Panny Młode 2021 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-22, 18:52   #2311
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Straszne to jest. Covid, pandemia, a przepychane są takie rzeczy :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 19:29   #2312
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Masakra, co z świństwo. Próbowali dwa razy ustawa, nie wyszło, to spróbowali przez byle jaki trybunał. spod ziemi wyciągnęli naruszenie tej zasady chyba. Ja pier... Jakbym musiała to bym i kredyt wzięła na aborcję na Czechach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 19:31   #2313
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

A ludzie dalej na nich głosują w sumie mochery nie mają nic do stracenia 🤦☠♀️ zamiast ułatwiać nam życie młodym to wszystko na przekór, ale i w końcu ich dotknie kara mam nadzieję !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 19:36   #2314
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak ślub na wiosnę to trochę późno jak na sukienkę z aliexpress. albo naprawdę, ostatni gwizdek - biorąc pod uwagę obecne obsuwy w dostawach, poprawki u krawca i ewentualny zapas czasu na szybkie szukanie czegoś innego (jak się jednak ta z aliexpress okaże niewypałem).


ale nie jesteś szalona. ja miałam wstępnie taki plan, ale ostatecznie będę szyć w Dama Couture. Model który najjbardziej wpadł mi w oko jest w cenie takiej wręcz aliexpressowej
teoretycznie piszą, że będzie na 10 listopada. to by było akurat.
a na damie też mi się podoba jeden fason i rozważam, że najwyżej oni mnie poratują, jak ali zawiedzie

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No dokładnie, z Aliexpress trzeba się pospieszyć. Jeśli chodzi o same suknie to jest o tym nawet grupa na FB, wiele jest bardzo porządnych sprzedawców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Ja też oglądałam sukienki na Ali ale chyba bałam się zaryzykować. Chociaż moj Tż to wymyślił żeby kupić kilka sukienek i sprzedać drożej biznes roku. Ale wiem, że koleżanka kupowała i mówiła, że ogólnie kiecka super jak na zdjęciach ale jej nie przypasowała bo jest mega wysoka. Jak się tam dobrze poszpera to pewnie można znaleźć jakieś perełki za kilka stów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wczoraj wybrałam 15 modeli.
dziś już zostało 5
może w weekend na spokojnie popatrze jeszcze raz i coś zamówię - czyli dwa modele .
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 20:08   #2315
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Moja mama usłyszała o podobno fajnym salonie więc też może się w końcu umówię Byłam w jednym ale pokaże wam zdjęcia jak będę miała już coś więcej.

Dziś widziałam się z koleżankami z pracy - które już odeszły. Ale było tak super. Cieszę się że udało nam się spotkać i pogadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 20:13   #2316
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Piona, mam tak samo- dzisiaj skończyłam 27 lat i nie czuję absolutnie żadnej potrzeby posiadania dzieci, myślę sobie że mooże kiedyś w baaardzo dalekiej przyszłości.
Wszystkiego najlepszego, mój tata też ma dziś urodziny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 20:32   #2317
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Gwiazdeczka wszystkiego dobrego!

Jak kupicie na Ali jakieś kiecki to koniecznie dajcie znać co przyszło
Ja też nie mogłam się doczekać chodzenia po salonach i przymiarek. Wzięłam wtedy dzień wolny w pracy i od rana chodziłam z siostrami Nie myślałam o tym czy coś mi się spodoba, czy coś wybiorę czy nie. Raczej poszłam na rozeznanie i ostatecznie wybrałam tą jedyną
Laski idźcie chociaż obadać temat, sprawdzić w czym Wam dobrze !! Polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 21:32   #2318
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Gwiazdeczka sto lat!!

