Panny Młode 2021 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-30, 22:07   #1831
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja trochę z innej beczki. Że względu na to, że nie chce żeby nasze wesele było takim standardowym weselem (DJ ma zupełnie inne podejście chociażby do zabaw na oczepinach, chcemy niestandardowo z pierwszym tańcem polecieć, księga gości w formie ankiet i ogólnie chcemy żeby było inaczej niż wszędzie, ale żeby klimat wesela był zachowany) wpadłam na pomysł żeby może jako atrakcje wieczoru wziąć Iluzjoniste. Ja się z tym na weselu nie spotkałam, nikt że znajomych nawet nie opowiadał o takiej atrakcji. Wiadomo foto Budka jest na czasie, fajna atrakcja ale no dość popularna (nie wykluczamy jej zresztą). Co myślicie? Może któraś się z spotkała na weselu z występem iluzjonisty? Fajne czy nie fajne?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
jak dla mnie nie. wg mnie to atrakcja raczej dla dzieci.
w sumie to nie widzę potrzeby dodatkowych atrakcji. jedyna atrakcja która do mnie przemówiła (jako do gościa) to drink bar - bo ja wolę sobie drineczki popijać niż wódę. ale te wszystkie fotobudki, malowanie piaskiem, karykatury, pokazy tańca, pokazy barmańskie, fajerwerki - nie ma sensu. ludzie się na tym nie skupiają. to sztuka dla sztuki. wesele nie zostanie bardziej zapamiętane, ludzie nie będa się bawić lepiej
generalnie, bo na pewno istnieją jednostki, które coś takiego zachwyci
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 22:07   #1832
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U nas też pierwszy taniec będzie raczej naturalny, bez, na siłę układanej, choreografii. Potem wszyscy mówią młodym, że super pierwszy taniec, żeby im przykro nie było, a zwykle... Po prostu przykro się na to patrzy. Bylam na wielu weselach, tylko na jednym był niesamowity pierwszy taniec, bo młodzi nauczyli się prostej choreografii i mieli do tego dryg. Wyszło bardzo naturalnie, mój narzeczony miał łzy w oczach, a to już o czymś świadczy. Na reszcie wesel raczej nie wiedziałam, gdzie oczy podziać...
To samo ze wszelkimi atrakcjami. Dla mnie, z perspektywy gościa, są zupełnie niepotrzebne. I znowu - najlepiej bawiłam się na weselu, na którym nic takiego jak fotobudka, taniec brzucha itp.nie było. To młodzi tworzą klimat i bliscy im ludzie, których zapraszają i te wszystkie atrakcje nie sprawią, że wesele będzie bardziej udane.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też bez choreografii. Dla nas to będzie i tak mega stres i nie wyobrażam sobie że któreś z nas będzie pamietalo jaki krok następny itd i wyjdzie z tego Kongo. Dla mnie pierwszy taniec jest ogólnie najgorsza częścią wesela... Każdego, a ty bardziej mojego

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 22:11   #1833
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez alex_xandra Pokaż wiadomość
My bedziemy miec od dziewczyny ktora robi artystyczne - jako ze ja i narzeczony jestesmy zakochani w naszych kotach, na czubku beda koty w strojach pana mlodego i panny mlodej
Haha, jak super! mega spersonalizowane i z zabawną nutką


Ja myślę, żeby tort wziąć w formie ,,naked'' z kwiatami, albo owocami (tutaj jeszcze nie mam pomysłu) i bardzo bym chciała, żeby był na plastrze drewna

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jakie są stawki dla kamerzysty?
Mi powiedział 3100, dwie kamery. Dużo, mało? Szczerze mówiąc jestem trochę przerażona cenami.
Niedużo
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 22:12   #1834
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak dla mnie nie. wg mnie to atrakcja raczej dla dzieci.

