Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co? - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-07, 11:26   #1171
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Delikatnie odświeżam

Jak jest u Was z biżuterią?
Nosicie czy nie? Z metali szlachetnych, naturalnych kamieni czy nie zwracacie na to uwagi?
Kupujecie w małych wytwórniach, siecowkach typu Apart, Kruk, Jubitom droższe produkty a rzadko czy może spontanicznie coś tańszego ale za to "trendy" w H&M itp?
Grzebie na etsy albo na ebayu. Lubie geometryczne formy, bardzo podoba mi sie styl artdeco, tylko wiekszosc tej bizuterii jest niezbyt casualowa, wiec mam tylko sredniej wielkosci wisiorek i kolczyki wkretki. Nosze zreszta glownie wkretki, inna bizuteria mi zawadza albo o niej zapominam, bo nie moge miec w pracy naszyjnikow ani bransoletek, wiec musialabym zakladac tylko na droge do pracy i z pracy, a to troche bez sensu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:27   #1172
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Srebro jest w Polsce tak tanie, że zakup metalu nieszlachetnego w sieciówce uważam osobiście za głupotę
Ja też tak uważam

Ja właśnie noszę tylko srebro (bo można je czyścić, metali nieszlachetnych chyba nie, one się inaczej starzeją, wycierają) w postaci kolczyków. Chciałabym jakiś ładny drobny naszyjnik i pierścionek którego wizję mam w głowie ale nigdzie takiego nie znalazłam
Mam też trochę złota z prezentów - pierścionek, kilka łańcuszków i celebrytke ale nigdy ich nie noszę bo boje się że zgubię i złoto chyba mi nie pasuje.

Tak zadałam to pytanie bo ciekawi mnie też czy biżuteria jest dla Was istotnym elementem stylizacji, czy dopasowuje się ja do zestawów ubrań czy może macie stała biżuterię która nosicie zawsze bo jest Wam np. bliska albo jest już po latach po prostu częścią Waszego wyglądu
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:31   #1173
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam

Ja właśnie noszę tylko srebro (bo można je czyścić, metali nieszlachetnych chyba nie, one się inaczej starzeją, wycierają) w postaci kolczyków. Chciałabym jakiś ładny drobny naszyjnik i pierścionek którego wizję mam w głowie ale nigdzie takiego nie znalazłam
Mam też trochę złota z prezentów - pierścionek, kilka łańcuszków i celebrytke ale nigdy ich nie noszę bo boje się że zgubię i złoto chyba mi nie pasuje.

Tak zadałam to pytanie bo ciekawi mnie też czy biżuteria jest dla Was istotnym elementem stylizacji, czy dopasowuje się ja do zestawów ubrań czy może macie stała biżuterię która nosicie zawsze bo jest Wam np. bliska albo jest już po latach po prostu częścią Waszego wyglądu
Masz na myśli żółte złoto ?
Mnie też nie pasuje i dlatego moja mama kiedyś mi przerobiła trochę tego złomiku u małego jubilera na pierścień w białym złocie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:31   #1174
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jedyne trendy, na które bym się skusiła to coś pokroju Cartier, ale cena mnie stopuje
Większość spadkowa, większość dostana w prezencie. Srebro jest w Polsce tak tanie, że zakup metalu nieszlachetnego w sieciówce uważam osobiście za głupotę
Chyba nie tylko w Polsce, u mnie na wyprzedazy srebrne bransoletki u niesieciowych jubilerow mozna dostac juz za $15-20, czyli mniej, niz wynosi godzinowa stawka minimalna.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:33   #1175
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Tak zadałam to pytanie bo ciekawi mnie też czy biżuteria jest dla Was istotnym elementem stylizacji, czy dopasowuje się ja do zestawów ubrań czy może macie stała biżuterię która nosicie zawsze bo jest Wam np. bliska albo jest już po latach po prostu częścią Waszego wyglądu
Kolczyki wkretki nosze caly czas (sciagam na noc), mam kilka par. Wiszace kolczyki nie sa raczej dla mnie. Do innego typu bizuterii nigdy sie nie przyzwyczailam, ale czasem zaloze. Nigdy nie nosilam i nie bede nosic pierscionkow.
Bizuteria z tanich sieciowek mnie nie interesuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:33   #1176
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jedyne trendy, na które bym się skusiła to coś pokroju Cartier, ale cena mnie stopuje
Większość spadkowa, większość dostana w prezencie. Srebro jest w Polsce tak tanie, że zakup metalu nieszlachetnego w sieciówce uważam osobiście za głupotę
To się czasem opłaca, ale chyba tylko w przypadku, gdy chce się kupić "duży" naszyjnik.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:37   #1177
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Chyba nie tylko w Polsce, u mnie na wyprzedazy srebrne bransoletki u niesieciowych jubilerow mozna dostac juz za $15-20, czyli mniej, niz wynosi godzinowa stawka minimalna.
Ja bym tu miała najwyżej coś z sieciówki, ale w Polsce kupi się spokojnie bransoletkę czy kolczyki srebrne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 11:39   #1178
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Masz na myśli żółte złoto ?
Mnie też nie pasuje i dlatego moja mama kiedyś mi przerobiła trochę tego złomiku u małego jubilera na pierścień w białym złocie.
Tak żółte ooo nie wiedziałam o opcji przerobienia na białe złoto!

