"The L Word" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 00:26   #1
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079

"The L Word"


Znacie? Oglądacie?


Generalnie nie mam tendencji do udzielania się w "serialowych" wątkach, ale ten musiałam założyć, żeby uświadomić nieuświadomionych Bo przyznać trzeba, że serial ten nie jest zbyt popularny w Polsce, a ze względu na tematykę nieprędko doczekamy się go w naszej poczciwej polskiej telewizji.


O czym więc jest "The L Word"?

Cytat:
Napisane przez Filmweb
Serial THE L WORD opowiada o życiu kilku młodych kobiet z Los Angeles. Poszczególne odcinki ukazują ich codzienne życie, karierę i skomplikowane związki – zarówno homo- jak i heteroseksualne.
Głównymi bohaterkami są przyjaciółki Jenny, Batty, Tina, Dana, Shane, Alice i Kit.
Bette Porter (JENNIFER BEALS) – to kobieta sukcesu, dyrektorka kontrowersyjnego muzeum sztuki nowoczesnej. Od 7 lat pozostaje w trwałym związku z Tina Kennard (LAUREL HOLLOMAN). Kobiety pewne swoich uczuć, planują założenie rodziny, ale los nie okazuje się dla nich zbyt łaskawy.
Jenny Schecter (MIA KIRSHNER) – młoda pisarka, żyjąca na pograniczu jawy i snu, otwarta na nowe doświadczenia, które niejednokrotnie prowadzą ją w tarapaty.
Shane McCutcheon (KATHERINE MOENNIG) – niezależna, buntownicza, łamaczka kobiecych serc.
Dana Fairbanks (ERIN DANIELS) – zawodowa tenisistka. Początkowo ukrywa swoją orientację, później dzięki udziale w jednoznacznej reklamie staje się idolką lesbijek.
Alice Pieszecki (LEISHA HAILEY) – biseksualna dziennikarka, poszukująca ciekawych partnerów niezależnie od płci. Często jednak lokuje uczucia w nieodpowiednich osobach.
Kit Porter (PAM GRIER) – przyrodnia siostra Betty; piosenkarka, zmagająca się z alkoholizmem i z niechlubną przeszłością.
Może opis nie brzmi zachęcająco jednak sam serial, wg mnie, wart jest obejrzenia - a przynajmniej spróbowania
Bardzo dużo się dzieje, przewija się wiele postaci, niektóre wątki naprawdę poruszają, a aktorki grają świetne. I aż mi się zachciało do LA wyemigrować
Główne bohaterki są oczywiście piękne i ponętne, wiele rzeczy jest wyidealizowanych (jak w każdym serialu zresztą), ale wcale się tego tak naprawdę nie odczuwa podczas oglądania.
Właśnie zmierzam do końca 3 sezonu (wyszły na razie 4, na styczeń planują 5). I ciągle podśpiewuję piosenkę z openingu (po czasie naprawdę wpada w ucho ).


TUTAJ macie więcej o tym serialu, tyle że po angielsku.
A TUTAJ jest artykuł z "Wysokich Obcasów" z poprzedniej soboty.


Ja tam polecam


Mam nadzieję, że ktoś się przyłączy, bo nie mam z kim na Jenny marudzić i z kim nad Shane się rozpływać
__________________

Edytowane przez Germini
Czas edycji: 2007-10-23 o 01:05
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:14   #2
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: "The L Word"

Ale takiego odzewu to się nie spodziewałam
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:32   #3
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: "The L Word"

heh...

nie mam pojecia co to jest
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:33   #4
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: "The L Word"

Nie znam,nie oglądałam,ale brzmi nienajgorzej. Na jakim zagranicznym kanale można to obejrzeć?
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:43   #5
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: "The L Word"

Nigdy nie słyszałam o tym serialu.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:31   #6
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: "The L Word"

SoBeautiful - zajrzyj na stronę Wikipedii, do której linka podałam w pierwszym poście. Tam są wszystkie stacje.
Ja zasysam z netu.

Truskaffko, Totally - ten wątek właśnie po to, żebyście usłyszały o tym serialu


"The L Word" jest naprawdę porządnie zrobiony, poziomem w niczym nie ustępuje takim np. "Desperatkom".
Bardzo się wciągnęłam

Emitowali go nawet w Izraelu. W Polsce ze względu na "propagowanie homoseksualizmu" się pewnie nie doczekamy
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:35   #7
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: "The L Word"

A ja się przyznam, że obejrzałam 1 sezon. Niestety serial do mnie nie przemówił Aczkolwiek kobitki grały nieźle (np. Shane).
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 17:37   #8
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: "The L Word"

nie slyszalam o tym serialu, ale niektore nazwiska aktorek wygladaja znajomo
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:47   #9
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: "The L Word"

oglądałam 3 sezony wciągnął mnie Serial ciekawie zrobiony i miło się ogląda, choć odniosłam wrażenie, że kolejne serie były już trochę naciągane No i u nas raczej nie ma co liczyć na emisję w TV...