w sumie to nie widzę potrzeby dodatkowych atrakcji. jedyna atrakcja która do mnie przemówiła (jako do gościa) to drink bar - bo ja wolę sobie drineczki popijać niż wódę. ale te wszystkie fotobudki, malowanie piaskiem, karykatury, pokazy tańca, pokazy barmańskie, fajerwerki - nie ma sensu. ludzie się na tym nie skupiają. to sztuka dla sztuki. wesele nie zostanie bardziej zapamiętane, ludzie nie będa się bawić lepiej

generalnie, bo na pewno istnieją jednostki, które coś takiego zachwyci
Drink bar chcemy jako alternatywę do wiejskiego stołu. Dla mnie znowu foto Budka też spoko opcja jest bo goście mają odrazu pamiątkę z wesela. Wiejski stół wkurza mnie pod tym względem że każdy chodzi i dotyka. No mało higieniczne to ogólnie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 22:22   #1835
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Lady myślę że jeśli idziecie w klimat "niestandardowego wesela" to pasowaloby iluzjonista. Tylko faktycznie czas mija bardzo szybko. A ile trwa taki pokaz?

My też bardzo napaliliśmy się na drink bar podczas targów. Ale to duży koszt i w tamtym momencie się nie zdecydowaliśmy - zobaczymy jeszcze.

Jeśli chodzi o 1 taniec to mamy do odebrania 1 wygraną darmową lekcję 1 tańca. Więc na pewno się wybierzemy. I akurat wyszła spontanicznie ze znajomymi inicjatywa aby iść na naukę tańca. Użytkowego na początek. Czy któraś była? Polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 22:24   #1836
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Drink bar chcemy jako alternatywę do wiejskiego stołu. Dla mnie znowu foto Budka też spoko opcja jest bo goście mają odrazu pamiątkę z wesela. Wiejski stół wkurza mnie pod tym względem że każdy chodzi i dotyka. No mało higieniczne to ogólnie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
U nas będzie Fotobus, trochę inna wersja fotobudki. Od razu poprosimy, żeby obsługujący mieli przy sobie księgę gości i żeby prosili o wklejanie zdjęć i wpisywanie się

My musimy iść na lekcje tańca bo sobie wybraliśmy.. tango
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 22:29   #1837
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o 1 taniec to mamy do odebrania 1 wygraną darmową lekcję 1 tańca. Więc na pewno się wybierzemy. I akurat wyszła spontanicznie ze znajomymi inicjatywa aby iść na naukę tańca. Użytkowego na początek. Czy któraś była? Polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chodziłam z mężem na użytkowy. ale nie pod nasze wesele, tylko tak, żeby go rozruszać. na początku bardzo się opierał, ale w sumie to mu się spodobało. nauczył się kroków, jak wykonywać obroty, poczuł swobodnie. teraz co prawda tańczymy inaczej niż nauczyliśmy się na kursie, ale pewność siebie została i idzie mu naprawdę świetnie. bo to wszystko jest w głowie i zwykle trzeba się przełamać i po prostu przestać wstydzić

osobno, w liceum jeszcze chodziłam na towarzyski i gdyby nie pandemia to wróciłabym do tego w tym roku nawet, bo akurat planowałam zacząć na wiosnę.
dla kogoś, kto lubi tańczyć to super sprawa

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-09-30 o 22:31
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 22:40   #1838
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
U nas będzie Fotobus, trochę inna wersja fotobudki. Od razu poprosimy, żeby obsługujący mieli przy sobie księgę gości i żeby prosili o wklejanie zdjęć i wpisywanie się



My musimy iść na lekcje tańca bo sobie wybraliśmy.. tango
Księga gosci, w która wklejają fotki to fajna opcja! Byliśmy na weselu u kuzynki i właśnie taka formę też mieli jedna fotka dla nas, druga do księgi, ale też robiliśmy zdjęcia z innymi i takie zdjęcia zostawiliśmy sobie. Dla mnie fotobudka jest naprawdę ok i to taka atrakcja "dla chętnych" W sumie więc luz

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Lady myślę że jeśli idziecie w klimat "niestandardowego wesela" to pasowaloby iluzjonista. Tylko faktycznie czas mija bardzo szybko. A ile trwa taki pokaz?

