Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-05, 17:08   #31
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dodałam dwa zdjęcia w długiej sukience w pionowe paski. Z góry przepraszam za jakość - kiepskie światło + mój kiepski aparat w telefonie

Chimay sukienka podoba mi się jako sukienka z obcasami i jako bluzka w połączeniu ze spódniczką
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 17:39   #32
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Nowy wątek rozpoczynam od eksperymentów spodniowych...
Już nie raz pisałam, że ciężko mi dobrać spodnie, wydaje mi się, że w spodniach moja sylwetka wygląda na cięższą niż w sukienkach. (Podobnie jest chyba ze spódnicami, może z wyjątkiem fasonu ołówkowego...).
Oto moje ostatnie fasony:
0. (Zapomniałam ponumerować) - Szerokie, z "€žlejącej"€ tkaniny i w kant.
1.A+1B. Jeansy bootcut Pytałyście ostatnio o ten model - to zamówiłam. Wstawiłam w 2 wersjach, żeby było widać, że nogawka jest poszerzana.
2. Jeansy z prostą nogawką - straight (te już znacie)
3. Jeansy 3/4 z wąską nogawką
4. Spodnie materiałowe 3/4 z poszerzaną nogawką
5. Szerokie z "lejącej"€ się tkaniny (niestety za długie)
6. Klasyczne, proste z kantem
7. Model bardzo podobny do 6, tylko materiał inny




Teraz lecę oglądać Wasze zdjęcia i czytać, co u Was!

Edytowane przez SoftClassic
Czas edycji: 2020-06-05 o 18:09
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 17:58   #33
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Nowy wątek rozpoczynam od eksperymentów spodniowych...
Już nie raz pisałam, że ciężko mi dobrać spodnie, wydaje mi się, że w spodniach moja sylwetka wygląda na cięższą niż w sukienkach. (Podobnie jest chyba ze spódnicami, może z wyjątkiem fasonu ołówkowego...).
Oto moje ostatnie fasony:
0. (Zapomniałam ponumerować) - Szerokie, z „lejącej” tkaniny i w kant.
1.A+1B. Jeansy bootcut Pytałyście ostatnio o ten model - to zamówiłam. Wstawiłam w 2 wersjach, żeby było widać, że nogawka jest poszerzana.
2. Jeansy z prostą nogawką – straight (te już znacie)
3. Jeansy 3/4 z wąską nogawką
4. Spodnie materiałowe 3/4 z poszerzaną nogawką
5. Szerokie z „lejącej” się tkaniny (niestety za długie)
6. Klasyczne, proste z kantem
7. Model bardzo podobny do 6, tylko materiał inny




Teraz lecę oglądać Wasze zdjęcia i czytać, co u Was!
Najlepiej moim zdaniem w 0, 2, 5 i 6. Według mnie w nich jest efekt wow (zwłaszcza w 0 i 5)
1A ma dziwne kieszenie i wygląda trochę jakbyś założyła spodnie tył na przód. Chyba, że ja mam po prostu takie wrażenie
Do tych 3/4 mam mieszane odczucia i nie potrafię ocenić.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 18:17   #34
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

@Celestine – bardzo ładnie w spodenkach, chyba nawet ciut bardziej podobają mi się te w kwiatowy wzór. Ale w obu bardzo fajnie.

@Silver – moim zdaniem ładnie Ci w obu tych bluzeczkach, ale muszą być wpuszczone w spodnie.
@Lorja – dopiero po dłuższej chwili zrozumiałam, o co chodzi w poczwórnym zdjęciu. Mnie się podobasz w dłuższej wersji i przy ciele, ale może lepiej by było, gdybyś wstawiła pojedyncze zdjęcia? Pomadka śliczna. Zielona bluzka mi się nie podoba – ani fason (za krótka?), ani kolor. Sukienka w zwierzęcy wzór jest jakaś dziwna, ponownie: zarówno fason jak i kolor – również na nie. Paski mi się za to bardzo podobają. T-Shirt do spódnicy nie.
@Chimay – jeszcze raz powtórzę, że cięcie bardzo Ci służy! Jeśli masz pomadkę, to jest optymalna. Co do do sukienki to podoba mi się jako sukienka, jako top za bardzo przypomina mi odzież sportową i funkcyjną, szczególnie z tym zapięciem pod szyją – tak trochę jak na wycieczkę rowerową .

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

@Farfalla - pionowe paski wydają się Ci służyć, tak samo fason. Może tylko w talii mogłaby być inaczej skrojona, bardziej wcięta może? Wydaje mi się, że jest dobrze, najmniej podoba mi się ten "sprany" kolor, ale tak jak mówisz, jakość zdjęć nie powala i ciężko dobrze ocenić.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 20:31   #35
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Jako bluzka moim zdaniem odpada. Może z innym dołem, bo jakoś gryzie mi się to wszystko ze sobą i w przypadku spodni i spódniczki. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wygląda z obcasami. Ale szczerze nie jestem do niej przekonana...no nie wiem, chyba nie tego efektu się spodziewałam po prostu

Ale muszę przyznać, że świetnie wyglądasz w tej długości. Zupełnie nie przychodzi mi na myśl, że sukienka może być za krótka czy, że wygląda wulgarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Chimay sukienka podoba mi się jako sukienka z obcasami i jako bluzka w połączeniu ze spódniczką
Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
@Chimay – jeszcze raz powtórzę, że cięcie bardzo Ci służy! Jeśli masz pomadkę, to jest optymalna. Co do do sukienki to podoba mi się jako sukienka, jako top za bardzo przypomina mi odzież sportową i funkcyjną, szczególnie z tym zapięciem pod szyją – tak trochę jak na wycieczkę rowerową .
Dzięki dziewczyny

