DermaPen stamp MyM - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-06, 12:36   #361
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Na YouTube spotkałam się z tym by zmieniać miejsce jak skóra zrobi się czerwona i wyszło mi 30 minut choć mogłam faktycznie szyja się lepiej zająć. No miałam buraka.

Teraz jestem różowa, taka do przykrycia makijazem jakby co. Bałam się przesadzić.

Foto zaraz po.

Załącznik 7759913


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że wyglądasz tak, jak powinnaś wyglądac, ja po gabinecie miałam tak samo Ale zastanawia mnie, ze niektore babki na Youtube myja twarz po zabiegu. U mnie u kosmetolog proces wygladal tak: oczyszczenie, znieczulenie, zdjecie znieczulenia, przetarcie alko, zabieg, przetarcie octeniseptem, maska pozabiegowa i do domu. Bylo powiedziane, ze w domu moge albo przemyc sola fizjologiczna, albo zostawic, ale najlepiej nie dotykać. Miec swiezą poszewkę do poduszki.
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 12:48   #362
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Na YouTube spotkałam się z tym by zmieniać miejsce jak skóra zrobi się czerwona i wyszło mi 30 minut choć mogłam faktycznie szyja się lepiej zająć. No miałam buraka.

Teraz jestem różowa, taka do przykrycia makijazem jakby co. Bałam się przesadzić.

Foto zaraz po.

Załącznik 7759913


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No jest ok, wyglądasz jakbyś jeszcze żyła Serio, taki bureczek to nie buraczek. Mam nadzieję że ja też przeżyję No i moja droga, teraz na serio zaczynam się wkręcać w wykorzystanie mojego pena do brwi Tylko mam dwie obawy: pierwsza podstawowa to dobór barwnika i koloru.Jestem średnią blondynką z tendencja do mocnego rozjaśniania włosów latem. Niewiele kredek i pomad mi pasuje. Nie moge mieć nic w odcieniach rudości.Druga sprawa :wybór metody.Z racji mojej dośc jasnej oprawy oczu wydaję mi się że jedyną pasującą metodą byłby mikroblading, bo wymagam tylko dorysowania w kilku miejscach paru włosków. Niestety nie podoba mi się krótkotrwałość zabiegu. Pomyślałam o tym aby wykonać(wyrysować) pojedyńcze włoski penem. Mam pewną rękę i nie boję się.Myślicie że takim penem mogłabym?
Pani_Robot, czy rozgladałaś sie za jakimiś pigmentami?Dobre i żeby sie nie utleniały do czerwonego?

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-10-06 o 12:50
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 13:36   #363
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi_Enkeli już słyszałam tego typu tekst i jest on z tyłka wyjęty co do zabiegów dermapenem i mezoterapią igłową specjalnie się tym zasłaniają bo nie chcą tracić czasu na leżenie godzinne klientki na łóżku i zajmowanie czasu. Tyczy się to wypełniaczy aby pacjentka mogła zasygnalizować ucisk na naczynko-ból rozpieranie, a z tego co widziałam wypełnia większość bez znieczulenia bo w preparacie najczęściej już jest lidokaina. Zresztą kosmetolodzy i lekarze szkolą się pod względem jakiegoś zabiegu muszą wiedzieć wszystko na jaką głębokość można w dane miejsce nakłuwać dermepenem, wywiad z pacjentką też jest robiony przed. A powstawanie blizn może wyjść u każdego zależy od skóry, jak nie miała nigdy styczności z takim zabiegiem to musi się liczyć, że dopiero mogą wyjść bliznowacenia ran. Stąd ci co posiadają wiedzę i wykonują zabiegi powinni na pierwszy zabieg dla pacjenta robić na mniejszej głębokości niż u pacjenta który przychodzi po raz czwarty. To tyle w skrócie

Aaa takie przetarcie octeniseptem to też po części zmycie tego co się ma na twarzy, zdezynfekowanie. Dlatego ja bym po prostu nałożyła maskę algową i wsio, kanaliki które powstają się zamkną z tym co mamy na twarzy bez niepotrzebnego podrażniania odkażaniem.

Pani_Robot buraczek prawidłowy powstał, po pierwszym zabiegu może dłużej się utrzymywać ale z każdym kolejnym razem będzie krócej i lepiej
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 15:49   #364
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

dopiero zauważyłam, że z firmy MCCM mają ampułkę specjalnie do celulitu MCCM Prof Cellulite 5ml wszystkie składniki co mają w komponentach, musisz Robocie sobie przeliczyć które wyjdzie lepiej.

