pożyczka na leczenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-06, 21:38   #1
ciemnooka baba jaga
Raczkowanie
 
Avatar ciemnooka baba jaga
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52

pożyczka na leczenie


Cześć
Krótkie pytanie – pożyczylibyście komuś kwotę około 15 tysięcy złotych na leczenie ( nowotwór).
Nie znacie osobiście tej osoby, nie jest to ktoś z Waszej rodziny, ta osoba jest pod opieką fundacji, która prowadzi zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Tą kwotą swobodnie możecie dysponować, nie są to oszczędności Waszego całego życia-pożyczyłybyście czy nie?
__________________
uważaj bo ja na złe reaguję źle...
ciemnooka baba jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 22:02   #2
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: pożyczka na leczenie

Trudno powiedzieć, bo cel szczytny ale możesz nigdy nie dostać zwrotu.
Ja osobiście nie ufam wielu osobom, więc pomimo takiego celu to nie.
Ale jeśli chcesz to pamiętaj o spisaniu umowy pożyczki i co tam trzeba. Może u notariusza, nawet pomimo kosztu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 22:38   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: pożyczka na leczenie

Zbiorki fundacji to nie pozyczki tylko oni chca pewnie darowizne.

Leczenie nowotworow w Polsce jest za darmo na nfz, wiec nie wiadomo na co ta kasa? To koszt dojazdu do szpitala? Leki z apteki? Chory nie ma na jedzenie? Nadal tyle nie wychodzi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 22:46   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: pożyczka na leczenie

Nie, nie pożyczyłabym.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 23:37   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: pożyczka na leczenie

Złożyłabym darowiznę w mniejszej kwocie (np. 5 tysięcy, gdyby to nie były dla mnie znaczące pieniądze) po zweryfikowaniu co to za fundacja. Natomiast nie pożyczyłabym pieniędzy komuś nieznajomemu, a i znajomemu nie sądzę (wyleczyłam się z pożyczania ludziom czegokolwiek). Wolę komuś coś po prostu dać, nie licząc na zwrot (bez rozczarowań).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-01-06 o 23:40
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 06:18   #6
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: pożyczka na leczenie

Nie pożyczyłabym pieniędzy komuś, kogo nie znam.

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 08:07   #7
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez ciemnooka baba jaga Pokaż wiadomość
Cześć
Krótkie pytanie – pożyczylibyście komuś kwotę około 15 tysięcy złotych na leczenie ( nowotwór).
Nie znacie osobiście tej osoby, nie jest to ktoś z Waszej rodziny, ta osoba jest pod opieką fundacji, która prowadzi zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Tą kwotą swobodnie możecie dysponować, nie są to oszczędności Waszego całego życia-pożyczyłybyście czy nie?
mówisz o pożyczce, więc zakładasz, że pieniądze do Ciebie wrócą? musiałabyś napisać coś więcej o zasadach tej 'pożyczki'. na razie brzmi to... dziwnie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 08:54   #8
kamila_mila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 24
Dot.: pożyczka na leczenie

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie kwota 15 koła byłaby za duża. Ale np. sama przekazałam kiedyś 500zł na leczenie chorego dziecka, którego nie znałam osobiście, ale tak bardzo się przejęłam jego historią i potrzebami, że chciałam to zrobić (sprawdziłam wcześniej autentyczność osoby i do dzisiaj przekazuje np. 1% podatku dla niego). Nie było tu mowy o pożyczce tylko darowizna.

W Twoim przypadku podejrzewam, że również powinna być to darowizna (chyba że liczysz na to, że chory wyzdrowieje i z własnej woli odda - oczywiście możliwe, ale mało prawdopodobne...).

Jeśli masz zarobki, które Ci na to pozwalają to jak najbardziej. Sami wiecie jak drogie jest życie, koszty zwykłego miesięcznego utrzymania. Chory nie pracuje, a renta którą dostaje starcza pewnie na podstawowe utrzymanie. Pamiętajmy także, że choroby się nie planuje - ludzie mają swoje zobowiązania, kredyty, alimenty, przeróżne sytuacje, o których nam się nie śniło.
kamila_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:20   #9
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Zbiorki fundacji to nie pozyczki tylko oni chca pewnie darowizne.

Leczenie nowotworow w Polsce jest za darmo na nfz, wiec nie wiadomo na co ta kasa? To koszt dojazdu do szpitala? Leki z apteki? Chory nie ma na jedzenie? Nadal tyle nie wychodzi.

niestety nie, nie wszystko jest za darmo na nfz.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:52   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
niestety nie, nie wszystko jest za darmo na nfz.
Nie napisalam, ze wszystko, tylko ze nowotwory sa leczone na koszt panstwa.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 11:16   #11
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: pożyczka na leczenie

Nie pozyczylabym nieznajomej osobie, znajomej raczej tez nie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 12:06   #12
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Nie napisalam, ze wszystko, tylko ze nowotwory sa leczone na koszt panstwa.

nie - nie każda terapia związana z leczeniem nowotworów jest dostępna na koszt państwa.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:00   #13
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: pożyczka na leczenie

Jeśli mogłabym sobie na to pozwolić to osobie znajomej bym pożyczyła,nieznajomej chyba nie,aczkolwiek nie wykluczam tego.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:14   #14
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
nie - nie każda terapia związana z leczeniem nowotworów jest dostępna na koszt państwa.
W zasadzie każda jest na koszt państwa. Chyba, że mówimy o terapiach eksperymentalnych względnie super-nowoczesnych , albo o jakichś bzdurach od Zięby u jemu podobnych oszustów.

