(za)młody wygląd - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 14:29   #31
vicky000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: (za)młody wygląd

Też jestem bardzo ciekawa! Szczególnie ewentualnej zmiany brwi i konturowania twarzy. Może coś podpatrzę dla siebie
vicky000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 18:23   #32
EwelinaBobek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: (za)młody wygląd

ja bym sie ucieszyła jakby mi ktos mowil ze wygladam mlodo
__________________
reklama
EwelinaBobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 10:07   #33
nataleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 38
Dot.: (za)młody wygląd

Dawno mnie nie było, na początku grypa żołądkowa, później ósemki mi szły i cała twarz spuchnięta.. Wg mnie wyglądam teraz starzej, nawet rodzice mnie nie poznali. Niestety mam dużo krótsze włosy i trochę mnie to załamuje :< do grzywki też się jeszcze nie przyzwyczaiłam. Czuje się jakbym miała hełm na głowie. Jutro postaram się wrzucić fotkę.




do OLKMA: rzeczywiście się ludzie dziwnie patrzą jak gdzieś jesteśmy razem, nie pomyślałam o tym, że mogą tak sądzić. Ale jak o tym myślę, to kiedyś miałam faceta 12 lat starszego i ludzie mówili, że jest pedofilem, mimo że byłam pełnoletnia. Wtedy jeszcze młodziej wyglądałam, ahh stare dzieje.
nataleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 16:46   #34
Agatha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: (za)młody wygląd

Hm... szczerze to dla mnie nie wyglądasz za młodo, dałabym ci 25 lat Ale ja patrzę na takie rzeczy jak zmarszczki, kontur twarzy itp. Robisz słodki dzióbek do zdjęcia, ale raczej to nie odejmuje Ci lat Na pewno nie wyglądasz jak szesnastolatka, chociaż teraz one czasami wyglądają na trzydzieści lat i więcej
Agatha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 15:30   #35
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: (za)młody wygląd

Czekamy na fotki, na pewno wyglądasz bardzo ładnie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 18:20   #36
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: (za)młody wygląd

ez przesady, wygladasz na swoj wiek
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 07:23   #37
nataleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 38
Dot.: (za)młody wygląd

Jednak lepiej czułam się w blond i osobiście nie podoba mi się to jak wyglądam teraz, a myślałam że już gorzej być nie może :P z konturowania twarzy nici, bo nie umiem tego zrobić mimo wieeeelu prób.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sam.jpg (54,1 KB, 292 załadowań)
nataleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 07:47   #38
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: (za)młody wygląd

W blondzie wyglądasz ładniej, ale za to w brązie dojrzalej, więc efekt "postarzenia się" osiągnęłaś
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 20:01   #39
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: (za)młody wygląd

ładnie wyglądasz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 13:09   #40
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: (za)młody wygląd

Bardzo ładnie wyglądasz grzywka pasuje do Twojej buzi
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 20:08   #41
Agata124611
Raczkowanie
 
Avatar Agata124611
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: (za)młody wygląd

W brązie i tak wyglądasz młodo ale nie tak bardzo jak w blondzie i brąz ci pasuje lepiej bo nie wyglądasz jak lalka tylko normalna dziewczyna zostaw jak jest może tylko grzywkę lekko podetnij
__________________


64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 09:26   #42
kalina_wu
Przyczajenie
 
Avatar kalina_wu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: (za)młody wygląd

Bardzo fajna metamorfoza i niepotrzebnie tak krytycznie się oceniasz. Znam wiele blondynek, które zmieniły kolor na ciemniejszy i w pierwszym momencie były załamane. Ale później im się spodobało, tak na pewno będzie też u Ciebie.
kalina_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 15:39   #43
waclawpalec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: (za)młody wygląd

I bardzo dobrze! Nie rozumiem, jak kobieta może chcieć się celowo postarzać. Zbyt młody wygląd może być problemem u mężczyzny, u dziewczyn... Myślę, że niejedna Wam zazdrości.
waclawpalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 09:09   #44
nataleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 38
Dot.: (za)młody wygląd

