„To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być” - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 19:35   #1
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61

„To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”


„Nie trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Dzięki za wszystkie rady

Dziekuję zwłaszcza za zdjęcia jak powinnam wykonywać makijaż bo to napewno mi się przyda
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!

Edytowane przez Potępiona
Czas edycji: 2006-09-23 o 17:58
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 19:46   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

witaj,
a co z oprawą oczu? Napisz też o odcieniu włosów-ciepły czy zimny? Czy opalenizna jest taka przykurzona czy oliwkowa czy może złocista i ciepła?
Czekam na większe zbliżenie twarzy, najlepiej na wprost. W naturalnym oświetleniu i bez makijażu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 19:58   #3
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Jeżeli chodzi o opaleniznę to po tym jak zbrązowieje to jest złocista ale w niedługim czasie robi się taka przykurzona. Co do oczu to jutro zrobię sobie jego zdjęcie więc będziecie wiecej wiedziały ale teraz wam powiem, że bardzo lubię kolor swoich oczu. Wogóle lubie swoje ocze no poza brwiami bo z nimi to muszę naprawdę zrobić porządek
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 20:01   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

a co z oprawą oczu? Tzn. brwiami i rzęsami? W pytaniach odnośnie typu jest o nich mowa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 20:08   #5
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Co do brwi to nawet nie będę się wypowiadała bo są zarośniete jak u pustelnika :P są za to tego samego koloru co włosy, które naprawde nie wiem czy mają ciepły czy zimny odcień, nigdy się nad nimi w ten sposób nie zastanawiałam. Rzęsy równiez są w koloże blondu, nie są zbyt długie ale za to ładnie, naturalnie podkręcne.

Dziewczyny pomocy !!!!! Zrobiłam sobie zdjecia tylko nie mogę ich załaczyć bo maja po 600 - 700 KB i nie moge ich załączyć a nie mam programu do obróbki i nie urzywam teraz swojego komputera bo mój się popsuł ;(
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-20 o 09:39 Powód: post pod postem
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 16:56   #6
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Cytat:
Napisane przez Potępiona Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy !!!!! Zrobiłam sobie zdjecia tylko nie mogę ich załaczyć bo maja po 600 - 700 KB i nie moge ich załączyć a nie mam programu do obróbki i nie urzywam teraz swojego komputera bo mój się popsuł ;(
Chętnie pomogę - prześlij zdjęcia na nati_b@poczta.fm

Pozdrawiam
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:12   #7
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Dziekuję Ci bardzo za pomoc nie napisałam tylko jaką wielkość mają mieć te zdjęcia ale wydaje mi się, że jak próbowałam je dodać to pokazało mi się, że zdjęcie nie powinno przekraczać 122 czy 112 KB

I tylko proszę nie przestarasz się mojego oblicza bo nie wyglądam na tych zdjęciach za atrakcyjnie niestey
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 17:31   #8
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Cytat:
Napisane przez Potępiona Pokaż wiadomość
Dziekuję Ci bardzo za pomoc nie napisałam tylko jaką wielkość mają mieć te zdjęcia ale wydaje mi się, że jak próbowałam je dodać to pokazało mi się, że zdjęcie nie powinno przekraczać 122 czy 112 KB
Odesłałam Ci zdjęcia w odpowiednich rozmiarach

Cytat:
Napisane przez Potępiona Pokaż wiadomość
I tylko proszę nie przestarasz się mojego oblicza
Nie miałam czego się przestraszyć

Pozdrawiam
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 18:01   #9
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Ok do pierwszego postu dodałam swoje zdjecia może nie są najpiekniejsze no ale mam nadzieję, że z waszą pomocą uda się wydobyć to co najpiekniejsze Zdjecie samych oczu trochę wyszło nie ostre ale niestey innego nie mam.