Kobiety jest jakaś nowość z PDRN.
MCCM - PDRN+HA 1% 1X5ML tanio bardzo wychodzi w porównaniu do innych preparatów z tym składnikiem. Ja przetestuje ale za jakiś czas jak wykończe to co mam.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-10-06 o 15:55
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 01:06   #365
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołek dzięki! Kupię tę MCCM na cellulit, bo cenowo wypada lepiej, a to duże obszary. Fajne rozwiazanie, że mają osobno komponentny

Tylko jak to przechowywać? Może przelać igłą do opakowania po Dermaheal?

Boom na dermarollery był z 10 lat temu, albo i 15... moja matka używała, więc teraz była zywo zainteresowana tematem. Wiecie jak ona go używała? Codziennie, tygodniami, tym samym rollerem 1,5mm rolowała sobie tylko dwie konkretne zmarszczki aż się nabawiła ciemnych blizn. Bez żadnych preparatów do tego. Zarzuciła, bo stwierdziła, że nie działa. A wymagała, by... roller jej podniósł chomiki Ale chyba wtedy wiele z nas chodziło po omacku. Pamiętam, że dodawałam po 30% keratyny do odzywek i dziwiłam się, że mam brzydkie, spuszone włosy, a przecież im więcej, tym lepiej

Moja buzia wygląda już prawie normalnie. Nie mam żadnych dolegliwości. Skóra na udach trochę tkliwa, ale lekko. Te wybroczyny w okolicy nosków od okularów maleją. Nie bolą, normalnie na nich mam okulary. Kliknę zaraz coś pod oczy, to na poniedziałek będę miała.

Nie wiem czy to sprawka PRX, ale... od tych kilku dni miałam tylko jeden zalążek krosty na twarzy (robiłam go przy zaleczonych wypryskach), a ja mam trądzik przecież. Zaraz PMS i zobaczymy czy wysypie, czy nie.

Kiedy bedę mogła użyć PRX po tym nakłuwaniu wczorajszym?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 06:41   #366
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot a na jakiej głębokości robiłaś PRX? myślę, że co najmniej tydzień musisz odczekać aby się buzia wygoiła jak PRX się robi na wierzchniej warstwie do 0,5mm, choć ja osobiście bezpiecznie bym zrobiła za dwa tygodnie. Chyba nie chcesz jak mama pogorszyć sprawy?
Tak nabierz całość po otwarciu i wpuść do pustej ampułki po Dermaheal.

Z tą wiedzą 10/15lat temu to jest tak, że nikomu do głowy nie przychodziło aby zajrzeć do internetu, My to 100lat za murzynami jesteśmy a w necie już zapewne wrzało o tym co robiłyśmy i nam nie wychodziło. A mama to pewnie nie używała kremów z filtrami, jeszcze codziennie hardcorowo jeździła rolką 1,5mm

Ale guuupek ze mnie dopiero wpadłam na to jak robi się Ź
od zawsze naciskałam xz i alt i wnerwiało mnie wyskakiwanie ż aż tu wcisnęłam samo x i wyszło ź 10 lat siedzienia przed kompem w tym pracy a tu taka niespodzianka

Wracając do tematu pamiętaj, że im rzadziej to czasami lepiej zwłaszcza z nakłuwaniem na większą głębokość

Jeszcze co jak będziesz kupować tą ampułkę z MCCM na celulit to zakup sobie od nich komponent Glutation, dobrze rozjaśnia buzię. Możesz dodać wtedy do Dermaheal HSR. Nie wiem czy do SB można czy nie będzie kolidować skład ze sobą.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-10-07 o 06:49
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 09:36   #367
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ona nigdy w życiu nie użyła filtra, a całe lata na retinolu jechała

PRX robiłam zgodnie z procedura zabiegowa, bez nakłuwania. Tylko jako peeling chemiczny - masując. I zgodnie z zaleceniami powinnam go powtórzyć 4x co tydzień. Tylko, że zrobiłam nakłuwanie z Dermaheal HSR po 4 dniach i teraz nie wiem czy to nie za dużo robić PRX.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-07, 10:01   #368
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

