Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-06, 20:57   #61
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia 2 sukienek KLIK KLIK. Pierwsza jednak nie okazała się być totalnym workiem, chociaż oczywiście jest dość luźna. Druga chyba jest bardziej dla SG i ma fason dość klasyczny, ale to optyczne obniżenie talii przez jasne paski moim zdaniem przesuwa ją w stronę FG. Chyba zostawię obie. Tylko kolorystycznie pewnie nie są idealne.
Obie są fajne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 21:20   #62
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia 2 sukienek KLIK KLIK. Pierwsza jednak nie okazała się być totalnym workiem, chociaż oczywiście jest dość luźna. Druga chyba jest bardziej dla SG i ma fason dość klasyczny, ale to optyczne obniżenie talii przez jasne paski moim zdaniem przesuwa ją w stronę FG. Chyba zostawię obie. Tylko kolorystycznie pewnie nie są idealne.

Fajne ta sukienki, szczególnie podoba mi się ta niebieska. Ten beżowy nie jest doskonały, ale cała sukienka jest ciekawa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 21:22   #63
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No nie da się, albo trzeba by na to poświęcać bardzo dużo czasu, co pewnie ma sens w przypadku osób, które pracują w branży modowej czy też zarabiają m.in. na swoim własnym wizerunku. Do samego typu trzeba by dodać jeszcze właściwe kolory no i jeszcze umieć ciuchy zestawić, bo nawet FG, której służą przebieranki, nie może po prostu wyciągnąć z szafy pierwszych lepszych ciuchów, połączyć je i mieć super efekt.
Ja też zrezygnowałam już z szafy kapsułowej. Nawet za czasów classikowych nie byłam w stanie zestawić wszystkich moich ubrań ze sobą, chociaż miałam zachowawcze i podobne do siebie ubrania.
Czas, wysiłek, pieniądze - zależy, jakie kto ma priorytetey i ile kto chce inwestować tych zasobów akurat w modę. U mnie to jest tak, że chwilowo się tym bardziej interesuję i tymczasowo więcej akurat w tą dziedzinę inwestuję. Jakoś temat mi przeszedł koło nosa w czasach, kiedy teoretycznie powinnam się tym najbardziej pasjonować - to nie, teraz się obudziłam .

W tej chwili moim celem jest uzyskanie takiego stanu, żeby móc się ubrać gustownie i stosownie do okazji. Co jeszcze kilka lat temu wcale nie było oczywiste, bo posiadałam mnóstwo pojedyńczych elementów garderoby, które ani nie pasowały do mnie, ani do siebie wzajemnie. W konsekwencji szafa pękała w szwach, a ja nie miałam co na tyłek włożyć. Posiadałam mnóstwo cudeniek w stylu "jest sobie bluzeczka", ale ani mnie ona nie zdobiła, ani z niczym się nie dała zestawić. Teraz jestem bardziej rygorystyczna i wielu bezsensownych ubrań już się pozbyłam, a jak coś kupuję, to dziesięć razy się zastanowię, czy daną rzecz w ogóle będę miała gdzie założyć, czy jest ona funkcjonalna, czy mi w niej wygodnie, czy będę musiała ją stale prasować (czego nienawidzę!), czy zaraz wyjdzie z mody itp.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 21:35   #64
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

@Celestine

Dopiero teraz załadowały mi się Twoje zdjęcia.

1. Nie pasuje mi do Ciebie szczególnie jakoś ta stójka.

2. Przeszkadza mi w tej sukience jakieś takie uczucie nagości. Myśle ze odbierałabym ja zupełnie inaczej jakby ten haft/koronka był gęstszy. Nie potrafię ocenic czy krój do Coebie pasuje.

