Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-12, 22:38   #181
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Haha ja zalapalam Anita miała taki bajzel jak te Przemkowe ciuchy wysypujace się z szafki

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 22:40   #182
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wiemy już, dlaczego eksperci połączyli Martynę i Przemysława. Byli u obojga w domach Nic dziwnego, że Martyna nie uciekła z krzykiem z akademika. Widzieliście ten kłąb pościli w rogu jej kanapy? O kartonowych meblach nie mówię, może to faktycznie mieszkanie na kilka tygodni i nic się nie opłaca. Ale Przemek ma rację - jeśli coś wisi, to można to podpiąć, jeśli stolik da się złożyć bez narzędzi, warto go złożyć, a nie trzymać rozwalony. Dobrze, że ogarnął jej kilka podstawowych rzeczy, źle że krytykował i się wymądrzał, bo sam mieszka w znacznie gorszych warunkach.

Anita i Adrian jak uśmiechnięte lalki. Ciekawe, dlaczego on płakał w zapowiedzi. Założę się, że ze wzruszenia )

Eksperci komuś tam bili brawo co oznacza, ze przynajmniej jedna para przetrwa
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 22:40   #183
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale po co takiej Anicie takie cyrki robić? Już jej Instagram sie rozkrecił w miarę, już widac reklamuje pewne firmy , wiec zapewne postawi ale własnie na Instagram, swój a nie na konto pod szyldem programu na FB
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 22:48   #184
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

nie załapałam żartu, mam kalafior zamiast mózgu
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 22:49   #185
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mam teorię odnośnie pasów. Dziś chyba żadne nie miało ich zapiętych. Myślę, że te nagrania z aut są kręcone na jakichś specjalnych odcinkach trasy, gdzie jest pusta droga i można sobie jechać spokojnie, ekipa czeka gdzieś tam na którymś kilometrze, a oni jadą i nagrywają, z gościem z ekipy w aucie lub bez. Nie wyjdzie, to zawracają i dubel. I tak dalej, cały czas w kontakcie z ekipą, na podsłuchu itd. Nie zapinają pasów, bo może w kółko wsiadają i wysiadają, nikt się na tych pasach nie skupia. I dopiero jak skończą, to wywalają kamerę, siadają normalnie z zapiętymi pasami i jadą gdzie tam mają jechać.
Mam nadzieję, że tak to wygląda. Bo jeśli całą czwórka po prostu jeździ bez pasów, a TVN ma to w odwłoku, to słabo.
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 22:54   #186
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 22:55   #187
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A to zalezy u kogo, bo w tym roku 1 kwietnia była Niedziela Wielkanocna, i u Agata Maćka to było chyba ze 2 odcinki temu
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 23:06   #188
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86112204] nie załapałam żartu, mam kalafior zamiast mózgu [/QUOTE]Haha po takich wybitnych programach i tak nie jest źle

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 23:06   #189
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ciekawe, bo oklaski były nie u Anity i Adriana (zupełnie inna sceneria). Ale jakoś nie wierzę, że któraś z pozostałych par przetrwała.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 23:10   #190
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 23:19   #191
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może chodzi o Agate i Maćka, że stwierdzili, że nie biorą rozwodu i dadzą sobie jeszcze czas? Ale jak widać i to nie pomogło.
Bo po Adrianie i Anicie wiadomo, można się spodziewać jednej decyzji, że zostają.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 23:52   #192
Evel_Le
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Liczyłam że będzie trochę więcej tych odcinków patrząc jak na początku rozciągali ale w sumie w tych odcinkach nic się nie dzieje
Anita i Adrian miłość kwitnie, Agata i Maciek stoją w miejscu a Martyna i Przemek nie mogę patrzeć na Przemka.
Evel_Le jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 23:52   #193
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Mam teorię odnośnie pasów. Dziś chyba żadne nie miało ich zapiętych. Myślę, że te nagrania z aut są kręcone na jakichś specjalnych odcinkach trasy, gdzie jest pusta droga i można sobie jechać spokojnie, ekipa czeka gdzieś tam na którymś kilometrze, a oni jadą i nagrywają, z gościem z ekipy w aucie lub bez. Nie wyjdzie, to zawracają i dubel. I tak dalej, cały czas w kontakcie z ekipą, na podsłuchu itd. Nie zapinają pasów, bo może w kółko wsiadają i wysiadają, nikt się na tych pasach nie skupia. I dopiero jak skończą, to wywalają kamerę, siadają normalnie z zapiętymi pasami i jadą gdzie tam mają jechać.
Mam nadzieję, że tak to wygląda. Bo jeśli całą czwórka po prostu jeździ bez pasów, a TVN ma to w odwłoku, to słabo.
To nie jest operator kamery tylko zamontowana kamerka.
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O właśnie to miałam pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 05:55   #194
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 07:27   #195
laida
Przyczajenie
 
