Niech mój małż mnie wreszcie zauważy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 13:48   #31
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Cytat:
Napisane przez sonique82 Pokaż wiadomość
Spróbuję jeszcze raz może wreszcie to zrobię dobrze!
Swietna fryzurka, tylko nacodzien używaj korektora pod oczy bo twarz przez twoje cienie wydaje sie zmęczona.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 17:01   #32
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Miło mi, że się Wam podoba. Ja tez jestem zadowolona.
Jeszcze jedno pytanko, odnośnie tych moich cieni , czytałam o korektorach na wizazu i nie wiem który kupić ? Nie chcę wydać dużo kasy, bo boję się, że nie będzie mi pasować. Boję się, że będzie zbyt "suchy" i będzie efekt wieeeeeeelu zmarszczek.

Magda jesteś cuuuuuuudowna czekam na Twoją opinię w sprawie fryzurki, Ty nie byłaś za pasemkami
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 18:54   #33
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

PRZEŚLICZNIE !!!!!! wygloadasz duzo piekniej, te pasemka bardzo pasuja wygladasz mlodziej i twoja twarz promienieje, ladnie podkreslilas oczy, tak delikatnie, bardzo ci to pasuje (ale nigdy nie boj sie eksperymentow przynajmniej z makijazem, przeciez nieudany zawsze mozna zmyc a niewiadomo co moze sie zdarzyc probuj, baw sie - malowanie to dobra zabawa ja jak chce sie odprezyc to zawsze cos sobie majstruje) Teraz w "poradniku domowym" jest kurs makijazu na DVD polecam go bo wszystkie podstawowe triki sa bardzo jasno opisane i pokazane a to tylko 7 zl. ciesze sie ze twoj maz przejuzal na oczy i ze ty sie z tego powodu cieszysz, bo prawdziwe szczescie daje to, ze sie widzi zachwyt w oczach ukochanej osoby. Dzisiaj jeszcze wieczorem przesle cos o kosmetykach dla twojej cery w takich normalnych cenach Ja np tez nie moge sobie za bardzo pozwolic na krem za 80 zl, bo mi zal tyle kaski Pamietaj eksperymentuj i wklejaj swoje foty a ja bede ci pomagac jak tylko bede potrafila najlepiej Co do korektora posprawdzam jeszcze na KWC ale zapytaj sie o takie specyfiki w kilku drogeriach, porownaj ceny i zastosowanie. Pamietaj ze skora pod oczami jest najciensza i musi byc dobrze nawilzona (krem wklepujemy leciutko opuszkiem palca) i potzrebuje delikatnego korektora (ktory tez wklepujemy, nigdy nie wcieramy) Podobno Dax ma dobry niedrogi korektor jak sobie przypominam ale sprawdze.
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 19:24   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Ja Cie widze w ciemnych wlosach, a widze, ze juz zrobilas jasne pasemka. Ale tez ladnie. I zgadzam sie, ze w fiolet to Twoj kolor.

Probowalas makijaz dymny?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 21:19   #35
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

przesylam linki do kremow, tonikow, zeli, korektorow i podkladu do twojwj cery poogladaj moze cos ci sie spodoba i bedziesz chciala wyprubowac
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4289
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21884
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9448
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18223]
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7565
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7564
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20552
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12282

Bardzo prosze poprzegladaj sobie te linki, moze ktorys kosmetyk wpadnie ci w oko, podklady Revlon sa bardzo dobre uzywa je wiele kosmetyczek, powinny nie wazyc sie u ciebie tak jak na babci
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 21:35   #36
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Dzięki kochane dziewuszki za tak miłe komentarze Faktycznie pomyślę o tym fiolecie. ciuszki w szafie to ogólnie dużo brązów i beży. Choć ostatnio muszę przyznać, że dość dobrze czuję się w zieleniach.

Magda, mam do Ciebie sentyment .... przez wzgląd na imię - moja druga córcia ma na imię Magda, a do tego tak fajnie się mną zajęłaś. dziękuję. Dzięki za linki, poczytam.


