Panny Młode 2021 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-17, 09:32   #1591
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Raczej w stronę: mam sale, foto, dj, kościół, noclegi, samochód, dekoratorke i boję się, że nie zdążę, przerasta mnie to, bla, bla, bla.
Chciałabym mieć w życiu tyle czasu.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
No w sumie trochę wcześniej jak na te pytania. Ja nie pytam, ale powoli sobie uświadamiam za ile rzeczy powinnam się już brać, bo kto inny za mnie tego nie ogarnie. Zwłaszcza że dużo rzeczy chciałabym sama zrobic.
Mogłabym zamówić już tort ale muszę przejrzeć inspiracje i coś z tego w głowie ułożyć i narysować pani od tortu, znaleźć wzór topera - a mi się nie chce/zawsze jest coś innego do zrobienia.
I tak z co najmniej 5 rzeczami, które mam gdzieś tam z tyłu głowy i mogłabym już załatwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 10:12   #1592
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ja mam zrobiona listę rzeczy które trzeba załatwić/ kupić i trochę tego jest.
Myślę, czy umówić się na sobotę do jakiegoś salonu. Chyba nawet powinnam. Na początku myślę że pochodzę sama żeby się rozeznać w sukienkach, bo nie chce komuś zawracać tym głowy.

Ta panika na tych FB grupach mnie trochę też przeraża


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 10:18   #1593
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Mnie denerwuje sianie paniki w związku z koroną. Że znowu będzie zakaz itp. oczywiście każdy zna kogoś kto zna kogos, kto ma w ministerstwie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 10:23   #1594
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------
Jak zmniejszyć jakoś zdjęcia żeby się dodało?
Albo w programie na komputerze, albo po prostu wpisać w google ,,strona do zmniejszania zdjęć'' i poprzez stronę to zrobić

Ja nie biorę tabletek i mój okres żyje sobie swoim życiem, przez co jest podatny na pogodę, jakieś przeziębienia, leki, na wszystko. Przychodzi kiedy chce i najczęściej robi to z przytupem (np. w lipcu miałam wesele.. kiedy dostałam okres? w dzień wesela ), dlatego jak będę bliżej widziała, że może mi wypaść to pójdę do ginekologa po jednorazową pomoc bo nie zamierzam się męczyć
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 10:24   #1595
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja też brałam kiedyś tabletki, ale zrezygnowałam. Okresy mam bardzo regularne, więc patrząc w kalendarzyk mam na ślub luz. Jeśli coś by się jednak przesunęło w trakcie, to po prostu poproszę ginekologa o pomoc.

Zastanawiam się czy nie opuścić ślubnych grup na FB. Jak widzę panikę dziewczyn rok przed ślubem i te problemy z de, to mi wszystko opada.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
też o tym myślałam... rozwalają mnie pytania typu "mam 30 lat mogę mieć welon?" i dyskusja na 50 komentarzy czy wypada welon czy nie.
i oczywiście wielka panika, bo ślub w 2022, ale może nadal będzie pandemia i obostrzenia.

też się trochę obawiam co to będzie w maju, ale takie nakręcanie się nie jest zdrowe

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-09-17 o 10:25
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 10:38   #1596
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny powiem wam tak gorzej juz nie będzie najwięcej stresu mialy raczej tegoroczne PM myślę że nasz rok będzie spokojny wszystkiego zamykać znowu nie będą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 10:39   #1597
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
też o tym myślałam... rozwalają mnie pytania typu "mam 30 lat mogę mieć welon?" i dyskusja na 50 komentarzy czy wypada welon czy nie.
i oczywiście wielka panika, bo ślub w 2022, ale może nadal będzie pandemia i obostrzenia.