3. To się wydaje zbyt workowate na Ciebie. Jakos tak zabija Twoja zgrabna figure.

4. To chyba najlepiej. Choć nie przekonuje mnie kolor. Chyba podobasz mi się bardziej w ciemniejszych ubraniach.

5. Coś mi nie do końca pasuje przy dekolcie i w ogóle w górnej części.

6. Uważam ze te ukośne spływające paski oraz cały ten połysk i połączenie kolorystyczne wyglądają na Tobie obłędnie. Szkoda ze jest tak bardzo niedopasowana i wymagałaby poważnych przeróbek. Bo sam pomysł jest bardzo dla Ciebie w moich oczach.

@Martakow

Wow! Co za piękny kolor. I jaka odwaga! Ja nie potrafię pofarbował włosów

Super efekt.

A sukienka jest fajna tylko ten pasek mnie nie przekonuje.

@Softclassic

Białe spodnie to petarda i w wersji monochromatyczne jest super. Ale zgadzam się ze T-shirt jest do bani. Ta zwykłość lekko prześwitującej bawełny łamie klasyczny szyk stylizacji. I chyba w jakiś sposób ten T-shirt po prostu jest zbyt pospolity dla Ciebie. Myśle ze jak go podmienisz na podobny krój z satyny to będziesz miała wystrzałowa kreacje.

Mnie się podobasz bardziej w tych dopasowanych spodniach w pół łydki (3) niż w tych lekko luźnych długich. Te lekko luźne (6,7) maja jakiś taki niedbały efekt na Tobie.

@Farfalla

Fajnie Ci w tych pionowych paskach. Ale nie wiem czy to najlepsze dla Ciebie kolory. Sam krój sukienki to chyba tez jeszcze nie to.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 21:46   #65
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
@Celestine

Dopiero teraz załadowały mi się Twoje zdjęcia.

1. Nie pasuje mi do Ciebie szczególnie jakoś ta stójka.

2. Przeszkadza mi w tej sukience jakieś takie uczucie nagości. Myśle ze odbierałabym ja zupełnie inaczej jakby ten haft/koronka był gęstszy. Nie potrafię ocenic czy krój do Coebie pasuje.

3. To się wydaje zbyt workowate na Ciebie. Jakos tak zabija Twoja zgrabna figure.

4. To chyba najlepiej. Choć nie przekonuje mnie kolor. Chyba podobasz mi się bardziej w ciemniejszych ubraniach.

5. Coś mi nie do końca pasuje przy dekolcie i w ogóle w górnej części.

6. Uważam ze te ukośne spływające paski oraz cały ten połysk i połączenie kolorystyczne wyglądają na Tobie obłędnie. Szkoda ze jest tak bardzo niedopasowana i wymagałaby poważnych przeróbek. Bo sam pomysł jest bardzo dla Ciebie w moich oczach.
Dzięki Może uda mi się kiedyś znaleźć coś podobnego do 6, tylko bardziej dopasowanego.
Na razie odsyłam wszystko oprócz tej różowej 4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

https://m.zalando.fr/nly-by-nelly-em...1c06i-t11.html

https://m.zalando.fr/nly-by-nelly-lo...1c06r-d11.html

To by były super kiecki dla FG, no nie ? Szkoda, że rozmiarowka zaczyna się od 36.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 22:10   #66
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Obie są fajne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Fajne ta sukienki, szczególnie podoba mi się ta niebieska. Ten beżowy nie jest doskonały, ale cała sukienka jest ciekawa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Czas, wysiłek, pieniądze - zależy, jakie kto ma priorytetey i ile kto chce inwestować tych zasobów akurat w modę. U mnie to jest tak, że chwilowo się tym bardziej interesuję i tymczasowo więcej akurat w tą dziedzinę inwestuję. Jakoś temat mi przeszedł koło nosa w czasach, kiedy teoretycznie powinnam się tym najbardziej pasjonować - to nie, teraz się obudziłam .
U mnie było tak samo Moda mnie wcześniej nie interesowała to znaczy kupowałam rzadko kierując się tym, czy mi się ciuch podoba, a nie tym, czy pasuje do mnie.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87911205]https://m.zalando.fr/nly-by-nelly-em...1c06i-t11.html