edit: o i jeszcze moja ulubiona bohaterka- Marina [ach ten głos!!!] jest tylko w pierwszym sezonie
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:06   #10
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
SoBeautiful

Truskaffko, Totally - ten wątek właśnie po to, żebyście usłyszały o tym serialu

I ściągnęły na próbę jeden odcinek.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:43   #11
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A ja się przyznam, że obejrzałam 1 sezon. Niestety serial do mnie nie przemówił
No jak będziesz serialowi taką reklamę robić, to nikogo nie uda mi się wciągnąć...

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
nie slyszalam o tym serialu, ale niektore nazwiska aktorek wygladaja znajomo
Kobity grały tu i ówdzie

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
oglądałam 3 sezony wciągnął mnie Serial ciekawie zrobiony i miło się ogląda, choć odniosłam wrażenie, że kolejne serie były już trochę naciągane No i u nas raczej nie ma co liczyć na emisję w TV...


edit: o i jeszcze moja ulubiona bohaterka- Marina [ach ten głos!!!] jest tylko w pierwszym sezonie
Gdzieś mignęło mi info, że Marina (głos miała faktycznie boski ) ma się pojawić w 4 sezonie, ale nie wiem, bo jeszcze nie doszłam. Poza tym staram się unikać spoilerów
Zamierzasz oglądać dalej czy poprzestałaś na tym 3 sezonie?
A naciągania nie odczułam Raczej w drugą stronę - mam wrażenie, że twórcy serialu mają jeszcze duuużo pomysłów.

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
I ściągnęły na próbę jeden odcinek.

...chociaż na początek polecam dwa odcinki Mnie "chwyciło" dopiero po drugim.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 18:48   #12
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: "The L Word"

ja się mogę dołączyć i ponarzekać na jenny, choć shane też mi podpadła jako "uciekająca panna młoda"
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:58   #13
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość

Gdzieś mignęło mi info, że Marina (głos miała faktycznie boski ) ma się pojawić w 4 sezonie, ale nie wiem, bo jeszcze nie doszłam. Poza tym staram się unikać spoilerów
Zamierzasz oglądać dalej czy poprzestałaś na tym 3 sezonie?
A naciągania nie odczułam Raczej w drugą stronę - mam wrażenie, że twórcy serialu mają jeszcze duuużo pomysłów.
W ogóle Marina boska była Na początku nie mogłam przekonać się do jej głosu, ale potem.. tylko czekałam, aż będzie jakaś scena z nią Jak dla mnie najciekawsza i najbardziej tajemnicza postać Tylko szkoda, że wątek o niej się tak nagle urwał i miałam nadzieje, że ona i Jenny będą razem [ ale kto wie, może jeszcze będą]
Pewnie obejrzę dalej, jak się odcinki ściągną

Mi osobiscie najbardziej przypadł do gustu 1sezon
w drugim wkurzyłam się [a może to już 3sezon był?], że właśnie Marina wyjechała, pojawił się jej mąż nie wiadomo skąd i cały wątek o niej się nienaturalnie urwał, o czym już wspominałam Do tego Jenny jeszcze stała się jakaś dziwna- po niektórych jej zachowaniach miałam wrażenie, że jest chora psychicznie
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:08   #14
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: "The L Word"

Shachownico - a które sezony już widziałaś?

April - miałam tak samo Na początku głos Mariny mnie odrzucał, ale potem też na nią czekałam i wkurzałam się, że jest jej tak mało

Co do Jenny... nie trawię tej kobiety. Najbardziej irytuje mnie to, że sama nie wie, czego chce, co najbardziej było widoczne w I sezonie właśnie - gdy niby chciała zostać z mężem, ale go zdradzała, potem przepraszała, potem znowu... I jakoś tak za mało, wg mnie, przejęła się próbą samobójczą Mariny - biorąc pod uwagę, że tak się w niej zakochała.
Jest ogólnie rozlazła emocjonalnie i beznadziejnie się ubiera


Shane uwielbiam i nie zniosę żadnych głosów krytyki skierowanych w jej stronę

I drażni mnie momentami sztuczny wyszczerz Dany, ale to w sumie drobiazg
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:17   #15
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: "The L Word"

O tak Jenny ubierała się tragicznie, chociaż w 1sezonie zdawała się być normalna i już ją nawet polubiłam
Shane też uwielbiam [choć nie aż tak jak Marinę ]kobieta wyzwolona i tworzyła sympatyczną parę z Carmen
Dana jakoś nigdy nie przypadła mi do gustu. I jeszcze miałam wrażenie, że w serialu jest najwięcej Bette i Tiny

