plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 11:53   #3031
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

droga kashmirko, a jak myślisz, dlaczego jest w ulotce napisane, że jeśli plaster 2 lub 3 pozostaje naklejony nie dłużej niż 48 godzin od momentu, w którym należy go ściągnąć to nie trzeba się dodatkowo zabezpieczać? Ponieważ on jeszcze działa, nie ma stopera, który go wyłącza.

Stosuję plastry 3 lata i jeszcze nic mi się nie stało. Czasem każdy się zapomni. Moży Ty jesteś ideałem, ale wyobraź sobie, że niektórzy tylko ludźmi.

Koleżance doradziłam tak, ponieważ jeśli nakleiła 1 w środę, a ściągnie we wtorek to ma jeden dzień całego cyklu mniej, a ostatni plaster przez nastepne 24 godziny jeszcze podziała. Piszą, że można skrócić przerwę, ale nie 21 dniowy cykl.

I zmień ton, jeśli do mnie piszesz.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno

Edytowane przez Melka88
Czas edycji: 2010-04-22 o 11:55
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 12:22   #3032
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
droga kashmirko, a jak myślisz, dlaczego jest w ulotce napisane, że jeśli plaster 2 lub 3 pozostaje naklejony nie dłużej niż 48 godzin od momentu, w którym należy go ściągnąć to nie trzeba się dodatkowo zabezpieczać? Ponieważ on jeszcze działa, nie ma stopera, który go wyłącza.

Stosuję plastry 3 lata i jeszcze nic mi się nie stało. Czasem każdy się zapomni. Moży Ty jesteś ideałem, ale wyobraź sobie, że niektórzy tylko ludźmi.

Koleżance doradziłam tak, ponieważ jeśli nakleiła 1 w środę, a ściągnie we wtorek to ma jeden dzień całego cyklu mniej, a ostatni plaster przez nastepne 24 godziny jeszcze podziała. Piszą, że można skrócić przerwę, ale nie 21 dniowy cykl.

I zmień ton, jeśli do mnie piszesz.

1) Z ulotki:

"Ważne informacje w czasie stosowania plastrów:
Należy zmieniać plaster Evra zawsze tego samego dnia tygodnia. Wynika to z faktu, że plaster został zaprojektowany tak, aby działać przez 7 dni."


2) Dziewczyna napisała tego posta wczoraj, a wczoraj była środa więc "po ptokach" z Twoją teorią przeciągania.

3) To, że Ty trzy lata tak robisz i nie zaszłaś w ciążę nie oznacza, że jeśli ktoś inny tak robi to też nie zajdzie. Skąd wiesz, że nie jesteś bezpłodna np?

4) Nigdy nie mówiłam, że jestem idealna, co nie zmienia jednak faktu, że o rzeczach tak ważnych pamiętam. Rozumiem, że można zapomnieć, nie rozumiem jednak jak można nie stosować leków zgodnie z ulotką i jeszcze doradzać to samo innym

5) Jeśli nie podoba Ci się mój ton to już Twój problem.

Pozdrawiam, eot.
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 12:38   #3033
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Muszę Cię rozczarować, ponieważ nie robię tak 3 lata, zdarzyła się wyjątkowa sytuacja A wszystkie badania póki co mam w porządku, więc o bezpłodność też bym się nie martwiła

I z mojej książeczki nt. Evry (jej producenta) :

" Jeżeli kobieta zapomni zmienić plaster Evra w tygodniu 2 lub 3 :

Jeżeli spóźnienie wynosi jedynie 1 lub 2 dni ( do 48 godzin ), należy zdjąć plaster i przykleić nowy. Następny plaster należy nakleić w Dniu Zmiany Plastra. Nie ma konieczności stosowania dodatkowej antykoncepcji."

Uważam, że wiedzą, co podają do publicznej wiadomości i biorą za to odpowiedzialność.

Więc jeśli teraz mam obsunięcie 1 dnia w zmianie plastra, zmieniając go we środę w południe niż we wtorek - panikować nie zamierzam. Że ostatni plaster zeszłego cyklu ściągnęłam w środę rano a nie we wtorek późnym wieczorem też nie jest dla mnie przestępstwem.