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87908769]A mnie sie bardzo podoba wersja jako bluzka. Tylko ze spodnica dalabym inne buty, bardziej "drapiezne".
Jako sukienka tez super wyglada. Brzuszek tylko troszke odstaje, ale jak sie zle czujesz, to wiadomo, nic na sile.[/QUOTE]

Wiesz, ten brzuszek ze zdjęcia to jest sprzed obiadu Więc po posiadówie nad jedzeniem i piwem, to jest już raczej ciąża. Też dlatego unikam takich fasonów sukienek. Na imprezę się nie nada, ze szpilkami nie będę nosić, na co dzień zbyt kusa, więc chyba odeślę.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dodałam dwa zdjęcia w długiej sukience w pionowe paski. Z góry przepraszam za jakość - kiepskie światło + mój kiepski aparat w telefonie
Wydaje mi się, że pionowe paski Ci bardzo pasują, nie jestem tylko pewna co do fasonu, ale z pewnością jest Ci w tej sukience lepiej niż we wcześniejszych pod naturala oraz tej ostatniej jasnej w cieńsze paski. A jak się w ogóle czujesz w tej sukience? Bo w tej jasnej wcześniej pisałaś, że źle.


Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Nowy wątek rozpoczynam od eksperymentów spodniowych...
Już nie raz pisałam, że ciężko mi dobrać spodnie, wydaje mi się, że w spodniach moja sylwetka wygląda na cięższą niż w sukienkach. (Podobnie jest chyba ze spódnicami, może z wyjątkiem fasonu ołówkowego...).
Oto moje ostatnie fasony:
0. (Zapomniałam ponumerować) - Szerokie, z "€žlejącej"€ tkaniny i w kant.
1.A+1B. Jeansy bootcut Pytałyście ostatnio o ten model - to zamówiłam. Wstawiłam w 2 wersjach, żeby było widać, że nogawka jest poszerzana.
2. Jeansy z prostą nogawką - straight (te już znacie)
3. Jeansy 3/4 z wąską nogawką
4. Spodnie materiałowe 3/4 z poszerzaną nogawką
5. Szerokie z "lejącej"€ się tkaniny (niestety za długie)
6. Klasyczne, proste z kantem
7. Model bardzo podobny do 6, tylko materiał inny
Najbardziej podobają mi się te szerokie białe nr 5 i nawet ten efekt prawie że "zamiatania podłogi" przez taki typ lejących spodni mi się podoba (tego zazdroszczę D i SD).
Kolejne fajne to 0, 2, 6, 7.
Za to przykrótkie są zupełnie nie dla Ciebie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 20:58   #36
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość

[/COLOR]@Farfalla - pionowe paski wydają się Ci służyć, tak samo fason. Może tylko w talii mogłaby być inaczej skrojona, bardziej wcięta może? Wydaje mi się, że jest dobrze, najmniej podoba mi się ten "sprany" kolor, ale tak jak mówisz, jakość zdjęć nie powala i ciężko dobrze ocenić.
Dziękuję! Kolor to zdecydowanie kwestia światła, na żywo nie jest sprany.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, że pionowe paski Ci bardzo pasują, nie jestem tylko pewna co do fasonu, ale z pewnością jest Ci w tej sukience lepiej niż we wcześniejszych pod naturala oraz tej ostatniej jasnej w cieńsze paski. A jak się w ogóle czujesz w tej sukience? Bo w tej jasnej wcześniej pisałaś, że źle.
Dobrze się w niej czuje i to jedna z lepszych przymiarek jeśli chodzi o sukienki, ale chyba lepiej bym jednak wyglądała w czymś bardziej dopasowanym i sztywnym (może czarna sukienka typu ołówkowa midi). No, ale zależało mi na sukience na lato....
Same pionowe paski faktycznie fajne, bardzo wysmuklają sylwetkę.

Dzięki za opinię
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 21:24   #37
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Ja ostatnio bez czasu całkiem i nie nadążam. Powiem tylko to, co ostatnio mi się rzuciło w oczy:
Chimay, genialnie w tej sukience. I nie tylko do szpilek, ale do plaskich też, chociaz może niekoniecznie adidasów (a może jakby to były czarne gładkie adidasy?). Jako bluzka wygląda nieco słabiej, chociaż też nie najgorzej.
Celestine, fajnie w spodenkach
SoftClassic, najlepiej w 5,6,7. W dżinsach gorzej. Najgorzej w przykrótkich. Zupełnie nie Twój fason.

Ja zamówiłam te sukienkę na szelkach w rozmiarze większym i ja zostawiam.
No i pofarbowałam włosy na ciemny róż
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 05:45   #38
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Farfalla- dobrze wyglądasz w tej sukience, ale faktycznie trochę sztywniejsza chyba wyglądałaby lepiej.

SoftClassic, właściwie zgadzam się z chimay - najbardziej podobaja mi się 6, 7 i 0. 2 i 5 też są fajne. Ja bym w takich długich spodniach wyglądała jak dziecko ubrane w spodnie mamy . Te krótsze sa całkiem na nie. 1 mogą być.