Natalie of Green Gables - dziękuję Ci bardzo za pomoc i fajnie, że się nie przestraszyłaś

Boże no dziewczyny nie mówcie mi tylko, że nie da się nic poprawić na lepsze ;( Ja wiem, że może w porównaniu do was Wenus z Milo to ja nie jestem ale chyba az tak tragicznie nie jest co...... ??
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-20 o 09:41 Powód: post pod postem
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:47   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Potępiona, proszę nie pisz postu pod postem.
Musisz uzbroić się w cierpliwość, wiele z nas ma swoje życie poza wizażem i nie przesiaduje cały czas w necie
Zajrzę do Ciebie jutro po pracy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:53   #11
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Ok przepraszam za mój brak cierpliwości i wiem, że oprucz forum każdy ma swoje życie ale od niedzieli przed dłuższy okres czasu nie będę miał możliwości skorzystania z internetu bo jade na studia a chciała bym dostać od was jakieś rady przez te kilka dni bo niestety za późno pomyślałam o tym, żeby stworzyć temat w tym dziale :/ Cóż to tylko i wyłącznie moja wina.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 21:43   #12
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
w takim raze ja dorzuce swoje 3 grosze, moze z ktorys rad skorzystasz (choc uprzedzam, ze nie jestem profesjonalistka i kieruje sie wylacznie kobieca intuicja)tak wiec :
1. mysle, ze na samym poczatku warto zadbac o brwi. Wystarczy je umiejetnie wyskubac, lub jak na pooczatku bedzie moze lepiej to, wybrac sie na ten zabieg do kosmetyczkiSame brwi, moim zdaniem, dokonaja jzu kolosalnych zmian poniewaz buzia,jej wyraz zlagodnieje (teraz brwi wyostrzaja rysy twarzy)
2.co do wloskow: uwazam, ze lepiej jest Ci w tych dluzszych tylko trzeba by cos z nimi zrobic, wyczarowac jakas fajowa fryzkeDodac im wiecej objetosci moze zmienic kolorek?
3.makijaz: przydalby sie podklad kryjacy+korektor+tusz do rzes+ moze czarna kredka do oczuno i cos na usteczka, jakis blyszczyk lub szminka

dzisiaj juz ciezko mi sie mysli wiec jutro dodam jakies fotki jelsi chcesz
pozdrawiam goraco

no i teraz kolorki (pozwolilam skorzystac sobie z wzornikow jednej z Wizazanek, niestety nie pamietam ktorej, ale mam nadzieje, ze nie bedzie mi miala tego za zle )

Potępiona, przespraszam bardzo za takie fotki(ksztalt twarzy sie znieksztalcil, bardzo przepraszam), ale robilam je tak na szybcika, zeby zobaczyc w jakich barwach Ci mniej wiecej jest dobrze


pzdr

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-09-24 o 11:40 Powód: usunięcie załączników przez moderatora
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:52   #13
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

...

Edytowane przez Eufemia
Czas edycji: 2006-09-23 o 18:53 Powód: kasuje - na zyczenie zalozycielki watku :)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 23:04   #14
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

...

Edytowane przez Eufemia
Czas edycji: 2006-09-23 o 18:54 Powód: kasuje - na zyczenie zalozycielki watku :)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 08:37   #15
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Dzięki za rady Co do brwi to wiem, że są blechhh bo ostatnio znowu je troche zaniedbałam ale do kosmetyczki już się umówiłam. A co do obecjen cery to niestety wynik moich ekfperymantów kremowych. No po prostu coś nie moge sobie dobrać odpowiedniego kremu bo zaraz coś się pojawia nie ładnego na twarzy jak przestane urzywać kremu to pryszcze znikają a skóra zaczyna być przesuszona. Musze chyba wrócić do kosmetyków Clean&Clear bo wydaje mi się, że są dla mnie najodpowiednijesze. Obecnie próbuje poprawić kondycje skóry no i troche już udało mi się ją poprawić ale do ideału jej jeszcze sporo brakuje.
A co do makijazu to używam podkładu i korektora bo z cieniami i maskarą mam pewien problem ponieważ zarówno po zwykłej jak i hipoalergicznej maskarze pieką mnie oczy ;-( Kurde ja to chyba jakaś cała nie udana jestem hehehe :-P

nAtaL!a dziekuję za za ten schemat kolorystyczny i tak na moje oko to wydaje mi się, że najpeliej mi w kolorach jesieni i wiosny ale to tak tylko na moje oko.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:58   #16
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