Edytowane przez april:)
Czas edycji: 2007-10-23 o 19:48
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:50   #16
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: "The L Word"

z mila checia bym go obejrzala, ale nie wiem skad wziasc odcinki.
moze za jakis rok serial bedziemy mogly ogladac na fox life, oni tam puszczaja takie seriale z watkami homoseksualnymi etc.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 22:16   #17
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Shachownico - a które sezony już widziałaś?
1,2,3,4 ale już dawno i nie pamiętam co było w którym, więc boję się, że coś zaspojleruje
mi sie strasznie wątek dany i alice podobał i nie wiem czy zwróciłyście uwagę na genialny soundtrack, prawie wszystkie kawałki mi się podobają.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 00:14   #18
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: "The L Word"

April, jak pisałam wcześniej - oglądam jeszcze 3 sezon i Shane nadal jest z Carmen. Ale czuję, że coś jest nie tak; po tym, jak zrobiły sobie tatuaże, było widać, że w Shane coś się zmieniło
A Tina irytuje mnie trochę. Nie wiem po co wracała do Bette, skoro wszystko jej teraz w tym związku nie pasuje Byłam strasznie zła na Bette, gdy zdradziła Tinę, ale potem tak cierpiała, że zrobiło mi się jej żal. Widać, że się stara, a T. ma to gdzieś.


Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
z mila checia bym go obejrzala, ale nie wiem skad wziasc odcinki.
moze za jakis rok serial bedziemy mogly ogladac na fox life, oni tam puszczaja takie seriale z watkami homoseksualnymi etc.
Pff, mam tylko 5 kanałów, więc generalnie nie znam się na żadnych Fox Life'ach
Jak rozumiem - zasysać nie będziesz?


Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
1,2,3,4
Aha
Za jakiś czas razem z Tobą będę czekać na 5 sezon (Jeśli w ogóle czekasz )

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
mi sie strasznie wątek dany i alice podobał i nie wiem czy zwróciłyście uwagę na genialny soundtrack, prawie wszystkie kawałki mi się podobają.
Alice jest w ogóle słodka A co do soundtracka to się zgadzam, choć najbardziej przypadły mi do gustu piosenki z pierwszego sezonu.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 01:14   #19
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: "The L Word"

Ah, L Word!
Kocham kocham, KOCHAM!!
Obejrzałam wszystkie 4 sezony, mam wszystkie odcinki na płytach i już nie mogę się doczekać 5 sezonu

Moja ulubienica?
Rzecz jasna Shhhane! No i Jenny i Alice
Ale Shane wymiata - uwielbiam ją ^^'

Co do soundtracku, to mam mnóstwo piosenek - genialne z reguły - mogę potem zarzucić kilka tutułów najciekawszych
Ależ się cieszę, że powstał tu nam taki wątek!
Buziaki dla Ciebie za to, Germini ;*
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 14:32   #20
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: "The L Word"

Oj to mi się coś chyba pomieszało po tym jak Shane była z tą bizneswoman, wróciła do Carmen? a w której serii okazuje się, że Dana ma raka? w trzeciej? muszę sobie chyba obejrzeć jeszcze raz dla przypomnienia
a soundtracki są naprawdę fantastyczne
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 00:53   #21
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: "The L Word"

Kurczę, dziwnie tak z tym wątkiem, bo każda z nas jest w innym stopniu zaawansowania w oglądaniu "TLW" i ciężko o czymkolwiek pogadać, nie robiąc spoilerów Od 5 sezonu będziemy mogły za to zlatywać się tutaj po każdym odcinku, omawiać go i snuć przypuszczenia
A na razie może przynajmniej rozreklamujemy trochę ten serial


Aga, Shane - norma Nie wspomniałam jeszcze, że nie mogłam się napatrzeć na jej ciuchy, zwłaszcza te z 1 sezonu. Jak dla mnie, wyglądała cudownie w takim a'la męskim stylu, w marynarkach, koszulach i trampkach

April, o którym byciu z bizneswoman mówisz? Tym, jak Shane bzyknęła się przy basenie z babką, której córka kiedyś do niej świrowała? Czy jakieś inne bycie masz na myśli? Jeśli inne, to jeszcze nie doszłam
A Dana ma raka w trzeciej serii


I chciałam jeszcze dodać, że Helena ma boski akcent Na początku za nią nie przepadałam, ale teraz już jest ok
I Ivana mi trochę brakuje.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 01:34   #22
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: "The L Word"

Nie zgadzam się, że nie jest popularny - bo jest, tylko że głównie w środowiskach LGBT (choć nie tylko, ale tam to dosłownie każdy zna)
A ja bez przerwy od paru miesięcy od kogoś o nim słyszę, a nie widziałam jeszcze ani odcinka... po prostu nie mam skąd wziąć a internet mam zbyt wolny by to ściągać. Ech...
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 23:52   #23
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: "The L Word"