https://m.zalando.fr/nly-by-nelly-lo...1c06r-d11.html

To by były super kiecki dla FG, no nie ? Szkoda, że rozmiarowka zaczyna się od 36.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tak. Aż spojrzałam na niemieckie Zalando i u mnie są od 34
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 22:15   #67
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak. Aż spojrzałam na niemieckie Zalando i u mnie są od 34
Może francuska rozmiarowka jest jakaś inna? U mnie od 36, co niby oznacza, że wymiary to 80-66-89.
34 to 76-63-85. Z tymże jak już martaakow zauważyła, nie wiem, jak oni to mierzą, bo ja mam 82 w biuście, a wchodzę w to ich 34 i jeszcze najczęściej mam trochę luzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 22:26   #68
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87911304]Może francuska rozmiarowka jest jakaś inna? U mnie od 36, co niby oznacza, że wymiary to 80-66-89.
34 to 76-63-85. Z tymże jak już martaakow zauważyła, nie wiem, jak oni to mierzą, bo ja mam 82 w biuście, a wchodzę w to ich 34 i jeszcze najczęściej mam trochę luzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ach, już wiem, niemieckie 34 to francuskie 36.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 22:36   #69
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
@Softclassic
Białe spodnie to petarda i w wersji monochromatyczne jest super. Ale zgadzam się ze T-shirt jest do bani. Ta zwykłość lekko prześwitującej bawełny łamie klasyczny szyk stylizacji. I chyba w jakiś sposób ten T-shirt po prostu jest zbyt pospolity dla Ciebie. Myśle ze jak go podmienisz na podobny krój z satyny to będziesz miała wystrzałowa kreacje.
Niestety nie pomyślałam o stosowniejszej bluzeczce, bo chciałam porównać doły do jakiejś neutralnej góry i wymyśliłam, że w tej roli powinna się sprawdzić biała koszulka, więc sięgnęłam po pierwszą lepszą z brzegu. Dopiero na gotowych zdjęciach zobaczyłam, jak ona cudownie na mnie wygląda , ale już nie chciałam rozpoczynać sesji od nowa. Zgadzam się, że taka kiepskiej jakości bawełenka zupełnie mi nie służy. Natomiast jest to kolejny dowód na różnice pomiędzy obiektywną rzeczywistością wyłapywaną przez obiektyw, a subiektywnym postrzeganiem siebie w lustrze . W lustrze ta pospolitość nie była dla mnie aż tak widoczna i rażąca.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 22:39   #70
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Niestety nie pomyślałam o stosowniejszej bluzeczce, bo chciałam porównać doły do jakiejś neutralnej góry i wymyśliłam, że w tej roli powinna się sprawdzić biała koszulka, więc sięgnęłam po pierwszą lepszą z brzegu. Dopiero na gotowych zdjęciach zobaczyłam, jak ona cudownie na mnie wygląda , ale już nie chciałam rozpoczynać sesji od nowa. Zgadzam się, że taka kiepskiej jakości bawełenka zupełnie mi nie służy. Natomiast jest to kolejny dowód na różnice pomiędzy obiektywną rzeczywistością wyłapywaną przez obiektyw, a subiektywnym postrzeganiem siebie w lustrze . W lustrze ta pospolitość nie była dla mnie aż tak widoczna i rażąca.

Tak, domyslilam się genezy bluzki. Sama ostatnio zrobiłam tak samo, czyli złapałam biały T-shirt jako uniwersalna bazę.

Ale myśle, że to w sumie dobrze wyszło, bo widzisz na tym zdjęciu jak bardzo taki drobiazg robi różnice.

