Zimowe wyprzedaże 2015/2016 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 16:56   #91
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
Wie ktoś kiedy druga tura Inditexu? Po na razie to tak sobie ta wyprzedaż...
Podpinam się pod pytanie
Mam masę rzeczy upatrzonych w Stradim, ale obniżki małe
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 17:46   #92
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Kiedy się pogłębiają wyprzedaże?
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:33   #93
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Wie ktoś kiedy rusza Calzedonia?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 15:30   #94
LittleLea
:)
 
Avatar LittleLea
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

U mnie w Bershce spadły ceny sukienek do niecałych 35 zł

Poza tym to krucho
LittleLea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 11:24   #95
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie
Mam masę rzeczy upatrzonych w Stradim, ale obniżki małe
Obniżki małe, a dużo rzeczy wykupionych już on-line Też mam kilka rzeczy na oku.
W Re też on-line wykupione rzeczy a stacjonarnie można jeszcze dorwać.

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Wie ktoś kiedy rusza Calzedonia?
Dziś.

Cytat:
Napisane przez LittleLea Pokaż wiadomość
U mnie w Bershce spadły ceny sukienek do niecałych 35 zł

Poza tym to krucho
Ale to kilka modeli z tego co widzę na stronie. Nic specjalnego.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Kiedy się pogłębiają wyprzedaże?
To też zależy jaki sklep, bo te które zaczęły jako pierwsze już pogłębiły, ale to też wybrane modele i te obniżki jakieś takie pozorne.

Dziś też ruszyła Sephora.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-01-02 o 12:18
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 14:18   #96
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Dziewczyny, nie rozumiem polityki Stradivariusa. Sprawa dotyczy sukienki (dokładnie tej - http://www.stradivarius.com/pl/wyprz...55&colorId=150 ), w poniedziałek przymierzałam ją w Galerii w Krakowie (kosztowała 50 zł), ale nie kupiłam, we wtorek zmieniłam zdanie, wróciłam do Łodzi i wybrałam się do Manufaktury, a tam ta sama sukienka z ceną na czerwonej metce 79,90 zł. Sprawdziłam sukienki tego modelu w różnych rozmiarach i na każdej była taka sama cena, ja się pytam dlaczego tak jest?
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 15:34   #97
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie rozumiem polityki Stradivariusa. Sprawa dotyczy sukienki (dokładnie tej - http://www.stradivarius.com/pl/wyprz...55&colorId=150 ), w poniedziałek przymierzałam ją w Galerii w Krakowie (kosztowała 50 zł), ale nie kupiłam, we wtorek zmieniłam zdanie, wróciłam do Łodzi i wybrałam się do Manufaktury, a tam ta sama sukienka z ceną na czerwonej metce 79,90 zł. Sprawdziłam sukienki tego modelu w różnych rozmiarach i na każdej była taka sama cena, ja się pytam dlaczego tak jest?
A może nie zdążyli przecenić, zmienić metek i na kasie wchodziłaby właściwa cena?
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 15:37   #98
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
A może nie zdążyli przecenić, zmienić metek i na kasie wchodziłaby właściwa cena?
Na kasie wchodziła za 80 zł, prosiłam Panią o sprawdzenie.
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 16:22   #99
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Obniżki małe, a dużo rzeczy wykupionych już on-line Też mam kilka rzeczy na oku.
W Re też on-line wykupione rzeczy a stacjonarnie można jeszcze dorwać.



Dziś.



Ale to kilka modeli z tego co widzę na stronie. Nic specjalnego.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



To też zależy jaki sklep, bo te które zaczęły jako pierwsze już pogłębiły, ale to też wybrane modele i te obniżki jakieś takie pozorne.