My też bardzo napaliliśmy się na drink bar podczas targów. Ale to duży koszt i w tamtym momencie się nie zdecydowaliśmy - zobaczymy jeszcze.

Jeśli chodzi o 1 taniec to mamy do odebrania 1 wygraną darmową lekcję 1 tańca. Więc na pewno się wybierzemy. I akurat wyszła spontanicznie ze znajomymi inicjatywa aby iść na naukę tańca. Użytkowego na początek. Czy któraś była? Polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co się orientowalam to występ ok 30 min i później już w trakcie trwania imprezy chodzi między gośćmi i robi pokazy indywidualne. No ale to jest 30 min siedzenia i patrzenia bo w tym czasie faktycznie nic innego się nie odbywa tylko pokaz

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 22:51   #1839
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

My też mamy 2 kamery za 3 tys. fotograf z sesją innego dnia kolejne 3 tys.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Mój tż chciałby iść na naukę 1 tańca, ja sama nie wiem. Dla mnie to będzie jeden z najbardziej stresujących momentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 22:59   #1840
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

O jeszcze dodam odnośnie tego naszego "nie standardowego wesela". Nie żebym była jakimś stałym by walcem wesel, ale w tym moim prawie 32 letnim zyciu na paru miałam większą lub mniejsza przyjemność byc... W każdym razie w tym całym " Niestandardzie" chodzi o to żeby było to coś czego nie było gdzie indziej, z czym wcześniej się nie spotkałam, żeby to było coś oryginalnego

Z ciekawostek powiem, że byłam z siebie mega dumna jak wpadłam na genialny pomysł żeby zamiast typowej księgi gości (puste strony, na które nigdy nie wiem co wpisać ) zrobić ankiety. No i tak gadam z moja świadkowa (która jeszcze nie wie, że świadkowa będzie), że się podrukuje te ankiety i nawet da się je oprawić ( tak jak pracę magisterską np). No uznała, że pomysł fajny, a za dwa dni pisze do mnie: " Ej Izka! Zobacz! Znalazłam księgę gości jaka chcesz! " No i w tym momencie doszło do mnie, że pomysł jednak nie do końca był mój autorski

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 06:00   #1841
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ankiety jako księga gości są już od kilku lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-01, 06:46   #1842
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak dla mnie nie. wg mnie to atrakcja raczej dla dzieci.
w sumie to nie widzę potrzeby dodatkowych atrakcji. jedyna atrakcja która do mnie przemówiła (jako do gościa) to drink bar - bo ja wolę sobie drineczki popijać niż wódę. ale te wszystkie fotobudki, malowanie piaskiem, karykatury, pokazy tańca, pokazy barmańskie, fajerwerki - nie ma sensu. ludzie się na tym nie skupiają. to sztuka dla sztuki. wesele nie zostanie bardziej zapamiętane, ludzie nie będa się bawić lepiej
generalnie, bo na pewno istnieją jednostki, które coś takiego zachwyci
Mam identyczne zdanie na ten temat.
Drink bar jest super. Tylko się zastanawiam czy przy małej liczbie gości, jakby mi dużo osób odmówiło, jest sens wydawać dodatkowe 2500.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o 1 taniec to mamy do odebrania 1 wygraną darmową lekcję 1 tańca. Więc na pewno się wybierzemy. I akurat wyszła spontanicznie ze znajomymi inicjatywa aby iść na naukę tańca. Użytkowego na początek. Czy któraś była? Polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mieszkam na takim zadupiu, że nie mam żadnej szkoły tańca, ani osób, które się tym zajmują profesjonalnie(co mnie dziwi, bo na FB mojego miasta nieustannie są pytania o naukę pierwszego tańca). Ale gdyby nie to to już byśmy chodzili. To jest mega opcja, później nauczenie się układu to będzie bułeczka z masełeczkiem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
My musimy iść na lekcje tańca bo sobie wybraliśmy.. tango
O, a możesz zdradzić jaka piosenka?