Dziewczyna pytała o radę, to napisałam co ja uważam. Ostatecznie ma swój rozum i zrobiła jak chciała.

Temat uważam za zakończony
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno

Edytowane przez Melka88
Czas edycji: 2010-04-22 o 12:40
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:16   #3034
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 179
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Musiałam edytować.

Edytowane przez Shade666
Czas edycji: 2011-06-11 o 21:28
Shade666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:07   #3035
emilcynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

złamanie regulaminu i prawa

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-04-28 o 21:58
emilcynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:31   #3036
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Sprzedaż leków na receptę przez Internet jest w Polsce prawnie zakazana.
Zgłaszam post adminowi.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 05:47   #3037
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 179
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Ile sie czeka na krwawienie ? Kiedy poprzednim razem stosowalam plastry mialam je na 2-3 dzien, a teraz nic sie nie zanosi. .

Edytowane przez Shade666
Czas edycji: 2011-06-11 o 21:28
Shade666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 21:36   #3038
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Mój problem. Zdaję sobię sprawę, że takich pytań są tysiące i zabrzmię teraz jak jakaś nadwrażliwa nastolatka, ale muszę. Stosuję plastry już ponad rok- przeżyły wakacje, jeziora, baseny itd. Byłam dziś w aquaparku i ledwo weszłam do wody czuję jak plaster mi "powiewa"na łopatce:/ No i stres - "pięknie, cały dzień zrąbany będzie". Wyszłam z wody, wytarłam się , poczekałam aż plaster podeschnie i próba znów do wody- to samo:/ Dopiero za drugim razem (przykleiłam plaster w miejscu, żeby jak najmniej się zginał) i złapał jako tako. Przylepił się, chociaż myślałam, że ten klej to tam cały zszedł, bo plecy mi się kleiły :P
Co mi poradzicie? Czy mam go zostawić, czy wymienić na nowy? I w ogóle co myślicie? Podejrzewam, że substancje aktywne są właśnie gdzieś gdzie ten klej, a nie wiem czy woda z basenu mogła jakoś na to wpłynąć. Ale jakoś się z kolei przykleił. Ewentualnie stosować przez najbliższy czas dodatkowe zabezpieczenie? Co mam zrobić? Generalnie ładnie się dziś tym zestresowałam :P
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:55   #3039
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Jeżeli plaster jest w tym momencie przyklejony, to nie ma się czym martwić
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:07   #3040
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

No tak, przykleiłam ten sam po wyschnięciu. Teraz, gdy już zupełnie jestem wyschnięta i z dala od wody to przylega naprawdę dobrze. Przestudiowałam ulotkę i niby jeśli jest wystarczająco klejący to powinno być ok, a mi się trzyma- mimo, że były dwa podejścia do przyklejenia i delikatnie zmieniłam miejsce przyklejenia, tak by nie był na zgięciu. Czyli co- bez paniki i powinno byc ok?
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:06   #3041
Juiette22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Unhappy plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

stosuje plastry od 4 miesiecy i pierwszy raz przydarzyła mi się taka sytuacja wiec licze na waszą pomoc... A wiec w tamtym tygodniu od poniedziałku do niedzieli miałam przerwe na okres. Wystapił on w srode a mój dzień zmiany plastra to zawsze niedziela... Wczoraj powinnam przykleić pierwszy plaster po 7- dniowej przerwie ale zapomniałam i poszłam spać... Przypomniałam sobie rano o 11.30... I przykleiłam ten plaster ale nie wiem teraz co z moim zabezpieczeniem.... Czy jest normanie tak jak bylo? i Czy mój dzien zmiany plastra się zmienia? Proszę o pomoc...
Juiette22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 21:15   #3042
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

dostałam receptę na plastry zacznę się oklejać od przyszłego tygodnia. Mam jeszcze trochę czasu na przestudiowanie wszystkich mądrości naskrobanych w tym wątku Tymczasem mam pytanie do wizażanek z Krakowa- gdzie kupujecie plastry? Nie chciałabym przepłacać dlatego plastry w rozsądnej cenie mile widziane
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 22:28   #3043
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Moja pani ginekolog powiedziała mi, że najtańsze plastry są bodajże w aptece przy przychodni studenckiej ScanMed przy ul. Armii Krajowej. Dają tam też odpis recepty, który podobno możesz zrealizować w dowolnej chwili.
Ja dosyć tanio kupowałam w Bobilewiczu, w aptece w Tesco na Kapelance też ( Galen bodajże, nieco ponad 40 zł )