też się trochę obawiam co to będzie w maju, ale takie nakręcanie się nie jest zdrowe
Serio takie gadki tam są? dobrze, że mnie tam nie ma
A ta panika niczego nie wnosi. Nie lubię takich rozmów, które do niczego nie prowadzą.. ponakręcają się i co? i NIC, nie mamy na to wpływu.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-17, 10:40   #1598
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Udało się tak więc miała być jasno niebieska a przyszła turkusowa 🤦☠♀️IMG_20200915_173850_Easy-Resize.com.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 10:59   #1599
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiem wam tak gorzej juz nie będzie najwięcej stresu mialy raczej tegoroczne PM myślę że nasz rok będzie spokojny wszystkiego zamykać znowu nie będą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo uwazam, że drugi raz by się na to nie porwali, chyba żeby naprawdę sytuacja w szpitalach zrobiła się tragiczna, a na razie nie było nawet blisko trudnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 11:29   #1600
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Gdzieś z tyłu głowy mam, że 'pandemia' może pokrzyżować plany, ale nie skupiam się na tym i nie zastanawiam. Robimy co mamy robić i tyle. Poza pandemią jest tyle innych niesprzyjających okoliczności które mogą się wydarzyć, że szkoda gadać

Zapisałam się na jutro do salonu. Muszę zrobić ten pierwszy krok w tym temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 11:29   #1601
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Albo w programie na komputerze, albo po prostu wpisać w google ,,strona do zmniejszania zdjęć'' i poprzez stronę to zrobić

Ja nie biorę tabletek i mój okres żyje sobie swoim życiem, przez co jest podatny na pogodę, jakieś przeziębienia, leki, na wszystko. Przychodzi kiedy chce i najczęściej robi to z przytupem (np. w lipcu miałam wesele.. kiedy dostałam okres? w dzień wesela ), dlatego jak będę bliżej widziała, że może mi wypaść to pójdę do ginekologa po jednorazową pomoc bo nie zamierzam się męczyć
Raczej nie licz na wzięcie jednego opakowania, tylko zacznij z 3-4 miesiące wcześniej. Mogą być plamienia lub krwawienia w reakcji na hormony, a taki problem to ostatnia rzecz, jaką warto mieć na głowie przed wesele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-17, 11:35   #1602
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Raczej nie licz na wzięcie jednego opakowania, tylko zacznij z 3-4 miesiące wcześniej. Mogą być plamienia lub krwawienia w reakcji na hormony, a taki problem to ostatnia rzecz, jaką warto mieć na głowie przed wesele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie.
no i potencjalne skutki uboczne. ja przez pierwszy miesiąc bardzo źle spałam, byłam drażliwa i miałam tak obolałe piersi, że noszenie stanika bolało (szybko to wszystko przeszło, ale początki były niezbyt komfortowe). nie chciałabym tak przed weselem.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 11:39   #1603
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Dokładnie. Poza tym, przez pierwsze 3 miesiące wiele kobiet odczuwa skutki uboczne, więc lepszy już chyba ten okres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Pani_Mada, czytasz mi w myślach 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 11:41   #1604
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

U mnie akurat jedno opakowanie było ok, bo przesuwałam tak okres na wakacje. Myślę, że dwa będą bezpieczne.

Pandemią się nie martwię. Jak zamkną, to zamkną. Nie mam na to wpływu. Ślub i tak weźmiemy, bo to jest kluczowy moment tego dnia i to jest dla mnie najważniejsze. Impreza to sprawa drugorzędna. Może być w mniejszym gronie, może się odbyć innym razem. Ważne, że już będziemy rodziną.


Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 11:54   #1605
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Że czy wypada mieć welon w wieku 30 lat? i co ja teraz zrobię, skoro w przyszłym roku stuknie mi trzydziestka i będę chwile po urodzinach na swoim ślubie, a welon i tak założę boszzz... ludzie chyba nie mają poważniejszych problemów, tylko pozazdrościć.


Ja w sobotę idę pooglądać sukienki, coś przymierzyć, zobaczyć w czym mi jest dobrze. Na dany moment mamy sale, kościół, dja i fotografa oraz czekam na otwarcie zapisów do makijażystki. Innymi rzeczami mam zamiar zająć się po nowym roku.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U mnie akurat jedno opakowanie było ok, bo przesuwałam tak okres na wakacje. Myślę, że dwa będą bezpieczne.

