Colorstay Natural Revlon- kolorki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 13:04   #31
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Colorstay Natural Revlon- kolorki

Przyszły mi już zamówione podkłady revlona w oryginalnej wersji (zamówiłam dla koleżanek) i tak: 01 ivory jest jasny, ale ładny, 04 sand beige nie jest dużo ciemniejszy to raczej kwestia odcienia, ivory bardzij wpada w róż. Jednak dla mnie sand beige jest troszkę za ciemny. Zastanawiam się czy zamówić dla siebie ivory czy buff, boję się żeby ten buff nie był zbyt pomarańczowy, bo jak patrzę na zdjęcie na allegro chyba jest bardziej ciepły od ivory i sand beige. Miała któraś z Was okazję spróbować tego kolorku?
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 12:58   #32
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Colorstay Natural Revlon- kolorki

Dziewczyny pomóżcie
Do tej pory używałam Revlon Colorstay Stay Natural, kolor 02 Buff. I byłam jak najbardziej zadowolona. Kupiłam go w GC. Teraz zamówiłam ten sam odcień na allegro i niestety okazało się, że jest jaśniejszy od tego, co miałam Gdzieś mi się przewinęło na Wizażu, że wersja kolorów w USA mimo tych samych nazw się różni nieco od kolorów u nas Może to dlatego? Bo sprzedająca na allegro miała napisane, że podkład jest z USA. Sprawdziłam też opakowanie mojego starego podkładu i tam też jest napisane Made in USA Mam też obiekcje co do samego opakowania. Sugerowałam się zdjęciem na aukcji, które było identyczne z moim podkładem. Tymczasem rozkład napisów na podkładzie z allegro jest inny
Niestety nie mogę zrobić zdjęcia, ale podkład, który kupiłam na allegro ma opakowanie jak na zdj. nr 1 [z tym, że na zdj. jest nr 01, a ja mam 02 Buff], a do tej pory miałam takie, jak na zdj. nr 2
Już nie wiem, co zrobić... Zwrócić? Bo za jasny jest Mój Buff bardziej mi odpowiadał. Napiszcie, czy rzeczywiście ta kolorówka z USA i u nas się różni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj. nr 1.jpg (6,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj. nr 2.jpg (5,4 KB, 22 załadowań)
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 14:03   #33
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Colorstay Natural Revlon- kolorki

Zwykle uzywalam Colorstay (do cery przetluszczajacej) natural beige.. teraz odpowiednikiem natural beige jest sand beige. Dziewczyny mialy racje
Nadzialam się podobnie jak Ty Odkąd wprowadzono nowa linie z softflex, namieszali w paletach.
Mam klasyczny Colorstay z matową nakretka.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 19:19   #34
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Colorstay Natural Revlon- kolorki

a nie wiecie czy z revlonem zwyklym colorstay tez jest tak pomieszana kolorowka? ze w usa jest inaczej? ale te u nas sa sprowadzane skad?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.