Choroba Hashimoto - zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 22:09   #541
princessmadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 163
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

a_g_a_t_a Dzięki za rozwianie wątpliwości co do alko, jestem okazjonalnym smakoszem tak jak Ty, ale takie info lepiej znać Ja liczę na to we właśnie ta moja przemiana materii się rozwinie w końcu. Szkoda, że na efekty trzeba czekać aż 4 miesiące, ale jak ma być lepiej to będę sumiennie brała ten Nasz Euthyrox A co do zawrotów głowy, to ja je mam jak na przykład kucam i się podnoszę od razu szybko i szczerze mówiąc myślę, że Hashi macza w tym swoje paluchy

Dziewczyny, mam jeszcze takie nieskromne pytanko, ile miałyście lat jak wykryto u Was Hashi ??
__________________
Magicznie ZAKOCHANA

Edytowane przez princessmadzia
Czas edycji: 2010-05-08 o 22:13
princessmadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:19   #542
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

27
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:37   #543
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

25

Bierz Euthyrox, bierz, mam nadzieję, że szybko zauważysz efekty
A w tych zawrotach pewnie HAshi jest w pewnym sensie sprawcą i pewnie go nie pokonamy w tym względzie
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:38   #544
princessmadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 163
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Biorę, wyjścia nie ma
Pytam o wiek, bo to niby choroba, która łapie około 50, a mi wykryto w wieku 20, niestety
Trzymajcie się Dziewczyny
__________________
Magicznie ZAKOCHANA
princessmadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:41   #545
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Hashimoto?? koło 50?
A kto Ci takich głupot naopowiadał.
Ona pojawić się może w każdym wieku a że może być chorobą dziedziczną to bardzo często u nastolatek się ją wykrywa.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:48   #546
Sylwia 2186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie nogi poniosa
Wiadomości: 246
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

ja mam 24 lata i jest podejrzenie ze mam hasimoto, wciaz czekam na wyniki biobsji i wtedy zobaczymy co dalej... mam 4 guzki i powiekszona tarczyce, stan zapalny. nie lecze sie jeszcze w zaden sposob gdyz czekam wlasnie na te wyniki.
ogolnie czulam sie dobrze...ale w ostatnim miesiacu dziwne rzeczy sie dzieje... w przeciagu 5 tygodniu mam juz 3 miesiaczke, rano jak wstaje mam opuchnieta twraz i oczy, co jakis czas boli mnie szyja jakos tak dziwnie. z toalety korzystalam dosyc regularnie a teraz, nie jest juz to tak czesto... wogole przez 4 dni miala biegunke. wlosy wypadaja garsciami. kolezanka z pracy powiedziala ze stalam sie wredna zolza!
czy to mozliwe ze jak tyje to najwiecej w brzuchu mi zostaje? mam taka oponke, czy to tarczyca moze powodowac ze tak puchne???
Sylwia 2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:06   #547
princessmadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 163
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Sylwia 2186 Ja też mam opuchniętą twarz i oponkę na brzuszku, co do wrednej zołzy też się zdarza, więc pewnie to z tego
azakowana Najpierw na necie tak znalazłam, jak miałam podejrzenie Hashi i szukałam informacji "Chorobą Hashimoto mogą być dotknięte osoby różnej płci i w różnym wieku, ale najczęściej chorują kobiety (do 95% wszystkich przypadków) między 30. a 50. r.ż.", a potem powiedział mi tak lekarz, ale nie mój edno
__________________
Magicznie ZAKOCHANA
princessmadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 12:15   #548
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Ta z netu informacja może być stara. Wydaje mi się, że wcześniej rzeczywiście mogła być w tak późnym wieku rozpoznawana - tak jak z innymi chorobami. Teraz wiele chorób, które wcześniej rozpoznawano u starszych osób ujawniają się u młodszych. Po prostu wcześniej ludzie zaczynają się interesować tym co się złego z nimi dzieje.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 12:21   #549
princessmadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 163
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

