Razem schudniemy 20kg! - część VII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 08:17   #4981
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Bottega, o nieee, daktyle są pyszne
Właśnie wcinam owsiankę z daktylami

Pudel, co to za budyń z daktylami?

Miss, ja teraz pokrzywy nie piję, bo wypiłam 1 opakowanie i robię miesiąc przerwy. Bo jak piłam, było lepiej.
Wlazłam dziś na wagę z ciekawości i nadwyżkę mam A tydzień naprawde ładny i nie grzeszę, dużo ćwiczę

Co do domofonu, to też nie zawsze jest kolorowo, ja pojechałam ostatnio do teściów, a tam.. domofon zepsuty, więc mogłam sobie kod palcem na ścianie napisać

Ale oni mają klatkę jeszcze z drugiej strony, polazłam tam i... zły kod wpisałam Za dużo kodów już, bo mam do siebie, do mamy, do teściów no i wiadomo, pamiętaj wszystkie piny, sriny, puki itd

Stanik kup sobie 65tkę, jakby był bardzo ciasny na początku, to możesz kupić przedłużkę i z przedłużką nosić, a jak się rozciągnie trochę, to już normalnie na 1wszą haftkę zapinać.

jmz, co Ty gadasz, tyle ćwiczysz, pilnujesz się i 10kg przytyłaś? Coś musi być nie tak.


Poszliśmy wczoraj po pracy na rower, miało być małe kółko, ot 30-40 minut, bo po pracy to ja o tej 22 już sił nie mam. A zrobiliśm ponad 18km w 1h 15'

Dzisiaj bieganie

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

A moja suknia to taka (zdjęcia z neta):



Tylko bez koronki na dole:



Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 08:22   #4982
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Dotka jaka piękna suknia!!!


Wysłane przez Tapatalk
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:31   #4983
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

miss, my mamy i kod i klucze, ale ja mam teraz dziury w pamięci, nawet lekarze muszą mi na kartce zapisywać kiedy wizyta kolejna, bo 5 min później już nie pamiętam więc co dopiero kod Ostatnio stałam z 3 min przed bankomatem i nie mogłam sobie przypomnieć mojego PIN-u Pocieszam się, że podobno taka krótka pamięć w ciąży to norma. W każdym razie strasznie irytujące.

Dotka, przepiękna suknia O ile taka jest też na żywo Powiem Ci, że myślałam o czymś prawie identycznym, tylko ja właśnie chcę ramionka jeszcze.

Dziewczyny, macie może jakieś wypróbowane, naturalne sposoby/maści łagodniejsze na wypryski takie głębokie? Od samego początku mnie wysypuje, a zwykła maść cynkowa g*wno daje :/ Czytałam ostatnio o ichtiolowej - próbowała któraś?
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:00   #4984
n_a_t_a_l_i_s
Raczkowanie
 
Avatar n_a_t_a_l_i_s
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Natalis, a ile Ty ważysz? Zacznij może od marszobiegów, przy butach z dobrą amortyzacją jest okej. Ja się bałam o kolana, ale zero bólu! Bolą mnie tylko piszczele, ale to ponoć typowe dla świeżaków.
95kg...

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
natalis to taki granulat do robienia puddingow, budyni, myślę, że swobodnie można zagęszczać, bo mi cała ' zupa' zastygła fajnie i śmieszne w smaku to jest.
Aha. Dzieki! A powiedz gdzie to można kupić i ile mniej więcej kosztuje?

Dotka cudowna sukienka!!!

Witam też koleżanki po przerwie w udzielaniu się

Słuchajcie odnośnie staników ... ja ćwiczę na cebulkę. Tzn ćwiczę w stanikach sportowych z lidla i na to daje top i koszulkę lub koszulkę z wbudowanym stanikiem. Jeszcze 10kg temu nosiłam rozmiar 85G (wstyd...) teraz mi się trochę zmniejszył i ten proces trwa dlatego mam taki system staników jak mam bo szkoda mi kasy aby co chwilę kupować nowy rozmiar stanika za 200zł.