Rena - dymny makijaż, mam zamiar, czekam na napływ świeżej gotówki i zaopatrzę sie w niezbędne kosmetyki

Anja 92, czyli jestem typem zimy południowej, tak?
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 22:57   #37
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

to sie ciesze, mam nadzieje ze dalej nam bedziesz pokazywac jak przebiega twoja metamorfoza ciesze sie ze choc troche ci sie przydalam, sprobuj cos pokombinowac mysle ze ten fiolet by byl bardzo ladny, a jesli bys chciala a nie masz dobrych cieni w odcieniach fioletu i fuksji to polecam poczworne z nowego katalogu Avon nie sa drogie 19,90, ale za to nie osypuja sie, sa trwale do 10 godzin
i slicznie ze soba wspolgraja (wiem co mowie mam 3 paletki brazy, smoky eyes i fiolety ze starej serii), na kosmetyki sie popatrz, i pomysli ze dobry podklad i korektor to podstawa, nie tylko te rzeczy maskuja, chronia cere ale i nadaja jej promienny wyglad. Mam jeszcze jeden patent jesli chcesz by wlosy lsnily to polecam spray nablyszczajacy do wlosow AvonAdvansa ok 10 zl i brylantyne w wosku firmy Joanna ktora sprawia ze juz po nalozeniu niewielkiej ilosci sprawia ze wlosy slicznie lsnia i sa mieciutkie starcza na ok 2 lata codziennego stosowania i kosztuje 5-7 zl(wiem co pisze uzywam juz ponad 2 lata i wszyscy zachwycaja sie moimi wlosami ktore powinny wygladac jak siano od codziennego prostowania)
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 14:08   #38
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Cytat:
Napisane przez sonique82 Pokaż wiadomość

Anja 92, czyli jestem typem zimy południowej, tak?
Tak, raczej tak. Do typu królewny Śnieżki nie pasujesz bo nie masz bardzo jasnej cery i jak pisałaś szybko opalasz się na brązowo. Tak więc stawiam właśnie na zimę południową
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:26   #39
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

rewelacyjna przemiana super Ci w nowej fryzurce, odmłodziła Cie o dobrych kilka lat
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:25   #40
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

prześlicznie nowa fryzurka... do tego jakiś subtelny makijaż i będziesz wyglądać jak gwiazda
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:43   #41
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

prześlicznie wygladasz
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 18:54   #42
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
rewelacyjna zmiana fryzurki, bardzo ładnie wyglądasz
jak zareagował mąż? nie czytałam całego wątku, może pisałaś..

przepraszam że drugą wiadomosc ale nie mogę edytowac, juz przeczytalam o reakcji meza, juz nie robie tu chaosu
__________________


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-09 o 15:31 Powód: post posd postem
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 22:49   #43
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Witam serdecznie dziewczyny!
Przyzyczaiłam się do moich "nowych włosków", do tej pory w czym tylko możliwym widziałam swoje odbicie i musiałam zatrzymać się i dotknąć swojej czupryny teraz jest już normalnie i jestem zadowolona.

Przeglądam, szukam ,zastanawiam sie, hm....... nad fajnym kremem do cery mieszanej. Oczywiście Magda dzięki za linki najbardziej zastanawia mnie DaxCosmetics z perełkami matującymi, ale znalazłam coś jeszcze w drogerii internetowej, mianowicie Farmona Bursztynowy biokrem dotleniająco - normalizujący na dzień, cera mieszana i tłusta linia amber gold colection i do tego Bursztynowe mleczko do demakijażu dotleniająco - oczyszczające z tejże samej firmy. Opinii nie było za wiele, jest wyszczególnione jako nowość, parę opinii znalazłam w drogerii internetowej - opinie pozytywne. Tyle, że cena nie najniższa, ale tragiczna nie jest - krem ok. 30 zł, mleczko 23.
Jeśli chodzi o korektory pod oczy to myślę nad tym z Dax-a Cashmere Corrector, tyle że nie wiem, który by był bardziej właściwy ten rozświetlający czy może ten zielony ? Zielonego nigdy nie mialam zastanawiam się, czy dałabym radę go odpowiednio zastosować.