Mnie dzisiaj bardzo ruszyło. Co innego mieć świadomość, że w razie czego dostanie się pomoc i można podjąć jakąś decyzje, a co innego być pod ścianą i masz rodzić i koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 22:33   #2319
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Szczerze to nie wiem dokąd ten świat zmierza. Naprawdę. Mamy ogromny problem, za chwilę opieka zdrowotna nie wydoli.. to już nawet nie chodzi o chorobę samą w sobie (objawy etc.), tylko o to, że choruje ogromna liczba osób w tym samym czasie, żadnej rotacji w szpitalach, wszystko się wali. O logistyce nie ma co mówić, personelu coraz mniej i nie wiadomo w co ręce włożyć, a oni się zabierają za aborcję. Tępota nie zna granic. Oni chcą nas wszystkich doprowadzić do załamania nerwowego, zniszczyć psychicznie. Zamiast spiąć d..py i działać w sferze COVIDu to Oni zajmują się czymś innym do tego z takim skutkiem
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 05:03   #2320
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka sto lat!!

Mnie dzisiaj bardzo ruszyło. Co innego mieć świadomość, że w razie czego dostanie się pomoc i można podjąć jakąś decyzje, a co innego być pod ścianą i masz rodzić i koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podejrzewam, że część z nas spokojnie odłoży sobie w razie czego te kilka tys na wycieczkę do Czech, tak jak to było do tej pory w przypadkach, które się nie kwalifikowały. Ale myślę ile jest dziewczyn, które tych pieniędzy nie zdobędą... Nie ogarną logistycznie, a znani im lekarze w Polsce nie pokierują bo będą się bali. Albo o przypadkach, gdzie takie ciążę zdarzają się częściej niż raz, bo para się stara a nie ma szczescia.
I w ogóle że takie coś dzieje się w cywilizowanym, zdawać by się mogło, kraju. W którym żyje, z wyboru zresztą. Przerażające

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 12:31   #2321
bb51a4d8262b29b292c7ad829e0e2a7b07e4d160_6276f9f2aa70f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 154
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
My też mamy w plenerze, tzn sala w hotelu z otwieranym dachem, a na ślubie widok na morze. Jestem tym mega zajarana. Ale w razie jakby był deszcz, coś tam się da ogarnąć- jakiś parasol czy coś.
Brzmi mega!


Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ale nie jesteś szalona. ja miałam wstępnie taki plan, ale ostatecznie będę szyć w Dama Couture. Model który najjbardziej wpadł mi w oko jest w cenie takiej wręcz aliexpressowej
Jesteś już tam umówiona? Pytam, bo koleżanka też mi coś wspominała, że właśnie w Warszawie jest pracownia, która szyje za ok 2tys suknie, ale dzwoniła tam i mówili, że mają taki nawał pracy, że ma kontaktować się po nowym roku Ale nie wiem czy chodziło jej o tą właśnie ;p
bb51a4d8262b29b292c7ad829e0e2a7b07e4d160_6276f9f2aa70f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 13:33   #2322
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Powiem Wam, że nawet nie chce mi się myśleć o tej sprawie z TK... Oczywiście zgadzam się z Wami...


[1=bb51a4d8262b29b292c7ad8 29e0e2a7b07e4d160_6276f9f 2aa70f;88227947] Brzmi mega!


[/QUOTE]

Jaram się max

Ile wcześniej umawiałyście się do salonu?
Ja dziś zapłaciłam zaliczkę, za makijaż próbny
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:41   #2323
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

[1=bb51a4d8262b29b292c7ad8 29e0e2a7b07e4d160_6276f9f 2aa70f;88227947] Brzmi mega!