Ładnie to nigdy nie będę wyglądała przez moją brzydką twarz, nawet w szkole mnie wyzywali od shreków. ;p celowe postarzenie w moim wieku nie jest niczym złym, jak będę miała 40 lat to wtedy będę się odmładzać. Gdybym nie miała dziecka, to może bym się nie przejmowała tym co ludzie mówią i myślą, a tak to traktują mnie jak gimnazjalistkę co się puszczała i wpadła. Przez co spotykałam się z brakiem szacunku, szczególnie przez osoby starsze.
nataleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:02   #45
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: (za)młody wygląd

Cytat:
Napisane przez nataleczka92 Pokaż wiadomość
Ładnie to nigdy nie będę wyglądała przez moją brzydką twarz, nawet w szkole mnie wyzywali od shreków. ;p celowe postarzenie w moim wieku nie jest niczym złym, jak będę miała 40 lat to wtedy będę się odmładzać. Gdybym nie miała dziecka, to może bym się nie przejmowała tym co ludzie mówią i myślą, a tak to traktują mnie jak gimnazjalistkę co się puszczała i wpadła. Przez co spotykałam się z brakiem szacunku, szczególnie przez osoby starsze.
Nie warto zadawać się z kimś, kto Cię nie szanuje. Szacunek do drugiego człowieka absolutnie nie może wiązać się z czyimś naturalnym wyglądem. Po prostu nie warto tracić czasu na przebywanie z kimś, kto traktuje Cię jak dziecko, mimo że nim nie jesteś.
Poza tym jesteś bardzo ładna, nie wiem skąd te kompleksy, wiele dziewczyn mogłoby Ci pozazdrościć.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 08:06   #46
GwiazdkaZNiebaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: (za)młody wygląd

Narzekasz, że wyglądasz młodo a robisz sobie loczki cherubinka...to Ci na pewno nie pomoże. Możesz podnieść włosy, wymodelować je na szczotkę , albo zrobić naturalne fale. Myślę że takie loczki tylko jeszcze bardziej Cię odmłodzą. Poza tym może warto wybrać jakiś "poważny" kolor szminki jak vintage pink i zrobić eyelinerem kreskę. Spróbuj. Wydaje mi się, że ten prosty zabieg zmieni trochę Twój wizerunek.
GwiazdkaZNiebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 12:55   #47
Banan Awaryjny
Przyczajenie
 
Avatar Banan Awaryjny
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: (za)młody wygląd

Moim skromnym zdaniem świetna metamorfoza. I absolutnie nie przejmuj się opiniami tych, którzy mówią, że "za młoda". Na takie sprawy mam fajną rade od bliskiej mi osoby: "Jak się innym nie podoba to ich problem, nie twój". Głowa do góry i jeszcze raz gratuluję nowego wyglądu.
__________________
...noś banana i przy pogodzie...
Banan Awaryjny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:55   #48
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: (za)młody wygląd

Cytat:
Napisane przez olkma Pokaż wiadomość
Hehe... Ja tez to znam mam 21 lat, dwojke dzieci a jak poszlam po dziecko do przedszkola to p. Dyrektor zapytala sie mnie " to mama czy siostra?"
Wkurza mnie to, chodze z wozkiem na spacer to kazdy na mnie patrzy jak na jakas co pierwszy raz urodzila w wieku 11 lat, a drugi raz w wieku 16 lat!
Nie wygladam na wiecej niz 16 :/ a mam syna co ma 5 lat, a drugiego co ma 4 tyg.
Wychodzi na to, że pierwsze dziecko urodziłaś w wieku 16 lat, więc pewnie też bym miała wątpliwości czy mama czy siostra. Chyba nie ma się co dziwić, nie każda 21-latka ma 5cio letnie dziecko

