Poszukiwania wygodnych butów na obcasie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 23:04   #1
iMeg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35

Poszukiwania wygodnych butów na obcasie


Zaczynam wśród kolekcji jesiennych szukać jakichś wygodnych butów, najlepiej botków, które dodadzą mi z 8-10cm.

Do tej pory trafiałam na strasznie niewygodne buty, tzn. podczas mierzenia w sklepie wszystko było ok, ale po godzinie okazywało się, że nie daje się w nich chodzić. Problem polega na tym, że moja stopa zwykle zsuwa się w dół buta jeśli jest on wysoki i wiąże się to z potwornym obcieraniem i bólem palców, podczas gdy przy pięcie mam sporo wolnego miejsca.

W zeszłym sezonie kupiłam ok. 10cm szpileczki z deichmanna, kosztowały ok. 80zł, więc domyślam się że niewygoda jest związana z niską ceną = marną jakością.
Niestety następnym zakupem były buty z troszkę wyższej półki, sklep Quazi. Cena butów w promocji ok. 200, obcas ma mniej wiecej 8cm. A bolesny problem wciąż pozostał ten sam.

Przekonałam się że nie zawsze wyższa cena jest wyznacznikiem dobrej jakości i wygody buta. Szukam dalej wśród lepszych marek od deichmanna czy ccc. Dlatego proszę o radę, które marki są sprawdzone pod względem wygody.
Mogę wydać na buty nawet 500zł, ale nie chcę by po kilku dniach okazało się że buty z Baty czy Gino Rossi dołączą do kilku par w których nie chodzę na codzień bo są niewygodne, a nie zwrócę do sklepu bo widać że były noszone. Szukam butów dobrze wyprofilowanych, w których stopa pozostanie na swoim miejscu i będę mogła chodzić na co dzień.

Dlatego proszę byście polecały sklepy albo konkretne modele z obecnych kolekcji, które są wygodne i nie żal wydać kilkuset złotych.

Edytowane przez iMeg
Czas edycji: 2011-08-25 o 23:05
iMeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:26   #2
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Poszukiwania wygodnych butów na obcasie

Ja mogę polecić buty z RYŁKO, są one dobrze wykonane i bardzo wygodne. Minusem jest tylko mały wybór modeli ale jest dużo klasycznych czółenek na szpilce różnej wysokości, ja niedawno kupilam czarne czółenka i jestem bardzo zadowolona. Mają też swoją strone internetową, on-line sklep
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:35   #3
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: Poszukiwania wygodnych butów na obcasie

Mialam podobny problem. W botkach mi noga sie zsuwala, ale znalazlam rozwiazanie (tylko do botkow wyzszych i kozakow), grubsza skarpetka antyposlizgowe. Dzieki grubej skarpetce noga wypelnia prawie calego buta, a gumki antyposlizgowe sprawiaja, ze nie zeslizguje sie w dol. W zimie problem mam z glowy, kazde buty sa wtedy wygodne.
Pozostaje problem z czolenkami, bo kupilam ostatnio jedne i zjezdzaja mi stopy i buty mi klapia, a palce obtarte.
Buty rylko tez moge polecic, choc wykonane sa z dosc twardej skory i czasem tez potrafia obetrzec.
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:38   #4
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Poszukiwania wygodnych butów na obcasie

Ja zdecydowanie polecam buty z Nine West, mam kilka par i nawet jak są wysokie to są wygodne, no i wytrzymałe
Ceny za półbuty w okresie wyprzedaży to ok. 150 -200 PLN, normalnie 50 - 70 % więcej, jeszcze w zeszłą sobotę w Poznaniu było pełno u nich butów na wyprzedaży.


Z innych marek polecam także Batę
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:24   #5
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Poszukiwania wygodnych butów na obcasie

Bardzo rzadko chodzę na obcasach, praktycznie od wielkiego święta, dlatego jak już kupuje to mierzę setki par, żeby trafić na naprawdę wygodne, a mam bardzo wąskie stopy i większość butów jest po prostu za szeroka.

Polecam Ryłko, są naprawde dobrej jakości. Pozytywnie zaskoczona byłam też wygodą i jakością skórzanych szpilek firmy Marisha (dostępne w HD). W sezonie kosztowały niecałe 300 zł.
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:05   #6
rejected_darling
Raczkowanie
 
Avatar rejected_darling
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: bytom / kraków
Wiadomości: 360
Dot.: Poszukiwania wygodnych butów na obcasie

Hej, mam podobny problem, wynika to z chudziutkiej, niskiej na podbiciu stopy. Kupując buty zwracam uwagę na to, żeby były niskie na podbiciu, wtedy nie bardzo stopa ma jak zjechać w dół A zamiast grubych skarpet, które nie sprawdzą się przy ładnej pogodzie, polecam silikonowe poduszeczki wklejane na przodzie stopy, które działają antypoślizgowo i podnoszą stopę. Takie o: http://sklep.ipson.pl/index.php?p334,poduszki-lady dostępnie niemal w każdym sklepie obuwniczym, niedrogie i można przekładać między kolejnymi parami (pod warunkiem, że je delikatnie umyjesz letnią woda z mydłem i pozwolisz wyschnąć, wtedy odzyskują swoją kleistość )
rejected_darling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.