Pandemią się nie martwię. Jak zamkną, to zamkną. Nie mam na to wpływu. Ślub i tak weźmiemy, bo to jest kluczowy moment tego dnia i to jest dla mnie najważniejsze. Impreza to sprawa drugorzędna. Może być w mniejszym gronie, może się odbyć innym razem. Ważne, że już będziemy rodziną.


Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Dokładnie, ślub i tak bierzemy, a jeśli wesela będą ograniczone to poprostu zaprosimy mnie osób i tyle.
Jak my się dobrze w tych ślubnych tematach rozumiemy






Co do okresu, to mój też lubi przyjść w 1szy dzień urlopu nad morzem, na jakąś imprezę rodzinną kiedy nie nocuję u siebie, ostatnio dostałam w wieczór panieński tuz przed wyjściem z domu ;p
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie

Edytowane przez doriiska
Czas edycji: 2020-09-17 o 11:56
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 11:57   #1606
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Że czy wypada mieć welon w wieku 30 lat? i co ja teraz zrobię, skoro w przyszłym roku stuknie mi trzydziestka i będę chwile po urodzinach na swoim ślubie, a welon i tak założę boszzz... ludzie chyba nie mają poważniejszych problemów, tylko pozazdrościć.


nie udzielą Ci ślubu, sorry. przepadło



pojawia się wszystko... czy wypada mieć welon, czy na cywilny można mieć białą sukienkę, czy na kościelny można mieć nie-białą, czy można długą na cywilny, czy można krótką do kościoła, czy można białą jak się ma dzieci.... itd itd itd

ja naprawdę nie rozumiem czy te kobiety na serio myślą, że jak założą długą białą kieckę na cywilny to ją urzędnik wyrzuci i ślubu nie udzieli czy co

albo ksiądz w kościele będzie się pytał ile ma lat, bo jak 30 i welon to wypad.

ja tam rozumiem, że ludzie się bardzo przejmują ślubem weselem i w ogóle nerwówka się udziela, no ale kurcze no...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:11   #1607
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Pani Mada ja zakładam że na tych grupach jest naprawdę duży przekrój społeczny... No są dziewczyny które dalej uważają że coś "nie wypada", że jak się ma dzieci to już całkiem biała suknia odpada... Pamiętam że jedna pisała że chce welon, a jej partner powiedział że absolutnie nie bo mają dzieci i jak to będzie wyglądało Z jednej strony jak pytają to pewnie chcialyby zrobić inaczej niż tak, jak jest przyjęte w ich rodzinach i środowisku. I z tego względu myślę że dobrze, że pytaja, bo się dowiedzą że taki zaścianek już nie jest powszechnie przyjmowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-09-17 o 12:12
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:15   #1608
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Pani_Mada, każdy robi jak uważa, widziałam pannę młodą na cywilnym w długiej białej sukni takiej, że tak powiem typowej, widziałam i w koktajlowej, były młode co w kościele miały krótką itp. I każdy żyje