Jakby Ci się kiedyś chciało to chętnie zobaczę białe spodnie ze stosowniejsza bluzka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 22:57   #71
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość

Jakby Ci się kiedyś chciało to chętnie zobaczę białe spodnie ze stosowniejsza bluzka.
Niestety, ale spodnie już spakowane do zwrotu. Będę zamawiać jeszcze raz ten sam model, ale o rozmiar mniejszy, choć nie mam gwarancji, że okażą się one krótsze. Problem w tym, że nawet w butach na obcasie zamiatam nimi podłogę. Przeróbka z kolei jest zbyt kosztowna, a nie jest to dla mnie aż taki must-have, żeby tyle w nie inwestować...
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 23:00   #72
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Niestety, ale spodnie już spakowane do zwrotu. Będę zamawiać jeszcze raz ten sam model, ale o rozmiar mniejszy, choć nie mam gwarancji, że okażą się one krótsze. Problem w tym, że nawet w butach na obcasie zamiatam nimi podłogę. Przeróbka z kolei jest zbyt kosztowna, a nie jest to dla mnie aż taki must-have, żeby tyle w nie inwestować...

Rozumiem. Ja sobie sama robię drobne poprawki, wiec nie pomyślałam że ich długość jest problematyczna. Mam nadzieje ze znajdziesz coś podobnego w odpowiednim rozmiarze i długości. Jeśli nie teraz to za jakiś czas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 17:05   #73
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Ostatnio dowiedziałam się o istnieniu blogerki Tavi Gevinson - ale typowa SG, widać, że inspiruje się Kibbe. Ciężko znaleźć jej zdjęcia w stylowce, która nie opierałaby się na tym typie.

https://fashionista.com/.image/t_sha...6451242jpg.jpg
https://i.pinimg.com/236x/7a/c2/1c/7...on-summer-.jpg
https://media.gettyimages.com/photos...re-id488304186
https://i.pinimg.com/originals/45/31...63f2d7d408.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 17:09   #74
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87912557]Ostatnio dowiedziałam się o istnieniu blogerki Tavi Gevinson - ale typowa SG, widać, że inspiruje się Kibbe. Ciężko znaleźć jej zdjęcia w stylowce, która nie opierałaby się na tym typie.

https://fashionista.com/.image/t_sha...6451242jpg.jpg
https://i.pinimg.com/236x/7a/c2/1c/7...on-summer-.jpg
https://media.gettyimages.com/photos...re-id488304186
https://i.pinimg.com/originals/45/31...63f2d7d408.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Sama jej fryzura jest bardzo nie SG, to fryzura typowa dla czystego G i chyba żadne SG nie będzie w takiej wyglądało dobrze, bo SG (podobnie jak FG) lubi mieć trochę więcej na głowie i raczej nieład niż gładkie chłopięce fryzury.

I nie wiem, czy miała kiedyś inną fryzurę, ale mam wrażenie, że jej też to cięcie nie pasuje.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 17:11   #75
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Sama jej fryzura jest bardzo nie SG, to fryzura typowa dla czystego G i chyba żadne SG nie będzie w takiej wyglądało dobrze, bo SG (podobnie jak FG) lubi mieć trochę więcej na głowie i raczej nieład niż gładkie chłopięce fryzury.

I nie wiem, czy miała kiedyś inną fryzurę, ale mam wrażenie, że jej też to cięcie nie pasuje.
No faktycznie wolę ja w dłuższych włosach
https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/e9b/...tical.w330.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...RI9mfPRVRH1A&s

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 17:31   #76
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87912568]No faktycznie wolę ja w dłuższych włosach
https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/e9b/...tical.w330.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...RI9mfPRVRH1A&s

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tak, na tych zdjęciach wygląda dużo lepiej.
Również bez tej wydłużonej kreski jak z tego zdjecia
https://fashionista.com/.image/t_sha...6451242jpg.jpg
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 18:07   #77
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Sama jej fryzura jest bardzo nie SG, to fryzura typowa dla czystego G i chyba żadne SG nie będzie w takiej wyglądało dobrze, bo SG (podobnie jak FG) lubi mieć trochę więcej na głowie i raczej nieład niż gładkie chłopięce fryzury.