Ja bym nie pożyczyła, ale jeśli chcesz, to się dokładnie zorientuj co to za cud terapia. Bo się może okazać, że to kit w rodzaju strukturyzatora wody.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:56   #15
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
W zasadzie każda jest na koszt państwa. Chyba, że mówimy o terapiach eksperymentalnych względnie super-nowoczesnych , albo o jakichś bzdurach od Zięby u jemu podobnych oszustów.

Ja bym nie pożyczyła, ale jeśli chcesz, to się dokładnie zorientuj co to za cud terapia. Bo się może okazać, że to kit w rodzaju strukturyzatora wody.

Sory, ale to co mówisz to nieprawda. Koleżance mojej mamy lekarz powiedział wręcz - jest leczenie, ale koszt ok 50 tys pln, bo tego nie refunduje nfz. Podobnie wypowiadał się Durczok - powiedział wręcz, że gdyby nie miał pieniędzy, to już by nie żył. Więc jeśli jest możliwe leczenie, ale "supernowoczesne" i nierefundowane - to znaczy, że nie wszystko jest dostępne za free.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:59   #16
usmiechnieta_dama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 35
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez ciemnooka baba jaga Pokaż wiadomość
Cześć
Krótkie pytanie – pożyczylibyście komuś kwotę około 15 tysięcy złotych na leczenie ( nowotwór).
Nie znacie osobiście tej osoby, nie jest to ktoś z Waszej rodziny, ta osoba jest pod opieką fundacji, która prowadzi zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Tą kwotą swobodnie możecie dysponować, nie są to oszczędności Waszego całego życia-pożyczyłybyście czy nie?
Na pewno w takiej sytuacji nie traktowałabym tego jako pożyczki, ale jako darowiznę.
Pytanie - na co te pieniądze będą przeznaczone? Niestety, gdyby chodziło o jakieś dziwne kuracje medycyny niekonwencjonalnej, to raczej nie dołożyłabym swoich pieniędzy.
Wiem, że nie wszystko da się leczyć na NFZ i na przykład gdybym miała na koncie miliony to bez wahania wspomogłabym moją przyjaciółkę i rehabilitację jej dziecka.
usmiechnieta_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:45   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Sory, ale to co mówisz to nieprawda. Koleżance mojej mamy lekarz powiedział wręcz - jest leczenie, ale koszt ok 50 tys pln, bo tego nie refunduje nfz. Podobnie wypowiadał się Durczok - powiedział wręcz, że gdyby nie miał pieniędzy, to już by nie żył. Więc jeśli jest możliwe leczenie, ale "supernowoczesne" i nierefundowane - to znaczy, że nie wszystko jest dostępne za free.
Sprawdzilam. Wg wikipedii Durczok chorowal 15 lat temu w 2003 https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamil_Durczok
A mamy obecnie rok 2018. Nie masz jakis bardziej aktualnych info?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:56   #18
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Sprawdzilam. Wg wikipedii Durczok chorowal 15 lat temu w 2003 https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamil_Durczok
A mamy obecnie rok 2018. Nie masz jakis bardziej aktualnych info?

Jeśli twierdzisz, że w Polsce mamy dostępne nowoczesne leczenie nowotworów za darmo, to szkoda mi w ogóle tracić czas na rozmowę. Jakieś tam leczenie jest - w wielu wypadkach niewystarczające, a metody skuteczniejsze, dostępne na zachodzie, nie są refundowane. Jeśli uważasz, że to można nazwać "leczeniem nowotworów za darmo", to nie ma o czym rozmawiać. Tym sposobem można powiedzieć, że w Polsce stomatolog też jest za darmo.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 16:00   #19
ciemnooka baba jaga
Raczkowanie
 
Avatar ciemnooka baba jaga
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52
Dot.: pożyczka na leczenie

chodzi właśnie o pożyczkę.


