Samotne macierzyństwo- największe problemy samotnych matek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-03, 18:55   #1
Barbara753
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1

Samotne macierzyństwo- największe problemy samotnych matek


Dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę. Byłabym wdzięczna, gdybyście zechciały uzupełnić ankietę, której wyniki chciałabym przedstawić w mojej pracy magisterskiej. Skupiam się w niej głównie na określeniu statystycznej postaci samotnej matki w dzisiejszym świecie i dążę do wytypowania największych problemów z jakimi musicie sobie radzić każdego dnia.
W trakcie pisania pracy, zauważyłam, że może artykułów o samotnym macierzyństwie jest bardzo wiele, ale badań- tych publicznych- w sumie żadnych od 2007 roku (i trochę z Narodowego Spisu Powszechnego z 2011). Przyznam, że tego się nie spodziewałam- tym bardziej, że samotne macierzyństwo jest....problemem? ostatnio coraz częściej spotykanym. Ja sama samotną matką nie jestem- dlatego tym bardziej chciałabym poznać Wasze opinie, jak sobie radzicie, co jest Waszą największą bolączką? Na co powinno się zwrócić największą uwagę rozpatrując zjawisko samotnego macierzyństwa?
Link do ankiety:

www.survio.com/survey/d/K5H4O2O8H5A2M0O2C

Z góry dziękuję za każdą wypełnioną ankietę!
Barbara753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 12:52   #2
wiola194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 13
Dot.: Samotne macierzyństwo- największe problemy samotnych matek

Bardzo proszę o uzupełnienie ankiety przez kobiety karmiące piersią. Odpowiedzi posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Ankieta jest anonimowa. Bardzo dziękuję!
https://www.webankieta.pl/ankieta/31...-laktacji.html
wiola194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-11 13:52:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.