Mi ostatnio spodobała się piosenka, do której trzeba by się nauczyć jiva i jednak stwierdziliśmy że to niewykonalne, ze względu na umiejętności i suknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Ja też chcę w formie ankiet. I myślę czy kombinować i drukować a potem oprawić czy kupić gotową za 95 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 06:48   #1843
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja chodziłam z mężem na użytkowy. ale nie pod nasze wesele, tylko tak, żeby go rozruszać. na początku bardzo się opierał, ale w sumie to mu się spodobało. nauczył się kroków, jak wykonywać obroty, poczuł swobodnie. teraz co prawda tańczymy inaczej niż nauczyliśmy się na kursie, ale pewność siebie została i idzie mu naprawdę świetnie. bo to wszystko jest w głowie i zwykle trzeba się przełamać i po prostu przestać wstydzić

osobno, w liceum jeszcze chodziłam na towarzyski i gdyby nie pandemia to wróciłabym do tego w tym roku nawet, bo akurat planowałam zacząć na wiosnę.
dla kogoś, kto lubi tańczyć to super sprawa
Dziękuję za odpowiedź!
Właśnie my generalnie nie mamy problemu z tańcem. Bardzo lubimy tańczyć w ogóle i że sobą Ale to byłaby taka fajna odskocznia, sposób aby trochę inaczej spędzić czas. Po za tym myślimy o pójściu na naukę pierwszego tańca więc to też będzie fajne zapoznanie.

Z tym że nie chciałabym aby ten pierwszy taniec nie był sztywny Lubię romantyczne, powolne tańce gdzie jest czas aby się do siebie uśmiechnąć, popatrzeć sobie w oczy. A wiekszość w Internecie jest takich dość "szybkich". No ale to na pewno idzie ustalić z instruktorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Poli_
Czas edycji: 2020-10-01 o 06:51
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 06:51   #1844
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Z tym że nie chciałabym aby ten pierwszy taniec nie był sztywny Lubię romantyczne, powolne tańce gdzie jest czas aby się do siebie uśmiechnąć, popatrzeć sobie w oczy. A wiekszość w Internecie jest takich dość "szybkich". No ale to na pewno idzie ustalić z instruktorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam podobne odczucia, nie lubię jak jest milion figur, szybko, jakieś podnoszenie ciągle itd. ale też nie urzekają mnie i nie wzruszaja tzw. "bujance".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 07:53   #1845
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Byłam na weselu w 2017 z iluzjonistą. Nie, nie, nie. Dla mnie to w ogóle przerost formy. Wyszłam na dwór w połowie wynudzona i wkurzona, że nie można się normalnie bawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jestem w tej grupie, dla mnie wesele to wesele, czy mniejsze czy większe. A takie udziwnienia sprawiają, że czuje się przymuszona żeby klaskać i mówić jaki to świetny pomysł
Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jakie są stawki dla kamerzysty?
Mi powiedział 3100, dwie kamery. Dużo, mało? Szczerze mówiąc jestem trochę przerażona cenami.
Robiłam z pół roku temu rekonesans i to jest jedna z niższych stawek. Tacy mniejsi kamerzyści mieli ofertę do 4 tys, w zależności jaki pakiet. A robiący już super teledyski, takie jakościowe, to i za 6 tys przysłali oferty.
My ostatecznie zrezygnowaliśmy z kamery. Mamy fajnego fotografa, w pakiecie jest sesja narzeczeńska, dzień ślubu z weselem i plener. Do tego fotoksiążki i wystarczy.

Już pisałam do fotografa, żeby się umówić na październik, bo bardzo bym chciała jesienną sesję narzeczeńską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 09:50   #1846
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
O, a możesz zdradzić jaka piosenka?

