co mam ze sobą zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 17:43   #1
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690

Chcę się zmienić.Pomocy


Chce sie zmienic wydaje mi sie ze wygladam okropnie.Moze mam dopiero te swoje 15lat ale chcialabym wygladac inaczej.Mam 180cm. waze 56kg. Jestem chuda i brzydka chce sie nawet wybrac do dobrego fryzjera tylko boje sie ze znowu sobie sie nie spodobam.Chce sie zmienic, zgrubnac, zmienic fryzure, nie miec tych wszystkich pryszczy.Poprostu wygladac ladnie.Nie wiem czy to mozliwe Potrzebuje czyjejs pomocy aby dowiedziec sie co moge zrobic aby lepiej wygladac.Pomocy

Edytowane przez Słonecznik3
Czas edycji: 2006-06-03 o 20:46
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:36   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Oto zdjęcie Słonecznika Zaraz napiszę coś więcej.

edit - No więc tak. Oczywiście, tak jak przewidywałam, nie jest tak źle jak uważasz. Masz ładne, regularne rysy twarzy, tylko trzeba to wydobyć.

Z tego na napisałaś (180 cm i 56 kg) wnioskuję, że masz sylwetkę, o której ja mogę sobie tylko pomarzyć. Pomyśl, ile dziewczyn dałoby się pokroić, żeby być szczupłą. Ciesz się z tego, zamiast myśleć, że wolisz być grubsza. Ja tam nie miałabym nic przeciwko, żeby wyglądać jak modelka

Napisałaś mi w mailu, że zawsze nosisz związane włosy - błąd Widziałabym Cię właśnie w rozpuszczonych, takich trochę za ramiona, pocieniowanych z przodu. Może też jakaś grzywka na bok? Myślę, że ładnie by Ci było.

Kolejna sprawa - brwi. Koniecznie je wyreguluj, najlepiej u kosmetyczki. Masz je śliczne, takie grube Niewątpliwie będą atutem, kiedy nada się im ładny kształt.

Jeśli chodzi o to jakie kolory Ci pasują - wyglądasz na zimę, ale dla pewności odpowiedz jeszcze na pytania z tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243

Myślę, że ogromnie wiele można osiągnąć zmieniając także styl ubierania. Ale to już kwestia Twojego gustu, wiadomo, że każdemu podoba się coś innego, dlatego nie będę wklejać konkretnych fotek.

A co do cery - może spróbujesz z kwasami? Wiele Wizażanek je sobie chwali. Poczytaj te artykuły: http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php. Na forum znajdziesz wiele informacji na ten temat wpisując "kwasy" w wyszukiwarkę. Z tego co widzę masz chyba problem z naczynkami, poczytaj tu: http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_naczynka.php i również poszukaj o tym w archiwum. Poczytaj też o trądziku różowatym: http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmety...k_rozowaty.php
Nie mówię, że go masz, ale możliwe, że masz predyspozycje, więc lepiej dbać o cerę w odpowiedni sposób. Ale generalnie nie jestem znawczynią w tej materii - może inne dziewczyny coś powiedzą. A najlepiej by było iść do dermatologa.

Pozdrawiam

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-21 o 17:14 Powód: Na prośbę Słonecznika usuwam zdjęcie.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:47   #3
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Przede wszystkim - coś z brwiami! Wyreguluj, masz straszliwie grube i gęste ^^.
Może zaopatrzyłabyś się też w Dermacol?
I coś z fryzurką. Powiedz, jakie są Twoje włosy i dokąd sięgają? ;]
Poza tym - masz może fotkę całego ciała? Lepiej nam byłoby pomóc
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:48   #4
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Na pierwszy rzut oka.. BRWIII trzeba cos natychmiast z nimi zrobic bo są za grube i dodaja lat tobie Twarz mas zowalna wiec super ladny jakis makijazyk i sliczniutko bedziesz wygladac co do wloskow, jakas grzyweczka na boczek i moze rozjasnic troszke wloski i ladnie wycieniowac np. cos takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 017_heidimueller_nbctca05.jpg (50,7 KB, 598 załadowań)
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:57   #5
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