Nigdy nie interesowałam się tematem cen za granicą. Nie wiedziałam że gdzieś srebro może być sporo droższe.

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2020-07-07 o 11:41
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:41   #1179
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Tak żółte ooo nie wiedziałam o opcji przerobienia na białe złoto!
Popytaj u porządnego fachowca w swojej okolicy, po co trzymać coś, co się nie nosi
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:41   #1180
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Noszę - delikatną, złotą. Cieniutki łańcuszek, kolczyki wkretki i pierścionek

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:47   #1181
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Popytaj u porządnego fachowca w swojej okolicy, po co trzymać coś, co się nie nosi
Mama mi zawsze mówiła "trzymaj na ciężkie czasy"
Połowę tych rzeczy zatrzymała bym ze względów sentymentalnych (celebrytke dostałam od rodziców na 30, jeden pierścionek mam od mamy - to był jej z czasów panieńskich i dziś już takich nie ma, jeden niewielki naszyjnik mam w spadku po siostrze babci, też stary wyrób i zakładam ta biżuterię na święta) ale pozostałe łańcuszki i kolczyki chętnie bym przerobiła na coś z białego złota jeśli jest taka możliwość bo wtedy bym je faktycznie nosiła na co dzień
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 12:06   #1182
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Mama mi zawsze mówiła "trzymaj na ciężkie czasy"
Połowę tych rzeczy zatrzymała bym ze względów sentymentalnych (celebrytke dostałam od rodziców na 30, jeden pierścionek mam od mamy - to był jej z czasów panieńskich i dziś już takich nie ma, jeden niewielki naszyjnik mam w spadku po siostrze babci, też stary wyrób i zakładam ta biżuterię na święta) ale pozostałe łańcuszki i kolczyki chętnie bym przerobiła na coś z białego złota jeśli jest taka możliwość bo wtedy bym je faktycznie nosiła na co dzień
Co to jest celebrytka? Pierwszy raz slysze takie okreslenie.


Ja mialam od czasow nastoletnich fazy. Albo bylo to kilka lat noszenia kolczykow, albo pierscionkow i bransoletek wszelkiego rodzaju albo naszyjnikow. I tak jak wiekszosc osob lawirowalam wokol bizuterii z sieciowki, srebrnej z malych sklepow (takich typowych z â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠a mi w ktorych kiedys szukalo sie prezentow) albo ze straganow wakacyjno-jarmarcznych. Przestalam kupowac bizuterie srebrna gdy otworzyli sieciowki w moim miescie, bo przestalo odpowiadac mi wzornictwo, zrobilo sie dla mnie przestarzale. Od wielu lat mozna juz kupic bardziej nowoczesna bizuterie srebrna i zlota w wielu miejscach wiec problem rozwiazany, ale to ja teraz przestalam sie bizuteria interesowac
Tzn teraz nosze tylko w uszach male kola + czasami w dodatkowej dziurce cos z zawieszka, ktorych nie zdejmuje do spania ani mycia sie. Czasem na jakies wyjscie czy wesele zakladam jakas dawna sieciowkowa pare koczykow.
Chetnie nosilabym pierscionki jak kiedys, ale ze wzgledu na hobby mi zawadzaja, a nie lubie codziennego sciagania i zakladania. Napewno bym zaraz je zgubila.
Czasami latem zakladam dwie kolorowe sznurkowe bransoletki, i nieszlachetny lancuszek na kostke ktory mi sie jeszcze ostal, ale zwykle o tym zapominam.