Mi ostatnio spodobała się piosenka, do której trzeba by się nauczyć jiva i jednak stwierdziliśmy że to niewykonalne, ze względu na umiejętności i suknie
Mogę, to ma być ,,niespodzianka'' dla gości i to oni mają nie wiedzieć, a Wy tu możecie wiedzieć wszystko, suknie też zobaczycie przed wszystkimi no dobra - mama będzie pierwsza i świadkowa!
Utwór to: Carlos Gardel - Por una Cabeza, tango z 1935 roku. Znany według mnie ten utwór jest. Wykorzystywany był do kilku filmów, ale link zostawię (tutaj akurat w filmie)
https://www.youtube.com/watch?v=Gcxv...nel=0000MATINA
Ja co prawda chodziłam do szkoły tańca przez 4 lata, ale nie na taniec towarzyski. Tylko raz salsę tańczyłam, a tak to ni grzyba planujemy pójść do szkoły tańca i poprosić, żeby nam Pani ułożyła do tego utworu prosty układ, na nasze możliwości. Nie chcę zmieniać bo mam w środku takie poczucie, że to musi być to i do niczego innego nie chcę tańczyć

Dasz link do tej piosenki co Ci się spodobała?
No jive'a ciężko chyba zatańczyć w takiej sukni ślubnej
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 10:23   #1847
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jakie są stawki dla kamerzysty?
Mi powiedział 3100, dwie kamery. Dużo, mało? Szczerze mówiąc jestem trochę przerażona cenami.
Raczej średnia stawka. U mnie nasz foto ma w ofercie również film + teledysk, dwóch operatorów, dron -3500 zł, a sam teledysk z jednym operatorem 1800 zł.
Raczej się nie zdecydujemy na filmowanie, oboje jesteśmy na nie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 10:51   #1848
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Hej
Uważam że 3100 za film to bardzo spoko cena. Ale jak tu już ktoś zauważył - zależy na czym Wam zależy. My na ten moment nie bierzemy filmu bo nie chcemy "bylejakiego" a takie jak nam się podobają to koszt ok 4k.
Z tańcem jeszcze nie wiemy, na pewno pójdziemy na jakiś kurs ale chyba z jakąś prosta choreografia.

Co do atrakcji. Byliśmy rok temu na weselu gdzie był iluzjionista. No ooook ale dla mnie to za dużo jak na wesele.
My bierzemy raczej fotobudke, podobają nam się księgi gości ze zdjęciami i życzeniami - fajna pamiątka dla nas jak i dla gości A w formie ankiet też już widziałam - fajny pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 11:29   #1849
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam identyczne zdanie na ten temat.
Drink bar jest super. Tylko się zastanawiam czy przy małej liczbie gości, jakby mi dużo osób odmówiło, jest sens wydawać dodatkowe 2500.
myślę, że nie ma sensu, dlatego ja u siebie drinkbaru nie planuję ale jako gość zawsze chętnie korzystam

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
O jeszcze dodam odnośnie tego naszego "nie standardowego wesela". Nie żebym była jakimś stałym by walcem wesel, ale w tym moim prawie 32 letnim zyciu na paru miałam większą lub mniejsza przyjemność byc... W każdym razie w tym całym " Niestandardzie" chodzi o to żeby było to coś czego nie było gdzie indziej, z czym wcześniej się nie spotkałam, żeby to było coś oryginalnego

Z ciekawostek powiem, że byłam z siebie mega dumna jak wpadłam na genialny pomysł żeby zamiast typowej księgi gości (puste strony, na które nigdy nie wiem co wpisać ) zrobić ankiety. No i tak gadam z moja świadkowa (która jeszcze nie wie, że świadkowa będzie), że się podrukuje te ankiety i nawet da się je oprawić ( tak jak pracę magisterską np). No uznała, że pomysł fajny, a za dwa dni pisze do mnie: " Ej Izka! Zobacz! Znalazłam księgę gości jaka chcesz! " No i w tym momencie doszło do mnie, że pomysł jednak nie do końca był mój autorski

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
no ja tak tylko powiem, że na 6 wesel w tym roku, na 3 była księga gości w postaci ankiet