No trochę za dużo dlatego zrób przerwę półtorej tygodnia, po tym peeling i znowu ampułka-dermapen po tygodniu, powinno być ok
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 12:31   #369
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot, no historia mamy to dosłownie "opowieści z krypty" włos się jeży na głowie
P.S Dodałam nam tę polecajkę z PDRN na Pintereście
Ale myślę, że w dermapenowym temacie dużo ludzi idzie po omacku, albo na wiedzy z zagranicznego youtuba, bo po prostu mało jest źródeł wiedzy, tutaj jesteś Aniołek ewenementem, bo nie dość, że tyle wiesz, to jeszcze chętnie się tym dzielisz dzięki. Ja bezkrytycznie słuchałam, co mi mówili w gabinecie, a to co piszesz ma jak najbardziej sens. Moja paczka ze skarbami została wydana do doręczenia więc się zastanawiam, czy już dziś nie poszaleć, bo cięzko mi się będzie powstrzymać Od ostatniego Dermapena juz ponad 3 tygodnie, a jako stary wyjadacz retinoidowy szybko się regeneruję
Myślę, że na początek wrzucę Biorepeel na 0,5 całą twarz, bo on robi fajne rezultaty nawet bez nakłuwania, tylko te największe blizny na policzkach potraktuję 1,5 żeby kontynuować proces ich zmniejszania
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 14:52   #370
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mój łagodny krem pielęgnacyjny na dzien i na noc, to Acne Derm kładziony warstwą szpachlówki więc też mam nadzieję się dobrze regenerować.

Dziś wyszłam do CH bez makijażu. Twarz wygląda zupełnie normalnie.
Aha, zauważyłam w sklepowych lustrach z niekorzystnym światłem, bo w domu, to myślałam "opuchlizna", że nie tylko wyrównało mi się pod oczami, gdzie już zanika mi KH, ale i w bruzdach nosowo-wargowych, które zdecydowanie były do zrobienia. Wypłaszczyły się. Tak stary KH naciągnął wody po tym nakłuwaniu. Ciekawe ile to się utrzyma.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 19:02   #371
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
A czy taki preparat np teosyal II kwas dedykowany pod oczy można podawać w dermapenie?
w dermapenie nic nie podasz, on nakłuwa skóre, a wszystko co podajemy nakładamy na powierzchnię skóry

Teosyal to kwas usieciowany, czyli wypełniacz, który podaje się igłą/kaniulą pod skórę, a nie na powierzchnię
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-07, 19:09   #372
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot podrażnisz sobie tym kwasem tylko skórę tuż po zabiegach, daj odetchnąć skórze chociaż 3-4dni po nakłuwaniu ja z makijażem się pożegnałam na dobre, wystarczają mi tylko umalowane oczy i puder matujący bo sie wyświecam szybko. Zobaczysz po serii jaka będziesz zadowolona jak makijaż pójdzie wek.

Lumi ale nie wklejasz odrazu linków gdzie można kupić? lepiej nie wklejać bo nigdy nic nie wiadomo w przyszłości z daną hurtownią czy nie nawalą a ludzie będą robić dalej zamówienia bo odkopią skądś
Daj znać koniecznie jak skóra po BiorePeel bo ciekawi mnie ten kwas.

Poniżej wklejam Wam pierwsze zdjęcie robione w 2015r na powietrzu w podkładzie-widać linie marionetki, waga 60kg-drugie zdjęcie obok obecne 52kg.
I druga fota zestawienie regularnych zabiegów od zeszłego roku do teraz. Zobaczcie jak chociażby skóra została zagęszczona na kościach policzkowych. Gdyby nie zdjęcia to nie uwierzyłabym, że w rok można aż tyle zdziałać ze skórą hehe to na ostatniej focie na brodzie to właśnie zimno które mi wyskoczyło i duży pryszcz po zabiegu z ampułką Dermaheal SB.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2022-02-18 o 15:36
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 21:44   #373
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Różnica jest widoczna gołym okiem, nie wiem czy mi się wydaje ale bruzda nosowo wargowa jest znacznie spłycona, chyba, że to gra światła Moja uwagę zwróciła twoja skóra pod oczami. Wygląda jak u dwudziestolatki, taka gruba i zbita, trochę aż szok. Też tak chce 😍

Na pinterescie wstawiłam tylko nazwę preparatu, zdjęcie fiolki bez linków.