azakowana Pewnie masz rację Chociaż ze mną to było tak, że wyszło to przez przypadek, poszłam do lekarza rodzinnego i powiedziałam swoje objawy i dostałam kompleksowe badania i niestety wyszło TSH podwyższone.
A u Was Dziewczyny jak to było ??
__________________
Magicznie ZAKOCHANA
princessmadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 12:30   #550
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Hej Dziewczyny
azakanowa starsznie ciagnie mnie w dole brzucha i mam mega dziwne sutki, no ale jak pisalas takie objawy sa tez przed okresem, chociaz moje piersi sa troche inne niz przed @....
EdziaO czy jak sie dowiedzialas w ciazy to podwyzszyli Ci dawke eutyroxu, bo nie wiem jak ew. sie zachowac czy odrazu dzwonic do endo jakby co, tak na przyszlosc pytam
Jeszcze jedno pytanko dla "obeznanych" jesli mam takie dlugie cykle (33-36 dni) czy u mnie tez ew. liczylby sie wiek ciazy od ostatniej @, a mialam @ 9 kwietnia...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 12:39   #551
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez princessmadzia Pokaż wiadomość
azakowana Pewnie masz rację Chociaż ze mną to było tak, że wyszło to przez przypadek, poszłam do lekarza rodzinnego i powiedziałam swoje objawy i dostałam kompleksowe badania i niestety wyszło TSH podwyższone.
A u Was Dziewczyny jak to było ??
Mnie bardzo męczyła mama, żeby zrobić badania, bo ona ma Hashi i wiedziała, że ja albo siostra możemy to mieć. Pierwsze badania nie wykazały nic - zdrowa jak koń - a po pół roku już TSH miałam powyżej normy i przeciwciała wysokie.

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
azakanowa starsznie ciagnie mnie w dole brzucha i mam mega dziwne sutki, no ale jak pisalas takie objawy sa tez przed okresem, chociaz moje piersi sa troche inne niz przed @....
EdziaO czy jak sie dowiedzialas w ciazy to podwyzszyli Ci dawke eutyroxu, bo nie wiem jak ew. sie zachowac czy odrazu dzwonic do endo jakby co, tak na przyszlosc pytam
Jeszcze jedno pytanko dla "obeznanych" jesli mam takie dlugie cykle (33-36 dni) czy u mnie tez ew. liczylby sie wiek ciazy od ostatniej @, a mialam @ 9 kwietnia...
Mi lekarz tłumaczył, że jak zajdę w ciąże to może mi TSH bardzo spaść - może się nawet zrobić nadczynność ale mam leków nie odstawiać.
Oj nakręcasz się Pricipessina bardzo. Postaraj się nie zwracać uwagi na objawy. Wszystkiego dowiesz się już niebawem
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 13:02   #552
princessmadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 163
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

azakowana A ile miałaś powyżej normy ?
__________________
Magicznie ZAKOCHANA
princessmadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 13:40   #553
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

U mnie było tak, że miewam bardzo częste bóle głowy i zawroty też sie zdarzaja, i ja sie zacznie, to dlugo to wszystko trwa Tyle ze ja chodzilam po lekarzach bardzoo długo i nikt nic nie wymyslil, poza tym całe lata, bez pojedynczych dni, bolalo mnie bardzo gardlo (dotychczas myslalam, ze to gardlo), jak sie pozniej okazalo, przy braniu Euthyroxu bole gardła ustapily, czyli to byly bole tarczycy, takie rwanie, ciagniecie itp. no i wkoncu trafilam do neurologa i opisalam swoje samopoczucie - bole glowy, wieczne zmeczenie, brak koncentracji, zawroty --> i ta miła pani zasugerowala klopoty z tarczyca lub cukrzyca, wyszla tarczyca... tak sie wlasnie u mnie zaczelo, ale trwalo to bardzo długo, zanim sie dowiedzialam, wiec mam zapalenie tarczycy prawdopodobnie od kilku lat, a dowiedzialam sie w zeszlym roku

Jak pomysle, ze juz wczesniej mogli to wykryc i zaczac leczyc, to az mnie nerwica bierze, a ja osttanie lata studiow tak sie meczylam jak zakuwalam do sesji troche nauki i juz mnie tak spiaczka brala, ze male "kimono" i dalej do roboty ale grunt, ze chociaz teraz wiadomo juz, co mi jest


Pozdrawiam Was Hashimotki Fajnie Was mieć "w zasięgu ręki"
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 13:55   #554
princessmadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 163
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

a_g_a_t_a To ja mam identyczne objawy jak TY, też straszne problemy z zakuwaniem właśnie z powodu takiego zmęczenia Jednak ważne, że wiadomo co nam jest i można to już leczyć
Dzięki Wam za wsparcie Hashimotki
__________________
Magicznie ZAKOCHANA
princessmadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 13:56   #555
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

azakanowa a endo nie mowil Ci zeby juz przed planowana ciaze zwiekszyc dawke eutyroxu lub powiadomic go jak bedziesz w ciazy?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:16   #556
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez princessmadzia Pokaż wiadomość
azakowana A ile miałaś powyżej normy ?
Niewiele - 5 z czymś. Także wychodzi na to, że zachorowałam w czasie tamtego półrocza właśnie.

