mogły jeszcze hormony nie zdążyć się ustabilizować. Tulę bardzo mocno i nie martw się, będzie dobrze. Lekarz na pewno zada kilka pytań, może zleci badania i pójdzie później jak po maśle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 22:27   #3714
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Wiadomo, przecież to nie ma znaczenia który cykl, nie da się myślę przejść obojętnie ot tak sobie i zapomnieć nagle na pstryknięcie palcami, że była ciąża a już jej nie ma.

Ale niezależnie od wszystkiego 3mam kciukasy za rychłe kolejne II i zdrowe, nudne 9 miechów ️ statystycznie i zupełnie zdrowym kobietom zdarzają się poronienia a często gęsto nawet o nich nie mają pojęcia jeśli się nie obserwują i niekoniecznie się starają. Faktycznie po odstawieniu tabsów mogły jeszcze hormony nie zdążyć się ustabilizować. Tulę bardzo mocno i nie martw się, będzie dobrze. Lekarz na pewno zada kilka pytań, może zleci badania i pójdzie później jak po maśle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za miłe słowa, ale to była moja pierwsza beta. Więc ciąży kochana nie było, miałam nadzieję że się uda po prostu ale muszę jeszcze czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 22:29   #3715
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie, jeszcze niecałe 3 miesiące U mnie całkiem ok, oczywiście nie może być bez problemów na każdym etapie, jak łożysko się podniosło to załapałam się na cukrzycę ciążową Ale mały ładnie rośnie, więc się przemęczę tę kilkanaście tygodni.
Równocześnie nie mogę się doczekać i jestem przerażona ile musimy przygotować przed porodem.

Skoro u mnie wyszło to Wam też się uda (i będę Wam to zawsze powtarzać :p).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby Twoje słowa były prorocze ja już nawet nie liczę który to cykl starań, bo w międzyczasie mieliśmy 2 kilkumiesięczne przerwy w staraniach. Końcem stycznia minie 2 lata odkąd się nie zabezpieczmy, zaraz nasza 3 rocznica ślubu, a dzidziusia jak nie było tak nie ma


Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo..czas mi się tak dluzy dopiero dziś kończymy 6tydzien, pierwszą ciaze poroniłam 6+3 i tak sie boje tego momentu, ze bedzie powtórka...tak bym chciala juz byc po wizycie i zobaczyć serduszko ale musze jeszcze wytrzymac ze 2 tygodnie marze o l4, mam stresujaca prace, zastępstwa i jestem wykończona, a z drugiej strony boje się że jak pojde na zwolnienie to zaraz poronie..masakra jak zyc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj wcale Ci się nie dziwię, u mnie też mega kołowrotek w pracy i ciągłe nadgodziny od kilku miesięcy. Na nic nie mam czasu, dopiero w weekendy odpoczywam... To jest bardzo wyczerpujące. Już od roku mam chęć zmienić pracę, ale cały czas się łudzę, że może się uda z ciążą, a mam tu umowę na stałe, do tego 3 miesięczny okres wypowiedzenia, którego wiem, że mi nie skrócą gdybym chciała szybciej odejść. Tak więc teraz taki średni czas na zmianę pracy Ale coraz poważniej myślę o tym, żeby to rzucić w cholerę mimo wszystko Może w końcu odżyję i z dzidziusiem się wtedy uda. A tak to tkwię w takim zawieszeniu.
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 22:38   #3716
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dzisiaj robiłam betę i właśnie sprawdziłam wynik. Beta bardzo niska, nie udało się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ja dlatego czekam do dwóch kresek. Można je zobaczyć już 10 dpo więc w sumie pewnie dzień różnicy między beta a testem z moczu. Tyle cyklów starań więc zaoszczędziłam już w ten sposób całkiem sporo kasy

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Oby Twoje słowa były prorocze ja już nawet nie liczę który to cykl starań, bo w międzyczasie mieliśmy 2 kilkumiesięczne przerwy w staraniach. Końcem stycznia minie 2 lata odkąd się nie zabezpieczmy, zaraz nasza 3 rocznica ślubu, a dzidziusia jak nie było tak nie ma