Magda, jeszcze jedno pytanko, ta płyta z nauką makijażu w gazecie "pani domu" już była ? Bo pytałam u mnie w RUCHU i Pani nie wiedzą

Mam nadzieję, że to przeczytacie i coś mi poradzicie ach, co ja tu gadam, przecież zawsze służycie mi radą.
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 23:49   #44
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Zielony korektor będzie wg mnie lepszy
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:45   #45
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Architekcie, może pomożesz skoro zielony korektor to który lepiej wypróbować na początek ? ten z Daxa czy z AA ? Po nałożeniu nie widać tego zielonego korektora ? dzięki, pozdrawiam
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:57   #46
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Cytat:
Napisane przez sonique82 Pokaż wiadomość
Architekcie, może pomożesz skoro zielony korektor to który lepiej wypróbować na początek ? ten z Daxa czy z AA ? Po nałożeniu nie widać tego zielonego korektora ? dzięki, pozdrawiam
Nic nie widać mam zieloną baze i tuszuje zaczerwienienia idealnie i cienie pod oczami też.Ja ją nakładam na cała twarz bo niestety mam pełno blizn po trądziku z którymi wciaż walcze. Może Daxa choć ich zielonej bazy(korektora) nie znam ale miałam kiedyś matujaca i była fajna.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:56   #47
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

mysle ze te kremy co znalazlas beda ok.
korektor ja bym wziela rozswietlajacy- ladnie odbija swiatlo, bo zielony tuszuje czerone zmiany na skorze, ale jesli masz takie wlasnie to kup zielony , ta plyta byla w "poradniku domowym"
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:35   #48
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Jasne Magda, w "poradniku...", nie w "Pani ..." pomyliłam się, ale kupiłam, tyle, że chyba się z tego nie cieszę .... raczej mam wyrzuty sumienia ...
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 12:02   #49
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Hej Dziewczyny!
Ciąg dalszy mojego wołania o pomoc . Jakoś tak mi cieżko włosy ułożyć. Są bardzo proste, i przylegają mocno do głowy, przez to pewnie też się przetłuszczają. Staram się je podnosić susząc na okrągłej szczotce, ale to tylko na chwilę się udaje. Może przydałaby mi się jakaś pianka do włosów? Nie będzie obiciążać włosków jeszcze bardziej? Nie lubię lakierów do włosów. Może mi polecicie coś fajnego?
Przeglądałam KWC i znalazlam piankę Nivei, jak myślicie?

Poza tym walczę dalej o lepsze życie, Magda dzięki, niebawem napiszę znowu.
Polecam stronkę z wierszami www.wiersze.bej.pl a wszczególności wiersze Lil Kim Lee przypadły mi do gustu, te którkie "sms-owe" formy. Podsyłam je mężowi jak jest w pracy. Może się Wam też przydają.

A płytka z poradnika domowego na temat makijażu bardzo ciekawa, przeglądałam też "step by step" na wizazu, super, sliczne makijaze. Muszę się zaopatrzyc w kosmetyki.
pozdrawiam
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 12:31   #50
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Cytat:
Napisane przez sonique82 Pokaż wiadomość
przylegają mocno do głowy, przez to pewnie też się przetłuszczają.

Hej
Włosy Ci się przetłuszczają i potem masz je oklapnięte.a nie na odwrót jak piszesz Musisz zwalczyć przetłuszczanie, potem możesz mieć kłopoty z łupieżem.
Wracając do pianki - Nivea to dobra firma, mogę Ci spokojnie ją polecić Nie mogę Ci powiedzieć czy po piance będziesz miała oklapniete włosy. Ale warto spróbować.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:40   #51
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Ciesze sie ze walczysz trzymam mocno kciuki i czekam na wiadomosc ;* Pianki z Nivea sa bardzo dobre teraz wyszla nowa linia "diamentowy blask" wyprobuj nie sa jakies drogie ok 11 zl. Co do wloskow to moze szampon do wlosow przetluszczajacych sie albo dodajacy objetosci (Sunsilk-choc sama nie wiem ale dobre sa Pantene Pro-V i Gliss Cur rozejzyj sie) Co do kosmetykow kolorowych zagladnij na KWC i w MM jest wiele propozycji . Z tymi wierszykami swietna sprawa Napisz jak maz zareagowal... Pozdrawiam ;*