Mam jeszcze maly zapas tego co kiedys nosilam, ale wiekszosc wywalona.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2020-07-07 o 12:07
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 12:48   #1183
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

abiblabla taki naszyjnik, oczywiście może mieć mniej lub więcej zawieszek, są też bransoletki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zloty-naszyjnik-celebrytka-azurowa-koniczyna-serce-kolko.jpg (17,2 KB, 116 załadowań)
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 15:10   #1184
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Delikatnie odświeżam

Jak jest u Was z biżuterią?
Nosicie czy nie? Z metali szlachetnych, naturalnych kamieni czy nie zwracacie na to uwagi?
Kupujecie w małych wytwórniach, siecowkach typu Apart, Kruk, Jubitom droższe produkty a rzadko czy może spontanicznie coś tańszego ale za to "trendy" w H&M itp?
Na co dzień noszę tylko pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Czasem zakładam sznurkową bransoletkę z dwiema srebrnymi zawieszkami, bo mają ważne dla mnie grawery. Na większe okazje zakładam zamiennie bransoletkę Pandora z charmsami lub cienki złoty łańcuszek z Kruka. Kiedyś codziennie nosiłam kolczyki wkrętki (mam 5 dziurek), teraz rzadko.
Jeśli chodzi o materiały, to noszę złoto, srebro i stal chirurgiczną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 18:24   #1185
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Mi się biżuteria podoba, ale u kogoś

Ja noszę tylko kolczyki i to na zasadzie- noszę tak długo, aż nie zgubię

Jest lipiec, a ja noszę kolczyki, które założyłam, jak dostałam na Boże Narodzenie.

Nie noszę ani pierścionka zaręczynowego, ani obrączki. Nic mnie nie wkurza tak, jak coś na palcach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 18:44   #1186
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja aktualnie noszę tylko obrączkę i pierścionek zaręczynowy, nic więcej.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 13:27   #1187
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie noszę ani pierścionka zaręczynowego, ani obrączki. Nic mnie nie wkurza tak, jak coś na palcach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja swoich nie nosilam juz z 4-5 miesiecy, wiec calkowicie sie odzwyczailam, pewnie mialabym tak samo,
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 04:02   #1188
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Grzebie na etsy albo na ebayu. Lubie geometryczne formy, bardzo podoba mi sie styl artdeco, tylko wiekszosc tej bizuterii jest niezbyt casualowa, wiec mam tylko sredniej wielkosci wisiorek i kolczyki wkretki. Nosze zreszta glownie wkretki, inna bizuteria mi zawadza albo o niej zapominam, bo nie moge miec w pracy naszyjnikow ani bransoletek, wiec musialabym zakladac tylko na droge do pracy i z pracy, a to troche bez sensu.
Moglabys podeslac jakies ciekawe linki z Etsy?
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 07:40   #1189
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Delikatnie odświeżam