Słuchajcie od wczoraj bolą mnie migdały, czuję się trochę jakbym miała gorączkę ale jej nie mam. Ale mam kaszel mokry. Podejrzewam infekcję na tle alergicznym i już się zalekowałam ale od wczoraj więc trochę to potrwa zanim się organizm wysyci lekiem. Jak nie mówię jest ok I lecę też na strepsilsach z miodem i cytryną.

Od pon codziennie jeżdżę na rowery na godzinę. Dziś też jadę.
Wczoraj byłam u dietetyczki i wyobraźcie sobie że przytyłam 1kg tłuszczu. Ogólnie schudłam 1,5kg i 3cm w brzuchu (zeszłam poniżesz 100cm w brzuchu!!!) czyli wychodzi że ubyło mi dużo wody. Tak sobie myślę, że może za mało jadłam i jednak muszę włączać węgle bo może tak zareagował mój organizm na intensywne ćwiczenia - zaczął magazynować. Dziś już jest ok, ogólnie schudłam a ten tłuszcz szybko zrzucę i będzie ok.

Dziś osiągnęłam swój 2 cel - 95kg

Edytowane przez n_a_t_a_l_i_s
Czas edycji: 2014-05-23 o 11:14
n_a_t_a_l_i_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:26   #4985
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Dotka śliczna ta sukienka i za rower normalnie wymiatasz z tymi km.
ja wczoraj trochę pojeździłam ,ale nie wiem ile bo tu stanęłam pogadałam,a to znowu na ławce usiadłam także nawet bez aplikacji jeździłam.W udach mam 2 cm mniej
dzisiaj od trzech osób usłyszałam ,że ładnie wyglądam,a nawet ,że slicznie kolega mi powiedział
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:12   #4986
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Bottega: ja mam krem Reo wyrównujący koloryt, jak mnie wysypie mocno to po tygodniu regularnego używania go mam ryjek praktycznie bez skaz

natalis: ja prawie jak ty, stanik normalny, na to stanik sportowy i hajda, można ćwiczyć
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:04   #4987
n_a_t_a_l_i_s
Raczkowanie
 
Avatar n_a_t_a_l_i_s
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
dzisiaj od trzech osób usłyszałam ,że ładnie wyglądam,a nawet ,że slicznie kolega mi powiedział
Ja ostatnio w pracy założyłam nową, 2 rozmiary mniejszą bluzkę i reakcja w pracy była taka, że strasznie się zdziwili że aż tyle schudłam.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
Bottega: ja mam krem Reo wyrównujący koloryt, jak mnie wysypie mocno to po tygodniu regularnego używania go mam ryjek praktycznie bez skaz

natalis: ja prawie jak ty, stanik normalny, na to stanik sportowy i hajda, można ćwiczyć
A to krem apteczny? Nigdy o nim nie słyszałam. Do jakiej cery jest? Jaka cena?
Odnośnie stanika ... widzę, że nie tylko ja sobie tam radzę

Ale tu pustki. Czy cały weekend tak będzie? Czy mnie oczy nie mylą i zbliżamy się do kolejnej części wątku?

Edytowane przez n_a_t_a_l_i_s
Czas edycji: 2014-05-23 o 21:06
n_a_t_a_l_i_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 21:10   #4988
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

no właśnie weekend nadszedł i cisza
tylko żeby był grzeczny nie grzeszny
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:34   #4989
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Szczurek, dzięki obczaję sobie
Zakładaj teraz Ty nową część
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 22:23   #4990
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Bottega na wypryski sudocrem jest super!