Dziś też ruszyła Sephora.
Kiedyś w Reserved robiłam na wyprzedażach naprawdę spore zakupy, bo były duże obniżki. Od dwóch lat jest wg mnie znacznie gorzej.Obniżki bardzo małe i nie pogłębiają nawet jak nie schodzi towar. Dzisiaj byłam w Reserved i te rzeczy, które miałam na oku w ogóle nie spadły z ceny od pierwszej,poczatowej obniżki ( w ogóle nie wiem, czy była jakaś druga na cokolwiek), ale tak naprawdę zależy mi tylko na jednym żakiecie (którego online już nie ma, a stacjonarnie u siebie w mieście brak odpowiedniego rozmiaru)będę szukać w mieście obok, choć jak na poliester to uważam ze 130 zł to sporo (chyba ze 170) i liczyłam na to,że spadnie do 100 zł

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-01-02 o 16:24
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 16:33   #100
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Był już może ktoś dzisiaj w Calzedonii? Bo podobno wyprzedaż tam się dzisiaj zaczęła
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 16:43   #101
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

czy którejś z Pań rzuciło się w oczy na wyprzedażach piżamy dziecięce 146-152 cm?
W zeszłym roku obkupiłam syna w RE za 30-40zł/sztukę a w tym roku nic
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 19:54   #102
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie rozumiem polityki Stradivariusa. Sprawa dotyczy sukienki (dokładnie tej - http://www.stradivarius.com/pl/wyprz...55&colorId=150 ), w poniedziałek przymierzałam ją w Galerii w Krakowie (kosztowała 50 zł), ale nie kupiłam, we wtorek zmieniłam zdanie, wróciłam do Łodzi i wybrałam się do Manufaktury, a tam ta sama sukienka z ceną na czerwonej metce 79,90 zł. Sprawdziłam sukienki tego modelu w różnych rozmiarach i na każdej była taka sama cena, ja się pytam dlaczego tak jest?
Wcześniej pisałam, że jeszcze przed wyprzedażami widziałam jedną spódnicę z różnymi cenami w zależności chyba od rozmiaru też nie ogarniam Zamów sobie w e-sklepie z odbiorem stacjonarnie czy jak Ci tam wygodnie

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Kiedyś w Reserved robiłam na wyprzedażach naprawdę spore zakupy, bo były duże obniżki. Od dwóch lat jest wg mnie znacznie gorzej.Obniżki bardzo małe i nie pogłębiają nawet jak nie schodzi towar. Dzisiaj byłam w Reserved i te rzeczy, które miałam na oku w ogóle nie spadły z ceny od pierwszej,poczatowej obniżki ( w ogóle nie wiem, czy była jakaś druga na cokolwiek), ale tak naprawdę zależy mi tylko na jednym żakiecie (którego online już nie ma, a stacjonarnie u siebie w mieście brak odpowiedniego rozmiaru)będę szukać w mieście obok, choć jak na poliester to uważam ze 130 zł to sporo (chyba ze 170) i liczyłam na to,że spadnie do 100 zł
Ja spodnie mam na oku, materiał całkiem konkretny, ładnie leżą bo mierzyłam ten sam model tylko w inny kolorze, ale obniżka o 50 zł czyli raptem -38% i już wymiotło całą rozmiarówkę w kolorze czarnym

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Był już może ktoś dzisiaj w Calzedonii? Bo podobno wyprzedaż tam się dzisiaj zaczęła
Nie wiem czy to samo co na stronie http://pl.calzedonia.com/on_sale/OnSale.uts czy coś więcej?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:04   #103
ruthy
Raczkowanie
 
Avatar ruthy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 317
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Był już może ktoś dzisiaj w Calzedonii? Bo podobno wyprzedaż tam się dzisiaj zaczęła
Nie wchodziłam do sklepu, ale wyprzedaż dzisiaj wystartowała. Jest -50% (chyba na wszystko). Ruszyło także Intimissimi, ale niestety znowu zaczęli od -30%. Miałam nadzieję, że poszerzyli rozmiarówkę, ale nic z tego. Staniki nie dla mnie, kupiłam jedynie wcześniej upatrzone majtki a na ewentualne kolejne zakupy wrócę gdy pogłębią wyprzedaż.

Zrobiłam za to spore zakupy w Oysho, w porównaniu z początkiem promocji nieco pogłębili przeceny. Kupiłam właściwie wszystkie upatrzone wcześniej rzeczy: 4 staniki, 2 pary majtek i szlafrok z króliczymi uszami .