Martaakow, wygląda, że pasuje ci ten kolor. Sam w sobie jest śliczny! Sukienka bardzo fajnie wygląda.

Dzięki za kolejne opinie co do spodenek
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:45 ---------- Poprzedni post napisano o 05:43 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wiesz, ten brzuszek ze zdjęcia to jest sprzed obiadu Więc po posiadówie nad jedzeniem i piwem, to jest już raczej ciąża. Też dlatego unikam takich fasonów sukienek. Na imprezę się nie nada, ze szpilkami nie będę nosić, na co dzień zbyt kusa, więc chyba odeślę.
No tak, rozumiem, sama unikam takich sukienek na takie posiadowki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-06-06 o 05:45
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 07:38   #39
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Wielkie dzięki za wszystkie komentarze!
To jest jednak szalenie interesujące, jak nas widzą inni. Na przykład te białe spodnie w sumie wrzuciłam bardziej jako ciekawostkę, sama nie będąc nimi zachwycona. Jednak czasem warto wrzucać takie eksperymenty, żeby odkryć pewną zasadę.

U mnie ta zasada zdaje się być taka, że nie pasują mi sztywne materiały. Stąd nie potrafię dobrać sobie jeansów, bo trudno tu o opływowy materiał . Od zawsze preferowałam spodnie materiałowe, więc wydawało mi się, że ma to związek z klasyką.
Do tej pory mogę powiedzieć na podstawie obserwacji swoich i Waszych, że sprawdzają się u mnie następujące elementy:
- odkryte lub podkreślone ramiona
- lejące materiały, opływające sylwetkę
- materiały z lekkim połyskiem (tak na margnesie uważam, że w tej białej, bawełnianej koszulce z ostatnich zdjęć wyglądam bardzo niekorzystnie!)
- wzory: tu nie jestem pewna, ale jak dotąd najlepiej prezentował się motyw dżungli chyba. Dobrze jest też chyba bez żadnych wzorów.
- zestawy monochromatyczne
- spódnice i sukienki najkrócej przed kolano
- spodnie z prostą lub poszerzoną nogawką lub zupełnie szerokie, opływające nogi


@marta - podziwiam za odwagę w eksperymentowaniu z włosami Mnie się Twój nowy kolor wydaje zbyt agresywny dla Twojego typu kolorystycznego, ale może tak to wygląda w tym pierwszym stadium tuż po farbowaniu. Natomiast jestem ciekawa, jak się rozwinie, kiedy się ciut spierze - wiadomo, że różowy kolor nigdy nie będzie wyglądał "naturalnie", ale mam wrażenie, że nieco bardziej subtelny odcień będzie bardziej harmonijny dla Twojej urody.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:07   #40
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
U mnie ta zasada zdaje się być taka, że nie pasują mi sztywne materiały. Stąd nie potrafię dobrać sobie jeansów, bo trudno tu o opływowy materiał . Od zawsze preferowałam spodnie materiałowe, więc wydawało mi się, że ma to związek z klasyką.
Do tej pory mogę powiedzieć na podstawie obserwacji swoich i Waszych, że sprawdzają się u mnie następujące elementy:
- odkryte lub podkreślone ramiona
- lejące materiały, opływające sylwetkę
- materiały z lekkim połyskiem (tak na margnesie uważam, że w tej białej, bawełnianej koszulce z ostatnich zdjęć wyglądam bardzo niekorzystnie!)
- wzory: tu nie jestem pewna, ale jak dotąd najlepiej prezentował się motyw dżungli chyba. Dobrze jest też chyba bez żadnych wzorów.
- zestawy monochromatyczne
- spódnice i sukienki najkrócej przed kolano
- spodnie z prostą lub poszerzoną nogawką lub zupełnie szerokie, opływające nogi
Zgadzam sie Pasuje ci miekkosc. Ciekawe, jaki typ sie z tego wylania.
Faktycznie ta biala koszulka jest niekorzystna.

Ja wrzucilam pierwsza serie sukienek. Klikajac na numerek zobaczycie sukienke w sklepie.

1 - TR. Chyba wygladam ok, ale raczej mozna wykluczyc u mnie TR, bo osoba o tym typie chyba wygladalaby w tej sukience super. Chcialabym w niej zobaczyc Hisoke Nie wiem, czy zostawiac, bo podoba mi sie ogolnie ta sukienka, jest oryginalna, ale efektu wow raczej nie ma.

2 - Te odesle, bo dziwnie sie uklada w biuscie. Ale gdyby nie to, to chyba calkiem ok.

3 - Jedna z sukienek na slub, chyba nic specjalnego

4 - Rowniez na slub, nie jest zle moim zdaniem, ale chyba mozna wykluczyc u mnie R, bo szalu nie robi.

5 - Na nie. Na mnie sie jakos ta gora zupelnie inaczej uklada, niz na modelce ze strony.

6 - Mam mieszane uczucia Tzn. na pewno odesle, bo to sukienka chyba dla kobiet majacych 180 cm. Za bardzo widac mi tez piersi po bokach Ale ogolne wrazenie wydaje mi sie, ze jest niezle.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:30   #41
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87909782]

1 - TR. Chyba wygladam ok, ale raczej mozna wykluczyc u mnie TR, bo osoba o tym typie chyba wygladalaby w tej sukience super. Chcialabym w niej zobaczyc Hisoke Nie wiem, czy zostawiac, bo podoba mi sie ogolnie ta sukienka, jest oryginalna, ale efektu wow raczej nie ma.