Avatar laida
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przemek jaki coach Tablica korkowa pod pachę i "będziemy ogarniać twoje życie"

Martyna sympatyczna, ale wygląda na bardzo pogubioną. Jest w niej jakiś taki smutek. Myślę, że to małżeństwo w tym momencie życia mogło bardzo negatywnie na nią wpłynąć
U Anity i Adriana ten "problem" z zeszłego odcinka widać, że sztucznie stworzony przez tvn, żeby coś - cokolwiek się działo. Pewnie sami im kazali gadać z ekspertami i tak to zmontowali, żeby cała Polska myślała "jaką tajemnicę ma Anita"? Tym bardziej, że Adrian nie wygląda na takiego, co by naciskał w sprawie przeszłości partnerki, wręcz przeciwnie - jak do tej pory wykazuje się ogromnym taktem i wyczuciem.
U Agaty i Maćka to wygląda tak, jakby jemu przestało zależeć, a jej zaczęło. Oboje odbieram pozytywnie, ale praktycznie w ogóle ich razem nie pokazują, więc trudno cokolwiek powiedzieć więcej.
laida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 08:53   #196
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

No z Martyny bije straszny smutek. Nie wiem czy to chwilowe , czy ona taka już jest.
Miny Agaty straszne. Ładna , ale jak żuje ta gumę , straszne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 09:12   #197
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Martyna chyba jest w życiu bardzo pogubiona i obciążona (pewnie martwi się o to, czy sobie poradzi finansowo, czy nie straci pracy, z pewnymi rzeczami albo jest sama, albo czuje się sama - może nie potrafi prosić o pomoc?). Jak już pisałam, że na jej miejscu postawiłabym na spokojniejsze życie, w mniejszym mieście, a nie udział w wyścigu szczurów w metropolii.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-13 o 09:15
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 10:29   #198
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Strasznie nudne te odcinki, nic się nie dzieje... ciągle wałkują to samo. Anita ma tylko coraz dłuższe rzęsy i slodza sobie z Adrianem. Maciek i Agata nie posuwają się ani o krok naprzód w relacji (przynajmniej na wizji). Przemek i Martyna to chyba wszystko jest i tak wyrezyserowane. Nie wierze, że ona naprawdę chcialaby go zapraszać do siebie po tym wszystkim co z nim przeszła. Zmuła no...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 10:39   #199
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;86113248]Strasznie nudne te odcinki, nic się nie dzieje... ciągle wałkują to samo. Anita ma tylko coraz dłuższe rzęsy i slodza sobie z Adrianem. Maciek i Agata nie posuwają się ani o krok naprzód w relacji (przynajmniej na wizji). Przemek i Martyna to chyba wszystko jest i tak wyrezyserowane. Nie wierze, że ona naprawdę chcialaby go zapraszać do siebie po tym wszystkim co z nim przeszła. Zmuła no...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mnie się wydaje, że od czasu tego cyrku w klubie i tak ma już w głowie jedną decyzję i po prostu chce dociągnąć ten kabaret do końca.
Choć ja bym chyba nie potrafiła, nie po takim upokorzeniu w dodatku z kamerami przed całą Polską.
"Cześć kaczko" - ten człowiek to najgorszy ziemniak, jakiego widziałam ostatnio. To ja nawet nie mogę patrzeć na niego. Jak dla mnie jego wygląd był na początku w miarę neutralny, choć ta ruda broda jest po prostu brzydka. Tak swoim charakterem i zachowaniem, Przemek spowodował, że ja po prostu czuję
do niego obrzydzenie.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-13, 11:08   #200
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