Jak jest u Was z biżuterią?
Nosicie czy nie? Z metali szlachetnych, naturalnych kamieni czy nie zwracacie na to uwagi?
Kupujecie w małych wytwórniach, siecowkach typu Apart, Kruk, Jubitom droższe produkty a rzadko czy może spontanicznie coś tańszego ale za to "trendy" w H&M itp?
Lubie bizuterie, nosze z roznych polek cenowych.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Tak zadałam to pytanie bo ciekawi mnie też czy biżuteria jest dla Was istotnym elementem stylizacji, czy dopasowuje się ja do zestawów ubrań czy może macie stała biżuterię która nosicie zawsze bo jest Wam np. bliska albo jest już po latach po prostu częścią Waszego wyglądu
Bizuterie dopasowuje do stylizacji. Do stylu marynarskiego mam skorzana bizuterie Hermes, ogolnie lubie ich styl jesli chodzi o bizuterie. Ostatnio mam tez faze na Swarovskiego. Tzn nigdy nie lubilam tej marki, bo wydawala mi sie blyszczaca i kiczowata, ale mieli niedawno kolekcje tarot i tu spodobalo mi sie kilka rzeczy. Nie mam nic z pandory czy lilou - nie lubie ciezkich, obwieszonych bransoletek. Moge nosic tylko skorzane bransoletki i takie lubie juz od dziecinstwa. Lubie lancuszki/ozdobne naszyjniki. Dawniej lubilam perly (sztuczne) i srebro. Teraz wole zlote ozdoby. Jesli chodzi o kolczyki nosze tylko wkretki. Pierscionki lubie.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Nigdy nie interesowałam się tematem cen za granicą. Nie wiedziałam że gdzieś srebro może być sporo droższe.
We Francji srebro i zloto jest sporo drozsze niz w Polsce.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-09, 09:33   #1190
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Teraz wole zlote ozdoby.
Też tak mam.



3 lata temu nosiłam wielgaśne naszyjniki. Od 2 lat jestem fanką stali chirurgicznej (ale podoba mi się żółta, biała nie) i preferuję celebrytki (delikatne naszyjniki - łańcuszki) i duże wiszące strojne kolczyki. Chociaż ostatnio skusiłam się na te bo już mi się kiedyś podobały ale przełożyłam im bigle ze stali. https://bi.im-g.pl/im/bd/a9/18/z25861053V,Bizuteria.jpg
Wg mnie s.ch. jest bardzo trwała, nie bolą od niej uszy, ładnie się prezentuje; złoto jest ładne, ale cięższe, łatwiej się niszczy i drogie. Kiedyś podobały mi się tylko białe metale więc głównie srebro ale mi się zmieniło. Poza tym jest miękkie więc nawet pozłacane mnie nie kręci. Mój ulubiony pierścionek w którym pomykam codziennie od 2 czy 3 lat jest w stylu etno z sieciówki za 9 zł na promce. Zegarków nie lubię, bransy ok.

Fazę na Swarovskiego też miałam ogromną ale znudziło mi się. Nie wykluczam że do niej wrócę bo te szkła w różnych barwieniach są piękne .

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-07-09 o 09:37
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 09:42   #1191
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
ale mieli niedawno kolekcje tarot i tu spodobalo mi sie kilka rzeczy
rzeczywiście ciekawa kolekcja chociaż niektóre rzeczy kojarzą mi się jakby masonsko i trochę new age. Nie lubię zresztą motywu oka w biżuterii ani ''ręki Fatimy" (ogólnie ''amuletów'') Ale podoba mi się etno, łapacze snów, mandale itp.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:13   #1192
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

To ja z kolei nie rozumiem biżuterii ze stali. Jak i dlaczego?? Dlaczego stal?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:28   #1193
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
To ja z kolei nie rozumiem biżuterii ze stali. Jak i dlaczego?? Dlaczego stal?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale że w sensie ze stali chirurgicznej?

Ja mam strasznie wrażliwe uszy. Ani złoto ani srebro nie wchodzi w gre. Kupuję tylko stal chirurgiczna bo mi nie puchną wtedy uszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:58   #1194
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
Moglabys podeslac jakies ciekawe linki z Etsy?
Na etsy jest kategoria biżuteria Vintage i tam są różne style; mnie podobają się np te KLIK KLIK KLIK.
Minusem jest to, że wiele z nich to nieszlachetne metale oraz mają formę klipsów, a obawiam się, że bym nie dała rady nosić tego typu zapięcia, bo by mnie uwierało. Oryginalna biżuteria artdeco jest oczywiście droga.