To zdjecie jest z marca wiec od tamtej pory troszeczke sie zmienilo.Nie mam juz tych okropnych brwi, a co do moich wlosow to sa poldlugie, geste, ciezkie i trudno sie ukladaja wiec ta propozycja moze jest dobra ale ja mam za krotkie wlosyNiestety pryszcze pozostaly do teraz
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:58   #6
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

o tak brwi zdecydowanie wymagaja poprawy bo sa za grube i wlasciwie cala uwage skupiaja na sobie. Poza tym jakis podkladzik matujacy, tusz i blyszczyk /pomadka fyzurka i bedzie git. fryzurke trudno doradzic bo na focie nie widac dlugosci. Ale masz bardzo ladne rysy twarzy wiec brwi to podstawa i wtedy bedzie juz o niebo lepiej. i wiecej USMIECHU na buzce



pzdr

EDIT:MOWISZ ZE WLOSKI POLDLUGIE?? COS SIE POSZPERA I WKLEI.BUZIAK A NO TO JAK FOTA NIEAKTUALNA TO ZAPODAJ JAKAS NOWA BEDZIE LATWIEJ DOPASOWAC MAKIJAZ
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 19:05   #7
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Niestety nowsze sie nie znajdzie choc bym chciala bo aparatu narazie nie mamale moze cos wykombinujecie z tego
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 13:53   #8
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Nikt juz sie nie wypowie ,az tak okropnie wygladam ze nikt mi nie doradzi co mam ze soba zrobic??
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:01   #9
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

[quote=Joey]Oto zdjęcie Słonecznika Zaraz napiszę coś więcej.

edit - No więc tak. Oczywiście, tak jak przewidywałam, nie jest tak źle jak uważasz. Masz ładne, regularne rysy twarzy, tylko trzeba to wydobyć.

Z tego na napisałaś (180 cm i 56 kg) wnioskuję, że masz sylwetkę, o której ja mogę sobie tylko pomarzyć. Pomyśl, ile dziewczyn dałoby się pokroić, żeby być szczupłą. Ciesz się z tego, zamiast myśleć, że wolisz być grubsza. Ja tam nie miałabym nic przeciwko, żeby wyglądać jak modelka

Napisałaś mi w mailu, że zawsze nosisz związane włosy - błąd Widziałabym Cię właśnie w rozpuszczonych, takich trochę za ramiona, pocieniowanych z przodu. Może też jakaś grzywka na bok? Myślę, że ładnie by Ci było.

Kolejna sprawa - brwi. Koniecznie je wyreguluj, najlepiej u kosmetyczki. Masz je śliczne, takie grube Niewątpliwie będą atutem, kiedy nada się im ładny kształt.

Jeśli chodzi o to jakie kolory Ci pasują - wyglądasz na zimę, ale dla pewności odpowiedz jeszcze na pytania z tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243

Myślę, że ogromnie wiele można osiągnąć zmieniając także styl ubierania. Ale to już kwestia Twojego gustu, wiadomo, że każdemu podoba się coś innego, dlatego nie będę wklejać konkretnych fotek.

A co do cery - może spróbujesz z kwasami? Wiele Wizażanek je sobie chwali. Poczytaj te artykuły: http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php. Na forum znajdziesz wiele informacji na ten temat wpisując "kwasy" w wyszukiwarkę. Z tego co widzę masz chyba problem z naczynkami, poczytaj tu: http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_naczynka.php i również poszukaj o tym w archiwum. Poczytaj też o trądziku różowatym: http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmety...k_rozowaty.php
Nie mówię, że go masz, ale możliwe, że masz predyspozycje, więc lepiej dbać o cerę w odpowiedni sposób. Ale generalnie nie jestem znawczynią w tej materii - może inne dziewczyny coś powiedzą. A najlepiej by było iść do dermatologa.


zgadzam sie z JOEy wloski ZDECYDOWANIE rozpuszczone ladnie wycieniowane...dermatolog to tez bardzo dobry pomysl, doradzi co i jak uzywac aby buzia byla zdrowa
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:12   #10
samadhi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 24
GG do samadhi
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Witam Przede wszystkim zmiany wymagają brwi, u kosmetyczki, bo ta zrobi to najlepiej. Po za tym na prawde nie potrzeba wiele, masz ladne rysy twarzy, super figure Na cere to jedynie co moge ci poradzic to wizyta u dermatologa. Chociaz mozesz sprobowac tez masci Benzacne...
Włosy.... hmmm myślę, ze mocno je wystopniowac + grzywka na jeden bok. Jezeli uwzględniasz farbowanie to chyba pasowalby ci bardzo ciemny brąz z takim "czerwonawym" refleksem
Oprucz tego makijaz, bardzo delikatny, bo masz dosc wyraziste rysy twarzy. To chyba tyle.

I wklej swoje zdiecie po metamorfozie
__________________
" Chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd. Chodź ze mną by sens życia nadać krokom "
samadhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:14   #11
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Napisałaś mi w mailu, że zawsze nosisz związane włosy - błąd Widziałabym Cię właśnie w rozpuszczonych, takich trochę za ramiona, pocieniowanych z przodu. Może też jakaś grzywka na bok? Myślę, że ładnie by Ci było.
i
zgadzam sie z JOEy wloski ZDECYDOWANIE rozpuszczone ladnie wycieniowane...