I nie wiem, czy miała kiedyś inną fryzurę, ale mam wrażenie, że jej też to cięcie nie pasuje.
Dość wypłoszowato wygląda w tych krótkich włosach. W dłuższych zdecydowanie lepiej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 18:48   #78
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Moja pierwsza myśl również była taka, że aż tak krótkie cięcie jest tu niewskazane. I jeszcze te "pazurki" . Najlepiej w tym wydaniu, gdzie włosy są gładko zaczesane do tyłu:
https://i.pinimg.com/originals/45/31...63f2d7d408.jpg

(Ale stylówki śliczne!)


A jak już tu jestem...
Czy ten typ spodni będzie wskazany dla SD? Długie, pionowe linie są...

SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 09:37   #79
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
A jak już tu jestem...
Czy ten typ spodni będzie wskazany dla SD? Długie, pionowe linie są...

Mogą być ciut zbyt sztywne, ale zależy jak się ten materiał układa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-08, 15:51   #80
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Przybyły kolejne sukienki...

7- podoba mi się, ale nie wiem, czy lepszy jest rozmiar 34, czy 36 Może doradzicie. 34 wydaje się jednak lepiej dopasowane w ramionach, ale 36 tez dobrze leży. Boję się, że 34 może się skurczyć w praniu czy coś.
Na modelce leży tak
https://m.zalando.fr/morgan-robe-pul...1c0n5-q11.html

8 - Bez komentarza Ale mimo wszystko wrzucam, może jednak da się coś powiedzieć odnośnie stylu.

9, 10- są do siebie podobne, niestety obie trochę za małe.

11 - nie jestem pewna, czy zatrzymać, czy odesłać. Trochę się musiałam nagimnastykować, żeby przeciągnąć ją przez ramiona, więc chyba jest odrobinę za mała. Styl to chyba SG, myślicie, że dobrze wyglądam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 15:59   #81
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87915000]Przybyły kolejne sukienki...

7- podoba mi się, ale nie wiem, czy lepszy jest rozmiar 34, czy 36 Może doradzicie. 34 wydaje się jednak lepiej dopasowane w ramionach, ale 36 tez dobrze leży. Boję się, że 34 może się skurczyć w praniu czy coś.
Na modelce leży tak
https://m.zalando.fr/morgan-robe-pul...1c0n5-q11.html

8 - Bez komentarza Ale mimo wszystko wrzucam, może jednak da się coś powiedzieć odnośnie stylu.

9, 10- są do siebie podobne, niestety obie trochę za małe.

11 - nie jestem pewna, czy zatrzymać, czy odesłać. Trochę się musiałam nagimnastykować, żeby przeciągnąć ją przez ramiona, więc chyba jest odrobinę za mała. Styl to chyba SG, myślicie, że dobrze wyglądam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


7 fajnie na Tobie wyglada. Mi się wydaje ze 36 Ci się jakoś dziwnie układa w biuście i ze 34 leży w tym obszarze lepiej. W innych miejscach nie widzę znaczących różnic.

8 nie jestem pewna czy jest taka zła tak właściwie. Na pewno dużo jej pomoże rozprasowanie. I chyba bym jej nawet dała głos na tak. Jest teraz bardzo na czasie i uważam że nie robi Ci krzywdy. W zasadzie kolor tez się z Tobą nie kłóci.

9-10-11 wydają mi się na Tobie bezpułciowe. Mam podejrzenie, że ani koronka ani taki jednolity kolor Ci nie pomagają. (Choć też specjalnie nie szkodzą). W ogóle TW sukienki mi trochę przywodzą na myśl krojem SC tylko przykrótkie - może przez to nie za bardzo pasuja mi do Ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 16:08   #82
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
7 fajnie na Tobie wyglada. Mi się wydaje ze 36 Ci się jakoś dziwnie układa w biuście i ze 34 leży w tym obszarze lepiej. W innych miejscach nie widzę znaczących różnic.