Są też stylizowane na artdeco np tu KLIK. Podoba mi się też taka geometria KLIK KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 11:21   #1195
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
To ja z kolei nie rozumiem biżuterii ze stali. Jak i dlaczego?? Dlaczego stal?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam kilka starych broszek ze stali i wyglądają jak nowe. Nie mam pojęcia gdzie były zakupione, na pewno nie w żadnych sieciówkach, bo to są już antyki.
Stal była tańsza niż złoto i srebro, chyba nadal jest.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 11:28   #1196
Pevll
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 80
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja mam kolczyki ze stali nierdzewnej i dobrze się noszą. Sa nowoczesne tak więc ten materiał dobrze do nich pasuje.
Pevll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 12:27   #1197
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
rzeczywiście ciekawa kolekcja chociaż niektóre rzeczy kojarzą mi się jakby masonsko i trochę new age. Nie lubię zresztą motywu oka w biżuterii ani ''ręki Fatimy" (ogólnie ''amuletów'') Ale podoba mi się etno, łapacze snów, mandale itp.
Mam nadzieje, ze to Ci sie tak nie kojarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boucles-doreilles-swarovski-5510528-boucles-doreilles_1179577_1200x1200.jpg (88,2 KB, 100 załadowań)
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 12:45   #1198
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na etsy jest kategoria biżuteria Vintage i tam są różne style; mnie podobają się np te KLIK KLIK KLIK.
Minusem jest to, że wiele z nich to nieszlachetne metale oraz mają formę klipsów, a obawiam się, że bym nie dała rady nosić tego typu zapięcia, bo by mnie uwierało. Oryginalna biżuteria artdeco jest oczywiście droga.

Są też stylizowane na artdeco np tu KLIK. Podoba mi się też taka geometria KLIK KLIK.
Bardzo w moim guście, właśnie tego typu biżuterii poszukuje

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze to Ci sie tak nie kojarzy.
Mi się podobają i jeszcze kolczyki sztyfty Naughty z motywem czarnego pióra (albo liścia?) Chociaż ogólnie nie lubię błyszczącej biżuterii to tutaj mi to pasuje

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
To ja z kolei nie rozumiem biżuterii ze stali. Jak i dlaczego?? Dlaczego stal?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja to rozumiem jako rozwiązanie dla alergików, ale zawsze jestem zawiedziona jak coś mi się spodoba (np coś z linii Elixa w Apart) i jest to stal, nie przełamie się i nie kupię biżuterii ze stali w cenie srebra.
Przeważnie jak coś mi się spodoba np na jakimś blogu i wchodzę w link do sklepu to okazuje się że to stal lub mosiądz za grubą kasę.
Doceniam gdy jest to biżuteria ręcznie robiona ale doceniam biernie bo nie kupię.

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2020-07-09 o 12:46
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 15:17   #1199
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze to Ci sie tak nie kojarzy.
Nie są bardzo ok. Dla mnie za skromne


Pomyślało mi się o czymś takim ładne ale delikatnie upiorne i ''zbyt'' kwadratowe nie lubię geometrycznych ale i tak na tej pani na filmiku wyglądają super.
https://www.swarovski.com/pl-PL/p-54...dcieniu-zlota/

ale te mi się zdecydowanie podobają
https://www.swarovski.com/pl-PL/p-54...E&gclsrc=aw.ds

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
To ja z kolei nie rozumiem biżuterii ze stali. Jak i dlaczego?? Dlaczego stal?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
cóż najpierw jakoś mi się przestawiło na złote ozdoby, nie białe.
Potem się okazało że super to wygląda, do tego są lekkie i w ogóle się ich nie czuje, uszy nie bolą itp. Do tego są bardzo dokładnie powycinane, wzory są misterne.
Lilou całkiem chętnie chyba sięga po stal ch.?
https://lilou.pl/pl/kolczyki-lune-4-...SABEgKyA_D_BwE

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-07-09 o 15:21
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 11:27   #1200
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

stal jest o tyle dobra że nie czernieje, nie śniedzieje i długo wygląda jak nowa. Mam trzy super naszyjniki z Dyrberg@Kern. Sporo kosztowały ale uwielbiam je. Mam je z 10 lat i wyglądają jak nowe. Niedawno zamówiłam coś podobnego ze stali szlachetnej z apartu i wzór mi się podoba ale niestety to już nie to. Ten łańcuszek jest sporo cieńszy, taki delikatny, boje się że przypadkowo mi się zerwie albo coś takiego. Tamte z Dyrberg&kern dla mnie to ideał ale ja lubię dużą, masywną, wyrazistą biżuterię.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-29 17:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.