Mam prosbe czy jak juz mowicie o wycieniowaniu i o grzywce to mozecie mi pokazac te fryzurki a jak juz bylybyscie takie mile to doposowacZ gory dziekuje.
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 14:26   #12
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik3
Napisałaś mi w mailu, że zawsze nosisz związane włosy - błąd Widziałabym Cię właśnie w rozpuszczonych, takich trochę za ramiona, pocieniowanych z przodu. Może też jakaś grzywka na bok? Myślę, że ładnie by Ci było.
i
zgadzam sie z JOEy wloski ZDECYDOWANIE rozpuszczone ladnie wycieniowane...

Mam prosbe czy jak juz mowicie o wycieniowaniu i o grzywce to mozecie mi pokazac te fryzurki a jak juz bylybyscie takie mile to doposowacZ gory dziekuje.


podaje linki do stronek gdzie dziewczyny z PEWNOSCIA dobiara Ci jakas fryzurke
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=120817
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=102182
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ieranie+fryzur

mozesz sie rowniez usmiechnac do WITEBETHczy EUFEMI ktore sa mistrziniami w tych sprawach

co do makijazu jak predzej pisalam...polecilabym jakis podkladzik(napisz jaka masz cere) dusz to rzes i blyszczyk czyli no make-up.
fryzurka..mnostwo ciekawych propozycji pozna znalez w watku.."poszukuje fryzury z grzywka . wklejmy wszystkie w jednym miejscu"(czy jakos tak). aja poszkam co nieco i wkleje jesli znajde cos ciekawego. i przede wszystki WIECEj wiary w siebie(choc wiem ze to trudno sama mam z tym klopoty )
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:58   #13
mysza336
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 56
Thumbs up Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Witaj Sloneczniczku Nie wiem dlaczego uwazasz, ze jestes brzydka?? Troche wiary w siebie W kazdej z nas drzemie prawdziwe piekno, tylko trzeba je wydobyc Nie bede sie juz powtarzac co do tych brwi. Ze zdjecia wydaje mi sie , ze masz tlusta cere. Ja mam , a raczej mialam podobny problemik. Polecam Ci serie Garnioer czysta skora. Glownie mam na mysli zel myjacy, tonik, i krem matujacy Co jeszcze Ci moge zaproponowac?? Na 100 procent zrob sobie grzywke Taka zupelnie prosta, ktora bedzie lekko odslaniala brwi. Wlosy mocno wycieniuj z przodu tak, zeby zawsze wychodzilo Ci kilka kosmykow jak zepniesz je w kucyk No i na koncu to wiecej wiary w siebie Jesli z gory zakladasz, ze jestes brzydka to tak jest, ale mow sobie codziennie rano, ze jestes ladna. Wypisz sobie na kartce Twoje zalety: np : figura modelki, ladne oczy
mysza336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:03   #14
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

NAJPIERW PRZEDE WSZYSTKIM CHCIALAM ZAZNACZYC ZE NIE JESTEM ZNAWCA W TYCH SPRAWACH I DORADZAM WEDGLUG WALSNEGO UZNANIA!! zdjecie zalacze w 2och postach bo w 1 prawdopodobnie sie nie zmieszcza
wiec fotka nr 0 (wedlug oznaczen na zdjeciach) to przyklad brwi jakie moim zdaniem pasowalyby do Twojej buzki.
nr 2, 1, 3, 4, 8(chodzi o ciecie), 9, 12(rozwniec ciecie) to propozycje fryzurek.
foty nr 5, 6, 7, 10, 11 to propozycje grzywek


pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:04   #15
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:06   #16
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

i dalej
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:08   #17
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

i ostatnie
i jeszcze cos na krosty(podaje linka) i z calego serca polecam Ci zineryt ( dosc drogi ok50 PLN ale skutecznyprzynajmniej w moim wypadku,w wiekszosci aptek lek dostepny na recepte)moze wybierz sie do dermatologa i zapytaj sie o ten specyfik mi naprawde pomogl...jdobrze tez dziala na mnie BENZACNE 5%(ok 8zlotych wbez recepty).Polecam takze krem BAMBINO!! jest REWELACYJNY zdzialal cuda z moja buzia z tych domowych sposobow dobra jest szałwia (ktora tez wyniszczyla moje pryszczole, ale wysusza dosc mocna)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57817 ZINERYT
kiedys na forum bylo o kremie bambino alenie moge znalezc,ale na mnie sprawai sie naprawde cudownie
ale oczywiscie kazda cera jest inna i najlepiej skonsultowac sie z specjalista, ktory poleci i doradzi