Cytat:
Napisane przez nataleczka92 Pokaż wiadomość
Ładnie to nigdy nie będę wyglądała przez moją brzydką twarz, nawet w szkole mnie wyzywali od shreków. ;p celowe postarzenie w moim wieku nie jest niczym złym, jak będę miała 40 lat to wtedy będę się odmładzać. Gdybym nie miała dziecka, to może bym się nie przejmowała tym co ludzie mówią i myślą, a tak to traktują mnie jak gimnazjalistkę co się puszczała i wpadła. Przez co spotykałam się z brakiem szacunku, szczególnie przez osoby starsze.
Ładnie wyglądasz, moim zdaniem nie wyglądasz jakoś wybitnie dziecinnie. Może powinnaś mocniej malować się na co dzień, jakoś poważniej ubierać i czesać.
Ludźmi się nie przejmuj, szczególnie jeśli ich wersja mija się z prawdą.
Mam koleżankę, która jest niewysoka, miała 28 lat jak urodziła dziecko. Też kiedyś usłyszała od sąsiadki, że jej mąż nie ma serca, żeby taką młódkę sobie brać i od razu dziecko jej robić
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 18:37   #49
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: (za)młody wygląd

Cytat:
Napisane przez nataleczka92 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było,
Przypuszczam, że z tym "wyglądam młodo" chodzi o Twój styl, zachowanie, nie o wygląd. Robisz sobie loki, nosisz bardzo dziecinną biżuterię, nazywasz się "nataleczka"... Na zdjęciach wyglądasz młodo, ale nie jakoś niesamowicie młodo. Ale dodać do tego zachowanie i ludzie traktują cię jak cię traktują.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 20:08   #50
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: (za)młody wygląd

Też mam młody wygląd (tak mi mówią). Jest to i plusem i minusem. Widzę, że ubranie, makijaż i fryzura dużo zmieniają. Makijaż dodaje lat, marynarki, buty na obcasie, niemłodzieżowe (nie jeansy z dziurami, łatkami itp) ciuszki... Fryzura..hm..tu akurat jest to zależne od kształtu twarzy, bo u jednych grzywka dodaje lat, u innych odejmuje.
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 11:55   #51
nataleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 38
Dot.: (za)młody wygląd

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że z tym "wyglądam młodo" chodzi o Twój styl, zachowanie, nie o wygląd. Robisz sobie loki, nosisz bardzo dziecinną biżuterię, nazywasz się "nataleczka"... Na zdjęciach wyglądasz młodo, ale nie jakoś niesamowicie młodo. Ale dodać do tego zachowanie i ludzie traktują cię jak cię traktują.

Tak jak wielokrotnie wspomniałam, ubieram się poważnie. Biżuterię dostałam pare lat temu od męża i od czasu do czasu noszę z sentymentu. Na codzień noszę perły. Ostatnio byłam w banku i kobieta (ok . 30 lat) wzięła mój dowód do ręki i powiedziała że nie może uwierzyć, że mam tyle lat, bo wyglądam na gimnazjum, a byłam ubrana jak zwykle elegancko (delikatny makijaż, okulary, szpilki, czarne rurki, koszula, marynarka, rozpięty czarny plaszcz, proste rozpuszczone włosy). Nie miałam nawet szansy zachować się infantylnie podchodząc do okienka. Przykładem też jest fakt, że pytają mnie o dowód jak kupuje alk i bynajmniej nie są to tanie jabole. I mogłabym tak w nieskończoność przytaczać podobne sytuacje. W takim razie z zachowaniem, lokami i wyglądem nie trafiłaś. A mój nick o niczym nie świadczy, te które chciałam użyć były zajęte. Ty zapewnie nie jesteś zwierzęciem, a Twój nick by na to wskazywał. Poza tym, który poważny mężczyzna chciałby założyć rodzine z dziecinną osobą..
nataleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 12:41   #52
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: (za)młody wygląd

Cytat:
Napisane przez nataleczka92 Pokaż wiadomość
A mój nick o niczym nie świadczy, te które chciałam użyć były zajęte. Ty zapewnie nie jesteś zwierzęciem, a Twój nick by na to wskazywał. Poza tym, który poważny mężczyzna chciałby założyć rodzine z dziecinną osobą..
Wiem, że te słowa nie były skierowane do mnie, ale delikatnie się wtrącę ;p dodam (do tych Twoich słów), że właśnie nick od razu nie świadczy o wszystkim.
Ja np nie mam na imię Maria i nie mam 22 lat
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 17:50   #53
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: (za)młody wygląd