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
azakanowa a endo nie mowil Ci zeby juz przed planowana ciaze zwiekszyc dawke eutyroxu lub powiadomic go jak bedziesz w ciazy?
Powiedział, że w żadnym wypadku. Ta dawka która biorę będzie ok. Oczywiście kazał zadzwonić i zrobić badania wtedy ale powiedział, że najprawdopodobniej nie będzie trzeba zwiększać dawki.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:37   #557
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

wiesz co jeszcze mnie od jakiegos czasu nachodzi jedna mysl, gin do ktorego poszlismy z moim mezem nie zapytal sie o nasze gr. krwi, a wiemy ze mamy konflikt serologiczny z mezem, ja mam rh minus, maz plus, tak sie zastanwiam czy gin nie powinien o tym wiedziec, bo tak czytam czytam i sie przerazilam od tego czytania, ze moga byc problemy z ew. dzidzia...

hehe moj maz mowi zebym juz na dzisiaj przestala, bo ze mna nie wytrzyma, idziemy na spacer
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow

Edytowane przez principessina
Czas edycji: 2010-05-09 o 14:42
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:46   #558
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
wiesz co jeszcze mnie od jakiegos czasu nachodzi jedna mysl, gin do ktorego poszlismy z moim mezem nie zapytal sie o nasze gr. krwi, a wiemy ze mamy konflikt serologiczny z mezem, ja mam rh minus, maz plus, tak sie zastanwiam czy gin nie powinien o tym wiedziec, bo tak czytam czytam i sie przerazilam od tego czytania, ze moga byc problemy z ew. dzidzia...

hehe moj maz mowi zebym juz na dzisiaj przestala, bo ze mna nie wytrzyma, idziemy na spacer
Bo lekarze sobie radzą z konfliktem w dzisiejszych czasach Ale na wszelki wypadek możesz powiedzieć przecież lekarzowi o tym jeżeli on nie zapytał.
A mąż ma rację. Nie panikuj, nie czytaj za dużo, bo wtedy będziesz sobie wyobrażała wszystko. Już i tak przeciez nic nie zmienisz. Czekać tylko trzeba i mieć nadzieję
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:24   #559
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez princessmadzia Pokaż wiadomość
Ale się rozpisałyście To fajnie, że można sobie pogadać z kimś kto doskonale zna mój problem.

a_g_a_t_a Ja również mam ostre zawroty głowy, szczególnie rano i jak ukrycior jestem strasznie wrażliwa na meteo, tylko zacznie padać deszcz, ja już słodko śpię

freakgirl69 Mi włosy wypadały bardzo w lecie, teraz mniej, ale dalej ponad normę, niestety ...

Dziewczyny też macie tak sucho w ustach i macie lodowate stopy ??
Ukrycior, a po jakim czasie brania euthyroxu spodziewać się poprawy ??
Pozdrawiam.
Hm... dość szybko. Jakieś dwa tygodnie brania i u mnie już była zmiana o 180%, a powolne zmiany już od pierwszej tabletki.


Cytat:
Napisane przez princessmadzia Pokaż wiadomość
a_g_a_t_a Dzięki za rozwianie wątpliwości co do alko, jestem okazjonalnym smakoszem tak jak Ty, ale takie info lepiej znać Ja liczę na to we właśnie ta moja przemiana materii się rozwinie w końcu. Szkoda, że na efekty trzeba czekać aż 4 miesiące, ale jak ma być lepiej to będę sumiennie brała ten Nasz Euthyrox A co do zawrotów głowy, to ja je mam jak na przykład kucam i się podnoszę od razu szybko i szczerze mówiąc myślę, że Hashi macza w tym swoje paluchy

Dziewczyny, mam jeszcze takie nieskromne pytanko, ile miałyście lat jak wykryto u Was Hashi ??
24, a chorowałam od 17-18 roku życia najprawdopodobniej.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 19:40   #560
Sylwia 2186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie nogi poniosa
Wiadomości: 246
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

dziewczyny, czy majac hasimoto moga wystapic problemy z owlosieniem... wraz z tyciemm zauwazylam ze mam problem z wloskami na brodzie, na szyji takie pojedyncze, rowniez na piersiach, jest to bardzo uciazliwe. ogolnie chodzi mi o to czy tarczyca moze miec na to jakis wplyw?
Sylwia 2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:51   #561
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Sylwia a mierzyłaś sobie poziom testosteronu?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:21   #562
freakgirl69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