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:11   #18
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Dziekuje za wasze rady jestescie kochane.Musze chyba jeszcze raz powtorzyc ze to zdjecie bylo robione 3miesiace temu a nie mam nowszego i od tamtej pory brwi mam juz wyregulowane.Jesli chodzi o cere to gdy ostatnio robilam sobie diagnostyke skory(w kwietniu)to wyszlo mi ze moja skora jest b.odwodnina.Od tamtej pory uzywam kosmetykow Soraya z linii Kuracja antytradzikowa Care Control i stan mojej skory troche sie poprawil.Jak macie jakies propozycje to walcie smialo ale podkreslam zdjecie jest z marca.
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:59   #19
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Najwieszke podziekowania dla NataliiCzekam na dalsze propozycje
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 21:13   #20
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik3
Najwieszke podziekowania dla NataliiCzekam na dalsze propozycje

Nie ma za co Od tego jest forum aby sobie pomagac, ale bardzo sie ciesze jesli choc w minimalnym stopniu Ci pomoglam. My podpowiedzialysmy co i jak, a teraz czekamy na jakis Twoj kroczek Czekam na zdjecia USMIECHNIETEJ i zadowolonej z siebie Slonecznika3

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:06   #21
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Moze jeszcze ktos sie wypowie i postara sie mi dopasowac jakas fryzure bo wybieram sie do fryzjera, naprawde pasuje mi grzywka?
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:03   #22
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Ja oczywiscie za pomoca mojego prgramu cudownego, obrazowo chce pokazac jak wydobyc z Ciebie piekno, bo nie watpliwie ono w Tobie jest!Olbrzymi atut to oczy a szczegolnie wspaniala ich oprawa - brwi - no ale musza trafic pod rece specjalistki abynadac im ksztalt! Piekny owal twarzy i nie zaslanialabym go zadnymi grzywami. Trzeba popracowac nad stanem skory, przydalby sie delikatny puderek antybakteryjny, piekny usmiech na twarzy i to wszytko!

Edytowane przez Eufemia
Czas edycji: 2006-06-06 o 14:53
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:49   #23
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Oto dwa kolejne zdjęcia Słonecznika

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-21 o 17:16 Powód: Na prośbę Słonecznika usuwam zdjęcia.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 15:08   #24
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Joey
Oto dwa kolejne zdjęcia Słonecznika

Czy te zdjecia sa ja po wydepilowaniu brwi??Jesli tak to ja bym wyskubala je bardziej tak jak zrobila to EUFEMIA
co do fryzurek EUFEMIA JESTES BOSKA!sliczne zrobilas te metamorfozy wszystkie sa swietne!!

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 16:55   #25
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Natalia te dwie fotki tez sa z przed trzech miesiecy.Jezeli cos zmienie to dam wam znac.W najblizszym czasie wybieram sie do fryzjera.Ciekawe czy bede zadowolona.
pzdr
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:00   #26
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

ale byłoby Ci ślicznie w tej pierwszej fryzurce wklejonej przez Eufemię naprawdę
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:18   #27
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

witaj
na pewno musisz zawalczyć z brwiami-są za grube i dodatkowo opadają w dół, przez co Twoje spojrzenie wydaje się smutne i zmęczone. Masz też opadającą powiekę, powinnaś optycznie ją podnies, dodać jej lekkości .
Fryzura- cos lżejszego, wycieniowanego...jakaś grzywka-prosta bądź skośna (masz raczej wysokie czoło)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (46,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (50,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (54,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (51,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (82,7 KB, 68 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:39   #28
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Dziekuje wam bardzojestescie kochane.Co do brwi nie lubie sie powtarzc ale powiem jeszcze raz SĄ WYREGULOWANECzekam na dalsze propozycje.Tylko jeszcze nie wiem czy zrobic sobie ta grzywke czy jednak nie??jak myslicie
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:23   #29
Irethh
Raczkowanie
 
Avatar Irethh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 155
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

zrób sobie grzyweczkę
co Ci szkodzi włosy zawsze odrosną
a jak Ci się nie spodoba to na drugi raz bedziesz wiedziała co i jak
Irethh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 23:23   #30
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg słonecznik.jpg (27,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słonecznik 2.jpg (20,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słonecznik 3.jpg (17,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słonecznik 4.jpg (22,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słonecznik 5.jpg (20,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słonecznik 6.jpg (17,4 KB, 38 załadowań)
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."

Edytowane przez pestka1830
Czas edycji: 2006-06-07 o 08:14
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.