A teraz uwaga, jestem właśnie po biorepeel i moim pierwszym Dr Penie. Na początek muszę się przyznać co spieprzyłam, pewnie was tym załamie Ale jeszcze nie umiałam się posłużyć strzykawka, chciałam wycisnąć trochę preparatu na twarz i tak 1,5 mililitra wykatapultowalo się na ścianę RIP. No ale cóż, tłumaczę sobie ze i tak oszczędziłam w cholere, więc biorę to na klatę

Wmasowalam trochę preparatu, żeby pokryć całą buzię, jest trochę tłuściutki i łatwo się rozprowadza, daje dobry poślizg. Przeleciałam cała twarz na 0.5 a potem blizny na policzkach poprawiłam 1.5 następnie Wmasowalam resztę preparatu. Szczypało jak cholera, identyczne uczucie jak PRX ale wyszłam na balkon schłodzić twarz i po 5 min był pełen komfort. Robiłam bez znieczulenia i w sumie żałuję, że wzięłam ten krem, bo raczej go nie potrzebuje. Zobaczymy jakie będą efekty
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 00:44   #374
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Acne Derm odstawiłam 4 dni przed PRX Teraz tylko ceramidy z Nacomi i Krem Marilou z masłem shea. Zaczyna mi się delikatna wylinka.
Aniołek masz mega młodą twarz! 1990 to Twój rok urodzenia?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-26 o 16:05
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 06:38   #375
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi walnęło mi się i napisałam marionetki linia a chodziło mi o bruzde właśnie, tam widać różnicę ogomną skóra jakby została podciągnięta do góry i zniknęły zmarszczki i to opadnięcie. W oczach za to widać największą różnicę, bo nie dojże, że mi się cały czas zbierała/a limfa pod oczami to miałam jeszcze takie jakby zapadnięcia widoczny ubytek, jak łapałam skórę pod oczami i puszczałam to kilka sekund zajmował powrót do stanu wyjściowego. Stąd pisałam Wam o tej igle Nanosoft bo to ona zrobiła praktycznie robotę w zagęszczeniu tych miejsc, i nabiciu górnej powieki gdzie skóra też robiła się wiotka.
Zdjęcia robione w tym samym miejscu w świetle dziennym-to na dworze i przy oknie

Z preparatem wystrzałem hehe miałam takie same początki, uważaj jak będziesz chciała wpuścić preparat do jakiejś fiolki aby zmieszać też może się zmarnować bo Ci wystrzeli

Pani_Robot tak 90r. i ciągle walczę z trądzikiem hormonalnym choć nie powiem bo mam nadzieję, że obecna pielęgnacja pokonała stany zapalne który widać na zdjęciu robionym w styczniu, w koło ust i na brodzie pełno pryszczy, obecnie jeden może dwa malutkie się pojawiają przed okresem.
Już widzę jak tuptasz nogami w miejscu żeby zrobić kolejny zabieg, im większe efekty się widzi w lustrze to chce się robić więcej i częściej niestety swoje skóra musi odczekać...mnie już czepie od rana i myślę czy by zwykłej mezo sobie nie zrobić
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 06:46   #376
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Strzelanie w ścianę to chyba nadal lepiej niż nadziewane się spontanicznie na igle stojąca na sztorc
U mnie dzień siódmy bez zaskórników.
Kurczę… muszę te nano nabyć.

Odkąd robiłam kuracje Acne Dermem rok temu, przestałam się malować, ale tutaj zaraz wyjdzie ze będę miała naprawdę cerę wymagająca jedynie muśnięcia pudrem Człowiek całe życie k takiej marzył. A co do trądziku… nadal mam tłusta cerę i wypryski, a jestem ’84