Ms_E jest super, często pije świeże soki, koszt o wiele mniejszy niż kupny np Marvit. Mycia jest tak normalnie i mam bardzo podobna - w razie czego zwrocisz


Na resztę odpisze jutro no dzis padam


Wysłane z mojego różowego ajfonu.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 23:58   #4991
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Pudel jeśli chodzi o porównanie cen do tych sklepowych soków to mnie ten argument nie przekonuje, bo nie kupuję takich raczej.
Nad sokowirówką się zastanawiam ze względu na to, że trudno idzie mi przyzwyczajenie się do dużej ilości warzyw i owoców w diecie, sokami łatwiej byłoby to nadrobić. Zastanawiam się też jak liczyć kaloryczność soków, bo chyba nie 100% owoców, bo jednak te wióry zostają nie zjedzone :p hmmmm. no i czy na pewno przy odchudzaniu to jest dobry pomysł, czy lepiej dopiero jak już osiągnę wymarzoną wagę... Nie wiem, nie wiem.
Kupiłam sobie sportowe buty w Biedronce i dziś z TŻ 3godzinny spacer sobie zrobiliśmy (no -30minut w paru sklepach ) ! i nawet mnie stópki nie bolały, i też w szoku jestem, bo takie 'oddychające' te buty, po takim czasie i tym upale w butach sucho, że tak powiem
Pozytywna sportowa energia w ogóle bije z tego wątku, ciągle teraz ktoś pisze o biegach, rowerach itd. Do tego komplementy, spadki
Ciekawe jak ten tydzień wyjdzie w tabelce, bo ostatni był świetny
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 00:26   #4992
Patusia920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cześć kobietki zawsze tylko biernie przeglądam forum, ale tym razem postanowiłam się odezwać, ponieważ myślę że możemy sobie wzajemnie pomóc Zaczynam pracę jako trener wellness (z naciskiem na kontrolę wagi) i z uwagi na szereg szkoleń które ciągle i ciągle przechodzę (niekończących się szkoleń! :P ) moja przełożona, znakomita dietetyczka kazała mi przyprowadzić "modeli", czyli osoby którym przeprowadzi konsultację z analizą składu ciała po to, abym mogła się tego nauczyć. Z uwagi na to że jest to w ramach szkolenia, wizyta oczywiście jest bezpłatna, więc myślę że super sprawa (normalnie bierze 150 zł). Niestety przeprowadziłam się niedawno i nie mam tu na miejscu rodziny i znajomych, którzy mogli by przyjść na moje szkolenie, a moja przełożona mnie zabije jak nikogo nie przyprowadzę W związku z powyższym mam pytanie czy jest ktoś z okolic Chorzowa, ma czas w nadchodzący wtorek i może mi pomóc?
Patusia920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 07:38   #4993
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Patusia - szkoda ze nie w wawie bo ja bym była pierwsza

Ms_E a wypicie soku rano? Ja warzywne same pije wieczorami i to szklankę. Uważam, ze maja tyle w sobie dobrego, ze mogę wypić ilestam kalorii. Lepsze to niż cos słodkiego


Wysłane z mojego różowego ajfonu.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 08:25   #4994
paulina_obd
Raczkowanie
 
Avatar paulina_obd
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 166
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

A nie lepsze zamiast soków były by smoothie? Ja swego czasu piłam - blenderowane zielone warzywo, owoc i woda.

Muszę zacząć suplementować magnez :/
__________________
Czas na zmiany:
Etap I 90 => 80kg
Etap II 80 => 70kg
Etap III 70 => 65kg

FBW + czysta miska

Blogowy dziennik odchudzania - sernik gotowany
paulina_obd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:04   #4995
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

natalis: nie, to krem sprowadzany z UK, cena była na pewno niżej niż 10zł, nie pamiętam ale widzę że w tej chwili na Allegro nie ma go w ofercie, same mydełka
Bottega: okiej


no to zapraszam do nowej części dziewczyny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=761296


nie piszcie już tu, proszę
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.

Edytowane przez thenerdqueen
Czas edycji: 2014-05-24 o 09:16
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 14:54   #4996
Patusia920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Patusia - szkoda ze nie w wawie bo ja bym była pierwsza
Może kiedyś pojawię się w Wawie
Patusia920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 15:54:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.