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Pani Mada ja zakładam że na tych grupach jest naprawdę duży przekrój społeczny... No są dziewczyny które dalej uważają że coś "nie wypada", że jak się ma dzieci to już całkiem biała suknia odpada... Pamiętam że jedna pisała że chce welon, a jej partner powiedział że absolutnie nie bo mają dzieci i jak to będzie wyglądało Z jednej strony jak pytają to pewnie chcialyby zrobić inaczej niż tak, jak jest przyjęte w ich rodzinach i środowisku. I z tego względu myślę że dobrze, że pytaja, bo się dowiedzą że taki zaścianek już nie jest powszechnie przyjmowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja się cieszę, że własnie pod takim naciskiem nie uległam, żeby mieć kamerzystę, Narzeczony też nie chciał, więc stwierdziliśmy, że nie będziemy nikogo uszczęśliwiać na siłę i zostajemy przy samym fotografie.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:20   #1609
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Pani Mada ja zakładam że na tych grupach jest naprawdę duży przekrój społeczny... No są dziewczyny które dalej uważają że coś "nie wypada", że jak się ma dzieci to już całkiem biała suknia odpada... Pamiętam że jedna pisała że chce welon, a jej partner powiedział że absolutnie nie bo mają dzieci i jak to będzie wyglądało Z jednej strony jak pytają to pewnie chcialyby zrobić inaczej niż tak, jak jest przyjęte w ich rodzinach i środowisku. I z tego względu myślę że dobrze, że pytaja, bo się dowiedzą że taki zaścianek już nie jest powszechnie przyjmowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no tak, to się domyślam...
ale fakt, że jej ktoś w internecie powie, że można mieć welon po 30, nie sprawi, że jej rodzina nie obgada. a jakby się nie przejmowała co rodzina powie, to zapewne nie byłoby pytania w ogóle.

wiem, że ludzie mają różne charaktery i różną podatność na sugestie. ale mam wątpliwości czy takie pytania cokolwiek zmieniają. zwłaszcza że w komentarzach obozy też są podzielone. jedni przekonują, że to jej wesele i niech zrobi jak chce, a inni dalej sieją wątpliwości, że jednak nie wypada.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-17, 12:22   #1610
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no tak, to się domyślam...
ale fakt, że jej ktoś w internecie powie, że można mieć welon po 30, nie sprawi, że jej rodzina nie obgada. a jakby się nie przejmowała co rodzina powie, to zapewne nie byłoby pytania w ogóle.

wiem, że ludzie mają różne charaktery i różną podatność na sugestie. ale mam wątpliwości czy takie pytania cokolwiek zmieniają. zwłaszcza że w komentarzach obozy też są podzielone. jedni przekonują, że to jej wesele i niech zrobi jak chce, a inni dalej sieją wątpliwości, że jednak nie wypada.
Bo się niepotrzebnie wszystkim przejmują, a taka prawda, że wszystkim się nie dogodzi. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się suknia, a dla drugiego kotlet będzie za suchy. Cóż, takie życie
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:29   #1611
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no tak, to się domyślam...
ale fakt, że jej ktoś w internecie powie, że można mieć welon po 30, nie sprawi, że jej rodzina nie obgada. a jakby się nie przejmowała co rodzina powie, to zapewne nie byłoby pytania w ogóle.

wiem, że ludzie mają różne charaktery i różną podatność na sugestie. ale mam wątpliwości czy takie pytania cokolwiek zmieniają. zwłaszcza że w komentarzach obozy też są podzielone. jedni przekonują, że to jej wesele i niech zrobi jak chce, a inni dalej sieją wątpliwości, że jednak nie wypada.
No ale co do takich pytań typu welon jak się ma dzieci to pośród setek komentarzy raczej trafia się 2-3 takie, które mówią że nie wypada. Czyli jednak z przewagą "rób jak Ci się podoba, wszystko wypada". Może te inne jednak dadzą dziewczynie jakieś argumenty, utwierdza w przekonaniu że dobrze robi. Mi raczej szkoda po prostu takich osób, że są tak wychowane, żeby ciągle słuchać innych a nie robić po swojemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:38   #1612
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny, jutro rusza nowy program "Kto odmówi pannie młodej" na tvn 7, kto ogląda? ponoć w programie to panie za plecami panów szykują ślub i wesele, przychodzą do nich w piątek o 15, oświadczają im się, a za godzinę biorą ślub
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:41   #1613
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jutro rusza nowy program "Kto odmówi pannie młodej" na tvn 7, kto ogląda? ponoć w programie to panie za plecami panów szykują ślub i wesele, przychodzą do nich w piątek o 15, oświadczają im się, a za godzinę biorą ślub
Coś słyszałam o tym ale nie wiedziałam że to aż tak grubo oglądam wszystkie programy Janachowskiej i te Goki itp ale tego się nie spodziewałam no i że są chętni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:45   #1614
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Coś słyszałam o tym ale nie wiedziałam że to aż tak grubo oglądam wszystkie programy Janachowskiej i te Goki itp ale tego się nie spodziewałam no i że są chętni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są chętni
cyk, tu macie link https://www.youtube.com/watch?v=jLYPunyDCCY
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 13:14   #1615
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ja już tabletek nie biorę od kilku lat. Miesiączkę mam regularną, więc pod tym względem nic się nie zmieniło, ale wielkim zbawieniem było dla mnie to, że brzuch to mnie co najwyżej ćmił. Teraz jeśli nie wezmę tabletki, to nawet nie będę opisywać co się dzieje. Mimo to, że brałam anty 5 lat i żadnych skutków ubocznych nie miałam, to na razie wrócić bym nie chciała.