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Juiette22 Pokaż wiadomość
stosuje plastry od 4 miesiecy i pierwszy raz przydarzyła mi się taka sytuacja wiec licze na waszą pomoc... A wiec w tamtym tygodniu od poniedziałku do niedzieli miałam przerwe na okres. Wystapił on w srode a mój dzień zmiany plastra to zawsze niedziela... Wczoraj powinnam przykleić pierwszy plaster po 7- dniowej przerwie ale zapomniałam i poszłam spać... Przypomniałam sobie rano o 11.30... I przykleiłam ten plaster ale nie wiem teraz co z moim zabezpieczeniem.... Czy jest normanie tak jak bylo? i Czy mój dzien zmiany plastra się zmienia? Proszę o pomoc...
Dodatkowe zabezpieczenie przez pierwsze siedem dni i nowy dzień zmiany plastra, niestety. Gdyby to miał być 2 lub 3 platerek - nic by się nie stało.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno

Edytowane przez Melka88
Czas edycji: 2010-05-03 o 22:30
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 22:55   #3044
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

A mi mój plaster się trzyma. Mimo stresogennych akcji w aquaparku podczas weekendu i odpadającego plastra, którego dwa razy musiałam wałkować na ciele, żeby się przykleił. Mam nadzieję, że działa :P Ale skoro się trzyma do tej pory to chyba akcji nie powinnam robić, bo skoro tego kleju coś tam jednak zostało to i substancji aktywnych też...chyba?
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 09:40   #3045
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Moja pani ginekolog powiedziała mi, że najtańsze plastry są bodajże w aptece przy przychodni studenckiej ScanMed przy ul. Armii Krajowej. Dają tam też odpis recepty, który podobno możesz zrealizować w dowolnej chwili.
Ja dosyć tanio kupowałam w Bobilewiczu, w aptece w Tesco na Kapelance też ( Galen bodajże, nieco ponad 40 zł )

Super Dziekuję... w takim razie będę szukać. Teraz zamówiłam sobie w doz za 41,48 bodajże. Więc cena przystępna


Edytowane przez prvosenka
Czas edycji: 2010-05-04 o 09:42
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 10:58   #3046
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

ja tam ze swoimi sie kapalam , wanna , basen sauna nie straszne nic . wszystko dziala jak najlepiej .
a ze nakleilas pare godz pozniej to nic nie szkodzi , przeczytaj dokladnie ulotke tam cos bylo o chyba 2 dniach dzialania jak sie zapomnie nakleic czy jakos tak . kobitko tam sa hormony , musi dzialac i niema napewno tak ze jak o 7 nie nakleilas to o 7:01 niema zabezpieczenia bo sie spoznilas. oczywiscie nic nas nie zabezpiecza na 100% i o tym trzeba pamietac
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:11   #3047
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
ja tam ze swoimi sie kapalam , wanna , basen sauna nie straszne nic . wszystko dziala jak najlepiej .
No tak, tyle, że mi się dwa razy odkleił i musiałam go przeklejać w inne miejsce, a przylepił się na mur beton dopiero gdy się podsuszył trochę. Ale go zostawiłam, bo się trzyma jakoś do tej pory i nie kombinowałam w nowym. Mam nadzieję, że nie będę miała z tego powodu problemów. Niby na ulotce piszą, że jeśli ponownie się odklei to należy wymienić na nowy, ale mi się ostatecznie przykleił, więc mam nadzieję, że mnie to nie dotyczy. BTW- jak to jest, te substancje aktywne są gdzieś razem z tym klejem wymieszane czy jak to działa?
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:08   #3048
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Czy któraś z was pytała ginekologa jaki wpływ na plastry ma solarium? Zamierzam się zacząć opalać, ale lekko się waham czy może im to zaszkodzić. A dwa to też pytałam gina ale chyba się nie dogadałam dobrze, czy po zaprzestaniu używania plastrów płodność jest większa, czy taka sama jak przed plastrami? Chodzi mi o to czy przez jakis czas bylabym bardziej plodna niz zwykle, moze wiecie, bo sama zgłupiałam
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:00   #3049
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Pierwsze słyszę o "byciu bardziej płodnym" podczas korzystania z solarium.
Ja wiem tyle, że stosując plastry można być wrażliwym na słońce i , że mogą (nie muszą!) wychodzić jakieś plamki wskutek fotoalergii.
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 20:51   #3050
ciekawskie babsko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 51
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Czy mogą mnie panie oświecić, bo chyba gdzieś mi uciekł fragment rozmowy z ginem. Teraz zacznę stosować plastry, no i wiem ze w pierwszym tygodniu w pierwszym opakowaniu mogę zajść, więc stosuje się coś dodatkowego, czy w kolejnych opakowaniach też trzeba się wspomagać?
ciekawskie babsko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:16   #3051
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ciekawskie babsko Pokaż wiadomość
Czy mogą mnie panie oświecić, bo chyba gdzieś mi uciekł fragment rozmowy z ginem. Teraz zacznę stosować plastry, no i wiem ze w pierwszym tygodniu w pierwszym opakowaniu mogę zajść, więc stosuje się coś dodatkowego, czy w kolejnych opakowaniach też trzeba się wspomagać?