8 nie jestem pewna czy jest taka zła tak właściwie. Na pewno dużo jej pomoże rozprasowanie. I chyba bym jej nawet dała głos na tak. Jest teraz bardzo na czasie i uważam że nie robi Ci krzywdy. W zasadzie kolor tez się z Tobą nie kłóci.

9-10-11 wydają mi się na Tobie bezpułciowe. Mam podejrzenie, że ani koronka ani taki jednolity kolor Ci nie pomagają. (Choć też specjalnie nie szkodzą). W ogóle TW sukienki mi trochę przywodzą na myśl krojem SC tylko przykrótkie - może przez to nie za bardzo pasuja mi do Ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki
Tzn. 8 jest za szeroka w ramionach przede wszystkim. I ten dekolt jakiś taki duży. Jakoś dziwnie się czuję w niej, jak przebrana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 16:40   #83
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87915000]Przybyły kolejne sukienki...

7- podoba mi się, ale nie wiem, czy lepszy jest rozmiar 34, czy 36 Może doradzicie. 34 wydaje się jednak lepiej dopasowane w ramionach, ale 36 tez dobrze leży. Boję się, że 34 może się skurczyć w praniu czy coś.
Na modelce leży tak
https://m.zalando.fr/morgan-robe-pul...1c0n5-q11.html

8 - Bez komentarza Ale mimo wszystko wrzucam, może jednak da się coś powiedzieć odnośnie stylu.

9, 10- są do siebie podobne, niestety obie trochę za małe.

11 - nie jestem pewna, czy zatrzymać, czy odesłać. Trochę się musiałam nagimnastykować, żeby przeciągnąć ją przez ramiona, więc chyba jest odrobinę za mała. Styl to chyba SG, myślicie, że dobrze wyglądam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mnie 7 nie porwała, jakoś tak zbyt poważnie chyba wyglądasz w niej bardziej od 7 podoba mi się 11. A 8 ma fajny kolor, wydaje mi się, że taki kolor ci pasuje dużo bardziej od tych ciemnych odcieni, ale ja z kolorami jestem na bakier, więc to tylko moje spostrzeżenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 16:43   #84
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87915000]Przybyły kolejne sukienki...

7- podoba mi się, ale nie wiem, czy lepszy jest rozmiar 34, czy 36 Może doradzicie. 34 wydaje się jednak lepiej dopasowane w ramionach, ale 36 tez dobrze leży. Boję się, że 34 może się skurczyć w praniu czy coś.
Na modelce leży tak
https://m.zalando.fr/morgan-robe-pul...1c0n5-q11.html
[/QUOTE]

Bardzo Ci pasuje i jeśli 34 daje swobodę ruchów, to bym ten rozmiar zostawiła.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87915000]
8 - Bez komentarza Ale mimo wszystko wrzucam, może jednak da się coś powiedzieć odnośnie stylu.[/QUOTE]

Nieee

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87915000]
9, 10- są do siebie podobne, niestety obie trochę za małe.

11 - nie jestem pewna, czy zatrzymać, czy odesłać. Trochę się musiałam nagimnastykować, żeby przeciągnąć ją przez ramiona, więc chyba jest odrobinę za mała. Styl to chyba SG, myślicie, że dobrze wyglądam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To fakt, że to takie trochę przycięte sukienki SC i dzięki temu dobre też dla SG. W każdej wyglądasz poprawnie. Ale też moim zdaniem to ten rodzaj sukienki, które większości kobiet nie skrzywdzą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 16:43   #85
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Sukienkę nr 7 widziałam też na Zalando tylko chyba w wersji zielonej i też się w sumie nad nią zastanawiałam, bo wydaje się być fajna i do pracy i do butów sportowych tak na co dzień tylko myślałam, że ona jest bardziej dla DC?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 16:46   #86
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87915070]Dzięki
Tzn. 8 jest za szeroka w ramionach przede wszystkim. I ten dekolt jakiś taki duży. Jakoś dziwnie się czuję w niej, jak przebrana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Jak się źle czujesz to to jest ostateczny argument an nie. Nie ma nic gorszego niż ubranie, w którym się źle czujesz.