Cytat:
Napisane przez nataleczka92 Pokaż wiadomość
Poza tym, który poważny mężczyzna chciałby założyć rodzine z dziecinną osobą..
Masz na myśli siebie? Uwierz, chyba polowa facetów woli takie młodo wyglądające (nie młode w sensie wieku) babki.
Ciesz się, będziesz płakać za 20 lat ja też wyglądam młodo, ostatnio na pewnym forum dali mi o 10 lat mniej
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 18:24   #54
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: (za)młody wygląd

Młodo wyglądające a dziecinne m to co innego. Myślę, że autorka pisząc który poważny mężczyzna chciałby założyć rodzine z dziecinną osobą.. nie miała na myśli wyglądu
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 10:00   #55
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: (za)młody wygląd

W grzywce Ci ładniej, bardziej do Ciebie pasuje, może powinnaś ją trochę bardziej podciąć. W kwestii koloru to w brązie wyglądasz poważniej, ale to zależy czy się dobrze w nim czujesz
Ja mam ten sam problem, wyglądam kilka lat młodziej niż mam, jestem malutka - niska i szczupła i mam dziecinną twarz. Zastanawiam się co zrobić by wyglądać poważniej, może również przyciemnię włosy.
Na tym drugim zdjęciu wyglądasz bardzo ładnie i poważniej
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 10:48   #56
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: (za)młody wygląd

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
W grzywce Ci ładniej, bardziej do Ciebie pasuje, może powinnaś ją trochę bardziej podciąć. W kwestii koloru to w brązie wyglądasz poważniej, ale to zależy czy się dobrze w nim czujesz
Ja mam ten sam problem, wyglądam kilka lat młodziej niż mam, jestem malutka - niska i szczupła i mam dziecinną twarz. Zastanawiam się co zrobić by wyglądać poważniej, może również przyciemnię włosy.
Na tym drugim zdjęciu wyglądasz bardzo ładnie i poważniej
Dziewczyny cieszcie się z młodości, bo przemija szybciej niż myślicie.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 09:37   #57
nataleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 38
Dot.: (za)młody wygląd

Cytat:
Napisane przez Elias Pokaż wiadomość
W grzywce Ci ładniej, bardziej do Ciebie pasuje, może powinnaś ją trochę bardziej podciąć. W kwestii koloru to w brązie wyglądasz poważniej, ale to zależy czy się dobrze w nim czujesz
Ja mam ten sam problem, wyglądam kilka lat młodziej niż mam, jestem malutka - niska i szczupła i mam dziecinną twarz. Zastanawiam się co zrobić by wyglądać poważniej, może również przyciemnię włosy.
Na tym drugim zdjęciu wyglądasz bardzo ładnie i poważniej

Wtedy zauważyłam, że już mi przeszkadza jej długość i byłam podciąć grzywkę.

Sam fakt, że jesteś szczupła, już może sprawiać, że wyglądasz młodziej.
Tak mi się przymajmniej wydaje, bo kiedyś w pracy informatyk coś tłumaczył kierowniczce (8 lat starszej, niziutka jest, blondynka i na prawde młodo wygląda) i potem mnie woła i mówi 'już to tłumaczyłem Twojej mamie, to teraz Tobie' i mówie mu, że to nie jest moja mama, a akurat była kobieta, z którą załatwialiśmy jakieś tam sprawy i wyjechała z tekstem 'no bo ona (ja) jest taka chuda, a ta gruba, to może tak się wydawać'.

Zatem możliwe, że nawet jak przyciemnisz włosy, to możesz wyglądać młodziutko. ((; radziłabym Ci podejść do jakiegoś sklepu z perukami (nawet syntetycznymi) i sprawdzić czy aby na pewno dobrze się będziesz czuła w ciemniejszych włoskach. Ja na początku wstydziłam się z domu wyjsc, ale jakoś przywykłam i na jakiś czas je zostawie, bo są mniej wymagające w pielęgnacji niż blond.
nataleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:47   #58
Karinna092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 20
Dot.: (za)młody wygląd

Tego się nie zmieni. To kwestia wielu hormonów. Mój chłopak ma 19 lat i ani jednego włoska na brodzie, a też chciałby mieć
Karinna092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 21:47:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.