2 - Te odesle, bo dziwnie sie uklada w biuscie. Ale gdyby nie to, to chyba calkiem ok.

3 - Jedna z sukienek na slub, chyba nic specjalnego

4 - Rowniez na slub, nie jest zle moim zdaniem, ale chyba mozna wykluczyc u mnie R, bo szalu nie robi.

5 - Na nie. Na mnie sie jakos ta gora zupelnie inaczej uklada, niz na modelce ze strony.

6 - Mam mieszane uczucia Tzn. na pewno odesle, bo to sukienka chyba dla kobiet majacych 180 cm. Za bardzo widac mi tez piersi po bokach Ale ogolne wrazenie wydaje mi sie, ze jest niezle.[/QUOTE]


Odesłałabym wszystkie. Moja pierwsza myśl była taka, że bardziej atrakcyjnie i seksownie wyglądasz w tych krótkich spodenkach, niż w każdej z tych wieczorowych, które niby mają dawać efekt wow . A teraz uzasadnienie:


1. Tylko długość i pasek na tak. Na nie - że jest tak zabudowana przy szyi, koronkowa i... czarna. (Hisokę też w niej widzę!)
2. Dekolt zupełnie na nie.
3. Nie powala, na ślub wygląda na Tobie na zbyt skromną sukienkę, taką na co dzień.
4. Podobnie jak w 3, do tego dochodzi ten cielisty kolor, który robi z Ciebie taką wielką, różową plamę.
5. Jakoś Cię nie widzę w tych koronkach...

6. O, a ta coś w sobie ma. Szukałabym czegoś podobnego, tylko w mniejszym rozmiarze (znaczy mam na myśli krótszą i szytą na drobniejszą osobę).

Edytowane przez SoftClassic
Czas edycji: 2020-06-06 o 08:34
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 08:34   #42
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Odesłałabym wszystkie. Moja pierwsza myśl była taka, że bardziej atrakcyjnie i seksownie wyglądasz w tych krótkich spodenkach, niż w każdej z tych wieczorowych, które niby mają dawać efekt wow .
Haha Dzieki, na mnie tez zadna nie zrobila wrazenia.
Te rozowa slubna mam ochote jednak zostawic, bo wszystkie sukienki dlugie i zdatne na te okazje, ktore do tej pory mierzylam, albo byly za duze, albo wygladaly na mnie nijako. Ta jest chyba najlepsza do tej pory. Jeszcze mam szara, ktora kiedys wstawialam, ale ona tez sie na mnie troche dziwnie ukladala u gory.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:49   #43
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87909782]Zgadzam sie Pasuje ci miekkosc. Ciekawe, jaki typ sie z tego wylania.
Faktycznie ta biala koszulka jest niekorzystna.

Ja wrzucilam pierwsza serie sukienek. Klikajac na numerek zobaczycie sukienke w sklepie.

1 - TR. Chyba wygladam ok, ale raczej mozna wykluczyc u mnie TR, bo osoba o tym typie chyba wygladalaby w tej sukience super. Chcialabym w niej zobaczyc Hisoke Nie wiem, czy zostawiac, bo podoba mi sie ogolnie ta sukienka, jest oryginalna, ale efektu wow raczej nie ma.

2 - Te odesle, bo dziwnie sie uklada w biuscie. Ale gdyby nie to, to chyba calkiem ok.

3 - Jedna z sukienek na slub, chyba nic specjalnego

4 - Rowniez na slub, nie jest zle moim zdaniem, ale chyba mozna wykluczyc u mnie R, bo szalu nie robi.

5 - Na nie. Na mnie sie jakos ta gora zupelnie inaczej uklada, niz na modelce ze strony.

6 - Mam mieszane uczucia Tzn. na pewno odesle, bo to sukienka chyba dla kobiet majacych 180 cm. Za bardzo widac mi tez piersi po bokach Ale ogolne wrazenie wydaje mi sie, ze jest niezle.[/QUOTE]

1. Wyglądasz jak w kombinezonie. Zbyt zabudowana, a koronki bardzo dodają powagi Twojej twarzy.
2. Myślę, że wyglądałabyś lepiej, gdyby dół był obcisły.
3. Bardzo naturalowa. Przytłacza Cię.
4. Mogłaby by być ok, gdyby była bardziej dopasowana i w innym kolorze.
5. Jak dla mnie najlepsza ze wszystkich. Tę bym zostawiła. Nie widzę, żeby z górą było coś nie tak.
6. Oj nie, lejący się i błyszczący materiał raczej nie jest dla Ciebie. Sam krój mógłby być w porządku, gdyby dół był bardziej zdyscyplinowany.


Martaakow Sukienka super, ale byłoby lepiej bez paska albo z innym paskiem (może jakaś mała klamerka?). Co do włosów, to widzę Cię w jasnym różu albo malinowym blondzie. W tym stylu:

https://static.wizaz.pl/resize/var/e...bnailNotBigger

https://d.wpimg.pl/947661681--886877...zowy-blond.jpg
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:54   #44
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Farfalla, dziekuje

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Martaakow Sukienka super, ale byłoby lepiej bez paska albo z innym paskiem (może jakaś mała klamerka?). Co do włosów, to widzę Cię w jasnym różu albo malinowym blondzie. W tym stylu:

https://static.wizaz.pl/resize/var/e...bnailNotBigger

https://d.wpimg.pl/947661681--886877...zowy-blond.jpg
Super kolory, tez mysle, ze bardzo by pasowaly martaakow.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 09:49   #45
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość

Martaakow Sukienka super, ale byłoby lepiej bez paska albo z innym paskiem (może jakaś mała klamerka?). Co do włosów, to widzę Cię w jasnym różu albo malinowym blondzie.

