wspólne mieszkanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-04, 14:06   #1
ZosiaZofiaZos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 1
Lightbulb

wspólne mieszkanie


Cześć dziewczyny, w zasadzie nie wiem, czy trafiłam na odpowiednie forum
No ale przedstawię swój "problem". Otóż jestem z facetem od roku, dość szybko chcieliśmy razem zamieszkać i tak też się stało - 3 miesiące temu pierwsze walizki przekroczyły próg wspólnego mieszkania. Na początku nie mogłam się nim nacieszyć, ale teraz... to nie jest tak, że się kłócimy, jak już to o jakieś pierdoły, a większe kłótnie są bardzo rzadko. Ostatnio zauważyłam, że jego dotyk, przytulenie mnie nie cieszy, że jego obecność mnie nieco drażni i mógłby pojechać sobie gdzieś na przynajmniej 1 dzień.. Nawet słowa "KOCHAM CIĘ" przechodzą mi ciężko przez gardło. Owszem- kocham go, ale ciężko mi to mówić. Czasem przez moją obojętność on martwi się, ale nie umiem inaczej, bo po prostu nie mam ochoty udawać. Dodam jeszcze, że potrzebuję mężczyzny, który choć raz na jakiś czas będzie romantyczny, potraktuje mnie jak kobietę... A wygląda to tak, że on pracuje z domu, ja wracam z pracy, muszę zrobić obiad, później jestem już na maxa zmęczona. W weekend on się odmóżdża- wychodzi z kumplami bądź zamyka się w swoim biurze z drinkiem. Chciałabym, by czasem czekał na mnie obiad, by usiadł ze mną, otworzył butelkę wina, zostawił telefon i BYŁ ZE MNĄ. Nie wiem, czy to ww. braki mnie tak odsuwają, czy po prostu to jest naturalna kolej rzeczy po wspólnym zamieszkaniu razem. Pierwszy raz podjęłam taki krok (mam 25 lat), dlatego proszę o poradę bardziej doświadczone Wizażanki.
Pozdrawiam
ZosiaZofiaZos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 17:21   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 028
Dot.: wspólne mieszkanie

A dlaczego mówisz to nam a nie jemu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 17:31   #3
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: wspólne mieszkanie

I dlaczego Ty musisz zrobić obiad? Sama sobie to narzuciłaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 18:03   #4
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: wspólne mieszkanie

Ogólnie mówiłaś mu, że chciałabyś inaczej, czy czekasz, aż się domyśli?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 18:38   #5
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: wspólne mieszkanie

Autorko nie żartuj, że myślisz iż Twój mężczyzna domyśli się tych wszystkich uwag względem niego jak i wspólnego mieszkania. Porozmawiaj z nim i powiedz otwarcie czego oczekujesz.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 21:06   #6
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: wspólne mieszkanie

Dziewczyny wyżej dobrze radzą. Musisz mu powiedzieć czego chcesz. Od siebie dodam, że musisz jeszcze dowiedzieć się czy będzie skłonny to robić, bo on nie musi wcale chcieć spełniać twoich oczekiwań. Może się okazać, że to będzie dla niego zbyt upierdliwe albo nie w jego stylu i wymuszone, sprzeczne z jego osobowością.
Cytat:
Napisane przez ZosiaZofiaZos Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że potrzebuję mężczyzny, który choć raz na jakiś czas będzie romantyczny, potraktuje mnie jak kobietę...
Czyli jak? Jeśli będziesz z nim o tym rozmawiać, powinnaś być bardziej precyzyjna. Kobiety nie mają wszystkie tych samych upodobań.
Cytat:
A wygląda to tak, że on pracuje z domu, ja wracam z pracy, muszę zrobić obiad, później jestem już na maxa zmęczona.
Musisz, tzn tak się umówiliście i tak podzieliście obowiązki, że ty robisz obiad, a on co innego, czy "musisz", bo wierzysz, że taka jest twoja powinność? Jeśli to drugie, to nie, nie musisz.
Cytat:
Nie wiem, czy to ww. braki mnie tak odsuwają, czy po prostu to jest naturalna kolej rzeczy po wspólnym zamieszkaniu razem.
Naturalną koleją rzeczy po zamieszkaniu razem jest lepsze poznanie się nawzajem. Dowiedziałaś się, że twój facet nie jest urodzonym romantykiem oraz że nie czyta ci w myślach
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-04 21:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.