Silver, nie każdy ma okazję obracać się w takich środowiskach (ja akurat nie mam). W to, że "TLW" jest tam znany, to akurat nie wątpię. (Faktycznie trochę niefortunnie ujęłam to, że serial nie jest u nas popularny )
Ale wśród heteryków? Wystarczy spojrzeć na Wizaż - odezwało się tutaj tylko kilka wizażanek. Osobiście zaś nie znam nikogo, kto by to oglądał. Gdy podaję nazwę serialu, ludzie patrzą bez zrozumienia
Myślę, że coś jednak ruszy po artykule w Wysokich Obcasach

A nie masz od kogo pożyczyć "TLW"? Albo poprosić o ściągnięcie?
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:02   #24
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: "The L Word"

Też czytałam ten artykuł, faktycznie zainteresowanie napewno wzrośnie, ale i tak szans nie ma żeby to poszło w jakiejkolwiek polskiej TV. No, może ewentualnie jakieś kablówkowe kanały, które nie są ogólnodostępne (tyle, że taki kanał pewnie nie miałby większej kasy do wydania na licencję, więc kółko się zamyka). Swoją drogą, nie rozumiem tej mentalności - nie puszczą, bo np mohery się oburzą (a na morderstwa, drastyczne sceny w filmach już się nie oburzają). Ot, logika
Mam od kogo pożyczyć, tylko jakoś zawsze zapominam, albo te osoby zapominają mi nagrać Po prostu muszę się wziąć za to porządnie, heh
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:19   #25
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: "The L Word"

Zgłasza się serialowy maniak

Uwielbiam L word i uważam, że wbrew pozorom jest bardzo uniwelsalny: problemy w związkach, zdrady, choroba, relacje przyjacielskie - to dotyczy przecież każdego. (Najlepszy dowód, że mój TŻ też się wciągnął). W początkowych seriach jeest dużo humoru, potem jednak coraz mniej, no ale bohaterki dojrzewają i ich życie się zmienia.

Aktorki przepiękne - moja znajoma, która jest les mówi, że takich piękności to ze świeca szukać w tym środowisku.

Moje faworytki Marina (jej "powrót" to tylko chwila w 4 serii), Helena (nawet miałam z nią avatar przez chwilę) i Carmen oraz włosy Bette
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:45   #26
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: "The L Word"

Hmmm zainteresowałyście mnie Chyba się skuszę i ściągnę z dwa odcinki. Może się wciągnę
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:12   #27
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
Swoją drogą, nie rozumiem tej mentalności - nie puszczą, bo np mohery się oburzą (a na morderstwa, drastyczne sceny w filmach już się nie oburzają). Ot, logika
No przecież nie wolno propagować homoseksualizmu! Jeszcze heterykom się spodoba, przerzucą się i co wtedy będzie?
A na serio to też tego nie rozumiem. Wstąpiliśmy do UE, aspirujemy do bycia w miarę nowoczesnym krajem, ale pod wieloma względami jesteśmy naprawdę cofnięci o kilkadziesiąt lat.

Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
Mam od kogo pożyczyć, tylko jakoś zawsze zapominam, albo te osoby zapominają mi nagrać Po prostu muszę się wziąć za to porządnie, heh
No to się skup (I daj znać, jak już obejrzysz pierwsze odcinki.)


Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Uwielbiam L word i uważam, że wbrew pozorom jest bardzo uniwelsalny: problemy w związkach, zdrady, choroba, relacje przyjacielskie - to dotyczy przecież każdego.
I właśnie za to lubię ten serial. Momentami jest bardzo życiowy

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Aktorki przepiękne - moja znajoma, która jest les mówi, że takich piękności to ze świeca szukać w tym środowisku.
...w jakimkolwiek środowisku


Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Hmmm zainteresowałyście mnie Chyba się skuszę i ściągnę z dwa odcinki. Może się wciągnę
Też daj znać, jak już coś obejrzysz
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 21:38   #28
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość


Pff, mam tylko 5 kanałów, więc generalnie nie znam się na żadnych Fox Life'ach
Jak rozumiem - zasysać nie będziesz?

bardzo bym chciala. porozgladam sie za nimi tu i owdzie, a jak ie zdobede moze naprowadzisz mnie na jakies zrodla (oczywiscie na prv, zeby nie bylo)

podjaralam sie troche tym serialem:P
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 21:53   #29
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: "The L Word"

Dziewczyny, a są do tego serialu polskie napisy?
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 22:05   #30
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: "The L Word"

A mi już się ściąga pierwszy sezon...
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-05 19:59:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.