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 07:00   #377
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot hehe walka o to by mieć młodą skórę ale nie mieć pryszczy to chyba musi iść razem w parze inaczej nie przejdzie.
Ze skórą muśniętą pudrem nigdy nie myślałam, że będę taką mieć, bo przez trądzik nabawiłam się depresji i przestałam całkowicie wychodzić z domu a obecnie? nawet mi dwa pryszcze nie przeszkadzają by wyjść bez makijażu.
Ostatnio w biedrze małolat z liceum pożerał mnie wzrokiem, sobie tylko pomyślałam oj dziecko mogłabym być twoją matką
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 08:45   #378
Milkandcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć, podczytuję wątek od jakiegoś czasu, super ciekawy dla mnie, Aniołku, Lumi, gratuluję efektów!
Ja używam MyM już ze dwa lata, mniej więcej raz na miesiąc, zgodnie ze skalą na głębokość około 1,5 mm (ale mam wątpliwości co do dokładności odczytu, bo MyM to urządzenie jednak dość prymitywne), bez znieczulenia, bo jestem uczulona na kremy znieczulające. Twarz potem dość czerwona, czasem trochę krwi się pokaże, ale stosuję cicalfate, maskę led i inne kremy łagodzące, także po dwóch trzech dniach nie ma śladu po działaniu.
Ale zawsze robiłam tylko samo nakłuwanie, bez żadnego preparatu - wychodząc z założenia, że już to stymuluje skórę do zagęszczania. Widzę że Wy używacie jednak różnych fajnych koktaili, które jeszcze podkręcają efekty
W związku z tym mam pytanko, co możecie dziewczyny polecić przeciwstarzeniowo, ale tylko w ampułkach łamanych 1,5 ml - jakoś nie wierzę w trwałość przechowywanego miesiąc preparatu. Coś żeby zużyć na raz?
Milkandcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 08:51   #379
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny, piekne efekty, na prawde widać że to działa
Ja próbowałam się dziś obfocić, ale nie widać na zdjęciach moich mankamentów(skóra pod oczami). Liczę na jej pogrubienie.Ogólnie to już nie wiem co tam kłaść, ciagle susza.Nie mogę nic z kolorówki stosować, bo zaraz mnie "ściąga". Zero korektora czy pudru(dobrze że nie mam cieni). Muszę tę igłę nanosoft ruszyć
Pani Robot, próbowałaś Niacynamid z cynkiem z T.O?.Można łączyć z przeciwzmarszczkowymi serami z peptydami, fajne kombo powstaje przeciwtrądzkowe i odmładzające. Teraz jest też forma w proszku , można dorzucać do większości preparatów.
Dzisiaj działam Dermaheal HSR. Jak otwiera sie tą fiolkę?Czy trzeba to nabierać strzykawką z igłą?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-08, 08:57   #380
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Milkaandcoffee popatrz na komponenty z MCCM są też 2ml z różnymi składnikami w środku akurat będziesz miała na raz. Innych nie znam łamanych z kilkoma składnikami.

AAAnka przymruż oczy i cykaj fotkę, tak najlepiej widać zmarszczkiDermaheal HSR pobierz strzykawką jak nie chcesz całej naraz zużyć a jak chcesz to musisz pomóc sobie prawdopodobnie nożyczkami żeby zdjąć tą metalową obwódkę.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 09:15   #381
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Milkandcoffee Pokaż wiadomość
Ale zawsze robiłam tylko samo nakłuwanie, bez żadnego preparatu - wychodząc z założenia, że już to stymuluje skórę do zagęszczania. Widzę że Wy używacie jednak różnych fajnych koktaili, które jeszcze podkręcają efekty
Powiem ci, że myśłałam tak samo, że już samo nakłuwanie robi robotę (tak pewnie też jest) dopoki nie zrobiłam Dermapen+PRX i zobaczyłam, że dobra ampułka daje jednak efekt WOW. Nie poznaję swojej twarzy, cale zycie byłam czerwona, podrażniona tłusta, z kompleksami
Spełnił się mój najgorszy koszmar, miałam 32 lata, NADAL trądzik i JUŻ zmarszczki Teraz dzieki mikronakłuwaniu wierzę, że dam radę sobie z tym poradzić. Zresztą nikt mi nie daje tyle lat ile mam, a to dodatkowo motywuje Również nie znam ampułek na raz. Najlepiej to wkręcic w to przyjaciółkę i kupować na pół
Aniolek, a myslisz, ze te wystrzały to wina strzykawki czy mojej reki? Staralam sie robic to na prawde powoli i lipa. Potem zobaczylam w internecie, ze najlepiej pobierac preparat do gory nogami, nabierasz troche powietrza w strzykawke, wpuszczasz do srodka i wtedy wciagasz. Ale nie ręcze za to, bo nie próbowałam.
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 09:58   #382
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Milkaandcoffee popatrz na komponenty z MCCM są też 2ml z różnymi składnikami w środku akurat będziesz miała na raz. Innych nie znam łamanych z kilkoma składnikami.