nuda nuda :p ciągle to samo. Mało jakoś zaangażowania ekspertów w te związki, zostawili ich samym sobie, nie wiem do końca czy to dobrze. Mam trochę smutku w sobie, że robią nas w konia z tym montażem. Nie mogę się doczekać finału sezonu Obstawiam ze adrian z anitą beda razem, agata sie napalila wiec bedzie chciala zostac z mackiem, pytanie co on odpowie martyna rezygnacja, przemek bedzie chcial zostac. Zwiastun tej kulkolandii to chyba pokazanie przemkowi poziomu jego zagrywek hehe. Aaalbo proba ekspertow zeby pokazac martynie i przemkowi ze umieja sie razem bawic i wspolpracowac i musza byc razem
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 11:23   #201
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że od czasu tego cyrku w klubie i tak ma już w głowie jedną decyzję i po prostu chce dociągnąć ten kabaret do końca.
Choć ja bym chyba nie potrafiła, nie po takim upokorzeniu w dodatku z kamerami przed całą Polską.
"Cześć kaczko" - ten człowiek to najgorszy ziemniak, jakiego widziałam ostatnio. To ja nawet nie mogę patrzeć na niego. Jak dla mnie jego wygląd był na początku w miarę neutralny, choć ta ruda broda jest po prostu brzydka. Tak swoim charakterem i zachowaniem, Przemek spowodował, że ja po prostu czuję
do niego obrzydzenie.
A ja myślę, że ona zaczęła o nim myśleć jako o koledze - specyficznym, ale takim który wyciąga pomocną dłoń. I to samo w drugą stronę - on przywitał ją jak kumpelkę.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 11:57   #202
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Agata na instagramie w komentarzach wczoraj napisała, że może obiecać, że jej decyzja będzie w 100% trafna

Finał może być najciekawszy z tego wszystkiego ja obstawiam, że tylko Anita i Adrian zostaną w małżeństwie. Reszta powie - rozwód.
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 12:02   #203
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Pokój Martyny (bo ona chyba wynajmuje tylko pokoj?) strasznie nieogarniety, taki sam poziom jak u Przemka. Dziwi mnie to bo Przeciez wie, ze kamery przyjdą i to pokażą. Ogarnęłabym szybko jakiegoś znajomego czy brata aby pomógł mi ze skracaniem (choc do skręcania ten stolik z ikea to level dla dzieci) mebli czy zawieszeniem lampy.
Dziwna dziewczyna.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 12:11   #204
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziwna dziewczyna.

Dziwna, że w ogóle ciągnie dalej taką szopkę O.O Może jestem twardego serca, ale naprawdę bym tej akcji w klubie nie wybaczyła, za nic.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 12:17   #205
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 14:38   #206
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przemek jest osobą, co do której pomyliłam się najbardziej. Wydawał się bardzo sympatyczny, a jego rodzice naprawdę wspaniali. Wygląd pominę, bo zupełnie nie mój typ i uważam, że gdyby zgolił tę rudą brodę to wyglądałby lepiej, ale charakter wydawał się ok. Dziwiło mnie jedynie, że mieszka w akademiku. Teraz myślę, że to prostak i burak. Nie wytrzymałabym z nim nawet 5 min, bo sposób jego mówienia mnie niesamowicie irytuje. Ich rozmowa - Przemek: "robisz coś w weekend?" A Martyna na to, tak, że widzi się z dziewczynami. Przemek wtedy: "no to byczysz się a nie coś robisz". Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 14:53   #207
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przemek wystawil sobie taka wizytowke, ze teraz moze kandydowac jedynie do seminarium duchownego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 15:05   #208
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wg mnie Przemek teraz ani nie będzie miał szans, żeby znaleźć sobie dziewczynę. Rozwodnik (jak obstawiam) mieszkający w akademiku, który pokazał się z najgorszej strony przed całą Polską.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Przemek mówiący, że chce pomóc Martynie ogarnąć swoje życie, to mistrzostwo świata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 15:11   #209
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 15:46   #210
Luna_Verde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Anita i Adrian zostaną razem, jest miedzy nimi więź, dobrze się ze sobą czują, widać, że obojgu bardzo zależy na związku.

Przemek i Martyna - wierzę, że się rozstaną chociaż "eksperci" na pewno dziewczynie ostre pranie mózgu robili.

Maciek i Agata -Wcale mnie nie zdziwi jeśli się nie rozstaną. Jemu tam się ona jako tako podoba, a że chłop ma mentalnie pięćdziesiąt lat to co on będzie w tym wieku jeszcze baby szukał. Agata jakoś obleci. Z kolei sama Agata ma to czego tak naprawdę chce albo jej się brak wydaje, to co od dziecka widziała wokół siebie i czego pragnęła jej matka, też wychowana na identycznych wzorcach - solidny kawał chłopa dosłownie i w przenośni. Oni po dwóch tygodniach zachowywali się jak po dwudziestu pięciu latach małżeństwa i to jest to co uważają za normalne, naturalne i pożądane.

Te środowiska tak mają, wiem, bo też się w takim wychowałam.
Luna_Verde jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.