.
__________________

perfumy,
kolorówka,pielęgnacja na wymianę
:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=407635




Edytowane przez freakgirl69
Czas edycji: 2012-01-05 o 02:20
freakgirl69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 22:01   #563
princessmadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 163
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

ukrycior Ja już też widzę poprawę taką małą i czekam na te 180 %

Sylwia 2186 Ja problemów z owłosieniem nie mam, nie wiem jak inne Dziewczyny. Myślę, że azakowana ma rację i może warto zmierzyć poziom testosteronu.

freakgirl69 Znam ten "ból" bycia papuśną, chociaż zawsze myślałam, że to przez dietę babci i to koszmarne zmęczenie i zaparcia
princessmadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 10:01   #564
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Sylwia2186 ja mam troche wloskow tu i tam, szczeegolnie przy brodawkach jak facet normalnie!!! a robilam badanie na progesteron i nie mam b.wysokiego bo 0,41
azakanowa na test taki domowy to chyba jeszcze za wczesnie prawda?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 11:01   #565
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Sylwia2186 ja mam troche wloskow tu i tam, szczeegolnie przy brodawkach jak facet normalnie!!! a robilam badanie na progesteron i nie mam b.wysokiego bo 0,41
azakanowa na test taki domowy to chyba jeszcze za wczesnie prawda?
Za wcześnie - jeszcze z tydzień musisz poczekać. Ale na betę możesz jutro sobie skoczyć.
Co do włosków to przeważnie pojawiają się jak jest za wysoki testosteron a nie progesteron
Ale u mnie np testosteron jest jak najbardziej w porządku a hirsutyzm mam - po sterydach niestety
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:44   #566
freudka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opole też:)
Wiadomości: 119
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cześć dziewczyny. Byłam u endo (prywatnie) i zmieniała mi dawowanie [poniedziałek - piątek, 25, sobota, niedziela 50]i jeszcze gratis bromergon. mam nadzieje, ze bedzie lepiej
freudka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:21   #567
princessmadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 163
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

freudka A mogę wiedzieć dlaczego Ci tak zmieniła ?
__________________
Magicznie ZAKOCHANA
princessmadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:00   #568
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
azakanowa starsznie ciagnie mnie w dole brzucha i mam mega dziwne sutki, no ale jak pisalas takie objawy sa tez przed okresem, chociaz moje piersi sa troche inne niz przed @....
EdziaO czy jak sie dowiedzialas w ciazy to podwyzszyli Ci dawke eutyroxu, bo nie wiem jak ew. sie zachowac czy odrazu dzwonic do endo jakby co, tak na przyszlosc pytam
Jeszcze jedno pytanko dla "obeznanych" jesli mam takie dlugie cykle (33-36 dni) czy u mnie tez ew. liczylby sie wiek ciazy od ostatniej @, a mialam @ 9 kwietnia...
Moim zdaniem to zrób sobie wyniki tarczycy i ponów za 2 tyg żeby zobaczyć co się dzieje i wtedy podejmiesz decyzje. Zwykle podnoszą dawkę. Wiek liczy się od ostatniej @ a na USG wyznaczy Ci też wiek po wielkości zarodka.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:19   #569
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Dzieki EdziaO, jutro ide na beta hcg, jakos dziwnie ze liczy sie od ostatniej @, bo jak ja mam takie mega dlugie okresy to by znaczylo, ze jestem w 6tym tygodniu hehe
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:03   #570
freudka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opole też:)
Wiadomości: 119
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy



Cytat:
Napisane przez princessmadzia Pokaż wiadomość
freudka A mogę wiedzieć dlaczego Ci tak zmieniła ?
ponieważ od jakiegoś miesiąca, może dwóch objawy się nasiliły: przytyłam w miesiąc sporo, jedząc to co zawsze i tyle samo co zawsze, skóra mi się łuszczyła bardzo i taka szorstka, żaden balsam nie pomagał, no i nadal nie miałam okresu;/
więc endo zmieniała dawkowanie i dodała bromergon(mam nadzieje ze będę go tolerować i oszczędzone zostaną mi nieprzyjemne skutki uboczne grrr)
freudka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.