Męska natura... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-01, 20:01   #1
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295

Męska natura...


lo000
__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-24 o 22:57
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:08   #2
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Męska natura...

No cóz tak sie mowi ze mezczyzni sa wzrokowcami i musza sobie poptrzeć na szczescie moj TŻ jest do tego stopnia zapatrzony we mnie ze raczej na inne malo uwagi zwraca A jesli juz zwraca to bardziej pod katem ubran czy dodatkow bo mamy oboje bardzo podobny gust Ale szczerze przyznam ze chyba bym sie wkurzyla gdyby moj TŻ w moim towarzystwie zwracal uwage na inne dziewczyny A wy jesli juz Wasi TŻ patrza to jak na to reagujecie???
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:10   #3
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Męska natura...

Mi to nie przeszkadza, niech patrzy sobie do woli.
Ja osobiście lubie być obserwowana przez innych facetów, tylko nie wiem czemu wtedy mój Luby sie wnerwia
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:13   #4
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Dziewczyny, czy wkurza Was męska natura? A dokladniej chodzi mi o to, że facet "MUSI" spojrzeć się na ładną dziewczynę zawsze? Czy Wasi faceci gapią się na inne i hm..podziwiają je? Czy macie jakieś sposoby na wychowanie sobie faceta, żeby patrzył tylko na tą swą jedyną?

Piszcie laseczki
Wszystko zależy od tego jak patrzy... Nie widzę w tym nic złego, ostatecznie nie jestem jedyną kobietą na ziemi
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:15   #5
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Męska natura...

Własnie ale wiele zalezy od tego w jaki sposob patrzy bo co innego spojrzec i juz a co innego gapic sie
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:17   #6
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Męska natura...

o kurczę :P To jestem pełna podziwu dla Was. Ja nie cierpię kiedy mój ukochany spoglądnie na inną kobietę. Czuję sie wtedy fatalnie, bo ja się nie gapie na facetów:P Więc wkurzam sie niemiłosiernie, a na mojego TZ to działa i stara sie jak może
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:18   #7
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Męska natura...

No róznica jest, ale jak mój popatrzy nawet przypadkiem to ja odrazu : "Gdzie się gapisz? Ja tu jestem "
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 20:22   #8
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Męska natura...

Dziewczyny i jeszcze jedno - naprawdę mężczyźni to nie są zwierzątka szukający jak najładniejszej i najatrakcyjniejszej seksualnie samiczki Jeżeli patrzy na inną, to nie znaczy, że nie kocha i od razu porównuje, wyliczając w myślach nasze braki (często urojone przez nas same). Żadna z nas ideałem nie jest i nigdy nie będzie, bo zawsze będzie można coś poprawić

Co z tym zrobić? Uwierzyć, że jest się atrakcyjną kobietą i że ten facet, którego macie u boku wybrał was z jakiegoś powodu, np. takiego, że się mu podobacie Cellulit, czy za duży lub za mały biust jest największym problemem dla nas, a nie dla naszych facetów.
Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:32   #9
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Męska natura...

Hehe Princessco mam dokładnie to samo. Ja czasami się zastanawiałam czy ja nie jestem już chora z zazdrości. Bo tak jak powiedziała nan wiele same sobie wymyślamy. Ja czasami mam takie urojenia, że aż szkoda słow:P Nie wiem czym to jest spowodowane...Hm..może nie ufam swojemu facetowi?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:35   #10
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Męska natura...

Jeśli robi to bardzo niedyskretnie, to zwróć mu uwagę, żeby sie tak nie gapił, ale zeby w ogóle przestał patrzeć na inne kobiety? Bez przesady
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:38   #11
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Męska natura...