Jesteś już tam umówiona? Pytam, bo koleżanka też mi coś wspominała, że właśnie w Warszawie jest pracownia, która szyje za ok 2tys suknie, ale dzwoniła tam i mówili, że mają taki nawał pracy, że ma kontaktować się po nowym roku Ale nie wiem czy chodziło jej o tą właśnie ;p[/QUOTE]

jestem umówiona na początek grudnia. ale zapisywałam się w połowie sierpnia jeszcze. stali się dość mocno popularni i faktycznie terminy na przymiarki są co raz bardziej odległe
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 15:40   #2324
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak ślub na wiosnę to trochę późno jak na sukienkę z aliexpress. albo naprawdę, ostatni gwizdek - biorąc pod uwagę obecne obsuwy w dostawach, poprawki u krawca i ewentualny zapas czasu na szybkie szukanie czegoś innego (jak się jednak ta z aliexpress okaże niewypałem).


ale nie jesteś szalona. ja miałam wstępnie taki plan, ale ostatecznie będę szyć w Dama Couture. Model który najjbardziej wpadł mi w oko jest w cenie takiej wręcz aliexpressowej
Też się nad nimi zastanawiam. Albo Simple Wedding Dress.

Co do TK, to nie chce mi się już nawet dzisiaj o tym myśleć. Jestem zmęczona pracą, życiem prywatnym, sytuacją z pandemią i jeszcze wczoraj tym dostałam w łeb, jak obuchem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2020-10-23 o 15:43
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 19:36   #2325
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

TK mnie tak wpieniło, że mam ochotę emigrować a nie ślub w tym kraju organizować... A ja nawet nie planuje dzieci!

Ja mam wrażenie że obecna władza to chce rozwalić ten kraj całkowicie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 21:10   #2326
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też jestem mega zła odnośnie decyzji TK.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 06:13   #2327
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Też się nad nimi zastanawiam. Albo Simple Wedding Dress.

Co do TK, to nie chce mi się już nawet dzisiaj o tym myśleć. Jestem zmęczona pracą, życiem prywatnym, sytuacją z pandemią i jeszcze wczoraj tym dostałam w łeb, jak obuchem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja też, w pracy młyn I dawanie z siebie 110%, wracając korek powypadkowy, jak zmieniłam trasę, to ruch wahadłowy, bo remonty, do tego pada. I przychodzi człowiek zmęczony i się dowiaduje, że już nie jest człowiekiem, tylko macicą na dwóch nogach.

Jestem przerażona, bo wiem, czym jest rodzenie takich dzieci (koleżanka mojej mamy miała tę przyjemność, bo jej lekarz nie poinformował o mnogich wadach płodu).

I człowiek by poszedł na siłownię czy basen się zresetować, to się nie da. Mój kręgosłup już woła o pomoc, bo zajęcia w wodzie jednak odciążały i rozluźniały mięśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 08:15   #2328
Karola_0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode 2021

No niestety. Jak do tej pory miałam wahania odnośnie macierzyństwa, tak teraz wiem że się nie zdecyduję. Za duże ryzyko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karola_0704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 11:43   #2329
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

W ten sposób będzie rosła liczba aborcji wykonywana "po kryjomu". Kobiety będą wyjeżdżały za granicę. Wiele nie zdecyduje się aby w ogóle planować ciążę. Jestem zła...

Już abstrahując od tego czy przerwanie ciąży jest złe czy też nie. Nikt nie zmusza nikogo do aborcji więc czemu rządzący zmuszają nas do rodzenia chorych dzieci?