Mam jeszcze jeden patent naluz na wlosy troche pianki i susz je z glowa na dol to doda im objetosci. Jesli suszycz wlosy na duzej okraglej szczotce srednica ok 8-11 cm to niestety wyciagajac je prostujesz je dodatkowo
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-07 o 21:37 Powód: post pod postem
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 22:32   #52
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Hej! kochane kobietki ! Wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! z okazji Dnia Kobiet! Moja córcia (ta młodsza kończy w to święto 9 miesiąc życia). Właśnie urządziłam sobie z moją przyszłą bratową (nie są jeszcze z moim bratem zaręczeni, ale są ze sobą dosć długo, aby tak JĄ tytułować) świętowałyśmy NASZE ŚWIĘTO. Aż przyjemnie mi się zrobiło i dostałam powerka na dalszą walkę. Obiecuję będę walczyć, nie poddam się tak łatwo, wbrew pozorom twarda ze mnie sztuka
Magdusiu kochana co to takiego "MM"??

Co do wierszyków z "beja" hm......... ja sama musiałam małżowi jeszcze raz czytać te "sms-owe" wierszyki, ale myślę że coś tam wpadło do jego serduszka .... pytał czy naprawdę tak jest ? ja tylko przytaknęłam ...

Co do szczotki na której suszę włosy, jest bardzo gruba (nigdy nie mierzyłam), nigdy nie pomyślałam o tym że przez to włosy mi się prostują. Choć zawsze mnie to zastanawiało, że zawsze miałam lekko falowane i podatne włoski i nagle takie druciki? Teraz chyba wiem skąd?
A znalazłam na KWC jakiś krem Loreala Beach Creme czy coś w tym stylu. MOże pokombinować z jakimiś drobnymi falami, loczkami ? Co o tym myślicie ?? ale nie najpierw inwenstuję w kosmetyki kolorowe w końcu nadszedł czas wypłat

spokojnej nocki Wam życzę
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 07:37   #53
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Cytat:
Napisane przez sonique82 Pokaż wiadomość
co to takiego "MM"??
Podforum Moje makijaże.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:49   #54
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

jako korektor na cienie kup sobie dermacol-niedrogi, a swietnie sie sprawdza i jest mega wydajny, naklada sie go odciupinke! Polecam odcien 217-najbardziej naturalny.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:18   #55
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Pink, dzięki za wyjaśnienie widać z daleka, że świeżak jestem

moriam, kiedyś miałam dermacol, nie zdążyłam go nawet zużyć, tyle że wydawał mi się tak baaaaardzo suchy, szczególnie na cienie pod oczami. Pamiętam, że ładnie pokrywał to co chciało się ukryć, ale wyolbrzymiał moje zmarszczki moze wtedy robiłam coś nie tak?

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET !!!!!!!
POLEWAM DOBRE WINKO DLA KAŻDEJ Z WAS Z TEJ OKAZJI NO I KWIATUSZKI OD BABY, DLA FAJNYCH BABEK
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 12:21   #56
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Cytat:
Napisane przez sonique82 Pokaż wiadomość
Pink, dzięki za wyjaśnienie widać z daleka, że świeżak jestem

moriam, kiedyś miałam dermacol, nie zdążyłam go nawet zużyć, tyle że wydawał mi się tak baaaaardzo suchy, szczególnie na cienie pod oczami. Pamiętam, że ładnie pokrywał to co chciało się ukryć, ale wyolbrzymiał moje zmarszczki moze wtedy robiłam coś nie tak?