Oj wcale Ci się nie dziwię, u mnie też mega kołowrotek w pracy i ciągłe nadgodziny od kilku miesięcy. Na nic nie mam czasu, dopiero w weekendy odpoczywam... To jest bardzo wyczerpujące. Już od roku mam chęć zmienić pracę, ale cały czas się łudzę, że może się uda z ciążą, a mam tu umowę na stałe, do tego 3 miesięczny okres wypowiedzenia, którego wiem, że mi nie skrócą gdybym chciała szybciej odejść. Tak więc teraz taki średni czas na zmianę pracy Ale coraz poważniej myślę o tym, żeby to rzucić w cholerę mimo wszystko Może w końcu odżyję i z dzidziusiem się wtedy uda. A tak to tkwię w takim zawieszeniu.
Tez mam tak samo z pracą, minął już ponad rok gdzie mogłam pracę zmienić, a po roku nie byłoby już głupio w ciążę zajść w nowej pracy. Nie chcę zmieniać bo głupio byłoby mi jakby mnie zatrudnili i w tym samym czasie zaszłabym w ciążę
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 08:37   #3717
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo..czas mi się tak dluzy dopiero dziś kończymy 6tydzien, pierwszą ciaze poroniłam 6+3 i tak sie boje tego momentu, ze bedzie powtórka...tak bym chciala juz byc po wizycie i zobaczyć serduszko ale musze jeszcze wytrzymac ze 2 tygodnie marze o l4, mam stresujaca prace, zastępstwa i jestem wykończona, a z drugiej strony boje się że jak pojde na zwolnienie to zaraz poronie..masakra jak zyc..
Mam nadzieję, że jak przekroczysz ten termin to będziesz spokojniejsza. Praca w stresie nie jest wskazana, ale z drugiej strony w tym momencie mogłabyś się bardziej denerwować w domu, szukając jakiegoś objawu.


Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Nie nastawiałam się jakoś bardzo, bo to pierwszy cykl starań po tabletkach ale i tak mi przykro..
Przykro mi. Niepowodzenia zawsze bolą. Ale może Twój organizm po prostu potrzebuje więcej czasu, żeby wrócić do normy

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Oby Twoje słowa były prorocze ja już nawet nie liczę który to cykl starań, bo w międzyczasie mieliśmy 2 kilkumiesięczne przerwy w staraniach. Końcem stycznia minie 2 lata odkąd się nie zabezpieczmy, zaraz nasza 3 rocznica ślubu, a dzidziusia jak nie było tak nie ma


Oj wcale Ci się nie dziwię, u mnie też mega kołowrotek w pracy i ciągłe nadgodziny od kilku miesięcy. Na nic nie mam czasu, dopiero w weekendy odpoczywam... To jest bardzo wyczerpujące. Już od roku mam chęć zmienić pracę, ale cały czas się łudzę, że może się uda z ciążą, a mam tu umowę na stałe, do tego 3 miesięczny okres wypowiedzenia, którego wiem, że mi nie skrócą gdybym chciała szybciej odejść. Tak więc teraz taki średni czas na zmianę pracy Ale coraz poważniej myślę o tym, żeby to rzucić w cholerę mimo wszystko Może w końcu odżyję i z dzidziusiem się wtedy uda. A tak to tkwię w takim zawieszeniu.
Wiesz, u nas to ponad 2 lata starań (nie wliczając przerw), wcześniej też ponad rok się nie zabezpieczaliśmy (z przerwą kilka miesięcy przed ślubem). Problemy po obu stronach, zaczęliśmy rozmawiać o in vitro nawet. Nie mam pojęcia jakim cudem się udało.

A z pracą miałam tak samo. Obecną umowę w głównej mam do października, więc przedłuża się do dnia porodu. Szukałam czegoś innego przez kilka miesięcy, ale żadnej sensownej oferty nie było. Bałam się, że uda się w momencie jak przejdę gdzie indziej i też mnie to hamowało przed rzuceniem.
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 09:20   #3718
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa, ale to była moja pierwsza beta. Więc ciąży kochana nie było, miałam nadzieję że się uda po prostu ale muszę jeszcze czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to dobrze, bo inaczej zrozumiałam. Eeeee no to na spokojnie. Na pewno się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 12:29   #3719
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Oj to dobrze, bo inaczej zrozumiałam. Eeeee no to na spokojnie. Na pewno się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzisiaj już mi lepiej plus tego taki, że powiedziałam sobie wcześniej że jak wyjdzie że nie jestem w ciąży to umowie się na wyrwanie zęba. I tak też zrobiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 16:43   #3720
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
dzisiaj już mi lepiej plus tego taki, że powiedziałam sobie wcześniej że jak wyjdzie że nie jestem w ciąży to umowie się na wyrwanie zęba. I tak też zrobiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-26 18:26:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.