Dopiero teraz zauważyłam sukienkę. Wydaje mi się, że pasek powinien do niej być, ale ja bym się zastanowiła, żeby dobrać jakiś w bardziej kontrastującym kolorze, np. czarnym.
Co do włosów: popieram - jeśli róż, to jaśniejszy i subtelniejszy.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 09:58   #46
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87909620]
Martaakow, wygląda, że pasuje ci ten kolor. Sam w sobie jest śliczny! Sukienka bardzo fajnie wygląda.
[/QUOTE]

Dziękuję, ja sama jestem bardzo zadowolona z koloru. Na zdjęciu jestem całkiem bez makijażu, ale i tak nie chodzę do ludzi całkiem bez niczego, zawsze się maluję, więc ten kolor też wtedy ładniej będzie wyglądał niż do calkiem gołej twarzy.


Wrzuciłam z dzisiaj przy świetle dziennym. Moim zdaniem jak na tego typu kolor to w miarę się broni bez makijażu, nawet bez podkładu.

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
@marta - podziwiam za odwagę w eksperymentowaniu z włosami Mnie się Twój nowy kolor wydaje zbyt agresywny dla Twojego typu kolorystycznego, ale może tak to wygląda w tym pierwszym stadium tuż po farbowaniu. Natomiast jestem ciekawa, jak się rozwinie, kiedy się ciut spierze - wiadomo, że różowy kolor nigdy nie będzie wyglądał "naturalnie", ale mam wrażenie, że nieco bardziej subtelny odcień będzie bardziej harmonijny dla Twojej urody.
To tylko toenr, zmyje się, więc nic odważnego w tym nie ma. Ciągle się cykam, żeby rozjaśnić włosy i dopiero na rozjaśnione położyć jakiś toner. Miałabym większe pole manewru z kolorami.
A co do komponowania się z twarzą - nie wiem, czy takie kolory mają szansę wyglądać naturalnie grunt to chyba unikać najgorszych dla siebie kolorów, np ja nie zrobię sobie trawiastozielonych włosów.
A że i tak chodzę w makijażu na co dzień, to łatwo o ogranie takiego koloru włosów makijażem, szczególnie jeśli się lubi też taki mocniejszy.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87909782]Zgadzam sie Pasuje ci miekkosc. Ciekawe, jaki typ sie z tego wylania.
Faktycznie ta biala koszulka jest niekorzystna.

Ja wrzucilam pierwsza serie sukienek. Klikajac na numerek zobaczycie sukienke w sklepie.

1 - TR. Chyba wygladam ok, ale raczej mozna wykluczyc u mnie TR, bo osoba o tym typie chyba wygladalaby w tej sukience super. Chcialabym w niej zobaczyc Hisoke Nie wiem, czy zostawiac, bo podoba mi sie ogolnie ta sukienka, jest oryginalna, ale efektu wow raczej nie ma.

2 - Te odesle, bo dziwnie sie uklada w biuscie. Ale gdyby nie to, to chyba calkiem ok.

3 - Jedna z sukienek na slub, chyba nic specjalnego

4 - Rowniez na slub, nie jest zle moim zdaniem, ale chyba mozna wykluczyc u mnie R, bo szalu nie robi.

5 - Na nie. Na mnie sie jakos ta gora zupelnie inaczej uklada, niz na modelce ze strony.

6 - Mam mieszane uczucia Tzn. na pewno odesle, bo to sukienka chyba dla kobiet majacych 180 cm. Za bardzo widac mi tez piersi po bokach Ale ogolne wrazenie wydaje mi sie, ze jest niezle.[/QUOTE]

1, no wygląda po prosty ok. Masz rację, że TR możesz raczej wykluczyć. Sukienka jest ładna, ładnie na Tobie leży, ale efektu wow faktycznie nie ma. Czy zostawić? Nie wiem. Jak masz lepsze sukienki w swojej szafie, to odeślij. Szczególnie że chyba czern też nie jest Twoim najlepszym kolorem?

2, nie podoba mi sie. Wydaje mi się, że to zupełnie nie dla Ciebie dekolt. I smao to niskie rozkloszowane też jakoś nie pasuje.

3, jakoś przytłacza Cię ta sukienka. Jestem mocno na nie.

4, ta trochę lepsza niż 3, ale dalej bez szału. Już lepsza nr 1

5, koronka przy dekolcie psuje wszystko moim zdaniem. Mam wrażenie, że gładki byłby lepszy. Albo jakieś drobniejsze to wykończenie.

6, o nie, na plus tylko Twoja figura tu jest. Sama sukienka do odstrzału ogólnie jest bardzo fajna, ale wyobraziłam sobie ją w wersji mini, która mogłaby być świetna, ale ta syrenia maxi to nieeee

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Martaakow Sukienka super, ale byłoby lepiej bez paska albo z innym paskiem (może jakaś mała klamerka?). Co do włosów, to widzę Cię w jasnym różu albo malinowym blondzie. W tym stylu:

https://static.wizaz.pl/resize/var/e...bnailNotBigger

https://d.wpimg.pl/947661681--886877...zowy-blond.jpg
[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87909885]Farfalla, dziekuje



Super kolory, tez mysle, ze bardzo by pasowaly martaakow.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zauważyłam sukienkę. Wydaje mi się, że pasek powinien do niej być, ale ja bym się zastanowiła, żeby dobrać jakiś w bardziej kontrastującym kolorze, np. czarnym.
Co do włosów: popieram - jeśli róż, to jaśniejszy i subtelniejszy.
Dzięki za opinie co do sukienki, macie rację. Spróbuję z innym paskiem jezcze. Ten jest normalnie wyjmowany, więc nie będzie z tym problemu.