ja zuważyłam że na pierwszym zdjęciu masz fajny kolor włosów, to jest chyba chłodny brąz(?) i moim zdaniem o wiele ładniej Ci w takim kolorze, może powinnaś do niego wrócić?
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 15:18   #17
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ja zuważyłam że na pierwszym zdjęciu masz fajny kolor włosów, to jest chyba chłodny brąz(?) i moim zdaniem o wiele ładniej Ci w takim kolorze, może powinnaś do niego wrócić?
hehehe a tu muszę przyznać, że mnie zaskoczyłaś bo nigdy nie farbowałam włosów i jeżeli na zdjęciach, które zamieściłam kolor się jakoś różni to najprawdopodobniej wywołane jest to przez inne światło albo tło.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 15:59   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

mnie wydajesz się dość chłodna... zwłaszcza cera jest taka różowawa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 16:13   #19
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mnie wydajesz się dość chłodna... zwłaszcza cera jest taka różowawa
Wiesz szczerze mówiąc to ja na takich sprawach się kompletnie nie znam bo nigdy się tym nie interesowałam no ale skoro ty tak twierdzisz to pewnie masz racje bo z tego co wiem znasz się na tym. A co to znaczy, że jestem chłodna?

Eufemio zgodnie z Twoją radą przejrzałam rady wizazystek na stronie ale tak czy siak jestem w kropce bo podane porady dla osób które mają np. szeroką brode czy inne rzeczy a ja nie mam pojęcia czy ja mam coś szerokiego czy nie.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 16:16   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

chłodna czyli reprezentujesz chłodny typ urody-Lato, Lato-Zima lub Zima
Twarz masz dość pociągłą, oczy takie senne, wąskie , lekko migdałowate, troche zbyt blisko osadzone siebie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 16:41   #21
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
chłodna czyli reprezentujesz chłodny typ urody-Lato, Lato-Zima lub Zima
Twarz masz dość pociągłą, oczy takie senne, wąskie , lekko migdałowate, troche zbyt blisko osadzone siebie

Wow jestem naprawdę pod wrażeniem Twojej wiedzy na ten temat. Ja to jak patrzę na kogoś to widzę jedynie czy jak na mój gust jest ładna czy nie. Ale w sumie nie powinam sie dziwić bo jak czytam Twoje rady i metamorfozy jakie przygotowujesz dla innych dziewczyn to widze, że masz naprawdę duzą wiedzę. A co sądzisz o fryzurach jakie wybrała dla mnie Eufemia ?
Kurcze żałuje, że nigdy nie interesowałam się wizażem bo teraz to nie wiem nic o malowaniu się czy takich sprawach.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 16:49   #22
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Eufemia jest świetna w dopasowywaniu fryzur, instynktownie wybiera te najbardziej odpowiednie.
Mnie podobasz się w tych wycieniowanych http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1158616343

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1158619250

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1158617601

Przy dość pociągłej buzi nie masz zbyt wysokiego czoła czyli jeśli grzywka to niezbyt gęsta i raczej na bok, po skosie. Fryzura powinna optycznie poszerzyć twarz czyli objetościowo mniej na górze a więcej po bokach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 17:51   #23
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Również uważam, że Eufemia ma jakiś dar do doradzanie odpowiednich fryzur Sama nie za bardzo lubię zmiany co do fryzury bo kiedy chcę zmienić coś w ich wygladzie na coś innego to potem nie jestem zadowolona i źle się czuję dlatego tak uporczywie dopytuję się o opinie.
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 21:52   #24
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

na fotce z krótkimi, postrzępionymi włosami wygladasz bosko nie powinnaś bać się fryzjera - włosy nie ręka, odrosną

pisałaś, że tusze Cie uczulają.. to może warto zainwestować w fajne błyszczyki do ust i brązer do policzków? będziesz wyglądać świeżo i promiennie

brwi już zrobione?
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:43   #25
Irethh
Raczkowanie
 
Avatar Irethh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 155
Wink Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Witaj
jeśli chodzi o fryzurkę to obstawiam za:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1158616343

grzyweczka po skosie-to jest to!pocieniuj i postopniuj włosy tak jak dziewczyny Ci doradzały.Widzę,że na fotkach masz,troche oklapniete włosy.Gdy je suszysz suszarką staraj sie trzymać głowe na dół,albo możesz je troszkę potraktować wałkami do włosów.