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET !!!!!!!
POLEWAM DOBRE WINKO DLA KAŻDEJ Z WAS Z TEJ OKAZJI NO I KWIATUSZKI OD BABY, DLA FAJNYCH BABEK
fajna babka z Ciebie, az miło się czyta, fajnie wiedzieć, ze istnieją jeszcze takie niewyrachowane istoty ale koniec Off Topu

mi te pasemka średnio się widzą, może dlatego, że przez nawałnice blond pasemek na polskich ulicach po prostu mi się przejadły.
głęboki ale nie ciemny brąz by Cię ożywił. ale ok, pasemka zrobiłaś to pochodź

do makijażu dodałabym trochę jasnego, świetlistego złota, ożywiło by twarz i zdecydowanie jakiś brzoskwiniowy róz, a może delikatny różówy :mysli:
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:11   #57
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Ciesze sie ze mezowi zaczyna cos switac Ja tez zycze wszystkim wizazanka i tobie Soniu wszystkiego naj (moze maz tez cie dzisiaj mile zaskoczy) Pozdrow córeczki i ruszaj w boj po kosmetyki kolorowe, porozgladaj sie po kilku drogeriach i wybierz jak najbardziej dobre ceny (bardzo dobrze kupowac jeswt5 w zestawach np tusz Telescopic + czarna kredka Loreala w zestawie niecale 42 zl- a sam tusz tyle kosztuje )
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-09 o 15:31
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 22:23   #58
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Jejku, nigdy bym sobie nie pomyślała, że to forum tak mnie podbuduje !
To nie tylko zmiana wyglądu, ale sposobu patrzenia na siebie, jesteście super !
madame paranoja - przywracasz mi wiarę w siebie. dziękuję za tak miłe słowa. W pasemkach jeszcze trochę pochodzę, ale planuję je później zmienić w jakiś bursztynik (wiem uparłam się na niego nie wiem czy dobrze, bo bursztyn to pewnie trochę w rudości leci, a czy "zimie południowej" pasowałyby takie pasemka?), może jakiś karmelowy kolorek?
Ale narazie jeszcze nie, teraz etap makijażu, tyle że najpierw zakupy. Chciałabym zrobić zakupy przez Internet, niestety w naszym małym "grajdołku" nie ma konkretnej drogerii, a wyjechać mi teraz gdzieś ciężko, bo nie bardzo mam z kim zostawić mojego małego smerfa, także same rozumiecie. Może znacie jakąś fajną drogeryjkę internetową ? Ja szperam czasami w esentii, ale często nie ma tam czegoś co znajduję w KWC.
Magda dzięki za pozdrowienia
AAAAAAAAA i jeszcze coś ważnego, moja kochana Magdusia powiedziała dziś pierwsze sylaby z których zlepiają się wyrazy !! mówi: babapababapapababa - dzielić w dowolnych miejscach
spokojnych snów kochane kobitki, papa
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 22:29   #59
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

sonique, zwykle jak zaglądam na metamorfozy to nie komentuję zmian, ale tu aż mnie palce świeżbią!
Zmiana jest rewelacyjna, świetnie Ci w nowej fryzurze, niesamowicie Cię odmienia i dodaje Ci lekkości
to był strzał w dziesiątkę

teraz będę Ci kibicować w dobraniu makijażu i czekam na fotki
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 23:04   #60
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Soniu, ja nie kupuje w drogeriach w internecie ale czasami kosmetyki na allegro te z wyzszych polek, maja markowe opakowania i sa zamykane, jeszcze sie nie nacielam , a sa praktycznie o polowe tansze niz w drogerii tylko np podklad i puder trzeba sprawdzic w sklepie (kolor) zeby zamowic dobry, ja kupuje na allegro przedewszystkim kosmetyki firm Max Factor i Loreal (cienie, blyszczyki, tusze, podklady zadko), a jak chcesz jakas dobra drogerie to w pisz w google na pewno wyswietli ci sie masa takich sklepow
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.