Co do włosów, no super te jaśniejsze kolory, ale do nich trzeba mieć włosy rozjaśnione do białego no i mimo wszystko wydaje mi się, że zbyt pastelowe i mdłe dla mnie by ostatecznie były.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:02   #47
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Wrzuciłam z dzisiaj przy świetle dziennym. Moim zdaniem jak na tego typu kolor to w miarę się broni bez makijażu, nawet bez podkładu.
Moim zdaniem fajnie wyglada, jeszcze jak nalozysz makijaz, to juz w ogole.

Dzieki za opinie
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:49   #48
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
U mnie ta zasada zdaje się być taka, że nie pasują mi sztywne materiały. Stąd nie potrafię dobrać sobie jeansów, bo trudno tu o opływowy materiał . Od zawsze preferowałam spodnie materiałowe, więc wydawało mi się, że ma to związek z klasyką.
Do tej pory mogę powiedzieć na podstawie obserwacji swoich i Waszych, że sprawdzają się u mnie następujące elementy:
- odkryte lub podkreślone ramiona
- lejące materiały, opływające sylwetkę
- materiały z lekkim połyskiem (tak na margnesie uważam, że w tej białej, bawełnianej koszulce z ostatnich zdjęć wyglądam bardzo niekorzystnie!)
- wzory: tu nie jestem pewna, ale jak dotąd najlepiej prezentował się motyw dżungli chyba. Dobrze jest też chyba bez żadnych wzorów.
- zestawy monochromatyczne
- spódnice i sukienki najkrócej przed kolano
- spodnie z prostą lub poszerzoną nogawką lub zupełnie szerokie, opływające nogi
Pasowałoby do SD. Sądzę, że póki co nie można tego typu wykluczyć.
Zaś co do koszulki, to podobnie któraś z dziewczyn zauważyła u silver_lining w takiej białej koszulce.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87909782]
Ja wrzucilam pierwsza serie sukienek. Klikajac na numerek zobaczycie sukienke w sklepie.

1 - TR. Chyba wygladam ok, ale raczej mozna wykluczyc u mnie TR, bo osoba o tym typie chyba wygladalaby w tej sukience super. Chcialabym w niej zobaczyc Hisoke Nie wiem, czy zostawiac, bo podoba mi sie ogolnie ta sukienka, jest oryginalna, ale efektu wow raczej nie ma.

2 - Te odesle, bo dziwnie sie uklada w biuscie. Ale gdyby nie to, to chyba calkiem ok.

3 - Jedna z sukienek na slub, chyba nic specjalnego

4 - Rowniez na slub, nie jest zle moim zdaniem, ale chyba mozna wykluczyc u mnie R, bo szalu nie robi.

5 - Na nie. Na mnie sie jakos ta gora zupelnie inaczej uklada, niz na modelce ze strony.

6 - Mam mieszane uczucia Tzn. na pewno odesle, bo to sukienka chyba dla kobiet majacych 180 cm. Za bardzo widac mi tez piersi po bokach Ale ogolne wrazenie wydaje mi sie, ze jest niezle.[/QUOTE]


Nr 1 moim zdaniem niekorzystnie wyciąga Twoje yangowe elementy i jest dla mnie argumentem na nie dla TR.
Nr 2 też jakoś niezbyt wygląda, chociaż sama sukienka bardzo ładna i dobrze leży na ciele, ale całość nie robi harmonijnego wrażenia.
Nr 3 też zupełnie nie Twoja estetyka, giniesz w tej sukience, zarówno w tym wzorze jak i fasonie.
Nr 4 podoba mi się najbardziej, tylko nie wiem, czy to Twój kolor.
Nr 5 zupełnie nie, zbyt poważnie i trochę ciotkowato plus czarny podkreśla to wrażenie.
Nr 6 byłby fajny gdyby nie długość, no ale też to mocne wycięcie po bokach może przeszkadzać.


Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Wrzuciłam z dzisiaj przy świetle dziennym. Moim zdaniem jak na tego typu kolor to w miarę się broni bez makijażu, nawet bez podkładu.
W świetle dziennym dużo fajniej wygląda niż w sztucznym, podoba mi się
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 11:14   #49
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Farfalla97 ładnie ci w tej sukience wydaje się być super sukienką na lato, ja bym zostawiła jeśli się wahasz

SoftClassic Chyba najbardziej podobają mi się 0. Z dżinsów to 2 jest spoko, na pewno lepiej niż w 1. Moje pierwsze wrażenie przy 3 było takie, że bardzo malutka się w nich wydajesz :P 4,6 i 7 jakoś niezbyt, a w 5 nie podoba mi się jak na biodrach leżą, jakoś dziwnie się to układa, ale i tak wyglądają nieźle chociaż nie tak jak 0.