AAAnka przymruż oczy i cykaj fotkę, tak najlepiej widać zmarszczkiDermaheal HSR pobierz strzykawką jak nie chcesz całej naraz zużyć a jak chcesz to musisz pomóc sobie prawdopodobnie nożyczkami żeby zdjąć tą metalową obwódkę.
Ale strzykawa z igłą musi być?Czy ten "kapselek" jest metalowy?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 10:08   #383
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka masz przed sobą tą ampułkę?To metalowe na obrazku się zdjmuje całe jeśli chcesz opróżnić całą ampułkę, będzie Ci łatwiej nabrać całość, tak potrzebna jest długa grubsza igła ze strzykawką. Jak nie chcesz opróżniać całej ampułki to otworz tylko tą zaślepke/kółeczko plastikowe.

Lumi nie wpuszczam powietrza ze strzykawki do środka ampułki, tak jak opisałaś pobieram ale strzykawkę trzymam przy samym dole, że wystaje jej czubek w środku fiolki i powoli nabieram.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Dermaheal-HSR-1x5ml.png (132,6 KB, 30 załadowań)
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 10:18   #384
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka masz przed sobą tą ampułkę?To metalowe na obrazku się zdjmuje całe jeśli chcesz opróżnić całą ampułkę, będzie Ci łatwiej nabrać całość, tak potrzebna jest długa grubsza igła ze strzykawką. Jak nie chcesz opróżniać całej ampułki to otworz tylko tą zaślepke/kółeczko plastikowe.

Lumi nie wpuszczam powietrza ze strzykawki do środka ampułki, tak jak opisałaś pobieram ale strzykawkę trzymam przy samym dole, że wystaje jej czubek w środku fiolki i powoli nabieram.
No właśnie nie mam, a jak kupiłam to nawet im sie nie przygladałam. Nie chce całej zużyć.Czyli jednak igła potrzebna, muszę w takim razie jeszcze kupić. A czy moge ją potem zdezynfekować i użyć do kolejnych "nabierań"?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 10:37   #385
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka w aptece dostaniesz za grosze strzykawki 5ml i igły kup sobie z 10szt i będziesz miała już zapas, najlepiej używać jednorazowo.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 10:50   #386
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka w aptece dostaniesz za grosze strzykawki 5ml i igły kup sobie z 10szt i będziesz miała już zapas, najlepiej używać jednorazowo.
Ok, dzięki
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 12:12   #387
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Moja twarz dzisiaj na drugi dzień od Biorepeel (0.5 twarz, 1.5 policzki). Jedynie lekkie zarozowienie, można wyjść do ludzi Jak na pierwsze podejście jestem super zadowolona ��
P.S Zastanawiam się, czy nie podziałać mężowi na wypadanie włosów, nie łysieje jako tako, ale ostatnio więcej mu wypada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211008_130224.jpg (87,1 KB, 80 załadowań)

Edytowane przez Lumi_Enkeli
Czas edycji: 2021-10-08 o 12:16
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 12:39   #388
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ale równiutka cera
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 13:03   #389
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Efekt widać zwlaszcza po bliznach, mialam takie kraterki okropne A teraz bez makijażu widać je trochę, z bliska, a w makijazu NIC! Generalnie nie maluję się na codzień, jedynie na jakieś większe wyjście
A gdzie w ogole znajdujecie ktore ampulki są warte uwagi, oprocz tego forum bo szukalam rankingów ale wszysto się wydaje być sponsorowane. Chciałabym wypróbować jakąś drogą, bo juz znalazłam kandydatkę, która kupi ze mną na pół
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 14:25   #390
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi jak pupcia niemowlaka praktycznie zero porów widocznych z droższych ampułek to możecie celować w hyamino firm, hyamino care 125, hyamino care 75 wszystkie po 5ml. Z innych ciężko cokolwiek doradzić, z podobnym składem ale dodatkowo składniki na przebarwienia Neofound-3ml. Nie przychodzi mi do głowy z polecanych kiedyś do dermapena.
Mężowi jak najbardziej możesz zrobić jest wiele ampułek na włosy. Ja swojego nie mogę namówić na mezoterapie, już mu mówiłam, że na starość będę wyglądać jak jego wnuczka i będą gadać ooo ta na kase dziadka poleciała

Pani_Robot w jakim temacie wkleić włosy? szukałam konkretnego tematu dotyczącego farbowania i nie znalazłam...

wklejone-dla chętnej kolory użyte alfaparf metallic rose copper 9 i 7 po połowie z wodą 6%. Ja jestem zakochana w tym kolorze, szkoda , że mój facet znowu kręcił nosem na ''kolor'' włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo_2021-10-08_15-37-28.jpg (181,2 KB, 76 załadowań)
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-10-08 o 14:42
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.