Jeżeli przykleisz pierwszy plaster w ciągu 24 godzin od wystąpienia miesiączki to jesteś zabezpieczona od razu. Jeśli nakleisz później to do zmiany pierwszego plastra (tydzień) musisz używać dodatkowego zabezpieczenia.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:23   #3052
ciekawskie babsko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 51
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Mówisz o pierwszym opakowaniu?
ciekawskie babsko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:26   #3053
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ciekawskie babsko Pokaż wiadomość
Mówisz o pierwszym opakowaniu?

tak
to wszystko jest napisane w ulotce
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 06:50   #3054
ciekawskie babsko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 51
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Pierwsze opakowanie to ja wiem jak zastosować Chodzi mi o kolejne, a dokładniej o pierwszy plaster drugiego i każdego kolejnego opakowania Chodzi mi o to czy jest zachowana ciągłość po tym "tygodniu bez plastra" czy trzeba się wspomagać, np prezerwatywą?
ciekawskie babsko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 07:52   #3055
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o "byciu bardziej płodnym" podczas korzystania z solarium.
Źle przeczytałaś. Pytań było dwa: pierwsze o możliwość korzystania z solarium, drugie o bycie "bardziej płodnym" po odstawieniu antykoncepcji.

Odpowiem na drugie: po odstawieniu tabletek anty, jest większe prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży mnogiej, więc w jakimś sensie można to określić wzmożoną płodnością Nie wiem czy tak samo jest w przypadku plastrów.
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:26   #3056
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ciekawskie babsko Pokaż wiadomość
Pierwsze opakowanie to ja wiem jak zastosować Chodzi mi o kolejne, a dokładniej o pierwszy plaster drugiego i każdego kolejnego opakowania Chodzi mi o to czy jest zachowana ciągłość po tym "tygodniu bez plastra" czy trzeba się wspomagać, np prezerwatywą?
no co Ty, jestes zabezpieczona cały czas jeśli wszystko zgodnie z instrukcja robisz problem pojawi sie, jesli spoznisz sie z naklejeniem pierwszego plastra
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:37   #3057
ciekawskie babsko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 51
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

A więc ten plaster działa nawet podczas "tygodnia bez plastra" i można bezpiecznie współżyć?
ciekawskie babsko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:36   #3058
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ciekawskie babsko Pokaż wiadomość
A więc ten plaster działa nawet podczas "tygodnia bez plastra" i można bezpiecznie współżyć?
Tak można.
I można też przeczytać ulotkę.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:45   #3059
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;19068438]Źle przeczytałaś. Pytań było dwa: pierwsze o możliwość korzystania z solarium, drugie o bycie "bardziej płodnym" po odstawieniu antykoncepcji.
[/QUOTE]
Ooopsss...faktycznie. Przepraszam. Nie doczytałam. I strasznie mi się dziwne wydawało bycie bardziej płodnym od solarium
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 08:39   #3060
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

kocicawbutach dokładnie tak jak mówisz, nie zdążylam wyjażnić
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.