No ale po co ma patrzeć na inne baby?:P
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 20:38   #12
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Hehe Princessco mam dokładnie to samo. Ja czasami się zastanawiałam czy ja nie jestem już chora z zazdrości. Bo tak jak powiedziała nan wiele same sobie wymyślamy. Ja czasami mam takie urojenia, że aż szkoda słow:P Nie wiem czym to jest spowodowane...Hm..może nie ufam swojemu facetowi?
Może trochę nie ufasz... ale tak naprawdę zazdrość jest w nas samych i wynika z poczucia naszej niedoskonałości. Podkreślam - poczucia, a nie obiektywnych niedociągnięć. Gdyby na tym świecie tylko ideały łączyły się w pary, ludzkość by dawno wyginęła...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:41   #13
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Męska natura...

Chodzi o to, ze skoro ja nie gapię się na facetów innych, bo szczerze mówiac mam ich głeboko gdzieś, to dlaczego On ma patrzeć na inne? Tak na marginesie to chyba naprawdę jestem chora A jak tam moja Princessca? Tez ma objawy chorobliwej zazdrości?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:42   #14
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez Mysia_
No ale po co ma patrzeć na inne baby?:P
Chciałabyś, żeby chodził ze wzrokiem wbitym w ziemię Poza tym takie "ruganie" często daje efekt odwrotny do zamierzonego i facet może mieć dość
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:43   #15
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Męska natura...

Mój TŻ na szczęście nie zdradza tej strony "męskiej natury". Będąc przy nim czuję się atrakcyjna i wogóle naj (cóż za skromność! ) dlatego nie muszę denerwować się jego spojrzeniami na inne kobiety
Zauważyłam jednak, że mój TŻ jest wymierającym gatunkiem, ale to oczywiście tylko moja subiektywna ocena

Edytowane przez Kasiulka22
Czas edycji: 2005-08-01 o 20:44 Powód: literówka
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:45   #16
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Męska natura...

Nan w pewien sposob na pewno masz racje ale chyba mnie sie to nie tyczy, bo moze i nie jestem jakims idealem ale idealow nie ma a ja siebie akceptuje taka jaka jestem ze swoimi niedoskonalosciami i bardziej u mnie jets tak jak u Mysi skoro ja nie patrze to po co on ma patrzec???
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:47   #17
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Męska natura...

nan wiem ze czeste strofowanie moglo by przyniesc zupelnie odwrotne skutki, na szczescie moj TŻ nie zwraca tak jak napisalam w pierwszym poście za bardzo uwagi na inne, niestety walka z moja zazdrościa byłaby chyba walka z wiatrakami
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:51   #18
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez Mysia_
No róznica jest, ale jak mój popatrzy nawet przypadkiem to ja odrazu : "Gdzie się gapisz? Ja tu jestem "
Dobry sposób
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:59   #19
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Wink Dot.: Męska natura...

moj TŻ nie ogląda sie za innymi dziewczynami gdy idziemy razem.. no chyba ze chce coś skomentować.. ale nie zauważylam tego (a bacznie mu sie przyglądam ) aby gdzies patrzyl np. na tyłek jakiejś lasce, bo wie że zrobiłby mi tym przykrość... albo naśladowałabym go aż wreszcie sam zwróciłby mi uwagę
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 21:05   #20
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Męska natura...

Mój czasami patrzy, ale raczej w innym celu niż przecietni mezczyzni . Czasami wypatrzy jakis ładny makijaż i chce abym spróbowała na sobie czegoś podobnego (śmiesznie mi czasem próbuje wytłumaczyć o co mu dokładnie chodzi - ze jakaś kreska takiego i takiego koloru ciagnie sie tu i tu itp.).
Podobnie z ubraniami. Czasami zauwazy ze jakas dziewczyna jest ładna ale nie widze w tym nic złego bo ja sama też bardzo czesto oceniam urode kobiet i ogladam sie za nimi na ulicy . A on przeciez jest mezczyzna.
Z reszta - co innego spojrzec a co innego wgapiać się.
Mój jest zbyt zapatrzony we mnie aby tracić czas na gapienie sie na inne kobiety .