Generalnie facet jest pod opieką fundacji, została przekazana jakaś darowizna na rzecz fundacji po czym przyszła wiadomość od Pana z prośbą o pożyczkę, która miałby być spłacona tyle, że bez takiego % jak w bankach.
__________________
uważaj bo ja na złe reaguję źle...
ciemnooka baba jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 16:50   #20
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Sprawdzilam. Wg wikipedii Durczok chorowal 15 lat temu w 2003 https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamil_Durczok
A mamy obecnie rok 2018. Nie masz jakis bardziej aktualnych info?
W Krakowie jest sprzęt za kilkaset milionów złotych do terapii protonowej- refundowana niestety tylko dla kilku rodzajów nowotworu (bardzo rzadkich), mogą przyjmować dziennie chyba 60 osób a przyjmują 8. Prywatnie nie moga leczyć, bo sprzęt jest z grantu i nie mogą świadczyć usług komerycjnych (do chyba 2020 roku). Czyli mamy sprzęt a jednak nowoczesnego leczenia nie ma.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 17:37   #21
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez ciemnooka baba jaga Pokaż wiadomość
chodzi właśnie o pożyczkę.

Generalnie facet jest pod opieką fundacji, została przekazana jakaś darowizna na rzecz fundacji po czym przyszła wiadomość od Pana z prośbą o pożyczkę, która miałby być spłacona tyle, że bez takiego % jak w bankach.
Ale przyszła do kogo? Do Ciebie? Jesteś jakoś powiązana z tą fundacją?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 18:00   #22
NinaZgor
Raczkowanie
 
Avatar NinaZgor
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 324
Dot.: pożyczka na leczenie

Nie pożyczyłabym takiej kwoty. Nawet po spisaniu umowy. Dla bliskich osób wyprzedałabym majątek aż do gołych gaci gdyby zaistniała taka potrzeba bez konieczności zwracania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaZgor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 18:09   #23
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez ciemnooka baba jaga Pokaż wiadomość
Cześć
Krótkie pytanie – pożyczylibyście komuś kwotę około 15 tysięcy złotych na leczenie ( nowotwór).
Nie znacie osobiście tej osoby, nie jest to ktoś z Waszej rodziny, ta osoba jest pod opieką fundacji, która prowadzi zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Tą kwotą swobodnie możecie dysponować, nie są to oszczędności Waszego całego życia-pożyczyłybyście czy nie?
Rodzinie tak. Bliskim przyjaciolom-calkiem byc moze. Obcym-nie.
Ale to tylko ja
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 19:13   #24
usmiechnieta_dama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 35
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez NinaZgor Pokaż wiadomość
Nie pożyczyłabym takiej kwoty. Nawet po spisaniu umowy. Dla bliskich osób wyprzedałabym majątek aż do gołych gaci gdyby zaistniała taka potrzeba bez konieczności zwracania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przyznam szczerze, że nie Tzn. dla bliskich zrobiłabym wiele, ale moja "poduszka finansowa" jest tylko dla mnie. Jestem obciążona genetycznie dość poważnie i wiem, co może się zdarzyć i jaka (droga) terapia będzie potrzebna, także... No
'
usmiechnieta_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 19:44   #25
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: pożyczka na leczenie

Nie pożyczałabym takich kwot.


Jesli już było by mnie stać, to bym po prostu dała komuś te 15tys.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 17:49   #26
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: pożyczka na leczenie

Zależy co to za człowiek, co to za fundacja, jakie to leczenie i jakie są warunki tej pożyczki. Tu jest za mało informacji. Jeśli to jest ktoś w terminalnym stadium nowotworu z nikłymi szansami na wyzdrowienie, fundacja propaguje altmed, a facet zbiera na wizytę u szamana, to w ogóle mowy nie ma.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 18:31   #27
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: pożyczka na leczenie

Cytat:
Napisane przez ciemnooka baba jaga Pokaż wiadomość
Generalnie facet jest pod opieką fundacji, została przekazana jakaś darowizna na rzecz fundacji po czym przyszła wiadomość od Pana z prośbą o pożyczkę, która miałby być spłacona tyle, że bez takiego % jak w bankach.
Oj nie, zdecydowanie nie chciałabym się w coś takiego wplątać. Nie ma gwarancji zwrotu. A nawet jeśli osoba podejdzie uczciwie do spłacania długu to może mieć w związku z tym poważne problemy... Będzie się stresować, że nie oddaje w terminie albo jakoś boleśnie kombinować skąd brać te pieniądze.
Zdecydowanie lepiej dać darowiznę, taką na miarę swoich możliwości. Może da się też tej osobie przekazywać 1% podatku, wtedy warto zmobilizować siebie i znajomych. Ale pożyczki lepiej nie.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 18:48   #28
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: pożyczka na leczenie

Prośba o pożyczkę brzmi jak egzotyczny książę, który musi uzbierać kasę na odzyskanie królestwa. Z tego co opisujesz to wygląda podejrzanie z praktycznie zerowa gwarancja na zwrot pożyczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 10:06   #29
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: pożyczka na leczenie

W tej chwili nie, bo po prostu nie stać mnie na takie pożyczki ani dla bliskich, ani dla obcych. Prędzej dałabym komuś 1000 niż pożyczyła 15000.
Gdyby było mnie stać, też wolałabym być ostrożna i zachować taką kwotę dla siebie i swoich najbliższych. Chyba, że byłabym tak bogata, że te 15 tysięcy to jak teraz dla mnie 100zł. Ale to raczej nierealna sytuacja.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 11:06:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.