Ehh ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-26, 17:54   #2330
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Dobra zacznę inny temat. Czy któraś z Was była może w salonie madonna ? Oglądałam właśnie ich stronę i podoba mi się wiele sukienek ale nie wiem jakie mają ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 19:01   #2331
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Dobra zacznę inny temat. Czy któraś z Was była może w salonie madonna ? Oglądałam właśnie ich stronę i podoba mi się wiele sukienek ale nie wiem jakie mają ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam w Łodzi. Wg mnie ceny najwyższe z tych okolicznych salonów:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 19:07   #2332
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja byłam w Łodzi. Wg mnie ceny najwyższe z tych okolicznych salonów:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w krakowskich też ceny powalają. ja osobiście nie byłam, ale tak zgodnie mówią wszystkie koleżanki - żebym nawet tam nie szła, bo się napalę (bo sukienki mają pięknie, to fakt) i będzie mi smutno jak zobaczę cenę
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 19:26   #2333
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Dobra zacznę inny temat. Czy któraś z Was była może w salonie madonna ? Oglądałam właśnie ich stronę i podoba mi się wiele sukienek ale nie wiem jakie mają ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koleżanki mi odradziły. Podobno suknie są piękne, ale ceny zwalają z nóg... A jak już jesteśmy w tym temacie, to jaki budżet macie przeznaczony na sukienkę?
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 20:15   #2334
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Dobra zacznę inny temat. Czy któraś z Was była może w salonie madonna ? Oglądałam właśnie ich stronę i podoba mi się wiele sukienek ale nie wiem jakie mają ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam w krakowskim salonie. Ceny ok 5 tys (takie raczej jedne z tańszych tam). Za to tańsze były takie typowo boho (rozkloszowane dlugie rekawy, koronka itp). Nie pamiętam ile dokładnie one kosztowały ale pamiętam, że się aż zdziwiłam Nie wiem czemu wszyscy tak odradzają. Ja też nie miałam budżetu 5 tys, to był 1 salon w Krakowie w jakim byłam, później jeszcze w 3 innych i już nie pamiętałam tych sukienek z Madonny. Moim zdaniem warto iść "wszędzie" i posprawdzać różne fasony, wzory itp. W Madonnie akurat mierzyłam dużo rybek (myślałam na początku, że to to ) to niecałe 5 tys kosztowały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 20:18   #2335
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Kurcze ja właśnie miałam warszawska Madonnę pytać o terminy. I 5 tys to taki optymalny budżet dla mnie, a niekoniecznie chce skromne Boho. I nie wiem czy się opłaca w ogóle pytać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 20:56   #2336
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

A ja daję za sukienkę 500 zł
Już upatrzona od miesięcy i przejmuję od kogoś. Nie jestem za wydawniem wielkich kwot, zwłaszcza w czasach pandemii niepewna czy będzie ślub czy ślub z weselem. Szkoda mi po prostu kasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 21:41   #2337
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Kurczę tak myślałam że ceny pewnie wysokie Ale kilka sukienek na prawdę ślicznych.

Generalnie ja wiem że moja mama chce mi zafundować suknię. Siostry suknia kosztowała jakieś 2800 z welonem i przeróbkami. Ale muszę z nią pogadać żeby porostu kwotę powyżej sama zapłacić czy coś

Tak szczerze te 5 tyś to wydaje mi się już dużo. 3 tak akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 05:43   #2338
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Jasne że chciałoby się jak najtaniej, ale o tych kilku wizytach w salonach wiem że byłoby trudno, a nie wybiorę czegoś co podoba mi się mniej bo tańsze. Chyba że bym droższa odkupiła od kogoś na grupie taniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 07:53   #2339
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Moja kosztuje 3600 po rabacie ze względu na to że zamówiłam wcześniej. Mój budżet zakładałam na 6 k, nie chciałam akurat na sukience oszczędzać. Wiadomo że to dużo siana ale jednorazowy wydatek 😁
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 08:01   #2340
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

O kurcze, duże macie budżety. Ja zapłaciłam 2200 i dużo mi się wydaje, chciałam od kogoś odkupić, prawie rok przeglądałam ogłoszenia i nic mi nie wpadło w oko

Już się nie mogę doczekać stycznia, żeby ruszyć ze wszystkimi tematami. I wtedy się umawiam na przymiarkę i zmieniamy w tej sukience, bo chce żeby mi zmieniła dużo przy dekoldzie, usunęła miseczki i wszyła jakiś materiał.
Teraz bym wybrała już inną, ale trudno się mówi, muszę zrobic dobrą mine do złej gry i jakoś to przeżyć
Pewnie bardziej boho bym wybrała teraz, bo jeszcze wygodniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.