Celestine_M ładne znalazłaś te sukienki ale chyba w żadnej cię nie widzę... No może 6 coś w sobie ma, ale to cały czas nie jest to. W 4 wyglądasz jakbyś miała 180 wzrostu, mega cię wydłuża!

martaakow wooow ale śliczny kolor i też podziwiam za odwagę! Tak sobie myślę, że takie odważniejsze kolory na włosach to same w sobie robią stylizację, a nie są tylko tłem jak "zwykłe" włosy
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 11:19   #50
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Nr 1 moim zdaniem niekorzystnie wyciąga Twoje yangowe elementy i jest dla mnie argumentem na nie dla TR.
Nr 2 też jakoś niezbyt wygląda, chociaż sama sukienka bardzo ładna i dobrze leży na ciele, ale całość nie robi harmonijnego wrażenia.
Nr 3 też zupełnie nie Twoja estetyka, giniesz w tej sukience, zarówno w tym wzorze jak i fasonie.
Nr 4 podoba mi się najbardziej, tylko nie wiem, czy to Twój kolor.
Nr 5 zupełnie nie, zbyt poważnie i trochę ciotkowato plus czarny podkreśla to wrażenie.
Nr 6 byłby fajny gdyby nie długość, no ale też to mocne wycięcie po bokach może przeszkadzać.
Dziękuję. No nie, ten pastelowy róż to raczej na pewno nie mój kolor. Ale chyba przeboleję, bo znalezienie odpowiedniej sukienki na ten ślub zajmuje mi wieczność.

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Celestine_M ładne znalazłaś te sukienki ale chyba w żadnej cię nie widzę... No może 6 coś w sobie ma, ale to cały czas nie jest to. W 4 wyglądasz jakbyś miała 180 wzrostu, mega cię wydłuża!
Dzięki, też mam takie wrażenie, że to nie to. Cóż, czekam na dalszą część zamówienia, może będzie lepiej
To ciekawe, że aż tak mnie wydłuża i akurat ta sukienka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:47   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dodałam zdjęcia 2 sukienek KLIK KLIK. Pierwsza jednak nie okazała się być totalnym workiem, chociaż oczywiście jest dość luźna. Druga chyba jest bardziej dla SG i ma fason dość klasyczny, ale to optyczne obniżenie talii przez jasne paski moim zdaniem przesuwa ją w stronę FG. Chyba zostawię obie. Tylko kolorystycznie pewnie nie są idealne.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-06-06 o 12:49
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:50   #52
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia 2 sukienek KLIK KLIK. Pierwsza jednak nie okazała się być totalnym workiem, chociaż oczywiście jest dość luźna. Druga chyba jest bardziej dla SG i ma fason dość klasyczny, ale to optyczne obniżenie talii przez jasne paski moim zdaniem przesuwa ją w stronę FG. Chyba zostawię obie. Tylko kolorystycznie pewnie nie są idealne.
Bardzo podobasz mi sie w tej drugiej. W pierwszej jednak cos mi odrobine nie gra z materialem i tym paskiem w dziwnym miejscu, ale jest fajnie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:04   #53
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia 2 sukienek KLIK KLIK. Pierwsza jednak nie okazała się być totalnym workiem, chociaż oczywiście jest dość luźna. Druga chyba jest bardziej dla SG i ma fason dość klasyczny, ale to optyczne obniżenie talii przez jasne paski moim zdaniem przesuwa ją w stronę FG. Chyba zostawię obie. Tylko kolorystycznie pewnie nie są idealne.
W obu wyglądasz dobrze. W tej drugiej chyba lepiej, bo niebieski Ci pasuje. Jestem zdziwiona, że ta pierwsza tak dobrze leży - też spodziewałam się totalnego worka.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:10   #54
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W świetle dziennym dużo fajniej wygląda niż w sztucznym, podoba mi się


Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
martaakow wooow ale śliczny kolor i też podziwiam za odwagę! Tak sobie myślę, że takie odważniejsze kolory na włosach to same w sobie robią stylizację, a nie są tylko tłem jak "zwykłe" włosy
To prawda
Stają się niejako dodatkiem do stylizacji moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia 2 sukienek KLIK KLIK. Pierwsza jednak nie okazała się być totalnym workiem, chociaż oczywiście jest dość luźna. Druga chyba jest bardziej dla SG i ma fason dość klasyczny, ale to optyczne obniżenie talii przez jasne paski moim zdaniem przesuwa ją w stronę FG. Chyba zostawię obie. Tylko kolorystycznie pewnie nie są idealne.
Pierwsza byłaby naprawdę fajna, gdyby nie jej kolor. Moim zdaniem wyglądasz trochę mdło w takim kolorze.
Druga pasuje i fasonem i kolorem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:27   #55
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87910322]Bardzo podobasz mi sie w tej drugiej. W pierwszej jednak cos mi odrobine nie gra z materialem i tym paskiem w dziwnym miejscu, ale jest fajnie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
W obu wyglądasz dobrze. W tej drugiej chyba lepiej, bo niebieski Ci pasuje. Jestem zdziwiona, że ta pierwsza tak dobrze leży - też spodziewałam się totalnego worka.
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Pierwsza byłaby naprawdę fajna, gdyby nie jej kolor. Moim zdaniem wyglądasz trochę mdło w takim kolorze.
Druga pasuje i fasonem i kolorem.
Dzięki
Niebieski jak zwykle przejdzie u mnie w każdym wydaniu, a nad tym beżem się właśnie zastanawiam. Wydaje mi się, że to jest wersja beżu dla jakiejś jesieni
Ostatnio staram się mierzyć sporo jasnych zestawów i za każdym razem mam właśnie to samo wrażenie - mdło, nijako i nudno.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 16:40   #56
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki
Niebieski jak zwykle przejdzie u mnie w każdym wydaniu, a nad tym beżem się właśnie zastanawiam. Wydaje mi się, że to jest wersja beżu dla jakiejś jesieni
Ostatnio staram się mierzyć sporo jasnych zestawów i za każdym razem mam właśnie to samo wrażenie - mdło, nijako i nudno.
Moim zdaniem dla soft summer lub soft autumn.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 17:24   #57
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