Jeżeli lubicie bieliznę z Triumph, to polecam zajrzeć, można kupić porządny stanik nawet za 60zł (chociaż ten sklep to kompletnie nie moja bajka, ale na pewno swoje fanki ma )

Kupiłam także upatrzoną spódnicę w Zarze, według mnie jest tam nadal drogo, ale akurat ta rzecz była warta swojej ceny, zapłaciłam 40 zł.

Edytowane przez ruthy
Czas edycji: 2016-01-02 o 20:07
ruthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:15   #104
AnciaCzy
Zadomowienie
 
Avatar AnciaCzy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mnie znasz?
Wiadomości: 1 317
Send a message via Skype™ to AnciaCzy
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez ruthy Pokaż wiadomość

Zrobiłam za to spore zakupy w Oysho, w porównaniu z początkiem promocji nieco pogłębili przeceny. Kupiłam właściwie wszystkie upatrzone wcześniej rzeczy: 4 staniki, 2 pary majtek i szlafrok z króliczymi uszami .
ile dałaś za szlafrok?
__________________
You can have it all
Anything you want you can make it yours
Anything you want in the world"
AnciaCzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:55   #105
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Kiedy się pogłębiają wyprzedaże?
Hej
Z tego co zauważyłam, to np. Zara przecenia po raz drugi tak 2 tyg po pierwszej przecenie. Np. jak teraz ruszyła w niedzielę, to obniżki spodziewałabym się w ten czwartek. Ale zobaczymy Sama liczę, że poprzeceniają trochę butów, bo ostatnio kupiłam 4 pary. Ale chciałabym żeby ceny spadły i wzięłabym tańsze, a te droższe oddała. O ile rozmiar by był mój
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 18:06   #106
ruthy
Raczkowanie
 
Avatar ruthy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 317
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez AnciaCzy Pokaż wiadomość
ile dałaś za szlafrok?
Niemało, bo 119 zł (przeceniony ze 149). Jednak tak mi się spodobał, że postanowiłam zaszaleć, tym bardziej że jest to rzecz, którą kupuję raz na kilka lat
ruthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 17:39   #107
Kuragehime
Przyczajenie
 
Avatar Kuragehime
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Dziewczyny, orientujecie się może czy asortyment w sklepach (głównie chodzi mi tu o Inditex, czyli Bershke, Pull&Bear, Zarę itd.) jest większy niż na stronie? Z propozycji wyprzedażowych na stronie nie ma za bardzo z czego wybierać, więc jeśli tak samo jest w sklepach stacjonarnych, to nie warto ruszać się z domu w ten mróz .

Edytowane przez Kuragehime
Czas edycji: 2016-01-04 o 17:41
Kuragehime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 21:13   #108
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Kuragehime Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się może czy asortyment w sklepach (głównie chodzi mi tu o Inditex, czyli Bershke, Pull&Bear, Zarę itd.) jest większy niż na stronie? Z propozycji wyprzedażowych na stronie nie ma za bardzo z czego wybierać, więc jeśli tak samo jest w sklepach stacjonarnych, to nie warto ruszać się z domu w ten mróz .
Moim zdaniem online jest większy wybór, w sklepach bieda, pojedyncze rozmiary i wszystko jakoś w tym roku porozrzucane, poupychane.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 23:02   #109
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Moim zdaniem online jest większy wybór, w sklepach bieda, pojedyncze rozmiary i wszystko jakoś w tym roku porozrzucane, poupychane.
Zgadzam się, chociaż nie jestem fanką kupowania przez internet bo muszę przymierzyć ciuch, a zabawa w zwroty to nie dla mnie.

Nie kupiłam nic na wyprzedażach w tym roku i aż mnie to bawi.. Byłam pierwszego dnia wyprzedaży o godzinie 13:00 w galerii i Pani z Zary powiedziała, że kobitki stały już od 8:00 rano przed sklepem. Wszystko było przewrócone do góry nogami jakby huragan wpadł do sklepu. Paranoja. Przecież to pierwszy dzień, na pewno rozmiaru by im nie zabrakło, a nawet gdyby to właśnie można kupić jeszcze daną rzecz online. Poza tym ja np. chodziłam do sklepów przed świętami, żeby się w ogóle rozejrzeć co warto później kupić i przyszłam po konkretną rzecz, która oczywiście nie została przeceniona, bo taka kicha w tym roku.
__________________
Nihil fit sine causa

Edytowane przez magdulaaa
Czas edycji: 2016-01-04 o 23:04
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 23:49   #110
rosalienikki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się, chociaż nie jestem fanką kupowania przez internet bo muszę przymierzyć ciuch, a zabawa w zwroty to nie dla mnie.