A jak siebie odbierasz w tym kolorze? Bo moim zdaniem do twarzy Ci w nim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 16:49   #87
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Mnie 7 nie porwała, jakoś tak zbyt poważnie chyba wyglądasz w niej bardziej od 7 podoba mi się 11. A 8 ma fajny kolor, wydaje mi się, że taki kolor ci pasuje dużo bardziej od tych ciemnych odcieni, ale ja z kolorami jestem na bakier, więc to tylko moje spostrzeżenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Też mi się wydaje, że pasuje mi taki musztardowy.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardzo Ci pasuje i jeśli 34 daje swobodę ruchów, to bym ten rozmiar zostawiła.



Nieee



To fakt, że to takie trochę przycięte sukienki SC i dzięki temu dobre też dla SG. W każdej wyglądasz poprawnie. Ale też moim zdaniem to ten rodzaj sukienki, które większości kobiet nie skrzywdzą.
Dzięki. To zostawię 34, jednak lepiej wygląda góra.
Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Sukienkę nr 7 widziałam też na Zalando tylko chyba w wersji zielonej i też się w sumie nad nią zastanawiałam, bo wydaje się być fajna i do pracy i do butów sportowych tak na co dzień tylko myślałam, że ona jest bardziej dla DC?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Według mnie to G, ale nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Jak się źle czujesz to to jest ostateczny argument an nie. Nie ma nic gorszego niż ubranie, w którym się źle czujesz.

A jak siebie odbierasz w tym kolorze? Bo moim zdaniem do twarzy Ci w nim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sam kolor mi odpowiada Mam taki musztardowy sweterek i pasuje mi ten kolor moim zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 17:17   #88
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Sukienkę nr 7 widziałam też na Zalando tylko chyba w wersji zielonej i też się w sumie nad nią zastanawiałam, bo wydaje się być fajna i do pracy i do butów sportowych tak na co dzień tylko myślałam, że ona jest bardziej dla DC?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niekoniecznie tylko dla DC, kontrastowe wstawki i kontrastowe mankiety czynią ją dobrą też dla G (a moim zdaniem ciuchy G sprawdzą się także także na FG i SG).

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Zaś jeszcze co do tego dekoltu w żółtej sukience, to generalnie grupie G duże dekolty nie służą. No eksponowanie biustu poprzez wycięte dekolty po prostu niezbyt harmonijnie na nich wygląda. Co innego kreacje do noszenia z założenia bez stanika.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 17:36   #89
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

[/COLOR]Zaś jeszcze co do tego dekoltu w żółtej sukience, to generalnie grupie G duże dekolty nie służą. No eksponowanie biustu poprzez wycięte dekolty po prostu niezbyt harmonijnie na nich wygląda. Co innego kreacje do noszenia z założenia bez stanika.
To ciekawe, bo ja właśnie od zawsze unikam dekoltów, a nie mam problemu właśnie chodzić bez stanika, nawet jak sutki trochę prześwitują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-06-08 o 17:37
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 17:46   #90
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87915275]To ciekawe, bo ja właśnie od zawsze unikam dekoltów, a nie mam problemu właśnie chodzić bez stanika, nawet jak sutki trochę prześwitują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja tak samo Całe lata studenckie przechodziłam bez stanika. Teraz noszę, ale nie mam problemu, zeby wyjść bez, jeśli ubranie jest tego typu, że pasuje brak stanika. Przed 30., kiedy intensywnie testowałam różne style, próbowałam dekoltów, ale w każdym czułam się dziwacznie i urody mi one moim zdaniem nie dodają.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.