@chimay - obie bardzo dobre, niebieska lepsza kolorystycznie. Beżową kolorystcznie ratuje kołnierzyk, który jest najbliżej twarzy oraz fakt, że to nie jest żółtawy beż, tylko taki bardziej szarawy. Zatrzymałabym obie.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 17:26   #58
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Beżową kolorystcznie ratuje kołnierzyk, który jest najbliżej twarzy .
Też to zauważyłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 18:02   #59
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
SoftClassic Chyba najbardziej podobają mi się 0. Z dżinsów to 2 jest spoko, na pewno lepiej niż w 1. Moje pierwsze wrażenie przy 3 było takie, że bardzo malutka się w nich wydajesz :P 4,6 i 7 jakoś niezbyt, a w 5 nie podoba mi się jak na biodrach leżą, jakoś dziwnie się to układa, ale i tak wyglądają nieźle chociaż nie tak jak 0.
Niestety jeansy bootcut okazały się niewypałem, ale to moja wina, bo nie przyjrzałam się im dokładniej na zdjęciach - zarówno te paskudne kieszenie (jak Farfalla napisała - wyglądają jakbym tył ubrała na przód ) oraz te przetarcia zupełnie mi nie służą. Ale myślę, że jeszcze na pewno coś w tym fasonie przymierzę.



Co do obu podobających się Wam "lejących" fasonów - to niestety zarówno 0 jak i 5 muszę odesłać, bo są na mnie za długie i po części również za szerokie. Idea jest dobra, ale gdybym w koszta wliczyła jeszcze krawca, to byłyby to absolutnie nieopłacalna inwestycja. Muszę szukać dalej, może w końcu znajdę taki model, który mi w pełni będzie odpowiadał.

Ogólnie też zaczynam rozumieć, że nie da się skompletować szafy tylko i wyłącznie odpowiednio do typu... Moim zdaniem warto się maksymalnie postarać o to, jeśli chodzi o jakieś wyjścia, większe imprezy czy oficjalne sytuacje. Ale w życiu codziennym - no niestety, ale dalej będę nosić również i te nieodpowiednie spodnie lub inne części garderoby ze względów praktycznych. To też byłby absurd, żeby do biegania czy jazdy na rowerze rygorystycznie przestrzegać pewnych wytycznych. Można pewne elementy wprowadzić, ale nie mam pomysłu, w czym np. SD miałaby ćwiczyć
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 19:35   #60
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
@chimay - obie bardzo dobre, niebieska lepsza kolorystycznie. Beżową kolorystcznie ratuje kołnierzyk, który jest najbliżej twarzy oraz fakt, że to nie jest żółtawy beż, tylko taki bardziej szarawy. Zatrzymałabym obie.
Dzięki Biorę obie, zbyt rzadko zdarzają się casualowe sukienki dla FG, żebym mogła wybrzydzać, że odcień nie ten.

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Co do obu podobających się Wam "lejących" fasonów - to niestety zarówno 0 jak i 5 muszę odesłać, bo są na mnie za długie i po części również za szerokie. Idea jest dobra, ale gdybym w koszta wliczyła jeszcze krawca, to byłyby to absolutnie nieopłacalna inwestycja. Muszę szukać dalej, może w końcu znajdę taki model, który mi w pełni będzie odpowiadał.

Takie spodnie wracają do łask, więc na pewno coś znajdziesz.

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Ogólnie też zaczynam rozumieć, że nie da się skompletować szafy tylko i wyłącznie odpowiednio do typu... Moim zdaniem warto się maksymalnie postarać o to, jeśli chodzi o jakieś wyjścia, większe imprezy czy oficjalne sytuacje. Ale w życiu codziennym - no niestety, ale dalej będę nosić również i te nieodpowiednie spodnie lub inne części garderoby ze względów praktycznych. To też byłby absurd, żeby do biegania czy jazdy na rowerze rygorystycznie przestrzegać pewnych wytycznych. Można pewne elementy wprowadzić, ale nie mam pomysłu, w czym np. SD miałaby ćwiczyć
No nie da się, albo trzeba by na to poświęcać bardzo dużo czasu, co pewnie ma sens w przypadku osób, które pracują w branży modowej czy też zarabiają m.in. na swoim własnym wizerunku. Do samego typu trzeba by dodać jeszcze właściwe kolory no i jeszcze umieć ciuchy zestawić, bo nawet FG, której służą przebieranki, nie może po prostu wyciągnąć z szafy pierwszych lepszych ciuchów, połączyć je i mieć super efekt.
Ja też zrezygnowałam już z szafy kapsułowej. Nawet za czasów classikowych nie byłam w stanie zestawić wszystkich moich ubrań ze sobą, chociaż miałam zachowawcze i podobne do siebie ubrania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.