Nie kupiłam nic na wyprzedażach w tym roku i aż mnie to bawi.. Byłam pierwszego dnia wyprzedaży o godzinie 13:00 w galerii i Pani z Zary powiedziała, że kobitki stały już od 8:00 rano przed sklepem. Wszystko było przewrócone do góry nogami jakby huragan wpadł do sklepu. Paranoja. Przecież to pierwszy dzień, na pewno rozmiaru by im nie zabrakło, a nawet gdyby to właśnie można kupić jeszcze daną rzecz online. Poza tym ja np. chodziłam do sklepów przed świętami, żeby się w ogóle rozejrzeć co warto później kupić i przyszłam po konkretną rzecz, która oczywiście nie została przeceniona, bo taka kicha w tym roku.

Niestety z roku na rok te wyprzedaże schodzą na psy...jak widzi się wyprzedaże za granicą i co ludzie potrafią upolować to aż się scyzoryk otwiera...polsce jeszcze daleko nawet do europejskich "standardów" jeśli chodzi o wyprzedaże
rosalienikki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 08:24   #111
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
A może nie zdążyli przecenić, zmienić metek i na kasie wchodziłaby właściwa cena?
Mnie taka niespodzianka spotkała w Re. Według metki spodnie kosztowały 69,90 (już przecenione), a kasa pokazała 49,90 Przecież się nie będę kłócić (zresztą potwierdzili, że nie zdążyli ponownie przemetkować wszystkiego).
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:02   #112
ImpressiveBody
Przyczajenie
 
Avatar ImpressiveBody
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Bluzki basic na dziecięcym czasem kupouję bo fajna jakość czy topy , czy z długim rękawem i spokojnie 164 wystarcza, a nie jestem chudzielcem. Czasem uda mi się coś fajnego upolować, ale to rzadko, w zasadzie to chyba wszystkie okazje na jakie się załapałam wypisałam wyżej. Ja w H&M prawie nic nie kupuję, czasem coś poza wyprzedażą w sezonie wpadnie i tyle- marynarka, ale spodnie najczęściej. U mnie te wyprzedaże są jakieś takie szmatkowe.
Czy ja wiem czy w ogóle w H&M o dobrej jakości można mówić....
ImpressiveBody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:24   #113
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Opłaca się dziś wybierać do galerii jeśli chcę kupić "po kosztach" zwykłe tshirty jednokolorowe, topy, jakieś legginsy jak się trafią, może sukienkę (do 50 zł), zapas majtek no i czarną torebkę. Czy czekać jeszcze na obniżki? Kraków Nie pamiętam jak to było w zeszłym roku...
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:28   #114
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Kuragehime Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się może czy asortyment w sklepach (głównie chodzi mi tu o Inditex, czyli Bershke, Pull&Bear, Zarę itd.) jest większy niż na stronie? Z propozycji wyprzedażowych na stronie nie ma za bardzo z czego wybierać, więc jeśli tak samo jest w sklepach stacjonarnych, to nie warto ruszać się z domu w ten mróz .
Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Moim zdaniem online jest większy wybór, w sklepach bieda, pojedyncze rozmiary i wszystko jakoś w tym roku porozrzucane, poupychane.
A u mnie inaczej, największy "huragan" już chyba przeszedł, bo w większości sklepów gdzie byłam towar pokładany. To co upatrzyłam w Stradim on-line już nie ma, a w sklepach stacjonarnych jest. Podobnie w Re i House stacjonarnie widziałam rzeczy których w e-sklepach nie ma.