Koniecznie musisz sobie wyskubać brewki,ale z tym to najlepiej iśc do kosmetyczki ( jesli nie czujesz się na siłach,aby samemu sobie zrobic)

Co do oczek to radzę użyc kredki do oczu ( 1/3 długości tuż nad górną linią rzęs) do tego poeksperymentuj z cieniami (na dobry poczatek moze jakieś brązy,szarosci?) . Masz małe oczka radzę je "otworzyć" dużą ilością tuszu do rzęs. Blisko osadzone oczy optycznie oddalisz stosując jasny cień po wewnetrznej stronie oka,ciemniejszy cień po zewnętrznej.

Jesli masz problemu z doborem odpowiedniego kremu do twarzy radzę,przejść się do dermatologa.On napewno powie Ci jaki masz rodzaj cery, dobierze Ci odpowiednie kremy oraz zniweluje ewentualne krostki.

Pozdrawiam serdecznie
Irethh
Irethh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 01:50   #26
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

jesli patrzec na wzorniki dane wyzej to dla mnie jestes Latem - baaardzooo te kolory do buzi ci pasowaly - ale uprzedzam ja sie nie znam na tym kompletnie.

btw - jak mniemam te wzorniki sa gdzies na forum? tez sie moze pokusze o to abyscie pomogly mi typ kolorystyczny dobrac

wlosy dluzsze zdecydowanie bardziej ci pasuja

a co do brwi to jak dzisiaj przeczytalam o nerwie trojdzielnym to sie boje teraz skubac sobie brwi ;P
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 09:31   #27
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

Dziekuję dziewczynki za wszystkie rady jesteście super Muszę zdementować pogłoskę o moich przyklapnietych włosach bo normalnie są one bardziej puszyste bo tak jak radziła mi Irethh susze włosy najac spuszczoną głowe tylko tego dnia wyszłam z domu i złapał mnie deszcz i mi zmokły bo nie miałam parasoli a poza tym to ich tego dnia niestety nie umyłam więc po wyschnieciu efekt taki jak na zdjeciu:/ A co do dermatologa to byłam kilka razy i kiedyś przepisał mi jakąs maśc któą robią w aptekach na recepte. Stosowało się ją na noc i niestey była dla mnie nie odpowiednia. Miała jakieś dziwne działanie i pozostawiła na twarzy blizny i wogóle jak obudziłam się pierwszego dnia to zmiany skórne które były nią posmarowane jak by "rozmiekczyły się" nie wiem czy to dobre słowo ale najlepiej je określa. Noa le mniejsza o to bo potem zaczełam stosować zwykły żel do twarzy i było dobrze
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!

Edytowane przez Potępiona
Czas edycji: 2006-09-20 o 10:31
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 10:48   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

kilka propozycji dla Ciebie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-09-24 o 11:45 Powód: usunięcie załączników przez moderatora
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 11:24   #29
Potępiona
Raczkowanie
 
Avatar Potępiona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

agabil1 vbmenu_register("postmenu _2747592", true); ja nie wiem jak wy to dziweczyny robicie ale jesteście super Wielkie dzięki za tą symulacje W tych kolorach przynajmniej wyglądam jak człowiek hehehe

Z pośród fryzur jakie wybrała dla mnie Eufemia sama sobie podobam się najberdziej w tych:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1158616343

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1158619250

A tak właściwie to chyba najbardziej w tej pierwszej (mam na mysli te podane teraz przeze mnie)

Szperałam jeszcze troche w sieci i znalazłam takie oto fryzurki. Jeżeli chodzi o tę drugą to przewaznie właśnie tak ścinałam włosy. Co o nich myślicie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (5,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (5,3 KB, 51 załadowań)
__________________
1, 2, 3 - Unbelievable !!!!
Potępiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 15:02   #30
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: „To nie prawda, że trzeba urodzić się piękną, aby nią być”

twoje włosy się falują, a właściwie spontanicznie wywijają. z utrzymaniem tej drugiej fryzurki będziesz miała olbrzymie problemy.
poza tym w niej pociągająca jest tylko grzywka. niestety, z taką grzywką nie da się funkcjonować na co dzień. będziesz ją upinała lub zakładała za ucho i z efektownej fryzury nici.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.