Laura Mercier - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 19:05   #1
lilian_alison
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9

Laura Mercier


chcialabym sie dowiedziec na ktorej stronie internetowej moge kupic kosmetyki laura mercier gdzie wysylali by je do Polski.interesuje mnie Tinted Moisturizer - Oil Free.moze ktos uzywal i sie wypowie czy jest to dobry kosmetyk.podaje sklad wersji oil free i pierwotnej-prosze o komentarz tych ktorzy sie znaja na skladach, ktora wersja bylaby lepsza dla skory problematycznej, bardzo wrazliwej na zapychanie i z reguly latwo mi sie przesusza i podraznia

Tinted Moisturizer - Oil Free

Active Ingredients: Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate. Water (Aqua), Disiloxane, PEG -30 Dipolyhydroxystearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Jojoba Esters, Magnesium Stearate, Sodium Dehydroacetate, Squalane, Laryl PCA, Tocopheryl Acetate, Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhydrocinnammate, Isopropyl Titanium Triisostearrate, Disodium Edta, PPG-15, Stearyl Ether, Dipotassium Glycyrrhizinate, Methylparaben, Propylparaben. (May Contain) +/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxide (CI 77492), Iron Oxide (CI 77491), Iron Oxide (CI 77499)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Tinted Moisturizer

Active Ingredients: Octyl Methoxycinnamate and Menthyl Anthranilate. Other Ingredients: Purified Water, Cetearyl Alcohol (and) PEG-40 Castor Oil (and) POE-20, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cyclomethicone, DEA-Ceryl Phosphate, Hexyl Laurate, Kalaya Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E Acetate), Cetyl Dimethicone Copolyol, Diazolidinyl Urea, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Carbomer, Methylparaben, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Ascorbate (Vitamin C), Propylparaben. May Contain: Titanium Dioxide, Iron Oxides, Mica.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
a moze ktoras z wizazystek ktora mieszka w USA czy Kanadzie bylaby na tyle dobroduszna i moglaby mi je ewentualnie przeslac, bo na ebay sie boje kupowac zeby mi nie wcisneli jakiejs podroby.dlatego wolalabm z jakiegos sklepu typu sephora.

pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedz
lilian_alison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.