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Mnie taka niespodzianka spotkała w Re. Według metki spodnie kosztowały 69,90 (już przecenione), a kasa pokazała 49,90 Przecież się nie będę kłócić (zresztą potwierdzili, że nie zdążyli ponownie przemetkować wszystkiego).
Też lubię takie niespodzianki ale wolałabym wiedzieć, że coś jest tańsze. Mam upatrzone rzeczy i czekam, bo na razie słabiutko. Aczkolwiek udało mi się kupić szarą bluzę z gipurą na ramionach za 39 z 84 i kozaki za 89 z 199
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sale1.jpg (106,7 KB, 105 załadowań)
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:50   #115
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

A ja właśnie tuż przed świetami i tuż po, w RE obkupiłam siebie i męża jak nigdy. Jemu kurtka, 3 marynarki, bielizna, sobie 2 marynarki, 2 lepszej jakości sweterki, spodnie, szal, 2 bluzy ze sportowej kolekcji, kamizelkę, 2 koszulki na siłkę i coś tam jeszcze.... Tak naprawdę każda rzeczy była minimum 50% tańsza od pierwotnej ceny, a i 70% się trafiało.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 14:06   #116
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez ImpressiveBody Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy w ogóle w H&M o dobrej jakości można mówić....
Gewneralnie bardzo mało rzeczy mam z H&M, ale uważam,że topy i bluzki bascic z długim rękawem na dziecięcym dziale mają fajnej jakości. 100procbawełna, przyjemne w dotyku, nie prześwitują, dobrze się piorą, nie zmieniły ani kształtu ani koloru, ja jestem zadowolona. Jeśli chodzi o te popularne sieciówki to dla mnie właśnie H&M i Cameau ma najlepsze topy i takie bluzki.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A u mnie inaczej, największy "huragan" już chyba przeszedł, bo w większości sklepów gdzie byłam towar pokładany. To co upatrzyłam w Stradim on-line już nie ma, a w sklepach stacjonarnych jest. Podobnie w Re i House stacjonarnie widziałam rzeczy których w e-sklepach nie ma.



Też lubię takie niespodzianki ale wolałabym wiedzieć, że coś jest tańsze. Mam upatrzone rzeczy i czekam, bo na razie słabiutko. Aczkolwiek udało mi się kupić szarą bluzę z gipurą na ramionach za 39 z 84 i kozaki za 89 z 199
Też tak uważam,że i stacjonarnie można wypatrzeć coś czego online już nie ma, albo zostały online pojedyncze rozmiary. I tak np. wczoraj upolowałam czarną kamizelkę z imitacji zamszu w Stradim (online brak już tego koloru)oraz spódnice imitującą krokodylą skórę (online dostępny rozmiar od dawna to tylko 34) i takich rzeczy jest więcej Ale natomiast też jest sporo online, a w sklepach brak-także trzeba patrzeć i tak i tak
U mnie też póki co wyprzedaże bardzo marne. Miałam upatrzone jeansy z wysokim stanem w Orsayu, których nie kupiłam głupia na letniej wyprzedaży. Jestem pewna że to te same, bo spisałam numer referencyjny. Na letniej spadły do 50 zł ze 140 i sądziłam, że teraz tym bardziej spadną choć do tych 80 zł. Niestety -przeliczyłam się, już ich nie ma
Kilka rzeczy w Mango mi się podoba-jeansy z wysokim stanem, sweterek etc-żadna z tych rzeczy nie spadła od poczatkowej obniżki jeszcze przed świętami i oscyluje na granicy 15-25 %, a banery są że do -70%
Mam upatrzony żakiet w Re ale też już zostały pojedyncze sztuki, a mimo że jest na banerach "do -70%", to przeceniony jest ledwie o 25proc. Cierpliwie czekam,aż przecenią chociaż jeszcze z 30 zł, ale chyba prędzej wykupią.
W Housie prawie nigdy nic nie kupuję, ale mnie starej babie spodobała się piżama z motywem Myszka Miki i też czekam,czy jeszcze coś spadnie cena, bo wg mnie 80 zł po wyprzedaży już to sporo.
Póki co zrobiłam dość spore zakupy wyłącznie w Stradim i będę tam jeszcze polować na kilka rzeczy, bo cała ich obecna kolekcja mi się bardzo podoba. I w Stradim te cięcia faktycznie widać. No i w H&M poza wspomnianym wyżej już wizytowym czarnym kombinezonie za 40 zł, pouczyłam wczoraj również z tego działu kamizelkę czarną przecenioną ze 130 zł na 60. I tyle mych wyprzedażowych łupów. Jestem trochę rozczarowana. Zwłaszcza Reserved i Mango.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 14:53   #117
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość

Też tak uważam,że i stacjonarnie można wypatrzeć coś czego online już nie ma, albo zostały online pojedyncze rozmiary. I tak np. wczoraj upolowałam czarną kamizelkę z imitacji zamszu w Stradim (online brak już tego koloru)oraz spódnice imitującą krokodylą skórę (online dostępny rozmiar od dawna to tylko 34) i takich rzeczy jest więcej Ale natomiast też jest sporo online, a w sklepach brak-także trzeba patrzeć i tak i tak
U mnie też póki co wyprzedaże bardzo marne. Miałam upatrzone jeansy z wysokim stanem w Orsayu, których nie kupiłam głupia na letniej wyprzedaży. Jestem pewna że to te same, bo spisałam numer referencyjny. Na letniej spadły do 50 zł ze 140 i sądziłam, że teraz tym bardziej spadną choć do tych 80 zł. Niestety -przeliczyłam się, już ich nie ma
Kilka rzeczy w Mango mi się podoba-jeansy z wysokim stanem, sweterek etc-żadna z tych rzeczy nie spadła od poczatkowej obniżki jeszcze przed świętami i oscyluje na granicy 15-25 %, a banery są że do -70%
Mam upatrzony żakiet w Re ale też już zostały pojedyncze sztuki, a mimo że jest na banerach "do -70%", to przeceniony jest ledwie o 25proc. Cierpliwie czekam,aż przecenią chociaż jeszcze z 30 zł, ale chyba prędzej wykupią.
W Housie prawie nigdy nic nie kupuję, ale mnie starej babie spodobała się piżama z motywem Myszka Miki i też czekam,czy jeszcze coś spadnie cena, bo wg mnie 80 zł po wyprzedaży już to sporo.
Póki co zrobiłam dość spore zakupy wyłącznie w Stradim i będę tam jeszcze polować na kilka rzeczy, bo cała ich obecna kolekcja mi się bardzo podoba. I w Stradim te cięcia faktycznie widać. No i w H&M poza wspomnianym wyżej już wizytowym czarnym kombinezonie za 40 zł, pouczyłam wczoraj również z tego działu kamizelkę czarną przecenioną ze 130 zł na 60. I tyle mych wyprzedażowych łupów. Jestem trochę rozczarowana. Zwłaszcza Reserved i Mango.
Też się nad nią zastanawiam, ale chciałabym, żeby jeszcze troszkę cena spadła.

Widzę, że te fajniejsze rzeczy jakieś klasyczne spodnie, spódnice, uniwersalne kolory jak czerń, z lepszej jakości materiału wykupują zanim się doczekają obniżki -50%, sklepy widzą że ludzi zadowoli obniża 25-30% to po co mają obniżać Tylko gorsze szmatki albo dziwne fasony i w kolorach mało popularnych łaskawie zniżą do -60%, a dobre zniżki dla mnie od tylu procent się dopiero powinny zaczynać. Jak się ludzie nie oduczą rzucać na wszystko jak w PRLu bo zabraknie to jeszcze długo się nie doczekamy dobrych wyprzedaży.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-01-05 o 14:56
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 11:48   #118
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Dziewczyny gdzie mogę kupić piżamy za sensowna cenę? Od razu mówię, że hm czy reserved odpada
Może coś online polecicie?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 15:13   #119
dominika_xyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Red face Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

I jak tam dziewczyny u was ,jakieś ciuchy upolowane czy jeszcze czekacie na większą wyprzedaż ?
I macie jakieś info o bershce,stradim kiedy więcej asortymentu będzie?
dominika_xyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 18:43   #120
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Zimowe wyprzedaże 2015/2016

Dziewczyny, kiedy Mango, Mohito i Inditex kończą całkiem wyprzedaż? Któraś pamięta jak było rok temu?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-07 13:45:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.