P.S. Nie, nie jestem naiwna - naprawde tak jest - wiem to :-P
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:09   #21
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Męska natura...

Właśnie Ines to samo robi mój TŻ wgapia sie we mnie a na inne zerka by cos mi pokazać co prawda w naszym przypadku są to ubrania ale sens ten sam On wie jaka jestem zazdrośnica i szanuje to
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:15   #22
bluestar
Raczkowanie
 
Avatar bluestar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 88
Dot.: Męska natura...

Bez przesady, od patrzenia nikt jeszcze nie umarl! Jak sobie chce popatrzec, to niech patrzy, tyle ladnych dziwczyn na swiecie. Ja tez patrze na innych facetow, jedni mi sie podobaja, inni nie. Nie bede chodzila ze wzrokiem utkwionym w chodniku i nie wymagam tego od Niego, jestesmy zyjacymi i czujacymi istotami. Nie mam natury zaborczego zazdrosnika, nie ograniczam, bo sama nie lubie byc ograniczana. Najwazniejsze jest zaufanie do partnera.
Pozdrawiam, Moni
__________________


bluestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:19   #23
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Dziewczyny, czy wkurza Was męska natura? A dokladniej chodzi mi o to, że facet "MUSI" spojrzeć się na ładną dziewczynę zawsze? Czy Wasi faceci gapią się na inne i hm..podziwiają je? Czy macie jakieś sposoby na wychowanie sobie faceta, żeby patrzył tylko na tą swą jedyną?

Piszcie laseczki
Mnie osobiscie to nie przeszkadza. sama często nie mogę się powstrzymać zeby nie spojrzeć na wyjatkowo ładna i efektowną kobietę.
Mój ukochany nigdy nie ogląda się za kobietami, jedynie na nie zerka
Nie jestem zazdrosna, póki patrzy na mnie z płomieniem w oczach!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:20   #24
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Dziewczyny, czy wkurza Was męska natura? A dokladniej chodzi mi o to, że facet "MUSI" spojrzeć się na ładną dziewczynę zawsze? Czy Wasi faceci gapią się na inne i hm..podziwiają je? Czy macie jakieś sposoby na wychowanie sobie faceta, żeby patrzył tylko na tą swą jedyną?