Dzisiaj równe 7 mc do ślubu. Powoli zaczyna brzmieć poważnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj w klubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Dzisiaj idę do drugiego salonu, jutro do trzeciego, a w sobotę do 4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 15:27   #1616
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Panny Młode 2021

ja mam poki co dylemat czy iść do gina po tabletki czy nie raczej bliżej terminu będę się zastanawiać, bo niestety mój okres mimo, że jest regularny, to w przypływie ważnych imprez/wesel/wakacji przychodzi własnie wtedy... nie wyobrażam sobie przez całe wesele myśleć i stresować czy aby nic nie przeciekło


wybraliśmy winietki ale zaproszeń wciąż nie mamy
zdecydowaliśmy, że sami zrobimy ściankę, stół z alkoholami, kwiaty... kto mi za pół roku walnie w łeb z tymi świetnymi decyzjami?
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 17:09   #1617
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Panny Młode 2021

Hej, dawno mnie nie było, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 17:16   #1618
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
ja mam poki co dylemat czy iść do gina po tabletki czy nie raczej bliżej terminu będę się zastanawiać, bo niestety mój okres mimo, że jest regularny, to w przypływie ważnych imprez/wesel/wakacji przychodzi własnie wtedy... nie wyobrażam sobie przez całe wesele myśleć i stresować czy aby nic nie przeciekło


wybraliśmy winietki ale zaproszeń wciąż nie mamy
zdecydowaliśmy, że sami zrobimy ściankę, stół z alkoholami, kwiaty... kto mi za pół roku walnie w łeb z tymi świetnymi decyzjami?

Jak masz dylemat, to co jest w kolumnie przeciwko? Jeśli nie jesteś w grupie ryzyka zakrzepicy, nie masz trudnej historii nowotworowo-ginekologicznej w rodzinie, to myślę, że na spokojnie


Dla mnie tabletki to jest jedna z tych niesamowicie dobrych decyzji życiowych, do których zalicza się jeszcze poznanie tża i zmiana pracy Ale też dostawałam na głowę, bo całe życie musiałam ustawiać pod cykl - przy owulacji bóle, 3-4 dni przed okresem już obolała, potem pierwsze dwa, trzy dni cierpiące zombie i czekaj na powtórkę...
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 12:36   #1619
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ja brałam tabletki przez jakieś 2 lata ale jak przestałam była masakra Włosy, paznokcie, cera - wszystko ucierpiało. A tak jak okres miałam idealnie regularnie tak strasznie się rozregulował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 12:49   #1620
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja brałam tabletki przez jakieś 2 lata ale jak przestałam była masakra Włosy, paznokcie, cera - wszystko ucierpiało. A tak jak okres miałam idealnie regularnie tak strasznie się rozregulował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecam posłuchanie filmiku tej pani poniżej, bo w bardzo przystępny sposób odpowiada na pytanie, jak faktycznie działają tabletki.
Szczególnie porusza temat wpływu tabletek na "rozregulowanie" cyklu (patrz - > obala tę tezę w jasny do zrozumienia sposób)


https://youtu.be/ywYZNkdo4ug
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.