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Z tym że nie chciałabym aby ten pierwszy taniec nie był sztywny Lubię romantyczne, powolne tańce gdzie jest czas aby się do siebie uśmiechnąć, popatrzeć sobie w oczy. A wiekszość w Internecie jest takich dość "szybkich". No ale to na pewno idzie ustalić z instruktorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
popatrz sobie tutaj
https://www.youtube.com/channel/UCZ4...uuv22AUWb-fPug

mają sporo fajnych układów i takich szybszych i takich bardziej romantycznych. można się zainspirować

ten układ mi się bardzo podoba
https://www.youtube.com/watch?v=WYfii_i_JzA&

własnie taki spokojny prosty

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-10-01 o 11:31
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-01, 12:43   #1850
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
myślę, że nie ma sensu, dlatego ja u siebie drinkbaru nie planuję ale jako gość zawsze chętnie korzystam [COLOR="Silver"]
Ja myślę, że poczekamy i po nowym roku podejmiemy decyzje. Może akurat barman nie będzie miał jeszcze zarezerwowanego terminu jak coś. Z drugiej strony myślę że Ci co by korzystali z baru raczej i tak będą...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Mogę, to ma być ,,niespodzianka'' dla gości i to oni mają nie wiedzieć, a Wy tu możecie wiedzieć wszystko, suknie też zobaczycie przed wszystkimi no dobra - mama będzie pierwsza i świadkowa!
Utwór to: Carlos Gardel - Por una Cabeza, tango z 1935 roku. Znany według mnie ten utwór jest. Wykorzystywany był do kilku filmów, ale link zostawię (tutaj akurat w filmie)
Dasz link do tej piosenki co Ci się spodobała?
No jive'a ciężko chyba zatańczyć w takiej sukni ślubnej
Piękny utwór, jeśli to czujesz to idź w to.

Ja bym miała na zabawnie, ale to o czym jest piosenka moim zdaniem bardzo pasuje na pierwszy taniec i chodzi tu o piosenkę "Zaplątani" z filmu Disneya. No, ale zatańczyć do tego w długiej sukni się chyba nie da


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 12:44   #1851
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

A mi odpisała fryZjerka na której mi zależało bardzo że już ma zajęty mój termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 13:51   #1852
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja pisałam do makijażystki i odpisała, że do końca października uruchomi kalendarz i na pewno da znać na swoich social mediach.
Fryzjer to ciągle dla mnie zagadka. Nie będę się przygotowywać u siebie w domu, więc ten do którego zawsze chodzę odpada. Jest dwóch fryzjerów zaraz obok makijażystki, więc muszę się z nimi zapoznać, a brak okazji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 14:24   #1853
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A mi odpisała fryZjerka na której mi zależało bardzo że już ma zajęty mój termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo do przodu zaczęła zapisywać. Ale fryzjerów jest dużo więc na pewno coś znajdziesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 15:07   #1854
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

No jak się się chce do dobrego fryzjera to tak niestety jest że ma dużo do przodu zapisane, ale to też przez to że dużo ślubów z tego roku się przepisalo na nasz więc będzie tłok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 18:56   #1855
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
O jeszcze dodam odnośnie tego naszego "nie standardowego wesela". Nie żebym była jakimś stałym by walcem wesel, ale w tym moim prawie 32 letnim zyciu na paru miałam większą lub mniejsza przyjemność byc... W każdym razie w tym całym " Niestandardzie" chodzi o to żeby było to coś czego nie było gdzie indziej, z czym wcześniej się nie spotkałam, żeby to było coś oryginalnego
Powiem tak, jest cienka granica między czymś fajnym, oryginalnym, a niepotrzebnym.
Dla mnie iluzjonista jest tą drugą opcją. Nuda, ewentualnie zabawa dla dzieci.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 18:57   #1856
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Czyli odpuszczam tego Iluzjonista. Może i to jest fajne, ale niekoniecznie na wesele

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 20:25   #1857
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Dawno mnie tu nie było ale mam taki zapierdziel w robocie ze już nie wyrabiam psychicznie i fizycznie

Ale mam perspektywę że będzie lepiej, mam w poniedziałek już ostatni (czwarty) etap rekrutacji która ciągnie się od 4 miesięcy i jestem już ostatnim kandydatem. Rozmowa z dwoma dyrektorami i jak dadzą mi finalny approval to praca jest moja.