Piszcie laseczki
moj na szcescie wydaje sie byc we mnie zapatrzony wiem, ze patrzy na dziewczyny, ja tez patrze na facetow, ale zwykle w towarzystwie lubego nie czuje takiej potrzeby - skupiam sie na nim. czego tez oczekuje od mojego TZ, gdy jest ze mna to niech patrzy tylko na mnie a na inne jak juz bardzo dyskretnie, zebym nie widziala! mimo, ze moj TZ jest super pod tym wzgledem to kika razy dalam mu jasno do zrozumienia jak lubie byc traktowana. nie trzeba koniecznie mu tego mowic bezposrednio, ja na przyklad krytykuje przy nim jego kolegow gdy to robia - zeby wiedzial, ze ja tego nie lubie.
jeden z naszych kolegow jest beznadziejnym wprost przypadkiem. zadnej nie przepusci - byle dziewczyne ktora nie jest szkaradna zaraz musi od gory do doluu zlustrowac i do tego robi to tak niedyskretnie, oblesne to jest... oczywiscie ma dziewczyne, ale nawet przy niej nie przestaje sie wgapiac w inne.. pamietam taka sytuacje, ze siedzielismy wszyscy na studenckiej stolowce, ja, moj ukochany, kolega i jego dziewczna. ona poszla wczesniej, bo gdzies sie spieszyla... jak tylko odeszla od stolika to kolega rzucil komentarz na temat jakiejs pieknotki ktora siedziala nieopodal: "od pol godziny sie zastanawiam, czy ta dziewczyna ma jakakolwiek wade w wygladzie i za nic sie nie moge dopatrzyc" - czyli wpatrywal sie w te obca laske nawet jak jego dziewczyna siedziala u jego boku powiedzialam potem mojemu TZ ze bylam tym zniesmaczona, po prostu jak takie cos sie dzieje w otoczeniu to niby w takiej luznej konwersacji daje mu do zrozumienia, ze ze mna takie zachowanie nie przejdzie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:22   #25
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez princessca
Właśnie Ines to samo robi mój TŻ wgapia sie we mnie a na inne zerka by cos mi pokazać co prawda w naszym przypadku są to ubrania ale sens ten sam On wie jaka jestem zazdrośnica i szanuje to
Wlasnie jak czytalam twoje wczesniejsze wypowiedzi to kojarzyly mi sie one z moim zwiazkiem...
Z tym ze roznica jest taka ze ja w ogole nie jestem zazdrosnica - dziwne bo zawsze byłam .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:23   #26
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez nan
Dziewczyny i jeszcze jedno - naprawdę mężczyźni to nie są zwierzątka szukający jak najładniejszej i najatrakcyjniejszej seksualnie samiczki Jeżeli patrzy na inną, to nie znaczy, że nie kocha i od razu porównuje, wyliczając w myślach nasze braki (często urojone przez nas same). Żadna z nas ideałem nie jest i nigdy nie będzie, bo zawsze będzie można coś poprawić
prawda czasem patrza po prostu z odruchu na poczatku zwiazku syknelam jak moj sie spojrzal na jakas - i biedaczek zaczal sie tlumaczyc, ze on ma taki odruch, ze jak widzi ruch to sie odruchowo oglada - np jak ktos przechodzi. w sumie mial racje, bo zauwazylam, ze zerka rowniez jak ida faceci a nie jest bi, na pewno wiec fakt, czesto za duzo sie w tym "zerkaniu" doszukujemy
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:26   #27
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Męska natura...

Nie zamierzam "wychowywac" swojego faceta. Czlowiek jest wrazliwy na piekno i trudno nie popatrzec na kogos na ulicy, kto ladnie wyglada (dotyczy sie to i kobiet, i mezczyzn). Wszystko jest dobrze jesli sie na patrzeniu konczy, nie przeszkadza mi to. Wspolczuje facetom, ktorych kobiety chca "wychowywac". Troche pewnosci siebie dziewczyny i mniej zaborczosci, a facet bedzie Was bardzo cenil...
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:28   #28
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Męska natura...

Cytat:
Napisane przez Magda.
Nie zamierzam "wychowywac" swojego faceta. Czlowiek jest wrazliwy na piekno i trudno nie popatrzec na kogos na ulicy, kto ladnie wyglada (dotyczy sie to i kobiet, i mezczyzn). Wszystko jest dobrze jesli sie na patrzeniu konczy, nie przeszkadza mi to. Wspolczuje facetom, ktorych kobiety chca "wychowywac". Troche pewnosci siebie dziewczyny i mniej zaborczosci, a facet bedzie Was bardzo cenil...
jest roznica pomiedzy wychowywaniem a daniem do zrozumienia drugiej strony co sie lubi, czego sie oczekuje. ja na przyklad wiem, ze moj tez ode mnie oczekuje bym byla skupiona tylko na nim - i daje mu to. przypatrywanie sie innym kobietom/ facetom podczas gdy jest sie ze swoja "polowka" odbieram jako troche lekcewazace.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:30   #29
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Męska natura...

Masz racje Vanilla, ze czasem latwo o przesade, ale w pierwszym poscie wyraznie mowa o "wychowywaniu".
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:32   #30
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Męska natura...

Właśnie Ines o dziwo ja nigdy nie byłam jakąś wielką zazdrośnica dopiero po zareczynach sie zaczeło wole wiec nie myslec co bedzie po ślubie na szczescie mój TŻ rowniez czasem bywa zazdrosny wiec wszystko pasuje
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.