W sprawach weselnych ogarnęlismy DJ w poniedziałek to był pierwszy z którym rozmawialiśmy i wpasował się idealnie w nasz klimat widać że facet z klasą. Jutro umawiamy też kościół, znalazłam przez przypadek najpiękniejszy kościół jaki widziałam w życiu, i stwierdziliśmy że tam chcemy się pobrać. Dobrze że wcześniej tego nie zaklepaliśmy.



Jeśli chodzi o atrakcje dla gości to ja ogólnie jestem trochę przeciwna temu. Na drink bar bym się skusiła gdyby było mnie stać, ale jakieś pokazy itp. Kompletnie odpadają. Nie lubię takiej presji że jak się gościom nie zapewni atrakcji to się będą nudzić albo źle wspominać nasze wesele, i nie do końca mi się podoba kierunek w którym to wszystko idzie. Czytałam kiedyś na forum wpis że pierwszy taniec to tak max 1,5 minuty bo inaczej gościom się nudzi i ręce mi opadły... ale my od początku sobie powiedzieliśmy że ten dzień robimy w 100% pod siebie żeby potem nie żałować.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 20:32   #1858
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś na forum wpis że pierwszy taniec to tak max 1,5 minuty bo inaczej gościom się nudzi i ręce mi opadły... ale my od początku sobie powiedzieliśmy że ten dzień robimy w 100% pod siebie żeby potem nie żałować.
pierwszy taniec jest dla pary młodej nie dla gości. w ostateczności przeżyją te zawrotne 3 min nudy

ja wychodzę z założenia, że wszystko to kwestia dobrej woli. jak ktoś się będzie chciał dobrze bawić, to się będzie dobrze bawił. jak ktoś będzie chciał narzekać to zawsze gdzieś znajdzie powód do narzekania, niezależnie od tego co będzie lub czego nie będzie na weselu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 20:55   #1859
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja wychodzę z założenia, że wszystko to kwestia dobrej woli. jak ktoś się będzie chciał dobrze bawić, to się będzie dobrze bawił. jak ktoś będzie chciał narzekać to zawsze gdzieś znajdzie powód do narzekania, niezależnie od tego co będzie lub czego nie będzie na weselu.
Święta prawda!


U mnie z weselnych spraw - właśnie wyznaczyłyśmy z krawcową termin szycia mojej sukni, będzie to praktycznie na miesiąc przed ślubem jutro albo w poniedziałek zadzwonię do fryzjera zrobić rozeznanie czy to już można się zapisać czy jeszcze za wcześnie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 21:23   #1860
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o atrakcje dla gości to ja ogólnie jestem trochę przeciwna temu. Na drink bar bym się skusiła gdyby było mnie stać, ale jakieś pokazy itp. Kompletnie odpadają. Nie lubię takiej presji że jak się gościom nie zapewni atrakcji to się będą nudzić albo źle wspominać nasze wesele, i nie do końca mi się podoba kierunek w którym to wszystko idzie. Czytałam kiedyś na forum wpis że pierwszy taniec to tak max 1,5 minuty bo inaczej gościom się nudzi i ręce mi opadły... ale my od początku sobie powiedzieliśmy że ten dzień robimy w 100% pod siebie żeby potem nie żałować.
Zależy kto co rozumie poprzez atrakcje. Owszem, niektórzy przeginają, pokazy ogni, barmani, jakieś pokazy taneczne ... , ale też, zapraszasz ludzi, więc logiczne, że starasz się im zapewnić atrakcje i mile spędzony czas.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.